sobota, 25 listopada 2017 r.  Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
Wiadomości z tagiem Gwiezdnych  RSS
Star Wars Battlefront II może być zakazany w Belgii

Dodano: 17.11.2017 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Star Wars Battlefront II może być zakazany w BelgiiNiewiele gier może się pochwalić tym, że praktycznie codziennie na branżowych portalach pojawia się nawet po kilka wpisów na ich temat. Pod tym względem Star Wars Battlefront II, czyli najnowsza produkcja studia DICE osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ma szansę stać się największą premierą tego roku. Niestety są takie sytuacje, kiedy chyba jednak lepiej, żeby media milczały na temat danego tytułu, przynajmniej z punktu widzenia jego twórców. Nowy Battlefront znalazł się właśnie w takiej sytuacji, bowiem panujące w sieci oburzenie na temat tutejszego modelu mikropłatności doprowadziło do tego, że grą zainteresował się belgijski Urząd ds. Gier. Ma on zbadać czy tytuł nie ma charakteru hazardowego, co mogłoby przekreślić możliwość sprzedawania go na terenie Belgii.

Źródło: https:

Good Loot: Odpakowujemy gadżety dla tych, którzy lubią się krzykliwie ubierać [UNBOXING]

Dodano: 17.11.2017 14:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W paczce znaleźliśmy... siano. A także coś dla fanów "Gwiezdnych wojen", Assassin's Creeda i Warhammera 40,000.

Źródło: https:

Rywalizująca para fanów „Gwiezdnych Wojen” w reklamie „Battlefront II”

Dodano: 15.11.2017 20:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nowa reklama gry „Star Wars: Battlefront II” opowiada historię życiowej rywalizacji pomiędzy dwojgiem fanów gwiezdnej sagi. Zrealizowany z rozmachem spot nie jest pozbawiony zarówno humoru, jak i scen godnych filmowych „Gwiezdnych Wojen”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Odkurzacz dla fana Gwiezdnych Wojen [AKT.]

Dodano: 15.11.2017 15:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Je#x15B;li wasza mi#x142;o#x15B;#x107; do Gwiezdnych Wojen nie ogranicza si#x119; tylko do wizyt w kinie, to Samsung Star Wars POWERbot zdecydowanie mo#x17C;e was zainteresowa#x107;.

Źródło: www.benchmark.pl

Respawn Entertainment kupione przez EA - Będzie Titanfall 3

Dodano: 11.11.2017 11:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Respawn Entertainment kupione przez EA - Będzie Titanfall 3O jednym z największych wydawców gier komputerów na świecie, firmie EA, ostatnio mówi się zaskakująco dużo i nie zawsze jednak pozytywnie. Pamiętacie z pewnością wątek dotyczący zamknięcia studia Viscreal Games i poważnej modyfikacji tworzonej przez nich gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Niemałym echem odbiły się także informacje dotyczące inwazyjnych mikrotransakcji w grach Star Wars: Battlefront II oraz Need For Speed Payback. Teraz dowiadujemy się ciekawych rzeczy na temat studia Respawn Entertainment, które odpowiedzialne jest za serię strzelanin Titanfall. Wydawca wykupił studio, a także poinformował, że w produkcji znajduje się już trzecia część. Najwyraźniej gra na tyle dobrze sobie poradziła, że postanowiono stworzyć kolejną grę w uniwersum.

Źródło: https:

Gwiezdne Wojny - Disney zapowiada serial i kolejną trylogię

Dodano: 10.11.2017 12:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gwiezdne Wojny - Disney zapowiada serial i kolejną trylogięDzieło Georga Lucasa to podstawa chyba dla każdego z geeków, seria filmów Star Wars rozpoczęła istny szał w gwiezdnych klimatach, który trwa od 1977 roku aż do teraz. Dotyczy to nie tylko kinematografii, ale i komiksów, książek, gier komputerowych i analogowych, masy gadżetów oraz wielu innych rzeczy. Stety czy nie, ojciec postanowił sprzedać swoje dziecko. A to, od kiedy znajduje się w rękach nowego opiekuna, ciągle się rozwija. W ciągu ostatnich trzech lat pojawiły się już dwie nowe części, a kolejna zadebiutuje w kinach w przyszłym miesiącu. To jednak nie koniec, bowiem Disney zapowiedział całą nową trylogię Gwiezdnych Wojen oraz kompletny serial, a pierwszym z wybranych reżyserów zostanie ponownie Rian Johnson.

Źródło: https:

Respawn Entertainment przejęte przez EA, będzie nowy Titanfall

Dodano: 10.11.2017 11:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Studio pracuje również nad grą z uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz projektem VR.

Źródło: https:

Będzie czwarta trylogia Star Wars - od Riana Johnsona

Dodano: 10.11.2017 10:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Disney potwierdzi#x142;, #x17C;e powstanie czwarta trylogia Gwiezdnych Wojen. Dziesi#x105;ty, jedenasty i dwunasty epizod Star Wars stworzy Rian Johnson.

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone