sobota, 20 października 2018 r.  Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Czas na Internet of Healthcare Things

Dodano: 19.10.2018 20:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Internet of Things (IoT) dotarł do szpitali, klinik i przychodni. Raport BI Intelligence przewiduje, że do 2020 roku liczba komunikujących się między sobą urządzeń z tego sektora wyniesie 646 mln. Oznacza to, że opieka zdrowotna będzie stanowić 25% rynku IoT.

Źródło: di.com.pl

Służby ostrzegają, że Wielką Brytanię czeka poważny atak hakerów

Dodano: 18.10.2018 10:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


To tylko kwestia czasu, zanim Wielka Brytania stanie w obliczu ataku cybernetycznego, który grozi utratą życia i innymi poważnymi konsekwencjami społecznymi - ostrzegł National Cyber ​​Security Center (NCSC). "Nie mam wątpliwości, że zostaniemy przetestowani w pełni, jako agencja i jako naród, przez poważny incydent w nadchodzących latach" - powiedział dyrektor tej brytyjskiej instytucji. Dodał także, że "Internet nie został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, a z punktu widzenia bezpieczeństwa, istnieją poważne wady w sposobie jego działania". W ostatnich dwóch latach przeprowadzono ponad 1000 cyberataków na infrastrukturę Wielkiej Brytanii.

Źródło: https:

Ze względów bezpieczeństwa żegnamy protokoły TLS 1.0 i TLS 1.1

Dodano: 17.10.2018 20:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zmiany służące poprawie naszego bezpieczeństwa w sieci zawsze cieszą. Tym razem Apple, Microsoft i Google ogłosiły zamiar wycofania wsparcia dla obsługi TLS 1.1 i TLS 1.0. Oznacza to, że TLS 1.2 stanie się domyślnym standardem, a strony internetowe i firmy będą zachęcane do dodawania obsługi protokołu TLS 1.3 tak szybko, jak to możliwe. Wspólne ogłoszenie trzech gigantów technologicznych i Mozilli oznacza, że wszystkie główne przeglądarki - Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Edge i Internet Explorer - przestaną obsługiwać TLS 1.1 i TLS 1.0 na początku 2020 roku. TLS 1.2 jest również wymagany w przypadku HTTP/2 , który zapewnia znaczną poprawę wydajności w przeglądaniu Internetu.

Źródło: https:

ESET Security Pack 3 komputery 3 smartfony /12Mies - przedłużenie.

Dodano: 16.10.2018 1:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


ESET Security Pack to pakiet rozwiązań, przeznaczonych do ochrony komputerów PC oraz Mac, a także smartfonów/tabletów z systemem Android. Możesz wybrać jedną z dwóch wersji tego pakietu, dopasowując go do swoich potrzeb: I wersja pakietu - ochrona 3 komputerów i 3 smartfonów/tabletów Wybierając ESET Security Pack sam decydujesz jakie aplikacje instalujesz na swoich urządzeniach: KOMPLETNA OCHRONA KOMPUTERÓW Maksimum 3 komputery - wybierasz dowolne z poniższych programów. Pakiet bezpieczeństwa: ESET Internet Security (Windows) - następca popularnej wersji ESET Smart Security, wzbogacony o ochronę przed kradzieżą lub zgubieniem Anti-Theft. ESET Cyber Security Pro (macOS) Program antywirusowy: ESET NOD32 Antivirus (Windows) ESET NOD32 Antivirus (Linux) ESET Cyber Security (macOS) KOMPLETNA OCHRONA SMARTFONÓW/TABLETÓW Maksimum 3 urządzenia. Pakiet bezpieczeństwa: ESET Mobile Security (Android) Rezygnując z kompletnej ochrony dla jednego smartfona/tabletu możesz zainstalować aplikację do kontroli rodzicielskiej. KONTROLA RODZICIELSKA SMARTFONÓW/TABLETÓW Dowolna liczba smartfonów i tabletów w ramach jednej rodziny. ESET Parental Control (Android)..., Cena: 103,- zł

Źródło: https:

Call of Duty: Black Ops 4: takiej sprzedaży mało kto się spodziewał

Dodano: 15.10.2018 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Gra sprzedaje się w najlepsze. To raczej zaskakująca informacja, biorąc pod uwagę wszystko to, co towarzyszyło produkcji w procesie deweloperskim. O czym mowa? Kontrowersje wokół gry miały miejsce jeszcze przed jej oficjalną premierą, kiedy to wyciekło logo produkcji. Internet nie przestawał zaśmiewać się z rzymskiego zapisu liczby 4 (IIII zamiast IV, choć jak tłumaczył sam Treyarch, oba zapisy są poprawne). Później na grę wylano niejedno wiadro pomyj za to, że studio pozbywa się trybu dla jednego gracza na rzecz trybu battle royale. Ostatnimi czasy wielu nie podobało się, że gra będzie generować maksymalnie 120 fpsów (przynajmniej początkowo). A mimo całej ten fali hejtu okazuje się, że Treyarch ma co świętować.

Źródło: https:

10 Gb/s! Wielkopolska Inea wyprzedza konkurencję o kilka długości

Dodano: 12.10.2018 15:29 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Internet w Polsce ma swojego lidera - jeśli chodzi o dostawę sygnału. Wielkopolska Inea oferuje najszybszy internet w Polsce, a już wkrótce - w...

Tagi: Inna, Internet
Źródło: https:

Apple podpisuje umowę z Dialog Semiconductor

Dodano: 12.10.2018 5:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Apple zawarło umowę z Dialog Semiconductor, firmą zajmującą się projektowaniem układów komunikacyjnych dla urządzeń mobilnych, w tym IOT (Internet rzeczy). Na jej mocy Apple staje się właścicielem większości aktywów firmy, przejmując dużą część budynków oraz około 300 pracowników, a także nabywając prawa do korzystania z patentów znajdujących się w...

Źródło: twojepc.pl

Internet mobilny w Polsce - wrześniowy ranking operatorów

Dodano: 10.10.2018 13:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Opublikowano właśnie wrześniowy ranking operatorów komórkowych w Polsce. Zbadano szybkość i jakość Internetu mobilnego. Kto zdominował podium, a kto osiągnął w tym miesiącu najsłabsze wyniki?

Tagi: Internet
Źródło: di.com.pl

Call of Duty BO4: limit fpsów na PC oraz obsługa modów

Dodano: 08.10.2018 15:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wraz z nadchodzącą premierą gry Call of Duty: Black Ops 4 nie spada ilość nie zawsze najlepszych doniesień. Kontrowersje wokół gry miały miejsce jeszcze przed jej oficjalną premierą, kiedy to wyciekło logo produkcji. Internet nie przestawał zaśmiewać się z rzymskiego zapisu liczby 4 (IIII zamiast IV, choć jak tłumaczył sam Treyarch, oba zapisy są poprawne). Później na grę wylano niejedno wiadro pomyj za to, że studio pozbywa się trybu dla jednego gracza na rzecz trybu battle royale. Obecnie, jak czytamy chociażby na Reddicie, okazuje się, że gra w wersji na PC nie pozwoli na generowanie większej ilości klatek niż w liczbie 120. Lepsza wiadomość mówi jednak jakby trochę na pocieszenie, że gra obsługiwać będzie modyfikatory.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone