poniedziałek, 24 września 2018 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Mary Meeker odchodzi z funduszu Kleiner Perkins, otworzy własną firmę

Dodano: 17.09.2018 1:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Mary Meeker, znana i ceniona w branży nowych technologii m.in. z dorocznych raportów „Internet Trends” zapowiedziała swoje odejście z funduszu VC Kleiner Perkins. Powodem decyzji mają być rozbieżności pomiędzy obecnym kierownictwem firmy a Mary Meeker, która zamierza otworzyć wraz ze wspólnikami nowy biznes.

Tagi: Internet, Mana
Źródło: https:

Microsoft będzie promować Edge w Windows 10

Dodano: 14.09.2018 5:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Google bardzo mocno promuje w swoich usługach przeglądarkę Chrome i strategia ta przynosi wymierne rezultaty w postaci pozycji lidera na tym rynku. Microsoft, który swego czasu został zmuszony przez Komisję Europejską do informowania o alternatywach dla Internet Explorera postanowił podążyć ścieżką konkurencji i też planuje reklamę przeglądarki Edg...

Źródło: twojepc.pl

ESET Internet Security 1Stan/12Mies - przedłużenie.

Dodano: 14.09.2018 1:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Umożliwia również monitorowanie domowej sieci Wi-Fi, a także chroni przed nieuprawnionymi próbami dostępu do kamery internetowej użytkownika. Wybrane funkcje ESET INTERNET SECURITY: Antywirus i Antyspyware Ochrona przed kradzieżą lub zgubieniem komputera (Anti-Theft) NOWOŚĆ Ochrona przed atakami skryptowymi Menedżer licencji NOWOŚĆ Antyphishing Firewall Monitor sieci domowej NOWOŚĆ Antyspam Ochrona bankowości internetowej Kontrola rodzicielska Blokada programów typu exploit Zaawansowany skaner pamięci Ochrona przed atakami sieciowymi Ochrona przed botnetami Ochrona kamery internetowej Ochrona bankowości internetowej Chroni podczas korzystania z bankowości internetowej i zwiększa bezpieczeństwo podczas dokonywania płatności online. Szyfruje komunikację pomiędzy klawiaturą a przeglądarką, by transakcje online były bardziej bezpieczne. Chroni przed keyloggerami. Monitor sieci domowej NOWA WERSJA Pozwala sprawdzić, czy domowy router jest podatny na ataki, m.in. czy dostęp do niego jest zabezpieczony odpowiednio silnym hasłem oraz czy urządzenie posiada aktualne oprogramowanie (tzw. firmware). Narzędzie udostępnia również listę urządzeń podłączonych do domowej sieci Wi-Fi (komputery, smartfony, urządzenia Internetu Rzeczy itd.). Menedżer licencji NOWOŚĆ Pozwala przeglądać i zarządzać licencjami posiadanych rozwiązań ESET poprzez portal my.eset.com. Ochrona kamery internetowej Monitoruje wszystkie procesy i aplikacje uruchomione na komputerze, sprawdzając, które z nich próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej. Program ostrzeże, gdy ktoś niepowołany będzie próbował uzyskać dostęp do kamery i zablokuje każdą taką próbę..., Cena: 77,- zł

Źródło: https:

Internet mobilny w sierpniu 2018

Dodano: 11.09.2018 9:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Tradycyjnie po raz kolejny na podstawie pomiarów wykonanych przez użytkowników jednej z aplikacji stworzono miesięczny ranking operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Pod lupą znalazła się szybkość i jakość usług internetu mobilnego oferowana przez “wielką czwórkę” operatorów.

Tagi: Internet
Źródło: di.com.pl

G Data Internet Security 3PC/1 rok.

Dodano: 10.09.2018 10:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kompleksowa ochrona przed exploitami to zupełnie nowa propozycja w wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych. Najlepsza ochrona przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci Dowiedziona wielokrotnie w niezależnych testach w połączeniu z najnowszą technologią sprawia, że nawet nowe wirusy nie mają szans Kontrola zachowania Proaktywne metody detekcji w połączeniu z analizą w chmurze stanowią zaporę nie do przejścia dla nieznanych zagrożeń Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail Podejrzane wiadomości są skanowane w momencie ich otrzymania pod kątem zawartości Aktywna ochrona przed exploitami Moduł eliminujący luki bezpieczeństwa zainstalowanego oprogramowania - od edytorów tekstowych po dodatki do przeglądarki Bezpieczna bankowość i zakupy online BankGuard 2.0 to opatentowana technologia chroniąca przed wykradzeniem danych dostępowych do usług bankowości elektronicznej. Teraz z dodatkową ochroną przed keyloggerami Firewall chroniący przed atakami hakerów Monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące dostarczając tym samym sprawdzonej ochrony przed atakami sieciowymi AntiSpam Powiedz stop reklamom i wiadomościom wykradającym dane dostępowe. Moduł usuwa irytujące wiadomości spam oraz usuwa odnośniki do stron phishingowych rozsyłanych za pomocą wiadomości e-mail Kontrola rodzicielska Upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera Polskojęzyczna pomoc techniczna Nasz dział wsparcia służy pomocą w przypadku nieprzewidzianych problemów technicznych..., Cena: 119,- zł

Źródło: https:

Streaming torrentów z programem µTorrent Web od BitTorrenta

Dodano: 07.09.2018 17:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


BitTorrent Inc. czyli firma oferująca najpopularniejszy na świecie protokół komunikacyjny P2P, oficjalnie wydała pierwszą stabilną wersję programu μTorrent Web (nie mylić z uTorrent), która umożliwi użytkownikom szybkie pobieranie i odtwarzanie plików torrent w obrębie ulubionej przeglądarki. Wspierane są tu wszystkie najpopularniejsze - Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera i Microsoft Edge. μTorrent Web to - mówiąc krótko - internetowy klient torrent dla systemu Windows, którego celem jest sprawienie, aby używanie torrentów stało się prostsze, ale przede wszystkim zaoferowanie opcji strumieniowania torrentów w czasie ich pobierania. Deweloperzy planują także na przyszłość wersję dla komputerów Mac.

Źródło: https:

Nowa maskotka Netii w opałach: czy to już plagiat czy inspiracja?

Dodano: 05.09.2018 18:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Może i Wam podczas scrollowania Facebooka w oczy rzuciła się nowa reklama Netii. Chodzi mianowicie o grafikę bądź wideo, w których pojawiła się "nowa twarz" (nowy głowotułów? nowe szczękoczułki?) marki. Mowa o przeuroczym błękitnym pająku o błyszczących oczach, które urokiem biją na głowę nawet kota ze Shreka. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że internauci w locie pochwycili pewne podobieństwo stworka, do innej postaci animowanej, która zebrała już spore grono fanów na YouTubie. "Lucas the Spider był pierwszy" - czytamy w komentarzach na facebookowej stronie operatora telekomunikacyjnego. A że Internet to najlepsze miejsce na dyskusje, to nie mogło być inaczej: rozgorzała ona na całego i nie do końca wiadomo czy dobrym pomysłem było to, że Netia także się w nią zaangażowała.

Źródło: https:

Szybki Internet napędza rozwój e-sportu

Dodano: 04.09.2018 1:46 | 5 odsłon | 0 komentarzyPonad 900 mln dolarów - tyle według serwisu Newzoo ma być wart w tym roku światowy rynek e-sportu.

Tagi: Internet
Źródło: www.telepolis.pl

Akcja „Internet jest dla ludzi” chce zablokować nowe prawo autorskie w Unii Europejskiej

Dodano: 01.09.2018 22:27 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Na 12 września 2018 roku wyznaczono termin powtórnej debaty i głosowania w Parlamencie Europejskim nad nowym prawem autorskim, które według wielu środowisk ograniczy wolność w internecie. W akcji „Internet jest dla ludzi” fundacja Centrum Cyfrowe chce powstrzymać wprowadzenie w UE nowych przepisów i proponuje internautom wysyłanie do europosłów e-maili z apelem o głosowanie przeciwko prawu autorskiemu. - Nowe regulacje mogą spowodować, że cały internet stanie się czyjąś „własnością”, a poruszanie się w nim będzie trudnym wyzwaniem - przestrzega Aleksander Tarkowski, prezes Centrum Cyfrowego.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone