czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Więcej GB w Play Internet na kartę

Dodano: 17.01.2018 20:03 | 0 odsłon | 0 komentarzyOd 18 stycznia Play zwiększa wielkość pakietów danych w usłudze internetowej na kartę dostępnych po doładowaniu.

Tagi: Plus, Internet
Źródło: www.telepolis.pl

Więcej GB w PLAY Internet na Kartę

Dodano: 17.01.2018 17:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Od jutra (18 stycznia) Play dla osób, które korzystają z naszej internetowej oferty na kartę więcej bonusowych GB po doładowaniu. Kupując starter z Play Internet na Kartę za 9 lub 19 zł otrzymacie też więcej GB na start.

Tagi: Plus, Internet
Źródło: www.telix.pl

Piotr Gaweł po 10 latach przerwy w zarządzie Polkomtelu

Dodano: 16.01.2018 20:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rada nadzorcza Polkomtelu, operatora sieci telekomunikacyjnej Plus, powołała do zarządu firmy Piotra Gawła. Wcześniej Gaweł pracował już w tej spółce, był też związany m.in. z Telewizją Polską i Internet Group.

Tagi: Razr, Internet
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Adapter Powerline Planet PL-802-KIT-EU 600MB/S, 2 sztuki.

Dodano: 16.01.2018 13:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wysoko wydajne połączenie, wszechstronna transmisja danych Firma PLANET kontynuuje swoje innowacje z zakresu PowerLine AV, aby uzyskać jeszcze lepsze osiągi przy wyższych prędkościach. Adapter PL-802 jest w pełni zgodny ze specyfikacją nowej generacji rozwiązań sieciowych Homeplug AV2. To w efekcie sprawia, że urządzenie, szybciej niż w porównaniu z adapterami poprzedniej generacji PowerLine, obsługuje najbardziej wymagające usługi i aplikacje online. Wzrost zapotrzebowania na korzystanie z transmisji głosu, wideo oraz danych, w różnych urządzeniach wielofunkcyjnych (mobilnych i nie tylko), w połączeniu z aplikacjami Smart Home lub zastosowaniami Internet of Things (IoT), napędza potrzebę posiadania większej oraz bardziej wydajnej przepustowości w całym domu. Ponadto, użytkownicy poza wydajnością rozwiązań sieciowych, oczekują od nich niezawodności oraz płynnego, długotrwałego działania. Pełna kompatybilność z innymi urządzeniami i mostkami PowerLine Ethernet Adapter PowerLine AV2 zachowuje pełną kompatybilność z innymi podłączonymi domowymi technologiami PLANET, co ma na celu ułatwienie migracji na produkty nowej generacji PowerLine. Jest to znacząca zaleta, gdyż adapter PL-802 umożliwia użytkownikom bezproblemowe łączenie się z elektroniką domową, wspierającą technologię HomePlug AV, oraz z produktami sieciowymi, w celu łatwego dostępu do Internetu w domach. Zabezpieczenie sieci za pomocą jednego przycisku Adapter PL-802 posiada specjalny przycisk do łączenia się z innym urządzeniem, wystarczy go nacisnąć by cieszyć się bezpiecznym połączeniem. Zaawansowane 128-bitowe szyfrowanie kluczem AES chroni Twoje dane przed niepowołanym dostępem osób trzecich. Wykonaj 3 proste kroki, aby podłączyć urządzenia PL-802 Podłącz jeden Adapter PL-802 do modemu ADSL a następnie wepnij je do gniazdka elektrycznego Drugie urządzenie podłącz w swoim biurze lub salonie Do transmitera sieciowego podłącz PC lub laptop Mniejsze koszty zużycia energii - aż do 80% Adapter PL-802 zużywa mniej energii elektrycznej w porównaniu do urządzeń tej samej klasy. Ponadto, gdy do adaptera PowerLine nie jest podłączony kabel Ethernet, urządzenie automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii, znacznie redukując zużycie prądu. Takie rozwiązanie pozwala na ograniczenie konsumpcji prądu do 80%*. w porównaniu do konkurencyjnych adapterów tej samej klasy. *Rzeczywista wartość może się różnić, w zależności od obecnych warunków infrastruktury sieciowej oraz czynników otoczenia..., Cena: 299,- zł

Źródło: https:

Speedtest - najlepsi dostawcy Internetu 2017 roku

Dodano: 16.01.2018 9:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Speedtest podsumował dostawców Internetu w roku 2017. Pierwsze miejsce w kategorii ogólnej zajmuje INEA. Klienci tego operatora wykonali w ciągu roku ponad 354 tysiące testów osiągając średni wynik 67,94 Mbit/s. Najszybszy Internet mobilny w 2017 roku dostarczył T-Mobile. Drugie miejsce należy do Orange. Na najniższym stopniu podium znajduje się Plus, a na czwartej pozycji znalazł się Play.

Tagi: Internet
Źródło: www.telix.pl

Przyszłość mediów to wzrost konsumpcji wideo i smartfon w centrum cyfrowego świata

Dodano: 12.01.2018 20:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Internet mobilny, media cyfrowe oraz sztuczna inteligencja mają największy wpływ na rozwój rynku TMT (telekomunikacji, mediów, technologii) w Polsce. Centrum cyfrowego świata staje się smartfon, który jest nie tylko telefonem, ale i komputerem, telewizorem oraz routerem w jednym. To globalny trend, widoczny także w Polsce - oceniają w najnowszym raporcie eksperci Deloitte.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Play wprowadza zestaw Net Box w cenie 69 złotych do poprawy parametrów internetu

Dodano: 12.01.2018 20:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Play rozpoczął sprzedaż zestawów o nazwie Play Net Box, które mają poprawić szybkość działania internetu w lokalizacjach o słabszym zasięgu sieci. Urządzenie jest dostępne w ofercie Internet bez limitu GB w cenie 69 złotych.

Tagi: Plus, Internet
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Comodo Internet Security Premium 10.1.0.6476

Dodano: 12.01.2018 15:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Comodo Internet Security to bezpłatne i proste w użyciu narzędzie służące do zabezpieczenia komputera przed wirusami i trojanami (Comodo Antivirus), przed atakami z sieci (Comodo Firewall), a ta...

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone