wtorek, 18 grudnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Wiadomości z tagiem Internetowy  RSS
Erotyczne doświadczenia młodych w serialu "Sex Education" z Gillian Anderson. Od stycznia w Netflixie (foto)

Dodano: 05.12.2018 12:50 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Internetowa platforma Netflixa ujawniła datę premiery i pierwsze zdjęcia nowego serialu "Sex Education".

Źródło: feedproxy.google.com

Netflix na listopad - pełny wykaz premier (wideo)

Dodano: 30.11.2018 1:52 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Internetowy serwis rozrywkowy Netflix ogłosił pełną listę premier na listopad 2018 roku. Co czeka widzów?

Źródło: feedproxy.google.com

Netflix w sieci Play. Nawet przez pół roku za darmo

Dodano: 29.11.2018 11:44 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Internetowy serwis rozrywkowy Netflix oraz komórkowa sieć Play rozpoczynają długoterminowe partnerstwo.

Źródło: feedproxy.google.com

Jak stworzyć ciekawy plakat w Photoshopie - efekt przenikania

Dodano: 27.11.2018 19:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Aby nasza manipulacja obrazem była skuteczna i wiarygodna, powinniśmy posiąść odpowiednie umiejętność. Sama wiedza jest jednak niewystarczająca, dlatego też powinniśmy również zadbać o dobry sprzęt. Photoshop to narzędzie, które polecane jest przez grafików zawodowych i amatorów. Można na nim wykonać niemal każdy projekt. Choć obsługa wymaga pewnej wiedzy, to jednak rezultaty i sama obróbka zdjęć robią wrażenie.Jeżeli nie mamy pieniędzy na wersję pełną, możemy na początku skorzystać z darmowej, jednocześnie zapisać się na kurs grafiki komputerowej. Możemy także samodzielnie znaleźć taki w Internecie całkowicie za darmo. W erze, gdzie dzielenie się wiedzą jest nie tylko modne, ale też propagowane przez najlepszych specjalistów, amatorzy i początkujący mogą bardzo skorzystać. Dzięki temu tworzenie grafiki staje się łatwiejsze i przyjemniejsza, a co najważniejsze mniej kosztuje. Wykonamy proste i bardziej skomplikowane plakaty na ścianę z efektem przenikania. Zmontujemy kolarz z zdjęć czy wykonamy łączenie zdjęć w całość. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą poznane techniki i przygotować innowacyjny projekt.Dzięki Internetowi wykonamy udany fotomontaż nie wydają złotówki (przynajmniej przez okres obowiązywania wersji testowej). Dlatego też, jeżeli chcemy w przyszłości wybrać się kurs grafiki komputerowej może spróbować już teraz sprawdzić, czy to zawód dla nas. Bez ponoszenia kosztów i w domowych warunkach. Nie narazi nas to na niepowodzenie, na które wydamy pieniądze ani rozczarowanie, kiedy po ukończeniu kursu zorientujemy się, że praktycznie niczego nas on nie nauczył. Taką wiedzę możemy pozyskać samodzielnie - wystarczy nam do tego jedynie Internet i trochę wolnego czasu.

Źródło: www.spryciarze.pl

Google inwestuje 700 mln dolarów w centrum danych w Danii

Dodano: 21.11.2018 11:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Internetowy gigant stawia na zieloną energię i Skandynawię. Google zainwestuje około 2,5 mld złotych czyli 700 milionów dolarów w duńskie centrum danych położone na zachodzie kraju w okolicy miasta Fredericia. Google poinformowało również, że podpisze umowę zakupu energii (PPA) dla nowego centrum, która pochodzić będzie tylko i wyłącznie z źródeł odnawialnych. Gigantyczna budowa wkrótce się rozpocznie, a zakończyć ma się w 2021 roku. Koncern zatrudni w nowym ośrodku 150 do 200 pracowników. Oprócz umowy na zakup zielonej energii dla centrum danych, firma rozważa również inwestycje w szereg projektów związanych z wiatrakami i energią słoneczną w tym kraju.

Źródło: https:

YouTube: filmy za darmo, ale z reklamami

Dodano: 19.11.2018 9:23 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Nowość na YouTube. Internetowy gigant pozwala oglądać klasyczne filmy za darmo, ale w zamian za to wymaga również rzucenia okiem na reklamy. W...

Źródło: https:

Naukowcy przesłali 1 petabit na sekundę przez światłowód

Dodano: 17.11.2018 14:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Internetowe łącza nigdy nie będą chyba zbyt szybkie. Zwłaszcza jeśli chodzi i naprawdę ważną infrastrukturę jak podłączenie dużych instytucji czy nawet podmorskie kable. Badania nad nowymi rodzajami światłowodów, które mogą przenosić bardzo duże ilości danych, doprowadziły do ​​tej pory do powstania grubych włókien, które są podatne na uszkodzenia spowodowane zginaniem i ciągnięciem. Naukowcy z Macquarie University w Australii postanowili zmienić ten stan rzeczy. Poza postępem technicznym ich wynalazek niesie też oszczędności. "Zamiast instalacji 12 standardowych światłowodów, które byłyby potrzebne do transportu tej samej objętości danych, wystarczy teraz nasz jeden".

Źródło: https:

Netflix zapowiada nowe filmy i seriale animowane dla dzieci i dorosłych

Dodano: 06.11.2018 19:42 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Internetowa platforma Netflix zapowiedziała animowane opowieści inspirowane różnymi spojrzeniami na rzeczywistość i kulturami. Zostaną one zrealizowane w różnych technikach animacji, które będą dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Źródło: feedproxy.google.com

Flickr zapowiada ograniczenia. Limit tysiąca zdjęć na koncie lub wersja Pro za 49,99 dol. rocznie

Dodano: 05.11.2018 20:34 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Internetowa platforma Flickr służąca do przechowywania i udostępniania zdjęć zapowiedziała wprowadzenie zmian. Użytkownicy darmowych kont w serwisie będą mogli zgromadzić na nich do tysiąca fotografii, zdjęcia przekraczające limit zostaną automatycznie usunięte. Aby ominąć to ograniczenie trzeba wykupić wersję Pro w cenie 49,99 dol. za cały rok.

Źródło: https:

Netflix kręci nowego "Wiedźmina". W obsadzie m.in. Maciej Musiał

Dodano: 01.11.2018 12:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Internetowa platforma Netflix ogłosiła rozpoczęcie produkcji serialu "Wiedźmin"

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone