piątek, 20 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Wiadomości z tagiem Java  RSS
x-kom otwiera nową siedzibę i szykuje dalszą ekspansję

Dodano: 18.04.2018 21:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


x-kom otwiera nową siedzibę i szykuje dalszą ekspansjęNie od dziś wiadomo, że choć w branży komputerowej najbardziej rozpoznawalnymi firmami są producenci sprzętu, to jednak niewiele byliby oni w stanie dokonać, gdyby nie sprzedawcy detaliczni, z którymi każdy z nas ma styczność na co dzień. W Polsce wśród liderów tego sektora bez wątpienia należy sieć x-kom, która od momentu otwarcia pierwszego sklepu w 2002 roku rozrosła się dziś do 24 salonów oraz prężnie działającego kanału sprzedaż internetowej. Taki gigant nie może sprawnie działać bez "mózgu", czyli głównej siedziby, w której zapadają wszystkie najważniejsze decyzje. Jako że dotychczasowa przestała swoją rolę należycie spełniać, firma przeniosła się do nowej kwatery, która dziś miała swoje otwarcie.

Tagi: Task, Java
Źródło: https:

Dysk WD Purple WD10PURX 1TB sATA III 64MB.

Dodano: 18.04.2018 12:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy


BEZPROBLEMOWA INTEGRACJA Korzystając z szerokiego asortymentu czołowych w branży obudów i obsługiwanych zestawów układów scalonych, możesz mieć pewność, że opracowanie konfiguracji zgodnej z posiadanym rejestratorem NVR nie będzie stanowiło problemu. MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ Niskie zużycie energii jest koniecznością w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Technologia IntelliSeek ogranicza szkodliwy wpływ zakłóceń i drgań pochodzących z otoczenia. PRZEZNACZONY DO MONITORINGU Dysk WD Purple współpracuje zarówno z rejestratorami DVR, jak i NVR, a ponadto jest zgodny ze sprzętem wielu czołowych producentów systemów monitoringu i zabezpieczeń. Pomożemy znaleźć idealny magazyn danych dla Twojego systemu. Czym dysk WD Purple różni się od standardowych dysków do komputerów stacjonarnych? Dysk WD Purple jest przeznaczony do działających przez całą dobę systemów monitoringu z rejestratorami DVR i NVR. Wykorzystana w nim technologia AllFrame 4K zapewnia optymalną wydajność i parametry odtwarzania. Dyski WD Purple obsługują obciążenie 3 razy większe niż w przypadku napędów do komputerów stacjonarnych, dzięki czemu lepiej sprawdzają się w przypadku bardziej wymagających systemów monitoringu wizyjnego. Jaka pojemność jest zalecana dla mojego systemu monitoringu? Dyski WD Purple o największej dostępnej pojemności umożliwiają zapisanie większej liczby nagrań o wyższej jakości i częstotliwości wyświetlania klatek. WD zaleca stosowanie w systemach monitoringu z rejestratorami DVR lub NVR dysków o pojemności co najmniej 4 TB. Łatwe sporządzanie kopii zapasowej i aktualizacja Dostępne za darmo oprogramowanie Acronis True Image WD Edition pozwala wykonać kopię zapasową systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i wszystkich danych zapisanych na dysku. ZAUFAJ SWOJEMU WZROKOWI Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame 4K, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA m.in. ogranicza zjawisko utraty klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu..., Cena: 225,- zł

Źródło: https:

Nasze Słońce w końcu odżyło. Rozpoczął się nowy cykl aktywności

Dodano: 18.04.2018 11:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Początek 25. cyklu aktywności słonecznej odkrył polski astronom dr Tomasz Mrozek. Jako pierwszy zaobserwował plamę słoneczną, która stanowi właśnie...

Tagi: Java
Źródło: https:

Java SE Runtime Environment 10.0.1 / 8 Update 171

Dodano: 17.04.2018 19:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Java SE Runtime Environment pozwala na uruchamianie programów (np. JAlbum, JDownloader, Vuze), gier i treści na stronach internetowych napisanych w języku Java.

Tagi: Update, Java
Źródło: feedproxy.google.com

Jakub Kwaczyński na stanowisku head of strategy w GoldenSubmarine

Dodano: 16.04.2018 20:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jakub Kwaczyński, od czterech lat związany z agencją GoldenSubmarine awansował w jej strukturach. Jako head of strategy będzie odpowiedzialny za przygotowywanie strategii komunikacji dla kluczowych klientów oraz za  rozwój kompetencji  teamu strategicznego zarówno w poznańskim, jak i warszawskim oddziale agencji.

Tagi: Java
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Laptop na komunię do 2000 zł. Jaki wybrać?

Dodano: 16.04.2018 15:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Coraz częściej na pierwszą komunię kupujemy dzieciom sprzęt elektroniczny, który ma im ułatwiać naukę i umożliwiać zabawę. Poniżej prezentujemy...

Tagi: Java
Źródło: https:

Dobry tani smartwatch - TOP 10

Dodano: 16.04.2018 8:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jaki dobry tani smartwatch wybra#x107;? Pomagamy podj#x105;#x107; decyzj#x119;. Nowoczesny smartwatch wy#x15B;wietla powiadomienia, mierzy puls, nadzoruje post#x119;py treningu i pomaga schudn#x105;#x107;. Polecamy 10 tanich smartwatchy do 500 z#x142; i do 1000 z#x142;. Ka#x17C;dy z nich oferuje nieco inny wygl#x105;d lub funkcje.

Tagi: Java, Dobra
Źródło: www.benchmark.pl

Jaki prezent na Komunię

Dodano: 13.04.2018 18:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jaki prezent na Komuni#x119; b#x119;dzie najlepszy? O jakich elektronicznych gad#x17C;etach marz#x105; teraz dzieci? Ile pieni#x119;dzy trzeba przeznaczy#x107; na komunijny prezent i jak wybra#x107; odpowiedni model? Komunia 2018 jest ju#x17C; tu#x17C;, tu#x17C;, wi#x119;c czym pr#x119;dzej odpowiadamy.

Tagi: Java
Źródło: www.benchmark.pl

LifeTube i Gamellon partnerami strategicznymi w zakresie sprzedaży i technologii

Dodano: 11.04.2018 20:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Sieci partnerskie LifeTube i Gamellon podpisały umowę o strategicznej współpracy. Jako partnerzy będą wzajemnie wspierać się w obszarach sprzedaży, technologii i know-how. O szczegółach mówi nam Paweł Stano, szef LifeTube’a.

Tagi: Sieci, Java
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

PayPal się rozkręca: wprowadzi karty płatnicze i usługi bankowe

Dodano: 11.04.2018 8:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


PayPal się rozkręca: wprowadzi karty płatnicze i usługi bankowePayPal chce rozszerzyć swoją działalność na bankowość tradycyjną, poprzez partnerstwo z mniejszymi bankami. Gigant celuje w oferowanie klientom kart debetowych, które byłyby powiązane z ich kontami PayPal, a także bezpośrednie wypłaty i inne usługi. Wszystko to zapowiedziała sama firma, która udostępniła informacje portalowi The Wall St. Journal. PayPal twierdzi, że nowe produkty zostaną uruchomione jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku, zaraz po przeprowadzeniu testów konsumenckich. Jako że PayPal sam w sobie nie jest bankiem, będzie musiał opierać swą działalność na współpracy z bankami, w pełnym tego słowa znaczeniu. Przykładowo bank Delaware będzie mógł zaproponować karty debetowe, a bank Georgia pomoże z obsługą depozytów oraz czeków.

Tagi: Wake, Gigant, Java
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone