poniedziałek, 19 listopada 2018 r.  Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Wiadomości z tagiem Jour  RSS
BlackBerry inwestuje w AI i cyberbezpieczeństwo 1,4 mld dolarów

Dodano: 17.11.2018 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Kanadyjska firma BlackBerry ogłosiła, że zdecydowała się na zakup Cylance, uznanego przedsiębiorstwa specjalizującego się w Sztucznej Inteligencji i cyberbezpieczeństwie. Cena transakcji to 1,4 mld dolarów amerykańskich. "Cylance natychmiast uzupełni całe nasze portfolio, w szczególności UEM i QNX. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że jesteśmy razem na pokładzie i wykorzystujemy naszą nowo połączoną wiedzę" - powiedział John Chen, prezes i dyrektor generalny BlackBerry. Wiedza i technologia Cylance znajdzie zapewne zastosowanie właśnie w systemie QNX. To system operacyjny czasu rzeczywistego zaliczany do klasy Unix, tworzący w drzewie rozwoju Uniksa własną i niezależną gałąź.

Źródło: https:

Netflix zaczyna zdjęcia do „Wiedźmina”, w obsadzie Maciej Musiał

Dodano: 01.11.2018 21:11 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Netflix ogłasza start zdjęć do serialu „Wiedźmin”. Poznaliśmy także kolejnych członków obsady. Maciej Musiał wcieli się w postać Sir Lazlo, Triss zagra Anna Shaffer, a Jaskra - Joey Batey.

Źródło: https:

Bryce Thompson tworzy subtelne portrety modelek z lat 90.

Dodano: 26.10.2018 15:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Fotograf Bryce Thompson wykonał subtelne portrety legendarnych modelek z lat 90., takich jak Amy Wesson, Brandi Quinones, Christina Kruse, Danielle Zinaich, Esther De Jong i Michele Hicks. Kobiety na jego fotografiach są pełne klasy i wdzięku, co udowadnia, że ich pojawianie się w ostatnim czasie na wybiegach, bilboardach czy w serwisach i magazynach poświęconych modzie nie jest dziełem przypadku.

Tagi: Jour
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Supermicro zbada swoje płyty główne w poszukiwaniu backdoorów

Dodano: 23.10.2018 19:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Producent sprzętu komputerowego Super Micro Computer Inc. czyli Supermicro zapowiedział, że dokona przeglądu swoich płyt głównych pod kątem występowania "szpiegujących" chipów, o których mowa w ostatnich doniesieniach medialnych. "Pomimo braku jakiegokolwiek dowodu, że istnieją te chipy, dokonujemy skomplikowanej i czasochłonnej analizy, aby jeszcze bardziej uwiarygodnić nasze produkty" - napisał w poniedziałek producent serwerów i pamięci masowych w liście do swoich klientów. Akcje spółki z San Jose w Kalifornii wzrosły o 4,3 procent do 14,70 USD. Wcześniej zarówno Amazon, jak i Apple zdecydowanie zaprzeczyły dziennikarskim doniesieniom na temat podrzuconych przez chińczyków układów.

Źródło: https:

Pełne pasji sesje zdjęciowe w oceanie

Dodano: 19.10.2018 8:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Fantastyczne zdjęcia Joana Carola przedstawiają fotografowane osoby w morzu lub oceanie. Fotograf poprzez potężny żywioł wód nawiązuje do ludzkich emocji, bywających równie silnymi, stąd przed jego obiektywem często stają kochankowie. Joan Carol tworzy spójny nastrój swoich portretów, z dramatycznym oświetleniem i mocną desaturacją kolorów. Ten zabieg daje nam poczucie, że sfotografowane osoby to bohaterowie różnych rozdziałów tej samej historii.

Tagi: Jour
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Fabuła istotnym elementem Days Gone

Dodano: 01.10.2018 14:54 | 4 odsłon | 0 komentarzy


John Garvin, g#x142;#xF3;wny scenarzysta gry zapewnia, i#x17C; mo#x17C;na by#x107; spokojnym o warstw#x119; fabularn#x105;. Do tej pory nie znajdowa#x142;a si#x119; ona w centrum zainteresowania, ale wkr#xF3;tce ma si#x119; to zmieni#x107;.

Tagi: Data, Jour
Źródło: www.benchmark.pl

Oculus Quest - grafika jak na PlayStation 3, tylko bez kabli?

Dodano: 28.09.2018 19:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Podczas konferencji Oculus Connect zapowiedziano najnowszą zabawkę dla wielbicieli wirtualnej rzeczywistości: bezprzewodowe gogle Oculust Quest, za jedyne 399 dolarów (około 1500 zł). Atrakcyjna cena i komfort polegający na braku uciążliwych kabelków-potykaczy mogą solidnie namieszać na rynku. Tym bardziej, że John Carmak obiecuje nam jakość gier VR porównywalną do tego, co mogliśmy do tej pory zobaczyć na ekranach konsol do gier poprzedniej generacji: PlayStation 3 i Xboxa 360. Nie będzie jednak łatwo złamać dominację Sony o ugruntowanej przez PlayStation VR pozycji. Bezprzewodowa zabawa w VR kusi, ale musi być poparta dobrą jakością i świetnymi grami, by zyskać uznanie graczy.

Źródło: https:

John Gruber: Ładowarka AirPower to fiasko, trzeba ją zaprojektować na nowo

Dodano: 18.09.2018 20:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Podczas tegorocznej konferencji produktowej koncern Apple pomimo oczekiwań nie zaprezentował ładowarki AirPower przeznaczonej do bezprzewodowego zasilania iPhone’ów. John Gruber, znany bloger technologiczny sugeruje, że Apple ma poważne problemy z właściwą konstrukcją gadżetu i jego skłonnością do przegrzewania się. Według Grubera AirPower jest na razie porażką, a projekt ładowarki powinien powrócić na deski kreślarskie inżynierów Apple.

Tagi: Apple, Jour
Źródło: https:

Spider-Man: Premiera, zwiastun, prezentacja kostiumu z DLC [WIDEO]

Dodano: 07.09.2018 12:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Wirtualny Nowy Jork czeka na bohaterów.

Źródło: https:

Spider-Man: Premiera, zwiastun, prezentacja kostiumu z DLC [WIDEO]

Dodano: 07.09.2018 12:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wirtualny Nowy Jork czeka na bohaterów.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone