środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Wiadomości z tagiem Kiedy  RSS
Druga część Cyberpunk 2077 za wiele lat. Znamy datę rozpoczęcia prac

Dodano: 05.12.2022 11:13 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Druga część Cyberpunk 2077 za wiele lat. Znamy datę rozpoczęcia prac

CD Projekt RED ma w planach kontynuację Cyberpunk 2077, określaną na ten moment jako Projekt Orion. Dowiedzieliśmy się, kiedy ruszą pracę nad grą i musimy uzbroić się w cierpliwość.

CD Projekt RED kilka tygodni temu ujawnił swoje bardzo ambitne plany. Polskie studio nie tylko pracuje nad dodatkiem do Cyberpunk 2077, nową trylogią Wiedźmina, remakiem pierwszego Wiedźmina i zupełnie nowym IP, ale też kontynuacją Cybperunk 2077. Jednak zanim zostanie wydana, przyjdzie nam poczekać przynajmniej kilka lat.

Kiedy kontynuacja Cyberpunk 2077?

Chociaż CD Projekt RED ujawnił wiele projektów jednocześnie, to nie znaczy, że od razu ruszyły prace nad wszystkimi. Wiemy na przykład, że remake pierwszego Wiedźmina zostanie wydany dopiero po pierwszej części nowej trylogii. Jeśli chodzi o kontynuację Cyberpunk 2077, to prace nawet jeszcze nie ruszyły. Te najwcześniej zaczną się dopiero w 2024 roku i mówimy tutaj o fazie preprodukcji.

Po wydaniu Phantom Liberty rozpoczniemy prace nad kolejną grą Cyberpunk. Oczywiście będzie to początkowo obejmowało prace koncepcyjne, które z formalnego punktu widzenia nie liczą się jako faza preprodukcyjna [...] Tak więc, formalnie rzecz biorąc, przedprodukcja prawdopodobnie nie rozpocznie się w przyszłym roku, ponieważ jest to pierwsza faza rozwoju. Mimo to prace koncepcyjne nad grą rozpoczniemy w nadchodzącym roku — oczywiście z mniejszym zespołem niż ten, który obecnie pracuje nad Phantom Liberty — ponieważ niektórzy z tych deweloperów dołączą do Polaris i pomogą w rozwoju tego projektu.

- powiedział Adam Kiciński z CD Projekt RED.

Nic dziwnego, że na temat kontynuacji Cyberpunk 2077 (Projekt Orion) nie znamy aktualnie żadnych szczegółów. Sami twórcy jeszcze niewiele wiedzą, bo nawet nie rozpoczęły się prace koncepcyjne. Dwie rzeczy są pewne — gra powstanie na Unreal Engine 5 i poczekamy na nią jeszcze wiele lat.

 
 

Źródło: https:

Diablo IV. To prawdopodobna data prezentacji i premiery gry

Dodano: 03.12.2022 10:16 | 44 odsłon | 0 komentarzy


Diablo IV. To prawdopodobna data prezentacji i premiery gry

Fani ze zniecierpliwieniem czekają na informacje na temat Diablo IV. Właśnie pojawiły się plotki na temat prezentacji gry i prawdopodobnej daty premiery.

Jestem przekonany, że wielu fanów pokłada ogromne nadzieje w Diablo IV. Sam do nich należę. Trzecia odsłona może nie była tragiczna, ale na pewno daleko było jej do tego, czego oczekiwali miłośnicy serii. Czwórka ma być dużo mroczniejsza i po prostu lepsza. Kiedy zadebiutuje?

Premiera Diablo IV

Tom Henderson, który jest sprawdzonym informatorem ze świata gier, wyjawił, że według jego wiedzy Diablo IV zostanie zaprezentowane przy okazji The Game Awards 2022. W trakcie wydarzenia mamy poznać datę otwartej bety, a być może także oficjalną datę premiery. Co więcej, część dziennikarzy otrzymała wczesny dostęp do gry i będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami dzień przed rozdaniem nagród.

Z kolei Jez Corden przekonuje, że premiera gry odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu 2023 roku. Wcześniej on sam przekonywał, że w planach jest kwiecień przyszłego roku. Poza tym jego informacje nie zawsze się zdradzają, więc lepiej traktować je z przymrużeniem oka. Dużo bardziej prawdopodobna wydaje się prezentacja przy okazji The Game Awards 2022, które odbędzie się w nocy z 8 na 9 grudnia.

W Diablo IV na pewno pogramy w 2023 roku. Otwartym pozostaje pytanie — kiedy dokładnie, ale połowa roku wydaje się sensowna.

 
 

Źródło: https:

Polsat Box i Netia otwierają okno. Zobacz, co obejrzysz bez dopłat

Dodano: 02.12.2022 16:47 | 32 odsłon | 0 komentarzy


Polsat Box i Netia otwierają okno. Zobacz, co obejrzysz bez dopłat

Aż do 8 stycznia 2023 roku abonenci usług telewizyjnych Polsat Box oraz Netii mogą oglądać bez dopłat ponad 20 dodatkowych kanałów telewizyjnych w ramach okna otwartego. Jest też niespodzianka w serwisie Polsat Box Go.

Przed nami święta i najdłuższe zimowe wieczory. Z myślą o nich Polsat Box i Netia przygotowały tak zwane okno otwarte z dodatkowymi kanałami telewizyjnymi, które można oglądać bez płacenia za to ekstra. Z oferty można korzystać do 8 stycznia 2023 roku.

 
 

Kanały w oknie otwartym

Wśród oferowanych w oknie otwartym Polsat Box stacji znalazły się następujące kanały:

 • filmowo-serialowe: 13 Ulica, AMC, AXN HD, AXN White, CBS Europa, Comedy Central, Epic Drama, FOX HD, FOX Comedy, Kino TV, Paramount Network, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SCI FI,
 • rozrywkowo-lifestylowe: E! Entertainment, Kino Polska Muzyka, MTV Polska HD, TVN Turbo,
 • dla dzieci i młodzieży: Boomerang, Cartoon Network, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr, Nickelodeon, Nicktoons HD, TeenNick,
 • dokumentalne: National Geographic HD.

Polsat Box okno otwarte baner

Wymienione powyżej kanały można oglądać także online – na www.polsatboxgo.pl i w aplikacji Polsat Box Go dostępnej między innymi na urządzeniach mobilnych.

Okno otwarte Netii zawiera 21 kanałów: 13 Ulica HD, AMC, Boomerang, Cartoon Network, CBS Europa, Comedy Central, Disney Channel, Disney Junior, E! Entertainment, FOX Comedy, FOX HD, MTV Polska HD, National Geographic HD, Nick Jr, Nickelodeon, Nicktoons HD, Paramount, Polsat Comedy Central Extra, SCI FI, TeenNick, TVN Turbo.

Netia okno otwarte baner

Nowości w Polsat Box Go

W ramach otwartego okna niespodziankę przygotował również serwis Polsat Box Go. Do pakietu Polsat Box Go Premium trafiły dodatkowe tytuły VOD:

 • CSI: Vegas (FOX) – laboratorium kryminalistyki w Las Vegas rozpoczyna nowy rozdział. Kiedy pod znakiem zapytania staje jego dorobek oraz przyszłość, nowy zespół błyskotliwych śledczych na czele z Maxine Roby zwraca się o pomoc do starych przyjaciół: Gila Grissoma i Sary Sidle. Ich połączone siły pozwolą wykorzystać najnowsze zdobycze nauki, aby znów zaprowadzić porządek w Mieście Grzechu.
 • Zwariowane melodie: Kreskówki (Boomerang) – nowa, współczesna wersja kultowych, krótkich animacji Looney Tunes, uhonorowana w 2021 roku nagrodą Annie, nazywaną Animowanym Oscarem.
 • Craig znad potoku (Cartoon Network) – serial o Craigu i jego dwóch najlepszych przyjaciołach: Kelsey i J.P., którzy razem przeżywają niesamowite przygody nad potokiem, na łonie natury.
 • Comedy Club (Comedy Central) – szósty sezon popularnego programu prowadzonego przez Rafała Rutkowskiego, którego gośćmi są stand-uperzy, zarówno ci bardzo znani, jak i ci, którzy na scenie stawiają dopiero pierwsze kroki.

 
 

Źródło: https:

T-Mobile ma rozwiązanie na problemy z zasięgiem. To Lyfo.NET

Dodano: 30.11.2022 17:23 | 37 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile ma rozwiązanie na problemy z zasięgiem. To Lyfo.NET

T-Mobile The Netherlands podpisał umowę z firmą Lyfo na wyłączną dystrybucję Lyfo.NET w Holandii. Dzięki rozwiązaniu TwinSIM biznesowi klienci Magentowych mogą skorzystać z zasięgu dowolnej sieci komórkowej na całym świecie.

Rozwiązanie Lyfo.NET stanie się częścią biznesowej oferty T-Mobile w Holandii. Dzięki niemu biznesowi klienci magentowego operatora mogą polegać na zasięgu wszystkich sieci komórkowych w tym kraju. Usługi T-Mobile są obsługiwane za pośrednictwem sieci operatora, ale w razie potrzeby może nastąpić automatyczne przełączenie do innej alternatywnej sieci komórkowej. Zdarzyć się to może w trudno dostępnych miejscach lub podczas awarii magentowej sieci.

Nowa usługa w T-Mobile może stanowić ważny dodatek dla takich grup docelowych, jak policja, pogotowie ratunkowe czy straż pożarna. Lyfo.NET jest jednak dostępny również dla klientów prywatnych, którzy mają krytyczne potrzeby komunikacyjne. Rozwiązanie może się przydać w obszarach Holandii z mniejszym pokryciem zasięgiem sieci T-Mobile, a także w okolicach granic lądowych, na morzu czy w obszarach objętych ochroną przyrody.

 
 

Wszystkie sieci na całym świecie

Lyfo.NET działa również w roamingu międzynarodowym. Podstawowa karta SIM T-Mobile daje dostęp do sieci komórkowych, z którymi magentowy operator ma podpisaną odpowiednią umowę roamingową. Z kolei druga karta SIM w ramach TwinSIM oferuje tak zwany roaming premium i daje dostęp do wszystkich sieci komórkowych na świecie. Przełączanie między kartami SIM następuje automatycznie, w zależności od jakości połączenia.

Kiedy jakość podstawowego połączenie użytkownika spadnie poniżej pewnego uzgodnionego poziomu, Lyfo.NET natychmiast włącza połączenie zapasowe w smartfonie i łączy się w ciągu 100 milisekund z najlepszą alternatywną siecią dostępną w tym czasie za pośrednictwem Lyfo.SIM. Gdy nie ma już potrzeby korzystania z alternatywnej sieci komórkowej, następuje powrót do standardowej karty SIM T-Mobile.

Standardowy zasięg i jakość sieci T-Mobile jest światowej klasy, ale dzięki Lyfo.NET możemy zapewnić i zagwarantować jeszcze większy zasięg i jakość sieci. Jest to niezbędne, jeśli chodzi o sytuacje zagrażające życiu. Ta współpraca jest tak ważna, aby zapewnić naszym klientom, którzy działają właśnie w takich sytuacjach i którym zależy na maksymalnej dostępności usług mobilnych, zawsze i wszędzie optymalny zasięg.

– powiedział Leóon Toet, CCO Business w T Mobile The Netherlands

Współpraca z T-Mobile była wynikiem proaktywnego i entuzjastycznego podejścia T-Mobile do naszego rozwiązania. Trzeba przyznać, że T-Mobile zawsze szuka nowych sposobów na ciągłe ulepszanie wymagań dotyczących łączności i spełnianie innowacyjnych wymagań klientów. Obecnie pracujemy razem nad ulepszeniem produktu i wprowadzeniem Lyfo.NET do portfolio T-Mobile Enterprise, aby klienci biznesowi T-Mobile mogli skorzystać z dodania naszej usługi.

– dodał Maurits Zandbergen, CEO Lyfo.NET

 
 

Źródło: https:

Play zaprasza do Wypożyczalni. Filmy jak za darmo

Dodano: 25.11.2022 16:02 | 35 odsłon | 0 komentarzy


salon Play

Play zaprasza na Black Week do swojej Wypożyczalni, gdzie można zobaczyć ponad 25 filmów, płacąc za każdy symboliczną wręcz kwotę 2 zł. Na liście jest kilka interesujących okazji, więc każdy ma szansę wybrać coś dla siebie.

Wypożyczalnia Play to on-line’owy serwis z filmami, gdzie klienci operatora mogą wypożyczać wybrane tytuły na 48 godzin. Standardowe ceny zależą od filmu, jednak najczęściej jest to kwota 15 zł, a w przypadku niektórych – nawet 18 zł.

Możliwość obejrzenia wybranych filmów za jedyne 2 zł jest więc dobrą okazją, a maniacy internetowego kina mogą dzięki temu zaoszczędzić parę ładnych złotych.

Promocja potrwa do końca listopada, a filmy biorące udział w tej promocji można znaleźć  w dedykowanej sekcji „Black Week – 2 zł za film”. Serwis dostępny jest pod adresem https://playnow.pl/wypozyczalnia.

Lista filmów obejmuje 25 tytułów. Play szczególnie poleca trzy z nich:

 • Listy do M. 3
  Komedia opowiadająca historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
 • Kler 
  Głośny, nieco skandalizujący firm Wojtka Smarzowskiego ukazujący grzechy kościoła katolickiego w Polsce. Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. To początek serii kolejnych wydarzeń...
 • Urodzony Mistrz
  Pełna emocji historia bohatera, który otrzymał od życia drugą szansę. Mickey Kelley to bohater wojenny i jeden z pierwszych Amerykanów, którzy zdobyli czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Kiedy pozna Laylę, kobietę swojego życia, postanowi porzucić niebezpieczne sporty walki. Przeszłość jednak nie pozwoli osobie zapomnieć. Aby zapewnić byt rodzinie, powróci na ring i weźmie udział w podziemnym turnieju MMA.

Na tym jednak nie koniec. W promocji biorą udział takie filmy jak „Zimna wojna”, „Podatek od miłości”, „Pitbull. Ostatni pies”, „7 uczuć”, „Panama”, „Po śladach mordercy”, „Amerykanin”, „Szpica”, „Mikołajek”, „Asterix na olimpiadzie” i wiele więcej.

Z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy klienci operatora – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV oraz ofert na kartę.

 
 

Źródło: https:

Święta nie muszą być nudne. Netflix zapowiada nowości na grudzień

Dodano: 24.11.2022 14:05 | 33 odsłon | 0 komentarzy


Święta nie muszą być nudne. Netflix zapowiada nowości na grudzień

Netflix zaprezentował listę filmowo-serialowych nowości, które trafią na tę platformę w grudniu. Długie zimowe wieczory oraz święta nie muszą być nudne.

W grudniu na platformie Netflix każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wielbiciele francuskiego szyku będą mogli ponownie wybrać się w podróż razem z Emily w Paryżu, a fani uniwersum Wiedźmina odkryją dawno zapomnianą historię ze świata elfów w miniserialu Wiedźmin: Rodowód krwi. Zarówno dzieci, jak i dorośli przeniosą się do świata drewnianej kukiełki we współczesnej wersji klasycznej historii Guillermo Del Toro: Pinokio. W świąteczne wieczory Netflix zaprasza na seans Glass Onion: Film z serii “Na noże”, w którym przeniesiemy się na grecką wyspę, aby rozwikłać zagadkę skomplikowanego morderstwa. W grudniu w serwisie pojawią się również cztery polskie produkcje – seriale Brokat i Pewnego razu na krajowej jedynce oraz filmy – Jeszcze przed świętami oraz Noc w przedszkolu.

 
 

Seriale do obejrzenia tylko na platformie Netflix

 • Następny gość Davida Lettermana: Wołodymyr Zełenski (wkrótce). David Letterman udaje się do Kijowa, by odbyć szczerą rozmowę z prezydentem Ukrainy, Wołodymyrem Zełenskim.
 • Chwała (wkrótce). Kobieta, która przeżyła pełne bólu i przemocy dzieciństwo, realizuje skrupulatnie obmyślony plan zemsty. W rolach głównych Song Hye-kyo i Lee Do-hyun.
 • Pewnego razu na krajowej jedynce (01/12/2022). Grupa podróżujących razem ludzi odjeżdża przez pomyłkę samochodem złodzieja, który rusza za nimi w pościg, aby odzyskać ukryte w bagażniku zrabowane pieniądze.
 • Firefly Lane: Sezon 2 (02/12/2022). Nawet największa przeszkoda nie stanie na drodze wieloletniej przyjaźni Kate i Tully. Czy jednak jest błąd, który może rozdzielić je na zawsze?

Firefly Lane

 • Gorąca głowa (02/12/2022). W dystopijnym świecie, w którym epidemia rozprzestrzenia się przez rozmowy, pewna despotyczna instytucja ściga lingwistę odpornego na tę chorobę.
 • Najpiękniejszy kwiat (07/12/2022). Pewna siebie, przebojowa i atrakcyjna Mich wie, że kiedyś będzie gwiazdą. Musi tylko przekonać o tym pozostałych uczniów swojego liceum w Xochimilco.
 • Smiley (07/12/2022). Opowieść o dwóch mężczyznach z Barcelony szukających prawdziwej miłości oraz ich przyjaciołach - pełna niepewności i przeciwności losu.
 • Nienawidzę świąt (07/12/2022). Samotna pielęgniarka wmawia rodzinie, że ma chłopaka, po czym desperacko próbuje znaleźć partnera przed świętami, do których zostały już tylko 24 dni.
 • Too Hot to Handle: Sezon 4 (07/12/2022). Kolejni single przybywają do luksusowej willi, gdzie będą musieli powstrzymać swoje żądze, aby zdobyć wielką nagrodę.
 • Dom z papieru: Korea (09/12/2022). Złodzieje zajmują mennicę zjednoczonej Korei i biorą zakładników. Policja musi powstrzymać zarówno bezpośrednich sprawców, jak i nieuchwytnego przywódcę grupy.
 • Jak zepsuć święta: Baby shower (09/12/2022). Świąteczne spotkania rodzin Sellów i Twalów zawsze kończą się katastrofą. Czy z okazji narodzin dziecka Beauty i Sbu ogłoszą zawieszenie broni?
 • Domy na miarę marzeń: Sezon 4 (09/12/2022). Marzenia żyją. Shea i Syd tworzą niezwykłe projekty dla prawdziwych rodzin, od pokoju ze ścianą wspinaczkową po remont kultowej przyczepy kempingowej.
 • CAT (09/12/2022). Były informator policji żyjący pod przykrywką ma wniknąć w głąb imperium narkotykowego, lecz odkrywa niebezpieczny związek ze swoją przeszłością.
 • W cieniu gwiazd (12/13/2022). Pracownicy agencji talentów muszą radzić sobie z silnymi osobowościami i firmowymi rozgrywkami, aby zadowolić gwiazdy i pomóc im rozwinąć skrzydła.
 • Piekło Singli: sezon 2 (13/12/2022). Nowa grupa spragnionych miłości singli przybywa na odciętą od świata wyspę. Komu uda się odnaleźć drugą połówkę i wyrwać na luksusową randkę?
 • Brokat (14/12/2022). Sopot, rok 1976. Trzy zdeterminowane kobiety szukają niezależności, wolności finansowej i miłości w kraju, przez który przetaczają się wielkie zmiany.

Brokat

 • Zwerbowany (16/12/2022). Młody prawnik zostaje wciągnięty w niebezpieczną międzynarodową aferę szpiegowską, gdy dawna pracownica CIA grozi, że ujawni sekrety agencji.
 • Paradise PD: Część 4 (16/12/2022). Pozbawione sprawnej policji miasteczko musi radzić sobie z podstępnymi miliarderami, mściwymi artystami i wredną sztuczną inteligencją.
 • Świąteczna burza (16/12/2022). Uwięzieni na lotnisku po załamaniu pogody pracownicy i podróżni nieoczekiwanie spędzają w swoim towarzystwie ostatnie godziny poprzedzające święta.
 • Z dala od domu (16/12/2022). Ishaya dostaje stypendium w elitarnej szkole i trafia do luksusowego świata 1% mieszkańców Nigerii. Ale jeśli ktoś pozna jego sekret, straci to wszystko… i dużo więcej.
 • Gotuj z głową (16/12/2022). Uczestnicy tego konkursu kulinarnego licytują składniki, by tworzyć dania, które zaimponują znanym gościom, i wygrać kwotę, jaka została im na koncie.
 • Praca na wakacjach (16/12/2022). Dziesięć osób z pokolenia Z jedzie na wakacje marzeń. Okazuje się jednak, że aby mieszkać w luksusach i wygrać 100 000 euro, będą musieli iść do pracy.
 • Dance Monsters (16/12/2022). W tym wesołym konkursie tancerze amatorzy przebrani za komputerowo wygenerowane awatary stają do walki o 250 000 dolarów - i spełnienie marzeń.
 • Emily w Paryżu (21/12/2022). Rok po rozpoczęciu wymarzonej pracy w Paryżu Emily znalazła się na romantycznym i zawodowym rozdrożu i musi podjąć decyzję co do swojej przyszłości.

Emily w Paryżu

 • Alice in Borderland: Sezon 2 (22/12/2022). Te gry są groźniejsze, a świat bardziej dziki i okrutny. Czy Arisu kiedykolwiek wróci do prawdziwego świata? I czy będzie to warte tego, co utracił?
 • Mistrzowie piniaty (23/12/2022). Która z siedmiu drużyn otrzyma tytuł Bohaterów Pintilde;aty? Ich pintilde;aty muszą być kolorowe i oryginalne oraz podobać się wybrednym sędziom - dzieciom.
 • Łotrzyk z przyszłości (25/12/2022). Po uderzeniu w głowę mężczyzna budzi się w 1927 roku i odkrywa, że wygląda jak idealna kopia słynnego bandyty. Postanawia to jak najlepiej wykorzystać.
 • Wiedźmin: Rodowód (25/12/2022). Ponad tysiąc lat przed powstaniem świata Wiedźmina siedmioro wyrzutków ze świata elfów podejmuje krwawą walkę przeciw niepowstrzymanej sile.
 • Zdrada (26/12/2022). Przyszłość agenta MI6 staje pod znakiem zapytania po ponownym spotkaniu z rosyjskim szpiegiem, które zmusza go do zakwestionowania całego swojego życia.
 • Córka innej matki: Sezon 3 (25/12/2022). Ana i Mariana zmagają się z pozwem sądowym i nową działalnością, utrzymując fasadę swojego związku. Ale gdy rozkwitają uczucia, z wszystkiego robi się niezły bałagan.
 • Miłość jest ślepa: Brazylia: Sezon 2 (28/12/2022). Kolejna grupa singli z Brazylii chce odnaleźć prawdziwą miłość, która nie zważa na wygląd. Szykuj się na jeszcze większą dawkę romantyzmu - i dramatów.
 • The Circle – USA: Sezon 5 (28/12/2022). Oósemka nowych singli zakłada profile, aby wykrywać oszustów, nawiązywać przyjaźnie i wykorzystywać drugie szanse w piątym sezonie „The Circle – USA”.

The Cirkle

 • Chicago Party Aunt: Część 2 (30/12/2022). Imprezowa ciotka Diane to niezła łobuziara, która sprytnie unika dorosłości i ma słabość do swojego szukającego własnej tożsamości siostrzeńca.
 • Samce alfa (30/12/2022). Pedro, Luis, Rauól i Santi czują się zagubieni w świecie silnych kobiet. Każdy z przyjaciół próbuje się w nim odnaleźć na swój własny nietypowy sposób.
 • Królowa Południa: Sezon 3 (30/12/2022). Po czterech latach w więzieniu Teresa ucieka - dzięki Epifanio, który planuje wysłać ją do Boliwii. Ale Sofia, teraz zakochana nastolatka, też jej potrzebuje.

Filmy do obejrzenia tylko na platformie Netflix

 • Krzywe linie Boga (wkrótce). Prywatny detektyw podający się za paranoika zapisuje się do szpitala psychiatrycznego, aby zbadać tajemniczą śmierć jednego z pacjentów.
 • Troll (01/12/2022). Gdy eksplozja w norweskich górach budzi wiekowego trolla, władze wysyłają nieustraszoną paleontolożkę,która ma powstrzymać siejącą zniszczenie istotę.
 • Qala (01/12/2022). Utalentowana piosenkarka u progu wielkiej kariery próbuje poradzić sobie z presją sukcesu, pogardą ze strony matki oraz własnymi wątpliwościami.
 • Scrooge: Opowieść wigilijna (02/12/2022). Jest mroźny wigilijny wieczór. Tej nocy samolubny skąpiec Ebenezer Scrooge ma ostatnią szansę, aby zmierzyć się z przeszłością - i zmienić przyszłość.
 • Kochanek Lady Chatterley (02/12/2022). Nieszczęśliwie zamężna Lady Chatterley nawiązuje gorący romans z gajowym posiadłości swojego męża, zakochując się w nim bez opamiętania.
 • Wojownicy przyszłości (02/12/2022). Gdy meteor niosący niszczycielską roślinę uderza w ziemię, oddział samobójców musi w kilka godzin uratować postapokaliptyczne miasto przed zagładą.
 • Jeszcze przed świętami (06/12/2022). Gdy wredny współpracownik sabotuje jej pracę, kurierka i pomocny klient muszą bardzo się spieszyć, aby dostarczyć prezenty świąteczne na czas.

Jeszcze przed świętami

 • Małżeństwo na punkty (07/12/2022). Małżeństwo z trudnościami znajduje nadzieję dzięki aplikacji na zegarki, która nagradza dobre uczynki - lecz niezdrowa obsesja okazuje się silniejsza.
 • Żarliwa cierpliwość (07/12/2022). Gdy młody mężczyzna zostaje listonoszem Pablo Nerudy, bliskość świata metafor rozpala w nim pragnienie, aby również zostać poetą i zdobyć serce kobiety swoich marzeń.
 • Mathieu Dufour at Bell Centre (22/12/2022). Nowy stand-up Mathieu Dufoura.
 • Guillermo del Toro: Pinokio (09/12/2022). Zachwycająca muzyczna opowieść o drewnianym pajacyku, który ożył, stworzona techniką poklatkową przez nagrodzonego Oscarem Guillermo del Toro.

Pinokio

 • Murderville: Kto zabił Mikołaja? (15/12/2022). Nieznoszący świąt detektyw musi znaleźć mordercę - i uratować Boże Narodzenie - z pomocą celebrytów, którzy improwizują podczas rozwiązywania sprawy.
 • Wierzę w Mikołaja (14/12/2022). Po pięciu miesiącach spotykania się z Tomem Lisa odkrywa, że ma on obsesję na punkcie jej najmniej lubianych świąt. Może warto dać Bożemu Narodzeniu jeszcze jedną szansę?
 • Wielka 4 (15/12/2022). Popularny indonezyjski reżyser Timo Tjahjanto powraca z nową komedią akcji.
 • BARDO, fałszywa kronika garści prawd (16/12/2022). Ceniony dziennikarz i dokumentalista wyrusza na oniryczną wyprawę w głąb siebie, by pogodzić się ze swoją meksykańską tożsamością, przeszłością i teraźniejszością.
 • Niewesołych świąt (20/12/2022). Po przebudzeniu maruda Chuy, na którego wróżka rzuciła swój urok, odkrywa, że przeżył cały rok, ale pamięta tylko Boże Narodzenie. Tak będzie każdego roku. Od teraz.
 • Disconnect: The Wedding Planner (21/12/2022). Zdesperowany mężczyzna, który padł ofiarą oszustwa, ściga się z czasem, próbując zaplanować luksusowy ślub ważnego inwestora.
 • Glass Onion: Film z serii „Na noże” (23/12/2022). W kontynuacji „Na noże” Riana Johnsona detektyw Benoit Blanc podróżuje do Grecji, aby odkryć tajemnice barwnej grupy nowych podejrzanych.

Glass Onion

 • Matylda: Musical (25/12/2022). Bystra dziewczynka o bogatej wyobraźni podejmuje odważne kroki, aby odmienić swój los - z cudownym skutkiem. Poznajcie Matyldę.
 • 7 kobiet i tajemnica (28/12/2022). Gdy patriarcha rodziny zostaje zasztyletowany, siedem kobiet - każda z motywem - zostaje uwięzionych razem w willi i musi rozwiązać tajemnicę morderstwa.
 • Noc w przedszkolu (28/12/2022). Mężczyzna sabotuje próbę jasełek, aby uniemożliwić grupie rodziców i nauczycieli wyrzucenie z przedszkola syna swojej dziewczyny.
 • Szczęśliwego naszego roku (28/12/2022). Dwoje nieznajomych, którzy utknęli w windzie w drodze na imprezę sylwestrową, nieoczekiwanie zbliża się do siebie.
 • Korepetycje z życia (16/12/2022). Podając się za korepetytora, Azra potajemnie szkoli uczniów, aby osiągali swoje cele w życiu i miłości - lecz nie bez kilku komplikacji.
 • Biały szum (30/12/2022). Współczesna amerykańska rodzina zmaga się z przyziemną codziennością oraz uniwersalnymi tajemnicami miłości, śmierci i szczęścia w niepewnym świecie.

Dokumenty do obejrzenia tylko na platformie Netflix

 • Gilbert Chikli: Oszust w masce (01/12/2022). Wnikliwe wywiady ze wspólnikami i ofiarami pozwalają zrozumieć, w jaki sposób przebiegły oszust wyłudził od francuskich elit miliony euro.
 • W biały dzień: Zbrodnia w Narvarte (08/12/2022). Dokument, który ujawnia dowody na korupcję w śledztwie w sprawie zabójstwa pięciu osób w dzielnicy Narvarte w Meksyku w 2015 roku.
 • Zaklinacze słoni (08/12/2022). Bomman i Bellie z południa Indii poświęcają życie opiece nad osieroconym słoniątkiem o imieniu Raghu, tworząc rodzinę jak żadna inna.
 • Last Chance U: Koszykówka: Sezon 2 (13/12/2022). Drużyna Huskies rozpoczyna nowy sezon koszykarski w East Los Angeles College. Trener Mosley ma wielu nowych graczy, którym potrzeba twardej ręki.

Last Chance

 • „Sr.” (12/1/2022). Robert Downey Jr. składa hołd swojemu zmarłemu ojcu, Robertowi Downeyowi Sr., w tym filmie dokumentalnym opowiadającym historię życia i kariery pioniera kinematografii.
 • Dolina kangurów (12/1/2022). W australijskiej głuszy młoda kangurzyca imieniem Mala zmaga się z głodem, mrozem i watahą głodnych psów dingo, próbując przeżyć swój pierwszy rok.
 • Nie odbieraj telefonu (12/1/2022). Ten dokument opowiada o śledztwie dotyczącym oszusta, który przez telefon nakłaniał kierowników fast foodów do przeszukiwania pracowników w różnych miastach w USA.
 • Wulkan: Ewakuacja z Whakaari (16/12/2022). Wspomnienia ocalałych i ratowników oraz szczegółowe nagrania pozwalają wrócić w tym dokumencie do tragicznej w skutkach eksplozji nowozelandzkiego wulkanu w 2019 r.
 • Rozkwit imperiów: Osmanowie: Sezon 2 (29/12/2022). Od zdobycia Konstantynopola minęły lata. Sułtan Mehmed II skupia się na umacnianiu władzy, ale bezlitosny władca Wołoszczyzny chce rozprawić się z jego imperium.
 • Wyznania morderców: Sezon 4 (21/12/2022). Czyny z premedytacją, tragiczne wypadki czy akty samoobrony? Mordercy opowiadają o zbrodniach, za które trafili za kratki na resztę życia.

Filmy i seriale dla dzieci i młodzieży na platformie Netflix

 • Mighty Express: Wielki wyścig (05/12/2022). Kłopoty na torach! Towarowy Tom zostaje podstępem wciągnięty do udziału w wyścigu, w którym stawką są wszystkie wagony towarowe Mighty Express.
 • Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus (06/12/2022). Wigilia przybiera zupełnie inny obrót, gdy Szef Bobas przypadkiem zamienia się miejscami z jednym z elfów Mikołaja i trafia na biegun północny.

Dzieciak rządzi

 • Sonic Prime (15/12/2022). Kiedy wybuchowa bitwa z Doktorem Eggmanem niszczy wszechświat, Sonic rusza do równoległych wymiarów, aby odnaleźć przyjaciół i ocalić świat.
 • Miś Brown i przyjaciele (29/12/2022). Grupa uwielbiających dobrą zabawę przyjaciół spotyka się w przytulnej lokalnej kawiarence, aby razem przeżywać rozmaite przygody.
 • Lato w Cielo Grande: Sezon 2 (30/12/2022). Op Steffi i Luz wraz z rodziną i przyjaciółmi walczą o przyszłość Cielo Grande po tym, jak ośrodek przejmują nowi właściciele.

Anime do obejrzenia tylko na platformie Netflix

 • JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean: Sezon 1: Odcinki 25–38 finał (01/12/2022). Jolyne ma coraz więcej problemów, ale cel jej misji się nie zmienił. Musi zrobić wszystko, co w jej mocy, aby powstrzymać ojca Pucchiego przed realizacją jego planu.
 • Lookism (08/12/2022). W społeczeństwie ceniącym atrakcyjny wygląd odrzucony przez otoczenie licealista prowadzi podwójne życie, przeskakując między dwoma ciałami o skrajnie różnej aparycji.
 • Dragon Age: Rozgrzeszenie (09/12/2022). Grupa zbuntowanych magów i złodziei rzuca wyzwanie przerażającemu przeciwnikowi, który dysponuje potężnym artefaktem. Zaczyna się gra o dużą stawkę.
 • Gudetama: Przygoda z jajem (13/12/2022). Leniwe jajo Gudetama niechętnie wyrusza na życiową przygodę z Shakipiyo - niedawno wyklutym kurczęciem, które koniecznie chce odnaleźć swoją mamę.
 • Violet Evergarden: Recollections (15/12/2022). Gdy złe siły zagrażają Brytanii, młody książę wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, aby uratować ukochanych i odkryć swoją prawdziwą moc.

Violet Evergarden

 • The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1 (20/12/2022). Były żołnierz po przejściach zostaje autorem listów w tym skondensowanym podsumowaniu nagrodzonego, wzruszającego i pięknie animowanego serialu.

 
 

Źródło: https:

PlayStation 6. Sony ujawnia planowaną datę premiery konsoli

Dodano: 24.11.2022 8:26 | 23 odsłon | 0 komentarzy


PlayStation 6. Sony ujawnia planowaną datę premiery konsoli

Sony w swoich oficjalnych dokumentach ujawniło planowaną datę premiery PlayStation 6.

PlayStation 5 jest z nami dopiero od 2 lat. Konsola zadebiutowała w listopadzie 2020 roku i na razie trudno uznać ją za wielki sukces. Ostatnie liczby mówią . Dużą przeszkodą jest kryzys na rynku półprzewodników, wzrost cen i panująca na świecie inflacja, ale nie zmienia to faktu, że PS5 na razie radzi sobie przeciętnie.

) brakuje wielkich hitów, które miałyby zachęcić użytkowników do kupna PS5. Jednak to nie zniechęca Sony. Chociaż niektórzy mówią o końcu tradycyjnych konsol, to Japończycy mają już w planach PlayStation 6.

Kiedy premiera PlayStation 6?

W oficjalnych dokumentach Sony, dostarczonych do brytyjskiego Urzędu ds. Konkurencji (chodzi o sprawę przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft), pojawiły się ciekawe informacje na temat planów Japończyków. Wynika z nich, że Sony już planuje premierę PlayStation 6, czyli konsoli kolejnej generacji.

Według dokumentów Sony przewiduje, że nowa konsola trafi do sprzedaży mniej więcej w 2027 roku, czyli za 5 lat. Oznaczałoby to, że cykl życia PlayStation 5 wyniósłby mniej więcej 7 lat. Dokładnie tyle samo czasu minęło między premierą PS4 (listopad 2013) oraz PS5 (listopad 2020), więc nie ma tutaj nic zaskakującego. Na razie nie wiemy nic więcej na temat konsoli, ale 5 lat to nie aż tak dużo czasu, więc niewykluczone, że już w przyszłym roku zaczną pojawiać się na jej temat pierwsze plotki.

Źródło: https:

Kiedy wygaśnie mi hasło w Active Directory?

Dodano: 21.11.2022 19:27 | 358 odsłon | 0 komentarzy


W środowisku Active Directory często zapominamy o tym kiedy należy zmienić hasło do swojego konta, lub konta serwisowego. Z pomoca oczywiście przychodzi PowerShell wraz z modułem do Acive Directory: Wygląda przerażająco, ale daje zamierzony#46;#46;#46;

Źródło: https:

Ted Lasso: 3 sezon. Kiedy trener po raz ostatni wyjdzie na boisko?

Dodano: 19.11.2022 13:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ciesz#x105;cy si#x119; ogromn#x105; popularno#x15B;ci#x105; na Apple TV+ serial Ted Lasso wkr#xF3;tce zn#xF3;w zago#x15B;ci na ekranach wielu fan#xF3;w. Tym razem niestety w ostatniej ods#x142;onie. Zdj#x119;cia do trzeciego sezonu w#x142;a#x15B;nie dobieg#x142;y ko#x144;ca, a premiera zbli#x17C;a si#x119; wielkimi krokami.

Źródło: https:

Orange przyspieszy do 10 Gb/s. Ruszają testy Światłowodu Pro 10.0

Dodano: 16.11.2022 14:34 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Orange Światłowód Pro 10.0 szybkość 10 Gb/s

Orange zapowiada ofertę Światłowód Pro 10.0, czyli dostęp do internetu FTTH o teoretycznej przepustowości do 10 Gb/s. Do rynkowego debiutu oferty nie dojdzie zbyt szybko, jednak o zaletach nowego rozwiązania od poniedziałku będą się mogli przekonać zainteresowani klienci.

Na dzisiejszym spotkaniu prasowym Orange zapowiedział wprowadzenie Światłowodu Pro 10.0, czyli szybkiego internetu FTTH o przepustowości do 10 Gb/s. Jest to maksymalna teoretyczna prędkość, jaką gwarantuje zastosowana technologia XGSPON, natomiast szybkość internetu, jaką użytkownik może osiągnąć na swoim urządzeniu to 8 Gb/s.

Orange Światłowód Pro 10.0 szybkość 10 Gb/s speedtest

Te wartości potwierdzają testy przeprowadzone podczas spotkania – maksymalna wartość pobierania w teście SpeedTest.pl sięgała nawet 8200 Mb/s, niewiele mniejsza jest prędkość wysyłania – tu wynik zbliżał się do 8100 Mb/s. Ping to zaledwie 2 ms.

Orange Światłowód Pro 10.0 szybkość 10 Gb/s

Orange przewiduje internet o takich szybkościach nie tylko jako ofertę dla najbardziej wymagających, profesjonalnych użytkowników, ale także jako rozwiązanie dla większej domowej sieci, w której będzie można dzięki temu podłączyć wiele urządzeń bez utraty jakości połączenia. W sumie, dzięki tak wysokiej przepustowości po Wi-Fi można podłączyć nawet 256 urządzeń jednocześnie.  

Orange Światłowód Pro 10.0 szybkość 10 Gb/s testy

Tak duże szybkości internetu to także możliwość strumieniowego odbioru obrazu w rzeczywistości wirtualnej.

Orange Światłowód Pro 10.0 szybkość 10 Gb/s VR

Kiedy Orange zaproponuje Światłowód Pro 10.0 klientom? Tego operator dokładnie nie precyzuje. By nie zdradzać planów przedwcześnie, mówi o „kolejnych miesiącach”, nie przybliżając ani daty, ani tym bardziej możliwych cen nowej oferty.

Orange Światłowód Pro 10.0 szybkość 10 Gb/s ceo orange

Orange zaprasza na testy światłowodu 10 Gb/s

Choć data startu usługi nie została jeszcze ujawniona, o jej zaletach będą się mogli przekonać wszyscy zainteresowani. Już od przyszłego tygodnia, od 21 listopada. klienci będą mogli sprawdzić możliwości technologii XGSPON w wybranych salonach w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. 

Orange Światłowód Pro 10.0 szybkość 10 Gb/s

Specjalne stanowiska do testowania nowego, superszybkiego światłowodu pojawią się w sześciu miastach:

 • w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej,
 • w Łodzi w Manufakturze,
 • w Poznaniu w Galerii Pestka,
 • w Krakowie w Galerii Zakopiańskiej,
 • w Warszawie w Miasteczku Orange oraz w Domu Handlowym Sezam.

Wprowadzenie Światłowodu Pro 10.0 operator uzasadnia potrzebami klientów, których potrzeby rosną z roku na rok. Domowe sieci wykorzystywane są do streamingu wideo 4K, do pobierania i grania w gry, do wirtualnej rzeczywistości czy rozwiązań smart home. Internet o przepustowości 10 Gb/s zdaniem Orange będzie doskonałym rozwiązaniem dla domów, gdzie kilku użytkowników korzysta równocześnie z wielu urządzeń. Przewiduje je także jako rozwiązanie dla małych firm.

Orange ruszył z wdrożeniem usług światłowodu dziesięć lat temu, a obecnie w jego zasięgu znajduje się blisko 7 milionów gospodarstw domowych. Z sieci korzysta milion klientów. Orange dostarcza światłowód w technologii FTTH (Fiber To The Home), czyli do samego mieszkania.

 
 

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone