czwartek, 23 listopada 2017 r.  Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Wiadomości z tagiem Kiedy  RSS
Kiedy serwis może odmówić naprawy gwarancyjnej smartfona

Dodano: 20.11.2017 12:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nowy smartfon przestał działać zaledwie kilka dni od zakupu? W takiej sytuacji pierwsze kroki kierujemy zazwyczaj do serwisu. Niestety, jak się okazuje, nie każda usterka może zostać usunięta w ramach gwarancji. W naszym najnowszym artykule eksperckim GoRepair opisuje ten problem i podpowiada, w jaki sposób można rozwiązać ten problem.

Tagi: Kiedy
Źródło: www.telix.pl

ADATA AHV100-2TU3-CBK 2TB 2.5 USB 3.0 Czarny.

Dodano: 16.11.2017 16:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Stylowa, piaskowana konstrukcja Łatwy w obsłudze, stylowy i lekki. Piaskowane wykończenie łatwo sprawia, że &&smugi i odciski palców nie będą widoczne. Ochrona czujnikiem Shock Ochrona czujnikiem Shock pomaga chronić dane. Jeżeli HV100 ucierpi wskutek uderzenia, ochrona czujnikiem Shock włączy się automatycznie, co zostanie zasygnalizowane migającym czerwonym światłem. Kiedy szok minie, zapali się migające lub ciągłe niebieskie światło oznaczające wznowienie normalnego działania. Super-Speed USB 3.0 HV100 z USB 3.0 umożliwia szybkość przesyłania danych do 90 MB / s w trybach odczytu i zapisu. W porównaniu z USB 2.0 skraca czas transmisji plików nawet o 70%. Nawet w przypadku dużych plików pełne tworzenie kopii zapasowych można wykonywać szybciej i łatwiej. Wskaźnik LED Jaskrawo-niebieska dioda LED informuje, kiedy komputer czyta lub zapisuje dane na dysku HV100. To przydatna informacja przy próbie rozłączenia dysku podczas pracy..., Cena: 329,- zł

Tagi: Nawet, Speex, Kiedy
Źródło: https:

ADATA AHD720-1TU3-CBL 1TB 2.5 HDD wodo/wstrząso odporny Niebieski.

Dodano: 16.11.2017 15:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Test współczynnika szczelności pod wodą i w zapyleniu IP68 zaliczony HD720 przeszedł bardzo surowy test IP68, co udowadnia, że zapewnia doskonałą ochronę przed wodą i pyłem. Dzięki swojemu wytrzymałemu projektowi, HD720 działa zupełnie normalnie nawet w warunkach wysokiego zapylenia lub po zanurzeniu go w stanie magazynowania danych w 2 metrowej wodzie przez okres do 120 minut. Ciężki test uderzeniowy zaliczony HD720 przeszedł test spadku swobodnego z wysokości 1,8m, co jest wynikiem lepszym niż standardowy wymóg militarny (MIL-STD-810G 516.6). Jest w stanie poradzić sobie z niespodziewanym wypadkiem. Trójwarstwowa ochrona Trójwarstwowa konstrukcja HD720 obejmuje szczególnie elastyczny silikonowy materiał zapewniający doskonałą absorpcję zderzeń pod każdym kątem. Ochrona czujnikiem Shock Ochrona czujnikiem Shock pomaga chronić dane. Jeżeli HD720 ucierpi wskutek uderzenia, ochrona czujnikiem Shock włączy się automatycznie, co zostanie zasygnalizowane migającym czerwonym światłem. Kiedy szok minie, zapali się migające lub ciągłe niebieskie światło oznaczające wznowienie normalnego działania. Owijany kabel USB Kabel USB wpasowuje się w zewnętrzny rowek w obudowie dysku służący do zwijania kabla, co zapewnia eleganckie rozwiązanie do przechowywania kabla, które uzupełnia wysoce praktyczny zestaw cech tego urządzenia. Pojemność, której potrzebujesz Skończyło Ci się miejsce na filmy i zdjęcia podczas ostatniego wyjazdu w poszukiwaniu przygody? HD720 to wysoka pojemność, która pozwoli Ci na zarejestrowanie każdej wspaniałej chwili. *Połączenie za pomocą USB 2.0 wymaga podłączenia do dwóch portów USB w celu zapewnienia wystarczającego zasilania. Wymagany jest kabel typu Y USB (do zakupienia osobno)..., Cena: 249,- zł

Tagi: Tech, Kiedy
Źródło: https:

Słuchawki dla graczy Sennheiser G4ME ZERO Black + podkładka gamingowa.

Dodano: 14.11.2017 15:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy potrzebujesz odcięcia od dźwięków z zewnątrz, kiedy potrzebujesz czystego, klarownego audio gry oraz kiedy wymagasz idealnie dopasowanego sprzętu - sięgnij po G4MEZERO. Jest to lekka, nowoczesna oraz zamknięta konstrukcja, nakładki wytworzone z pianki oraz sztucznej skóry i profesjonalny, filtrujący zakłócenia mikrofon, G4ME ZERO to idealna słuchawka do zawodowego gamingu. Unikalna, elastyczna i składana konstrukcja oraz dołączone etui ochronne czynią G4ME ZERO idealnym rozwiązaniem dla podróżującego gracza. Funkcje i zalety Tłumi zakłócenia z zewnątrz - dzięki zamkniętej konstrukcji, pozwalając na pełne skupienie na grze., Idealny komfort - poduszki wytworzone z wielowarstwowej pianki i sztucznej skóry, dopasowane do geometrii szczęki i głowy zapewniają pełen komfort użytkowy i akustyczny, Stworzony dla graczy - nowy, nowoczesny i lekki design oraz wytrzymała konstrukcja dla długotrwałego użytkowania, Audio w formie stworzonej przez programistów - większość gier zabrzmi lepiej na sprzęcie Sennheiser - z prostej przyczyny: ponieważ na nim zostały nagrane, Usłysz każdy szczegół - radykalna klarowność i precyzja audio dzięki oryginalnej technologii przetworników Sennheiser. Głośniki zostały dopasowane pod gamingowy użytek na komputerach PC, Idealny do długich sesji - dzięki poduszkom w rozmiarze XXL wyeliminowaliśmy jakikolwiek nacisk na uszy, zostawiając im mnóstwo miejsca, Profesjonalny pejzaż dźwiękowy - dźwięk podrasowany pod kątem gamingu, Kryształowo przejrzyste rozmowy - dzięki profesjonalnemu, tłumiącemu zakłócenia mikrofonowi, Wygodne wyciszanie mikrofonu - wystarczy unieść wysięgnik, Intuicyjne sterowanie - kontroler poziomu głośności zintegrowany z prawą kapsułą, Mocny i wytrzymały - dzięki ekskluzywnym materiałom, takim jak: skręcony kabel, stalowe elementy kapsuł i pałąka oraz poduszki ze sztucznej skóry, Wygodny do transportu i przechowywania - dzięki unikalnej elastycznej konstrukcji, czyniącej słuchawkę łatwą do złożenia i umieszczenia w etui ochronnym..., Cena: 749,- zł

Źródło: https:

Face ID pokonane przy użyciu maski

Dodano: 12.11.2017 21:44 | 4 odsłon | 0 komentarzyApple raczej nie tego się spodziewał. Kiedy Amerykanie wprowadzali Face ID, mówili o najwyższej jakości zabezpieczeniach. Nie minęło jednak wiele czasu by znalazł się ktoś, kto sobie z tym zabezpieczeniem poradzi. Ta sztuka udała się Wietnamczykom z firmy Bkav.

Tagi: Apple, Fani, Kiedy
Źródło: www.telepolis.pl

Olympus EyeTrek Insight EI-10 - klon Google Glass nadchodzi

Dodano: 08.11.2017 14:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Olympus EyeTrek Insight EI-10 - klon Google Glass nadchodziKiedy kilka lat temu Google zapowiedziało Google Glass, czyli prawdopodobnie najbardziej ambitny ówcześnie projekt związany z rzeczywistością rozszerzoną, świat oszalał. Z jednej strony możliwość wyświetlania w czasie rzeczywistym informacji na naszych okularach była bardzo kusząca - w końcu to coś, co do tej pory znaliśmy tylko z filmów science-fiction. Z drugiej ludzie bali się ryzyka związanego z tym, że ktoś mógłby używać takiego urządzenia do naruszania ich prywatności. Koniec końców produkt nie trafił nigdy na szerszą skalę do konsumentów, celując w rynek specjalistyczny. Tutaj produkt Google już niedługo doczeka się konkurenta w postaci urządzenia Olympus EyeTrek Insight EI-10, jednak patrząc po jego specyfikacji, gigant z Mountain View raczej nie ma się czego obawiać.

Źródło: https:

Pari Duvoric odtwarza legendarne dzieła sztuki dla Harper's Bazaar. Symboliczny wybór modelek z okazji 150 rocznicy magazynu.

Dodano: 06.11.2017 10:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Tworzenie mniej lub bardziej wiernych rekonstrukcji sławnych obrazów i rzeźb to obecnie dość popularny trend wśród zaawansowanych pasjonatów fotografowania. Kiedy jednak po trend ten sięga znany magazyn modowy z okazji swojej 150 rocznicy, to oznacza to już coś więcej, niż tylko próbę odtworzenia twórczości danego artysty. Jest to manifest. Dlatego też nie dziwi bardzo szczególny dobór modelek do tej sesji, z której wydawcy Harper's Bazaar – jak zwykle zresztą – mogą być dumni.

Tagi: Papo, Kiedy
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Dlaczego nie należy mieszać różnych rodzajów oświetlenia i co zrobić, kiedy nie ma innego wyboru?

Dodano: 03.11.2017 20:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy fotografuje się scenę, na którą pada światło z kilku różnych źródeł, rezultat najczęściej nie zachwyca. Rozmaite dominanty barwne, problemy z kontrastem, ekspozycją, czy wreszcie nieprzewidywalność tego, co ostatecznie zobaczy się na zdjęciu potrafią skutecznie zepsuć przyjemność z fotografowania. Na szczęście istnieją pewne metody zapobiegania problemom związanym z tym, co zwykło się nazywać oświetleniem mieszanym, a także (choć z tym jest już znacznie trudniej) radzenia sobie w sytuacji, gdy problem już zaistniał.

Tagi: Kiedy
Źródło: www.swiatobrazu.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone