sobota, 20 października 2018 r.  Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Wiadomości z tagiem Kies  RSS
Amazon chwali się wydajnością robotów Kiva wyposażonych w AI

Dodano: 19.10.2018 20:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wykorzystanie przez Amazon robotów Kiva do sortowania towarów w centrach magazynowych okazało się być bardziej skuteczne niż konwencjonalne sortowanie - powiedział Young Yang z Amazon podczas AWS Transformation Day, edycji odbywającej się w Taipei. Amazon kupił sześć lat temu za ogromne pieniądze fabrykę robotów Kiva. Inwestycja okazała się niezwykle udana. Posiadając własne zaplecze technologiczne koncern wyposażył je w Sztuczną Inteligencję i dostosował do własnych, unikalnych potrzeb. Amazon chwali się teraz, że dzięki tym niepozornym maszynom może obsłużyć w magazynach dwa razy więcej przesyłek niż wcześniej. W ponad 100 dużych centrach dystrybucji koncernu pracuje ponad 40 tys. Kiva.

Tagi: Amazon, Kies
Źródło: https:

Kanały i filmy Kino Polska TV w pakiecie IPLA Polonia

Dodano: 18.10.2018 13:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Grupa Kino Polska TV poszerza współpracę z internetowym serwisem Ipla. Przeznaczony dla użytkowników zagranicznych pakiet IPLA POLONIA wzbogaciły kanały dystrybuowane przez nadawcę, takie jak FashionBox, FastFunBox, 360 Tunebox, Gametoon HD, Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International oraz zestaw 50 klasycznych filmów polskiego kina.

Źródło: feedproxy.google.com

Małgorzata Golińska szefową obszaru lifestyle i zdrowie w WP. Mikołaj Kunica w pionie wydawniczym

Dodano: 19.09.2018 21:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Małgorzata Golińska przechodzi do Wirtualnej Polski, gdzie obejmie stanowisko dyrektor zarządzającej obszaru lifestyle i zdrowie. Wcześniej pracowała m.in. w Kino Polska TV i ZPR Media. Redaktor naczelną obszaru lifestyle i zdrowie została Paulina Gumowska, a dyrektorem zarządzającym i redaktorem naczelnym obszaru biznes - Mikołaj Kunica.

Tagi: Kies
Źródło: https:

Koncerny tytoniowe po cichu płaciły influencerom za promocję

Dodano: 15.09.2018 21:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Największe koncerny tytoniowe promowały palenie papierosów, kupując posty u digital influencerów - wynika ze śledztwa Campaign for Tobacco-Free Kids i agencji badań konsumenckich Netnografica. Eksperci zgodnie krytykują za takie praktyki i firmy oraz współpracujących z nimi twórców.

Źródło: https:

Iron Harvest na pierwszym gameplayu - roboty wchodzą do gry

Dodano: 10.08.2018 16:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Producent gry Iron Harvest, King Art GmbH opublikował na stornie bloga gry pierwszy fragment rozgrywki z wersji Alpha 1. Dla osób, które zdecydowały się kupić Iron Harvest poprzez kampanię na Kickstarterze, edycja ta będzie dostępna jeszcze w fazie testowej. Na pierwszym filmie z rozgrywki w wesji Alpha 1 widać już podstawowe elementy interfejsu gry: umieszczoną po lewej stronie mapę, ikony jednostek w centralnej części oraz znacznik obrazujący porównanie sił przeciwników. Również symbole przypisane do jednostek (pasek życia i uzbrojenie) oraz symbole obrazujące pole ostrzału widoczne są na zaprezentowanym fragmencie rozgrywki. Projekty map i jednostek jak na razie robią dobre wrażenie.

Źródło: https:

Ze zwiastuna "Kleru" usunięto ujęcie z nagą Joanną Kulig. Film wrócił na YouTube (wideo)

Dodano: 09.08.2018 21:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Po jednodniowej przerwie, na YouTube ponownie można oglądać oficjalny zwiastun filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Kino Świat przywróciło materiał, z którego wycięto jednak fragment sceny łóżkowej z rozebraną Joanną Kulig.

Tagi: YouTube, Firm, Kies
Źródło: https:

Super Smash Bros. Ultimate: Kostucha zabija Luigiego [WIDEO]

Dodano: 08.08.2018 16:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Oprócz tego: Simon i Richter Belmont z Castlevanii, King K. Rool z Donkey Kong Country, 103 areny, 900 utworów...

Źródło: https:

Kino Świat usunęło z YouTube'a zwiastun filmu „Kler”, przywróci go po drobnych poprawkach

Dodano: 07.08.2018 22:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zwiastun filmu „Kler” Wojciecha Smarzowskiego został usunięty z serwisu YouTube przez Kino Świat, dystrybutora produkcji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Według naszych ustaleń materiał po drobnych poprawkach zostanie udostępniony w środę.

Tagi: YouTube, Kies
Źródło: https:

Kino domowe czy soundbar?

Dodano: 07.08.2018 14:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Gdy chcemy poprawi#x107; kiepski d#x17A;wi#x119;k z naszego telewizora, stajemy cz#x119;sto przed dylematem: kino domowe, czy mo#x17C;e jednak soundbar? W niniejszym poradniku argumentujemy mocno za tym drugim rozwi#x105;zaniem.

Tagi: Kies
Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone