sobota, 17 marca 2018 r.  Imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka
Wiadomości z tagiem Kies  RSS
Unitek Przewód Telefon - TV (USB-HDMI) (M101AWH).

Dodano: 08.03.2018 1:51 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Podłącz telefon do TV Unitek Mobile to TV to uniwersalny adapter pozwalający podłączyć dowolny telefon lub tablet do telewizora i wyświetlać na dużym ekranie to co mamy w komórce. Zaletą rozwiązania jest jego prostota i uniwersalność. Połączenie nie wymaga pośrednictwa żadnych aplikacji, po prostu podłączasz z jednej strony telefon, z drugiej telewizor i działa. Rozwiązanie współpracuje z każdym rodzajem telefonu i z Androidem i z iPhone. Kino z komórki Komórka to dzisiaj aparat fotograficzny i kamera video. Chcesz wspólnie ze znajomymi powspominać wakacje, jeszcze raz obejrzeć film z 70-tych urodzin dziadka - nic prostszego, podłącz telefon do telewizora/projektora z wejściem na HDMI i wspominajcie. Granie na dużym ekranie Telefony mają wielu fanów wśród graczy. Fajnie jest zabić czas w pociągu czy tramwaju relaksując się przy grze, ale gra kultową aplikacją na dużym ekranie to dopiero ubaw. Telekonferencje w domu - każdy może Spotkanie biznesowe na odległość lub video czat z siostrą z za oceanu - jeśli podłączysz telefon do telewizora, będziesz się czuł jakby rozmówca był u ciebie w biurze lub domu. Trzymasz prezentacji lub zdjęcia próbek w telefonie - dzięki temu prostemu połączeniu zaprezentujesz je każdemu klientowi kompatybilny z każdym telefonem lub tabletem z systemem Android 4.4 i wyżej oraz z każdym iPhonem lub iPadem z systemem 8.0 i wyżej wtyk 1: HDMI męski wtyk 1a: USB A męski do zasilenia przewodu z gniazda USB telewizora lub ładowarki wtyk 2: USB A żeńskie do podłączenia przewodu od telefonu, obojętnie czy będzie to przewód Lightning, microUSB czy USB-C. długość przewodu telefon - telewizor: 195 cm długość przewodu do zasilania: 80 cm kolor biały w pełni Plug&Play nie wymaga zainstalowania żadnych sterowników..., Cena: 135,- zł

Źródło: https:

Unitek Przewód USB Typ-C 3.1 - DisplayPort 4K 1.8M (V400A).

Dodano: 06.03.2018 17:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kino z komórki Komórka to dzisiaj aparat fotograficzny i kamera video. Chcesz wspólnie ze znajomymi powspominać wakacje, jeszcze raz obejrzeć film z 70-tych urodzin dziadka - nic prostszego, podłącz telefon do monitora z wejściem na DisplayPort i wspominajcie. Sprawdźcie tylko czy wasz telefon z USB-C obsługuje na tym porcie Alternate DisplayPort Mode - jeśli nie to nici z kina - trzeba kupić nowy telefon, który ten tryb obsługuje. Granie na dużym ekranie Telefony mają wielu fanów wśród graczy. Fajnie jest zabić czas w pociągu czy tramwaju relaksując się przy grze, ale granie kultową aplikacją na dużym ekranie to dopiero ubaw. Wykonany z najlepszych materiałów Przewód wykonano z najlepszych materiałów, kabel jest ze 100% miedzi, wtyki są pozłacane. Wykorzystano najlepszy obecnie chipset przetwarzający RTD 2171U, wszytko po to aby jakość obrazu była jak najlepsza a przewód służył przez długi okres czasu. Kompatybilność Aby korzystać z wszystkich tych udogodnień, trzeba sprawdzić, czy port USB-C komputera lub telefonu obsługuje Alternate DisplayPort Mode - po prostu przez port USB musi płynąć sygnał video. Większość nowych urządzeń już to obsługuje. Poniżej NIEKOMPLETNA! lista tych sprawdzonych, które ADP obsługują..., Cena: 99,- zł

Tagi: Mode, Pora, Kies
Źródło: https:

Facebook sponsoruje ekspertów, by chwalili Messenger Kid?

Dodano: 27.02.2018 8:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Facebook Messenger Kids to aplikacja dla dzieci poniżej 13 roku życia. W grudniu pojawiła się w Ameryce. Eksperci mają wątpliwości co do jej wpływu na młodych odbiorców. Dodają, że - wbrew deklaracjom Facebooka - nikt nie pytał ich o zdanie. Kto zatem chwalił aplikację?

Źródło: di.com.pl

GOG wita Chiński Nowy Rok darmową grą i sporymi promocjami

Dodano: 13.02.2018 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


GOG wita Chiński Nowy Rok darmową grą i sporymi promocjamiChociaż do Chin z Polski mamy spory kawał drogi, to chyba każdy z rodzimych graczy świetnie zdaje sobie sprawę, że lada moment odbędzie się tam największe święto. Chiński Nowy Rok widoczny bowiem jest w wielu popularnych tytułach takich jak League of Legends, Overwatch czy Heroes of the Storm, gdzie przygotowywane są specjalne atrakcje oraz wyjątkowe skórki bohaterów. Do szaleństwa postanowiła dołączyć cyfrowa platforma dla graczy, czyli GOG.com. W ramach celebracji nadciągającego Roku Psa oferują oni swoim użytkownikom darmową bijatykę w postaci The King of Fighters 2002 oraz całe zatrzęsienie promocji, mniejszych i większych na nowsze i starsze tytuły.

Źródło: https:

The King of Fighters 2002 za darmo na GOG

Dodano: 13.02.2018 17:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku. Wszyscy fani platformy GOG powinni zainteresować się nową promocją, w ramach której przeceniono ponad 500 tytułów. Z tej okazji przygotowano też kilka niespodzianek, w tym darmową wersję gry The King of Fighters 2002, czy nowe produkcje dostępne w ramach GOG Connect. Osoby, które chcąc ustrzelić naprawdę dobrą ofertę powinny się natomiast przyjrzeć błyskawicznym okazjom, które w końcu zostały przywrócone.

Tagi: Kies
Źródło: https:

G.Skill prezentuje kolejne rekordowo szybkie moduły RAM DDR4

Dodano: 05.02.2018 14:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


G.Skill prezentuje kolejne rekordowo szybkie moduły RAM DDR4Czasy zielonego laminatu i kremowych obudów w komputerowym świecie dawno odeszły do lamusa i obecnie stanowią margines tylko dla fanów klimatów retro. Teraz liczy się nie tylko wydajność, ale i wygląd o czym wyraźnie świadczą ostatnie mody na wszędobylskie kolorowe podświetlenie ledowe oraz wstawki wykonane z hartowanego szkła. Nic więc dziwnego, że tajwański lider na rynku modułów RAM postanowił rozszerzyć swoją ofertę. W rodzinie G.SKill Trident Z RGB LED znalazły się nowe pamięci, które mogą pochwalić się rekordowo wysokimi taktowaniami rzędu 4700 MHz i względnie niskimi opóźnieniami. Całość zwieńczona czarnym PCB i radiatorami wykonanymi ze szczotkowanego aluminium.

Tagi: Kies
Źródło: https:

Unitek Przewód Telefon - TV (USB-HDMI) (M101AWH).

Dodano: 25.01.2018 15:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Podłącz telefon do TV Unitek Mobile to TV to uniwersalny adapter pozwalający podłączyć dowolny telefon lub tablet do telewizora i wyświetlać na dużym ekranie to co mamy w komórce. Zaletą rozwiązania jest jego prostota i uniwersalność. Połączenie nie wymaga pośrednictwa żadnych aplikacji, po prostu podłączasz z jednej strony telefon, z drugiej telewizor i działa. Rozwiązanie współpracuje z każdym rodzajem telefonu i z Androidem i z iPhone. Kino z komórki Komórka to dzisiaj aparat fotograficzny i kamera video. Chcesz wspólnie ze znajomymi powspominać wakacje, jeszcze raz obejrzeć film z 70-tych urodzin dziadka - nic prostszego, podłącz telefon do telewizora/projektora z wejściem na HDMI i wspominajcie. Granie na dużym ekranie Telefony mają wielu fanów wśród graczy. Fajnie jest zabić czas w pociągu czy tramwaju relaksując się przy grze, ale gra kultową aplikacją na dużym ekranie to dopiero ubaw. Telekonferencje w domu - każdy może Spotkanie biznesowe na odległość lub video czat z siostrą z za oceanu - jeśli podłączysz telefon do telewizora, będziesz się czuł jakby rozmówca był u ciebie w biurze lub domu. Trzymasz prezentacji lub zdjęcia próbek w telefonie - dzięki temu prostemu połączeniu zaprezentujesz je każdemu klientowi kompatybilny z każdym telefonem lub tabletem z systemem Android 4.4 i wyżej oraz z każdym iPhonem lub iPadem z systemem 8.0 i wyżej wtyk 1: HDMI męski wtyk 1a: USB A męski do zasilenia przewodu z gniazda USB telewizora lub ładowarki wtyk 2: USB A żeńskie do podłączenia przewodu od telefonu, obojętnie czy będzie to przewód Lightning, microUSB czy USB-C. długość przewodu telefon - telewizor: 195 cm długość przewodu do zasilania: 80 cm kolor biały w pełni Plug&Play nie wymaga zainstalowania żadnych sterowników..., Cena: 139,- zł

Źródło: https:

Fotograf sportów ekstremalnych Marcin Kini w kampanii marki X-kom

Dodano: 24.01.2018 14:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W ramach kampanii "x-kom prezentuje" o tym, jak odnaleźć życiową pasję oraz jak wspomaga ją technologia opowiadają piosenkarka Paulina Przybysz, fotograf Marcin Kin i podróżnik Kamil Cichocki.

Tagi: Kies
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Messenger Kids trafia na urządzenia Amazon Fire

Dodano: 11.01.2018 18:06 | 5 odsłon | 0 komentarzyFacebook udostępnił w grudniu aplikację Messenger Kids dla systemu iOS, a teraz przyszła kolej na urządzenia Amazon Fire.

Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone