wtorek, 21 listopada 2017 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Kilka  RSS
Przystajnik: Kilka klatek później – Shotcut 17.11

Dodano: 17.11.2017 1:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ktoś mógłby się zasugerować tym, że skoro o edytorze wideo Shotcut ostatni raz wspominałem niemal rok temu, to projekt jest niemrawy i na granicy zapomnienia. Nic z tych rzeczy. Skutkiem tego haniebnego przeoczenia może być nikła świadomość jakiej to metamorfozy dostąpił ten program...

Tagi: Kilka
Źródło: https:

Koniec komentarzy na MSN Wiadomości. Microsoft szuka lepszego systemu

Dodano: 16.11.2017 21:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kilka miesięcy temu Microsoft wyłączył tymczasowo komentarze w MSN, poszukując lepszego sposobu zarządzania nimi w obliczu rosnących nadużyć i trollingu.

Źródło: www.centrumxp.pl

Recenzje Pokemon Ultra Sun i Pokemon Ultra Moon - poznaj pierwsze oceny

Dodano: 16.11.2017 1:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kilka dni przed premierą doczekaliśmy się pierwszych recenzji Pokemon Ultra Sun oraz Pokemon Ultra Moon. Obie gry zbierają dobre oceny, ale czy otrzymaliśmy pełnoprawne kontynuacje zeszłorocznego duetu, czy też jedynie wydania rozszerzone?

Źródło: www.gry-online.pl

Test Lenovo Legion Y520 - tani laptop z GeForce GTX 1050 Ti?

Dodano: 12.11.2017 12:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Test Lenovo Legion Y520 - tani laptop z GeForce GTX 1050 Ti?Lenovo Legion Y520 to jeden z dwóch nowych laptopów chińskiego producenta, które w ostatnich miesiącach zadebiutowały w Polsce. Do tej pory klienci mieli wybór pomiędzy wariantami z kartami GeForce GTX 1050 lub GeForce GTX 1050 Ti. Notebook stał się dosyć popularny ze względu na w miarę korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości. Kilka miesięcy temu miałem okazję przetestowania droższego z przedstawicieli linii Legion, mianowicie modelu Lenovo Y720. Tym razem do rąk trafił mi się tańszy egzemplarz Lenovo Y520, który wyposażony został w procesor Intel Core i7-7700HQ oraz dedykowaną kartę NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Choć notebook sam w sobie jest dostępny w całkiem niezłych cenach, do testów dostaliśmy jedną z najdroższych konfiguracji. Wszystko przez absurdalną wręcz ilość pamięci RAM oraz pojemny dysk SSD.

Źródło: https:

Kilka nowych informacji o Wiedźminie, Cyberpunku i Gwincie

Dodano: 10.11.2017 17:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Kilka nowych informacji o Wiedźminie, Cyberpunku i GwincieCD Projekt RED to studio, które wszystkim z naszych czytelników jest dobrze znane, a dodatkowo większości bardzo bliskie. Mowa bowiem nie tylko o rodzimym podmiocie, ale i twórcach fenomenalnej serii Wiedźmin. Na horyzoncie jednak są dwa dodatkowe dzieła - karciana gra Gwint oraz tytuł RPG w klimatach postapokaliptycznych, czyli Cyberpunk 2077. W ostatnim wywiadzie Adama Kicińskiego udzielonego redakcji "Strefa Inwestorów" zdradzono kilka szczegółów dotyczących każdej z wymienionych produkcji. Chociaż rozmowa miała charakter biznesowy, to dowiedzieliśmy się iż seria Wiedźmin nie została jeszcze definitywnie zakończona, a Cyberpunk 2077 otrzyma elementy rozgrywki online.

Źródło: https:

Uchwycono zdjęcie Kaby Lake-G z układem graficznym AMD

Dodano: 10.11.2017 10:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Uchwycono zdjęcie Kaby Lake-G z układem graficznym AMDKilka dni temu Intel oficjalnie poinformował o nawiązaniu współpracy z AMD w celu stworzenia najwydajniejszych, mobilnych układów CPU+GPU dla lekkich ultrabooków oraz urządzeń konwertowalnych. Wydajny procesor należący do serii Core-H, specjalnie przygotowany dla Intela układ graficzny AMD Radeon, a także pamięci HBM2 zajmujące mniej miejsca i charakteryzujące się dużą przepustowością. Wszystko to połączone specjalnym mostkiem EMIB - Embedded Multi-Die Interconnect Bridge. Celem nowego projektu ma być znaczące zwiększenie wydajności wspomnianych mobilnych urządzeń, jednak bez konieczności powiększania wymiarów i grubości samego laptopa. Same układy zostały zapowiedziane na I kwartał 2018 roku. Ostatnio w sieci pojawiły się pierwsze testy wydajności, wskazujące, że możemy mieć do czynienia z układem o wydajności na poziomie przynajmniej GeForce GTX 1050. Teraz z kolei pojawiło się zdjęcie, prezentujące w całej krasie nowy układ Intela oraz AMD.

Źródło: https:

Ubisoft – zabezpieczenia w AC: Origins nie mają odczuwalnego wpływu na wydajność

Dodano: 02.11.2017 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wojna przeciwko zabezpieczeniom DRM w grach trwa w najlepsze. Tym razem ofiarą padł Assassin’s Creed: Origins. Kilka dni temu w sieci pojawiła się plotka jakoby zastosowane zabezpieczenia Anti-Tamper w grze wykorzystywały ogromną ilość zasobów komputera, w tym przypadku procesora. Dziś poznaliśmy oficjalne stanowisko Ubisoftu w tej sprawie.

Źródło: www.gry-online.pl

K-278 Komsomolec - tytanowa duma radzieckiej floty podwodnej. Dlaczego niezatapialny okręt zatonął?

Dodano: 02.11.2017 9:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy


"Kurs 222 stopnie, przedziały przejrzane, żadnych uwag nie ma." – zapisał w dzienniku okrętowym oficer wachtowy. Kilka godzin później ponad połowa...

Tagi: Kilka
Źródło: tech.wp.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone