niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Konami  RSS
Konami chce 10$ za dodatkowy slot na zapis rozgrywki w Metal Gear Survive

Dodano: 23.02.2018 11:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Firma Konami #x17C;yczy sobie 10 dolar#xF3;w za dodatkowe miejsce na zapis rozgrywki w Metal Gear Survive. W takiej sytuacji powiedzie#x107;, #x17C;e to kontrowersyjne rozwi#x105;zanie, to w#x142;a#x15B;ciwie tak, jakby nie powiedzie#x107; nic.

Źródło: www.benchmark.pl

Metal Gear Survive - jak chcesz dodatkowy save, to musisz zapłacić

Dodano: 22.02.2018 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Metal Gear Survive - jak chcesz dodatkowy save, to musisz zapłacićW ostatnich latach branża gier widziała już nie jedną głupotę związaną z mikropłatnościami, mikroskopijnymi dodatkami i innymi kosmetycznymi pierdołami, za które nierzadko trzeba było płacić konkretną kasę. Niestety z roku na rok branża się coraz bardziej stacza, a kolejni wydawcy biją kolejne rekordy zysków czerpanych z mikrotransakcji. Najwyraźniej jednak kolejne firmy próbują coraz śmielszych działań i prób wyrwania jak największej ilości pieniędzy od graczy, co często przybiera wręcz absurdalnie śmieszny obrót. Właśnie debiutuje gra Metal Gear Survive i Konami prawdopodobnie ma wielką ochotę zostać numerem jeden wśród najbardziej znienawidzonych firm w branży gier. Co powiecie na możliwość wykupienia dodatkowego slotu na save w ich najnowszej grze?

Źródło: https:

Konami zarabia głównie na mikropłatnościach, mobilkach i grach karcianych

Dodano: 31.01.2018 16:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ale że zarabia sporo - wygląda na to, że odejście od wysokobudżetowych gier było (z czysto finansowego punktu widzenia) słuszne.

Tagi: Konami
Źródło: https:

Metal Gear Survive - znamy wymagania sprzętowe gry

Dodano: 30.01.2018 15:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Metal Gear Survive - znamy wymagania sprzętowe gryPiąta odsłona serii Metal Gear Solid uchodzi za jedną z najlepszych gier akcji kilku ostatnich lat. Wydawać by się zatem mogło, że spin-off od Konami również zainteresuje fanów, a może i nie tylko. Cóż, być może istotnie tak było do momentu, gdy dowiedzieliśmy się z czym konkretnie będziemy mieli do czynienia... Produkcja zapowiada się po prostu źle - wszechobecne mikrotransakcje czy konieczność stałego dostępu do Internetu to tylko niektóre rzeczy, które już nie podobają się graczom. Na szczęście jesteśmy wskazać jedną dużą zaletę Metal Gear Survive, mianowicie niskie wymagania sprzętowe. Do płynnej rozgrywki spokojnie wystarczy kilkuletni komputer z 4-rdzeniowym procesorem Intela.

Źródło: https:

Metal Gear Survive - wymagania sprzętowe

Dodano: 29.01.2018 19:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Fox Engine znowu w akcji. Konami ujawniło właśnie oficjalne wymagania sprzętowe gry Metal Gear Survive, która trafi na rynek 22 lutego tego roku. Osoby, które są zainteresowane produkcją raczej nie powinno obawiać się czy tytuł „pójdzie” na ich komputerach, bo jak na dzisiejsze realia wymagania nie są zbyt wysokie. Osobną kwestią jest to, czy nie zniechęcą ich do zakupu inne elementy charakterystyczne dla tej gry.

Źródło: https:

Metal Gear Survive: Garść nowych wieści

Dodano: 15.01.2018 14:04 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Konami spróbuje udowodnić, że istnieje życie po Kojimie.

Źródło: https:

Metal Gear Survive - poznaliśmy termin premiery

Dodano: 25.10.2017 10:40 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Firma Konami ujawniła dokładny termin premiery gry Metal Gear Survive. Poznaliśmy też bonusy dodawane do zamówień przedpremierowych.

Źródło: www.gry-online.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone