piątek, 21 września 2018 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Koniec  RSS
Klawiatura Hybrydowa Natec Genesis Thor 200 RGB US.

Dodano: 20.09.2018 14:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


PRZEŁĄCZNIKI HYBRYDOWE Klawiatura została wyposażona w przełączniki hybrydowe. Jest to mechanizm łączący w sobie cechy klawiszy mechanicznych z zaletami tych znanych z klawiatur membranowych. Gracz zyskuje szybki czas reakcji na klik (ok 8 milisekund) przy nacisku 60g, tak jak w klawiaturze mechanicznej, a jednocześnie może cieszyć się znacznie mniej hałaśliwą pracą przełączników. Dodatkowo zastosowanie membrany zwiększa trwałość klawiszy (20 mln kliknięć) i pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości urządzenia. ROZWIĄZANIA DLA GRACZY Dzięki zastosowaniu całego szeregu rozwiązań dedykowanych graczom, Thor 200 RGB znacznie ułatwia rozgrywkę i kontrole nad nią. Antighosting dla 19 klawiszy, blokada klawisza Windows czy też funkcja zamiany miejscem klawiszy WASD ze "strzałkami" to najważniejsze z nich. Gracze mogą również liczyć na 12 klawiszy funkcyjnych od F1 do F12 ułatwiających np. sterowanie multimediami. Koniec z duszkami, lagami i przypadkowymi wyjściami do pulpitu. Rozgrywka staje się płynna i przyjemna. EFEKTOWNE PODŚWIETLENIE Thor 200 oprócz funkcji ułatwiających rozgrywkę ma sporo do zaoferowania w kwestii podświetlenia. Efekt 6 strefowego RGB to nie wszystko. Klawiatura daje graczowi możliwość wyboru jednego z 8 pojedynczych kolorów (FN+5) oraz 9 efektów (poprzez kombinację FN+ klawisze od 1 do 9), ponadto każdy z efektów ma 3 poziomy jasności do ustawienia. Podświetlenie można również całkowicie wyłączyć specjalnym przyciskiem. WBUDOWANY HUB USB I AUDIO W tylne części obudowy klawiatury został wbudowany HUB z dwoma portami USB 2.0 oraz wejściami audio na mikrofon i słuchawki. Ta dodatkowa funkcja, jaką oferuje Thor 200 RGB, pozwala na podłączenie myszy i słuchawek bezpośrednio do klawiatury i może znacznie ułatwić organizację każdego stanowiska gamingowego. Gracz zyskuje dodatkowe miejsce nie tylko na peryferia, ale na podłączenie innych urządzeń takich jak smartfon czy powerbank, na przykład w celu ich naładowania. REAKCJA NA DŹWIĘK Efekt reakcji na klikanie i tak zwane śledzenie naszych ruchów przez podświetlenie to nie jedyna ciekawostka w Thor 200. Reakcja świetlna na dźwięk (FN+9) z otoczenia, dzięki wbudowanemu w klawiaturę equalizerowi, z pewnością zainteresują nie jednego fana ciekawych rozwiązań. TRWAŁE ROZWIĄZANIE Obudowa Thor 200 została wykonana z trwałych komponentów, które zapewniają stabilność konstrukcji i gwarantują długi czas użytkowania. Ponadto klawisze w Thor 200 zostały wykonane w technologii Double Injection, co czyni nadruki na nich niezwykle trudnymi do starcia. Dodatkowo rozwiązania takie jak: gumowane antypoślizgowe nóżki, poprawiają komfort gry..., Cena: 149,- zł

Źródło: https:

Koniec z YouTube Gaming, ale miłośnicy gier dostaną coś lepszego

Dodano: 19.09.2018 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Choć konkurencja dla aplikacji YouTube Gaming jest niemała (Twitch, Discord), to Google przyznaje, że każdego dnia uruchamiało ją ponad 200 milionów osób. Wszystko po to, by oglądać gameplaye bądź streaming z gier. Dla zobrazowania: to tak, jakby każdego dnia wszyscy mieszkańcy Brazylii zasiadali przed telefonem, by oglądać gry. W apce nie brakowało także poradników do gier, ciekawostek o grach, a także - bo ten dział rośnie zaskakująco szybko - nie stroniło się tu od gier mobilnych. Popularność aplikacji była niezaprzeczalna. Dlaczego więc Google planuje zmiany w tak dobrze prosperującym projekcie? By prosperował jeszcze lepiej. YouTube Gaming to już nie tylko aplikacja. To już także cała podstrona YouTube'a.

Źródło: https:

Bezpieczny Polak: komunikaty alarmowe dotarły do 8000 osób

Dodano: 13.09.2018 16:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Koniec wakacji do okazja do podsumowań. W czerwcu tego roku wystartowała inicjatywa nazwana Bezpieczny Polak – w skrócie to dodatkowy mechanizm ostrzegania o zagrożeniach wykorzystujący serwisy społecznościowe i portale do przekazywania informacji takimi samymi kanałami, jakim docierają do nas reklamy. Rozwiązanie, zaplanowane jako uzupełnienie aplikacji iPolak oraz RSO, zostało opracowane przez Selectivv Mobile House przy współpracy z SentiOne oraz Fundacją im. Kazimierza Pułaskiego. Podczas tegorocznych wakacji Bezpieczny Polak ostrzegał m.in. o zagrożeniach związanych z pożarami, powodziami, aktywnością wulkaniczną i tornadami.

Tagi: Mobile, Koniec
Źródło: https:

Konkurs! Do wygrania World of Warcraft: Battle for Azeroth

Dodano: 10.09.2018 17:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wakacje, wakacje i po wakacjach. Koniec leniuchowania w domu czy długich wyjazdów nad morze, w góry, do lasu czy na działkę. Pora do powrotu do szarej rzeczywistości, a więc do szkoły i/lub pracy. A co jeśli powiemy, że możemy zafundować wam jeszcze jedną magiczną podróż do fantastycznej krainy? I to zupełnie za darmo! Wraz we współpracy z Blizzardem przygotowaliśmy prosty i szybki konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań i podzielić się z nami swoim najmilszym wspomnieniem dotyczącym gier MMORPG by mieć szansę wygrać fizyczną kopie najnowszego dodatku do gry World of Warcraft, w postaci rozszerzenia Battle for Azeroth. Zainteresowani? W takim razie zabieramy się do wyjaśniania zasad.

Źródło: https:

Intel Core i9-9900K - pierwsze zdjęcie bez rozpraszacza ciepła

Dodano: 30.08.2018 14:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Koniec z niskiej jakością pastą termoprzewodzącą. Osoby śledzące temat nadchodzących chipów Intela doskonale zdają sobie sprawę, że procesory Core 9000 będą miały lutowany rozpraszacz ciepła. Dzięki chińskiemu serwisowi XFastest możemy przekonać się o tym na własne oczy, bo opublikowane zostały zdjęcie Core i9-9900K po usunięciu IHS-a.

Źródło: https:

Test obudowy Corsair Crystal 280X RGB - Mała, ale z potencjałem

Dodano: 30.08.2018 8:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Małe obudowy komputerowe zaczynają być coraz bardziej łakomym kąskiem dla fanów nowych technologii. Z jednej strony są praktyczne - przeciętny Nowak czy Kowalski nie posiada w końcu najwydajniejszych podzespołów wymagających nie wiadomo jakiego systemu chłodzenia oraz miliona kart rozszerzeń, a z drugiej są one po prostu ciekawe. O ile w dużych skrzynkach, przynajmniej w segmencie niskim i średnim, panuje pewna stagnacja, tak produkując "maluchy" producenci muszą się natrudzić. Koniec końców nie tak łatwo połączyć niewielkie wymiary, atrakcyjny wygląd, sporo miejsca w środku i dobrą cyrkulację powietrza. Corsair wraz z modelem Crystal 280X RGB próbuje nas przekonać, że im to zadanie się udało!

Źródło: https:

Beton niezgody. Jak stacja nadawcza dzieli mieszkańców Konina

Dodano: 28.08.2018 14:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


W Koninie znajduje się trochę ciekawych zabytków – synagoga, ratusz, gotycki kościół. Mnie jednak zainteresowała wylewka z betonu na osiedlu...

Tagi: Koniec
Źródło: https:

Wyzwanie fotograficzne na cały 2018 rok. Zadanie na trzydziesty piąty tydzień: Samotność

Dodano: 27.08.2018 8:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Koniec wakacji nie oznacza wcale konieczności rezygnacji z robienia zdjęć. Całoroczne wyzwanie fotograficzne trwa nadal i przed uczestnikami zostało jeszcze wiele ćwiczeń. W nadchodzącym tygodniu zostanie przed nimi postawione zadanie, w ramach którego będą mieli przygotować wizualną odpowiedź na hasło „samotność”.

Tagi: Koniec
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Koniec pakietu #Freemium w Virgin Mobile

Dodano: 26.08.2018 21:48 | 5 odsłon | 0 komentarzySieć Virgin Mobile poinformowała o zakończeniu świadczenia usługi "Pakiet #Freemium".

Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone