piątek, 19 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Wiadomości z tagiem Live  RSS
Weronika Krzymińska chief operations officerem w Gamellon

Dodano: 18.04.2019 20:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Weronika Krzymińska awansowała w strukturach sieci wielokanałowej Gamellon (partner strategiczny Life Tube) i objęła stanowisko chief operations officera. Do zespołu dołączyła również Wiktoria Bednarczyk, która objęła stanowisko production managera odpowiedzialnego za nadzór nad planowanymi i istniejącymi produkcjami własnymi Gamellon.

Tagi: Live
Źródło: https:

Xbox Game Pass Ultimate to nowa usługa dla graczy od Microsoftu

Dodano: 17.04.2019 16:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dzisiaj, w trakcie konferencji Inside Xbox, dyrektor ds. usług dla graczy w Microsofcie, Ben Decker, ogłosił nową usługę abonamentową powiązaną z konsolą Xbox o nazwie Xbox Game Pass Ultimate. Ma ona docelowo łączyć wszystkie zalety dwóch istniejących usług, Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass, dostarczając dostępu zarówno do rozgrywki sieciowej, jak i biblioteki przeszło stu gier wideo, zawierającej zarówno produkcje wysokobudżetowe, jak i niezależne. Jak czytamy w wydanym oświadczeniu, testy usługi ruszyły już na wybranych rynkach i przeprowadzane są m.in. przez członków programu Xbox Insider. Połączenie rzeczonych pakietów nastąpiło 8 miesięcy po uruchomieniu subskrypcji na konsolę doposażoną w komplet usług zielonych, z której skorzystać można m.in. w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: https:

Xbox Game Pass Ultimate połączy Xbox Game Pass oraz Xbox Live Gold

Dodano: 17.04.2019 10:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Oferta kierowana do wszystkich zwolenników unifikacji.

Źródło: https:

Starcie 48 Mpix - szybkie foto porównanie Huawei P30 Lite oraz Xiaomi Mi 9 SE

Dodano: 16.04.2019 20:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jeszcze na gor#x105;co, tu#x17C; po premierze Xiaomi Mi 9 SE, por#xF3;wnujemy zdj#x119;cia wykonane aparatem tego smartfona jak i Huawei P30 Lite.

Źródło: www.benchmark.pl

AMD potwierdza: PlayStation 5 z CPU Zen 2 i GPU Navi

Dodano: 16.04.2019 15:36 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Prezes i dyrektor generalny firmy AMD, Lisa Su, w opublikowanym dziś przed godziną wpisie na swoim koncie na Twitterze potwierdziła, że przyszła generacja konsoli PlayStation otrzyma układ krzemowy przygotowany na specjalne zamówienie przez AMD. Nowy chip zasilajacy PlayStation 5 będzie produkowany w 7nm litografii, i wyposażony w rdzenie x86 z arc...

Źródło: feedproxy.google.com

Odkurzacz Xiaomi Mijia Roborock S50 Robotic Vacuum Cleaner 2 Polska dystrybucja.

Dodano: 16.04.2019 15:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sterowanie robotem za pomocą aplikacji MiHome Aplikacja odkurzacza daje nam podgląd na żywo z mapy pomieszczenia, z aktualnym płożeniem robota i przebytymi trasami. Pod spodem mamy informację o odkurzonej powierzchni , poziomie naładowania akumulatora, a także o czasie pracy. Mamy też 3 przycisk sterujące, pierwszy z ikoną wtyczki wysyła robota do stacji ładującej, drug z ikonką miotły uruchamia odkurzanie, zaś trzecim przyciskiem regulujemy siłę ssania, są dostępne 3 poziomy. Zawartość zestawu: Roborock Kabel zasilający z wtyczką EU pasującą do polskich gniazdek Stacja ładująca silikonowa podstawka do umocowania stacji ładującej Zapasowy filtr Zbiornik na wodę kapsułki do zbiornika na wodę Mop (plus 1 zapasowy) szczoteczka do czyszczenia głównej szczotki odkurzającej Oryginalne opakowanie Wzmocnione czujniki Urządzenie posiada o wiele więcej czujników niż w wersji pierwszej. Przede wszystkim bardziej wyczulony jest czujnik zbliżeniowy, aby chronić meble i wyposażenie wnętrza. Czujnik ścian nie pozwoli zbliżyć się więcej niż na odległość 10mm podczas pracy. Dodatkowe 4 czujniki zapobiegają upadkom i wywróceniu. Dodatkowo nowa technologia zachowywania energii daje bardziej efektywne ładowanie. Porównanie Xiaowa Robot Vacuum Cleaner Lite oraz popularnego modelu Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2..., Cena: 1799,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone