piątek, 25 maja 2018 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Media  RSS
AVS Media Player 4.6.1.126

Dodano: 22.05.2018 7:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


AVS Media Player jest darmowym odtwarzaczem plików wideo i audio oraz przeglądarką zdjęć. Program obsługuje ogromną liczbę formatów multimedialnych.

Tagi: Player, Media
Źródło: https:

AVerMedia Live Gamer Extreme 2 - prezentacja urządzenia do rejestrowania wideo

Dodano: 21.05.2018 19:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sprzęt dla wymagających streamerów. AVerMedia ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego urządzenia do przechwytywania wideo o nazwie Live Gamer Extreme 2. Jest to wysokiej klasy konstrukcja, która umożliwia streaming i nagrywanie wideo w wysokiej jakości z gier odpalonych na PC lub konsolach. Użytkownik nie musi martwić się o opóźnienia, lagi, czy spadek wydajności podczas rejestrowania obrazu.

Źródło: https:

To już koniec sklepu Saturn. Jego miejsce zajmie Media Markt

Dodano: 17.05.2018 14:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


To już koniec sklepu Saturn. Jego miejsce zajmie Media MarktJak czytamy na stronie WirtualneMedia, spółka MediaMarktSaturn Polska zdecydowała się na poważne zmiany. Firma pod której banderą znajdują się sieci takich sklepów jak MediaMarkt oraz Saturn pozbywa się marketów Saturn. Swoją decyzję prezes firmy uzasadnia tym, że MediaMarkt jest obecny w Polsce dłużej niż Saturn, bo od 20 lat. Dodatkowo analiza sytuacji na polskim rynku wyraźnie wskazuje, że będzie to dobre posunięcie dla spółki. Nie musimy jednak martwić się, że sklepy zostawią po sobie ziejącą, elektroniczną pustkę: w ich miejscu powstaną kolejne oddziały MediaMarkt. Sieć Saturn w Polsce to obecnie 22 sklepy. MediaMarkt z kolei oferuje 63 placówki handlowe. Niebawem więc, liczba sklepów "nie dla idiotów" wzrośnie.

Źródło: https:

Krzysztof Gonciarz otwiera polską filię swojego japońskiego studia Tofu Media

Dodano: 16.05.2018 20:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Twórca internetowy Krzysztof Gonciarz razem ze swoją wspólniczką Kasią Mecinski otworzył w Polsce filię studia produkcyjnego Tofu Media, na co dzień działającego w Tokio.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jakub Nowak: z VanLeif do Media Impact Polska

Dodano: 16.05.2018 20:38 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Jakub Nowak zaczął pracę w zespole projektów strategicznych Media Impact Polska, biura sprzedaży reklam Grupy Onet-RAS Polska. Wcześniej pracował w agencjach reklamowych, m.in. VanLeif, IQ Marketing, Neon Shake Advertising i Adwertajzing.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Producent Cisowianki odcina się od żądania przez Warsaw Media House usunięcia tekstów o apelu Razem. „Kończymy z nią współpracę”

Dodano: 11.05.2018 21:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma Nałęczów Zdrój zrywa współpracę z agencją Warsaw Media House, która wysłała w ostatnim czasie do niektórych redakcji, m.in. portalu Wirtualnemedia.pl, żądanie usunięcia tekstów. Chodziło o artykuły z czerwca ub.r. opisujące apelu Partii Razem, żeby bojkotować Cisowiankę ze względu na działalność wiceprezesa Nałęczów Zdroju w organizacji antyaborcyjnej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Media społecznościowe wywrócą tradycyjny handel? Zmiany na rynku są nieuniknione

Dodano: 10.05.2018 22:25 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Z raportu „Sklepy Przyszłości” wynika, że 24% użytkowników internetu dokonuje stałych transakcji handlowych przez aplikacje i strony mobilne. Zdaniem specjalistów, siła m-zakupów będzie rosła za sprawą systemów ułatwiających wybór i zamawianie artykułów. Najnowsze badania wykazały też, że 21% respondentów systematycznie nabywa towary poprzez social media.

Źródło: di.com.pl

AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus - nowy grabber wideo 4K

Dodano: 09.05.2018 7:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Mały, przenośny, ze slotem microSD. Tworzenie i udostępnianie filmów stało się bardzo popularne. Szczególnie wśród miłośników gier istnieje duże zapotrzebowanie na dobrej jakości nagrania, pozbawione spadków tempa animacji. Rozwiązaniem dla chcących tworzyć wysokiej jakości materiał może być AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus – grabber wideo stworzony z myślą o graczach.

Tagi: Plus, Games, Live, Media
Źródło: https:

ATEN KVM over IP CN8600-AT-G 1-lokalny/zdalny dostęp, jednoportowy DVI (1920 x 1200).

Dodano: 08.05.2018 15:43 | 6 odsłon | 0 komentarzy


W celu zwiększenia wygody obsługi udostępniono gniazdo USB na panelu tylnym, do którego można podłączyć konsolę LUC (Laptop USB Console), ewentualnie który może służyć jako gniazdo nośnika wirtualnego (Virtual Media). Do rutynowych lokalnych prac konserwacyjnych nie są potrzebne monitor, klawiatura ani mysz. Wystarczy podłączyć laptop do gniazda LUC - stąd można uzyskać dostęp do dowolnego komputera podłączonego do przełącznika. Funkcja Virtual Media urządzenia CN8600 umożliwia wykonywanie testów diagnostycznych, przesyłanie plików oraz instalowanie poprawek systemu operacyjnego i aplikacji z konsoli zdalnej. W celu zapewnienia płynnej łączności, model CN8600 wyposażono w podwójne złącza LAN i zasilania - to daje pewność, że cała instalacja w serwerowni będzie działała sprawnie i niezawodnie. Urządzenie CN8600 obsługuje także głośniki i mikrofon w wymiarze lokalnym i zdalnym. Firma ATEN oferuje przystępne cenowo i solidne rozwiązania do zarządzania serwerami metodą "over IP". Te niezawodne urządzenia stanowią świetną inwestycję i zapewniają stałą bardzo wysoką wydajność. Zwrot z inwestycji w rozwiązanie ATEN CN8600 jest gwarantowany. Zawartość opakowania: 1x CN8600 DVI KVM over IP 1x przewód KVM (DVI-D, USB, Audio; 1.8m) 1x przewód USB (1.8 m) 1x zasilacz 1x zestaw do montażu 1x instrukcja obsługi Schemat..., Cena: 2483,54 zł

Tagi: Funkcja, Media
Źródło: https:

"People first" … randki na Facebooku (oraz wszystko co nowe i ważne z konferencji F8)

Dodano: 03.05.2018 21:20 | 3 odsłon | 0 komentarzy


„Tyle się już wydarzyło w tym roku! Aż trudno uwierzyć, że dopiero 4 miesiące minęły”, Mark Zuckerberg, podczas wystąpienia otwierającego konferencję F8. Konferencje szefa Facebooka podsumowuje Piotr Chmielewski, założyciel agencji Social Media Now.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone