wtorek, 16 stycznia 2018 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Meta  RSS
Hit Bundesligi: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium na żywo na Facebooku Eleven Sports

Dodano: 12.01.2018 15:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W piątek (12 stycznia 2018 roku) telewizja ELEVEN SPORTS przeprowadzi pierwszą w historii Bundesligi transmisję tych rozgrywek na Facebooku. Mecz pokaże także kanał Eleven Sports 1.

Tagi: Meta, Sporym, EVGA
Źródło: feedproxy.google.com

ATEN Przełącznik KVM CS1798-AT-G 8-portowy USB HDMI/Audio.

Dodano: 11.01.2018 14:34 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Ponadto przełącznik CS1798 wyposażono w funkcję Multi-Display, która umożliwia połączenie za pomocą standardowych przewodów USB do ośmiu przełączników i uzyskanie wielomonitorowej instalacji, gdzie każdy komputer jest wyposażony w wiele kart graficznych. W ten sposób można zestawiać, analizować i monitorować wyjścia wizyjne w wygodny sposób, znacznie upraszczając środowisko pracy. Ponadto urządzenie CS1798 jest wyposażone w funkcję menu ekranowego (OSD) firmy ATEN z dostępem do dowolnego komputera w ramach danej instalacji. Menu ekranowe umożliwia także tworzenie kopii, zapisywanie i - w razie konieczności - przywracanie ustawień OSD. Urządzenie CS1798 zapewnia obsługę klawiatur multimedialnych oraz dźwięku. Możliwe jest odsłuchiwanie wyjścia audio z każdego komputera na dwóch zestawach głośników (w danym czasie obsługiwany jest tylko jeden taki zestaw)..., Cena: 2667,67 zł

Tagi: Meta
Źródło: https:

Laureatów Złotych Globów zaraz po rozdaniu nagród sfotografowała Ramona Rosales

Dodano: 09.01.2018 16:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Po raz 75. rozdano Złote Globy, gala określana jako "manifestacja kobiecej potęgi" zdominowana została przez wątki związane z przemocą seksualną i nierównościami w branży rozrywkowej. Na liście zwycięzców znalazł się jeden z najlepszych filmów ostatnich lat - "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" Martina McDonagha, który zdobył łącznie cztery statuetki. Tyle samo zdobył miniserial "Wielkie kłamstewka". Tradycją gali stało się wykonywanie portretów laureatów tuż po wręczeniu nagród. W latach poprzednich za obiektywem stanęły duety Inez i Vinoodh i Mert Alas i Marcus Piggot. W tym roku zaszczyt ten przypadł Ramonie Rosales.

Tagi: True, Alan, Inna, Meta
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Mecz Lewandowskiego obejrzysz na Facebooku

Dodano: 05.01.2018 15:39 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Mecz Bayer 04 Leverkusen – FC Bayern Monachium w piątek 12 stycznia będzie można obejrzeć na Facebooku.

Tagi: Meta
Źródło: tech.wp.pl

K-Lite Mega Codec Pack 13.7.5

Dodano: 21.12.2017 7:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy


K-Lite Mega Codec Pack jest popularnym zestawem filtrów i kodeków, które pozwalają na odtwarzanie i edycję plików filmowych i muzycznych w popularnych formatach (AVI, MKV, MP4, FLV, MPEG, MOV...

Źródło: feedproxy.google.com

Mert Alas i Marcus Piggott ponownie fotografują dla Vogue – tym razem włoskiego

Dodano: 08.12.2017 17:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Wygląda na to, że znany duet fotografów miał bardzo pracowity czwarty kwartał roku. Wkrótce bowiem po tym, jak światło dzienne ujrzały zdjęcia Taylor Swift zrealizowane na zlecenie głównej edycji magazynu Vogue, wypłynął edytorial najnowszego numeru Vogue Italia, dla którego ci sami twórcy przygotowali zdjęcia do tematu numeru. Tym zaś jest świętowanie. I jest to materiał zupełnie inny od tego, nad którym pracowali chwilę wcześniej: zdjęcia takich sław jak Anja Rubik, Joan Smalls, Catherine McNeil czy Jamie Bochert są figlarne, rubaszne, czasem nawet na granicy dobrego smaku, ale takie właśnie bywają końcoworoczne bankiety.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Mert Alas i Marcus Piggott fotografują piosenkarkę Taylor Swift

Dodano: 06.12.2017 15:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Duet fotografów, Mert Alas i Marcus Piggott, nieustannie rozwija się i zaskakuje - już od 20 lat. Dzięki temu fotografowie wciąż są rozchwytywani przez reklamodawców oraz magazyny mody, korzystając z pełnej swobody tworzenia. Ich najnowsza sesja z Taylor Swift w roli głównej ukazała się w brytyjskiej edycji magazynu "Vogue".

Tagi: Alan, Dual, Meta
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Zapowiedziano Mega Man 11 i reedycje serii Mega Man X

Dodano: 05.12.2017 10:09 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma Capcom zaszalała. Japoński wydawca zapowiedział Mega Man 11, czyli nową odsłonę klasycznego cyklu platformówek. Ujawniono również reedycje cyklu Mega Man X oraz konwersje Mega Man Legacy Collection 1 i 2 na Switch.

Źródło: www.gry-online.pl

Zapowiedziano Mega Man 11 i reedycje serii Mega Man X

Dodano: 05.12.2017 10:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Firma Capcom zaszalała. Japoński wydawca zapowiedział Mega Man 11, czyli nową odsłonę klasycznego cyklu platformówek. Ujawniono również reedycje cyklu Mega Man X oraz konwersje Mega Man Legacy Collection 1 i 2 na Switch.

Źródło: www.gry-online.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone