czwartek, 20 września 2018 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Microsoft  RSS
Shadow of The Tomb Raider - sprzedaż na płytach DVD ostro w dół

Dodano: 18.09.2018 16:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gra Shadow of The Tomb Raider do sklepów trafiła 14 września i jest trzecią produkcją w trzeciej serii Tomb Raider. Tym razem za produkcję odpowiadało studio Eidos Montreal, trzecie w historii serii, choć poprzednicy z Crystal Dynamics też mieli swój udział w pracach. Gra pojawiła w wersjach dla platformy Windows, a także konsol Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One. Podobnie jak wiele innych gier obecnie, także Shadow of The Tomb Raider można kupić w wersji cyfrowej, ale też na płytach DVD. Srebrne krążki jednak są w odwrocie i widać to chociażby na przykładzie gamingowych laptopów, w których coraz częściej napędy optyczne nie występują. Są one obecne za to w konsolach PlayStation 4 i Xbox One, aczkolwiek także te urządzenia pozwalają kupować cyfrowe kopie gier.

Źródło: https:

Kolejna gra na straty? Halo Infinite idzie w ślady Fallouta 76

Dodano: 17.09.2018 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft wciąż uparcie milczy na temat tego, jaką grą będzie Halo Infinite, ale niektóre oferty pracy w firmie deweloperskiej o nazwie 343 Industries, która ma zająć się produkcją tytułu, rzuciły nieco światła na to, czego fani mogą się spodziewać. Po tym, jak wylano wiadro (nie jedno) pomyj na poprzednika tejże serii (mowa o Halo 5: Guardians) zdecydowano się na zmiany. Między innymi na powrót do postaci Master Chiefa. Jednak pozostałe zmiany mogą nie przypaść już do gustu wiernych fanów aż tak bardzo. Z ofert pracy możemy bowiem wyczytać, że produkcja najpewniej będzie kolejną z serii gier-serwisów. Co to oznacza, to już chyba wiadomo: loot boksy, mikropłatności, gra sieciowa itd.

Źródło: https:

ReCore: Definitive Edition i Super Lucky's Tale dostępne na Steamie

Dodano: 17.09.2018 16:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Trzy inne gry ze sklepu Windows także. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o umowie, jaką Microsoft podpisał z THQ Nordic. W jej ramach drugi z podmiotów miał pomóc firmie z Redmond w przeniesieniu na Steama kilku gier dostępnych wcześniej wyłącznie w sklepie systemu Windows 10. Gry już trafiły na platformę Valve i co ważne, większość z nich odpalicie na starszych systemach Microsoftu.

Źródło: https:

Windows 10 bez promocji Edge przy instalacji innych przeglądarek

Dodano: 17.09.2018 11:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno wśród uczestników programu Windows Insider zawrzało. Okazało się, że w jednej z testowych kompilacji systemu Windows 10 pojawiła się nowa funkcja, a mianowicie wyświetlanie na ekranie ostrzeżenia, przy próbie zainstalowania obcej przeglądarki internetowej, takiej jak np. Chrome, czy Firefox. Komunikat systemowy informował użytkownika, że już ma Edge, która jest przeglądarką szybszą i bezpieczniejszą. Na dole co prawda był odnośnik do aplikacji Ustawienia, gdzie można ostrzeżenie wyłączyć, ale już samo jego wyświetlanie oburzyło wielu użytkowników, którzy zalali Microsoft negatywnymi opiniami. Przeglądarki Microsoftu to wciąż narzędzia do pobierania innych przeglądarek.

Źródło: https:

Microsoft Surface Go - test tabletu, a może już laptopa?

Dodano: 15.09.2018 8:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jeszcze przed oficjalną prezentacją, otrzymywaliśmy sygnały jakoby Microsoft pracował nad znacznie tańszą wersją Surface, która miałaby być konkurencją m.in. dla tabletów iPad od Apple. W końcu, po tygodniach spekulacji, w pierwszej połowie lipca amerykańska korporacja w końcu oficjalnie zapowiedziała istnienie takiego sprzętu. Microsoft Surface Go jest tańszy od typowych laptopów czy urządzeń hybrydowych firmy przede wszystkim ze względu na skromniejszą specyfikację. Jakiś czas temu otrzymaliśmy do testów egzemplarz Surface Go w zestawie z klawiaturą Cover Black Silver oraz dodatkowym stylusem Surface Pen. Sam sprzęt też dostaliśmy w nieco bardziej dopakowanej wersji, z pełnoprawnym dyskiem SSD oraz 8 GB pamięci RAM. Jak w codziennym użytkowaniu sprawdza się Surface Go? Generalnie jest dobrze, mam jednak pewne wątpliwości w jednym aspekcie...

Źródło: https:

Windows 10 ostrzeże przed Google Chrome i zapewni cię, że masz już najlepszą przeglądarkę

Dodano: 14.09.2018 17:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy


U#x17C;ytkowniku systemu Windows 10, gigant z Redmond stawia spraw#x119; tak jasno, jak to tylko mo#x17C;liwe #x2013; pyta: #x201E;po co ci Google Chrome skoro masz ju#x17C; Microsoft Edge?#x201D;.

Źródło: www.benchmark.pl

Microsoft będzie promować Edge w Windows 10

Dodano: 14.09.2018 5:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Google bardzo mocno promuje w swoich usługach przeglądarkę Chrome i strategia ta przynosi wymierne rezultaty w postaci pozycji lidera na tym rynku. Microsoft, który swego czasu został zmuszony przez Komisję Europejską do informowania o alternatywach dla Internet Explorera postanowił podążyć ścieżką konkurencji i też planuje reklamę przeglądarki Edg...

Źródło: twojepc.pl

Microsoft będzie promować Edge w Windows 10

Dodano: 14.09.2018 5:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Google bardzo mocno promuje w swoich usługach przeglądarkę Chrome i strategia ta przynosi wymierne rezultaty w postaci pozycji lidera na tym rynku. Microsoft, który swego czasu został zmuszony przez Komisję Europejską do informowania o alternatywach dla Internet Explorera postanowił podążyć ścieżką konkurencji i też planuje reklamę przeglądarki Edg...

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone