wtorek, 26 września 2017 r.  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wiadomości z tagiem Mobile  RSS
Plus, Play, Netia, Virgin Mobile, Mobile Vikings i nc+ chcą przywrócenia opłat w roamingu

Dodano: 25.09.2017 20:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


10 operatorów komórkowych złożyło w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej (UKE) wnioski o przywrócenie międzynarodowych opłat roamingowych dla ich klientów. Telekomy tłumaczą prośby zbyt dużym obciążeniem finansowym jaki stanowi dla nich darmowy roaming. Na liście są nie tylko drobni dostawcy usług, ale także ci spośród największych operatorów na naszym rynku - Plus i Play.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

T-Mobile: 5-ty milion złotych trafi do dzieci niepełnosprawnych ruchowo

Dodano: 25.09.2017 15:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Pomaganie połączyło Polaków! Dzięki T#8209;Mobile Polska, organizatorowi akcji społecznej T#8209;Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, kolejny 1 000 000 złotych trafi do podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Stanie się tak dzięki wszystkim osobom, które przez trzy ostatnie miesiące wspólnie gromadziły kilometry. Te zaś zamienione przez operatora na pieniądze trafią do niepełnosprawnych ruchowo dzieci.

Źródło: www.telix.pl

Test Allview P9 Energy Lite 2017 - sprosta wyzwaniom codziennego życia

Dodano: 23.09.2017 7:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na początku tego lata, marka Allview Mobile wprowadziła na polski rynek smartfon P9 Energy Lite 2017. W porównaniu do swojego poprzednika, wprowadzonego w zeszłym roku, telefon ten wyróżnia się stylistyką, metalową obudową, wyposażony jest w czytnik odcisku palca oraz zapewnia długi czas działania, dzięki akumulatorowi o pojemności 4000mAh oraz wielu optymalizacjom. Zapraszamy do recenzji.

Źródło: www.telix.pl

Zmiany w strukturach T-Mobile Polska, Dorota Kuprianowicz-Legutko dyrektorem ds. personalnych

Dodano: 22.09.2017 20:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile Polska zapowiedział zmiany w organizacji firmy zmierzające do sprawniejszej i bardziej kompleksowej obsługi klientów. Od początku grudnia do zarządu spółki dołączy Dorota Kuprianowicz-Legutko jako dyrektor ds. personalnych.

Tagi: Mobile, Zmiany
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Virgin Mobile: abonament za 10 zł dla biznesu

Dodano: 22.09.2017 20:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Operator Virgin Mobile przygotował ofertę dla biznesu. W abonamencie dla firm dostępna jest zarówno oferta indywidualna, jak również niedawno wdrożona opcja multi-SIM. Przedsiębiorcy mogą rozliczać do 20 numerów na jednej fakturze.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Huawei MateBook X - test ciekawego ultrabooka z Dolby Atmos

Dodano: 22.09.2017 16:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Huawei MateBook X - test ciekawego ultrabooka z Dolby AtmosW ubiegłym roku, podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie, firma Huawei zaprezentowała swoje pierwsze urządzenie hybrydowe 2w1 - laptopa Huawei MateBook. Produkt z pewnością ciekawy jednak przez wielu mocno skrytykowany ze względu na zbyt wysoką cenę w porównaniu do specyfikacji oraz ogólnych możliwości oferowanych przez hybrydę. Nieco ponad dwa miesiące temu w Berlinie producent zaprezentował aż trzy nowe urządzenia należące do serii MateBook. Jednym z nich jest model MateBook X, który cechuje się bardzo kompaktowymi rozmiarami. To właśnie ten model, jako pierwszy z całej trójki, wjechał niedawno do redakcji PurePC.pl na dogłębne testy. Sprawdzimy jak poradzi sobie to niepozornie wyglądające urządzenie wyposażone w system audio Dolby Atmos.

Źródło: https:

T-Mobile - konsekwencje służbowe za naigrawanie się z Ukraińców

Dodano: 22.09.2017 15:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kilka dni temu Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, zgłosił kierownictwu T-mobile skandaliczne zachowanie jednego z pracowników ich salonu w Warszawie. Obsługując klienta z Ukrainy naigrywał się z ukraińskiego akcentu i udawał, że nic nie rozumie. Osoba, o została zidentyfikowana i poniosła konsekwencje służbowe swojego zachowania - zareagowała T-Mobile Polska.

Tagi: Mobile, Kilka
Źródło: www.telix.pl

1 GB od Virgin Mobile w puszkach Tigera

Dodano: 22.09.2017 13:34 | 0 odsłon | 0 komentarzyVirgin Mobile wspólnie z Tiger Energy Drink uruchomił nową promocję. W sklepach Żabka i Freshmarket dostępna jest limitowana edycja puszek, które zawierają kody aktywujące bezpłatny pakiet 1 GB w Virgin Mobile.

Źródło: www.telepolis.pl

G-DRIVE Mobile SSD R-Series - dyski SSD dla wymagających fotografów

Dodano: 22.09.2017 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Coraz bardziej zaawansowane kamery i aparaty generują coraz większe pliki, co przyniosło zapotrzebowanie na równie wydajne rozwiązania w zakresie pamięci masowej" - stwierdza Brian Matiash, ambasador marki G-Technology. "Muszę mieć pewność, że magazyn danych nie tylko nadąży za rosnąca liczbą tworzonych przeze mnie multimediów, ale również sprosta trudnym i wymagającym warunkom, które towarzyszą mojej pracy". Słowa te wyrażają oczekiwania wielu fotografów i filmowców, których praca charakteryzuje się dynamizmem i może dochodzić w niej do sytuacji zagrażających bezpieczeństwu danych.

Tagi: Mobile, Series
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Virgin Mobile - 1 GB internetu w puszkach Tiger

Dodano: 22.09.2017 11:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Virgin Mobile wspólnie z Tiger Energy Drink uruchomiło nową promocję. W sklepach Żabka i Freshmarket dostępna jest limitowana edycja puszek, które zawierają kody aktywujące bezpłatny pakiet 1 GB w Virgin Mobile.

Źródło: www.telix.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone