środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Wiadomości z tagiem Mobile  RSS
Orange i T-Mobile skuteczniej powalczą z operatorem masztów Playa i Plusa

Dodano: 06.12.2022 19:39 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Spółka Networks!, wspólne przedsięwzięcie Orange Polska i T-Mobile Polska, poszerza zakres działalności. Operatorzy nie zdradzają konkretnych planów, choć ich zapowiedzi sugerują, że może chodzić o konkurencję dla spółki Cellnex, zarządzającej masztami Playa i Plusa.

NetWorkS! to spółka joint venture Orange Polska i T-Mobile Polska (po 50 proc. udziałów), powołana do zarządzania radiową siecią dostępową obydwu operatorów. Umożliwia im współdzielenie stacji bazowych, których obecnie jest około 12 tysięcy, co stanowi korzyść dla każdego z telekomów.

Jak podała Polska Agencja Prasowa, operatorzy Orange i T-Mobile 30 listopada złożyli do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o poszerzenie zakresu działalności spółki Networks!

Spółka chce świadczyć nowe usługi dla klientów instytucjonalnych i biznesowych. Mają to być:

 • usługi i rozwiązania teleinformatyczne,
 • projektowanie, budowa i utrzymywanie bezprzewodowych sieci niepublicznych,
 • projektowanie, budowa i utrzymywanie sieci przewodowych.

Poza tymi punktami model działalności spółki się nie zmieni. Cóż to może oznaczać w praktyce? Rąbka tajemnicy uchyla Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska. Z jego słów wynika, że po 11 latach istnienia udziałowcy spółki Networks! chcą odświeżyć zakres świadczonych usług. Chodzi o możliwość działania w nowych obszarach rynku, zarówno dla Orange oraz T-Mobile, jak i innych podmiotów

Dotychczas N! działał przede wszystkim na rynku telefonii mobilnej. Dzisiaj granica między częścią mobilną i stacjonarną jest coraz bardziej płynna (usługi konwergentne, usługi z pogranicza Telco i IT) stąd potrzeba usankcjonowania możliwości działania w tym zakresie 

– powiedział PAP Biznes Wojciech Jabczyński.

Rzecznik Orange wyjaśnia też, że na rynku jest duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi teleinformatyczne i to jest właśnie kolejny kierunek działania Networks! Spółka może zaoferować obsługę łączności krytycznej, transmisji danych i systemów wspierających. Jej atutem mają być duże kompetencje i doświadczony zespół kilkuset inżynierów.

Witold Tomaszewski, rzecznik UKE, zasugerował na Twitterze, że taki ruch wspólnego przedsięwzięcia Orange i T-Mobile stworzyłby konkurencję dla europejskiego operatora Cellnex

Cellnex to spółka o hiszpańskim rodowodzie, która zarządza infrastrukturą pasywną Playa (60%) oraz Plusa (99,9%) i posiada w Polsce 15,5 tys. lokalizacji z masztami i antenami telekomunikacyjnymi. W skali Europy Cellnex zgromadził ponad 50 tysięcy lokalizacji i jest jednym z największych operatorów infrastruktury telekomunikacyjnej i nadawczej. 

Cellnex utrzymując i budując nowe maszty, może zapewniać do nich dostęp wielu telekomom jednocześnie, także dla mniejszych graczy. Europejski potentat chce także dostarczać podobne usługi dla przemysłu i administracji publicznej.

UOKiK, wydając zgody na przejęcie przez Cellnex infrastruktury Playa i Plusa, podkreślał, że pozytywnie wpływa to na konkurencyjność rynku – operatorzy nie muszą się samodzielnie rozbudowywać sieci. 

Francuska centrala Orange stworzyła w zeszłym roku spółkę TOTEM, która również ma działać jako europejski operator pasywnej infrastruktury mobilnej, dając do niej dostęp innym telekomom.

Niewykluczone, że podobny model działania przyjmie Networks!, choć skala działania będzie na pewno mniejsza, bo lokalna. Wyjaśnienia rzecznika Orange Polska wskazują jednocześnie, że spółka będzie gotowa na rozbudowę sieci 5G w Polsce – a więc rozwój sieci kampusowych 5G (prywatnych), z czym rynek wiąże duże nadzieje, a także budowę sieci 5G w paśmie 700 MHz, która ma pozostawać pod kontrolą rządu, głównie z przeznaczeniem dla państwowych służb. Wszystko to będzie wpierane przez rosnącą sieć światłowodową Orange i usługi konwergentne.

 
 

Źródło: https:

Orange i T-Mobile chcą szerzej współpracować w ramach Networks!

Dodano: 06.12.2022 17:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Orange Polska i T-Mobile złożyły 30 listopada do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o poszerzenie zakresu działalności spółki Networks! - Chodzi o możliwość działania w nowych segmentach rynku, zarówno dla Orange oraz T-Mobile, jak i innych podmiotów - wyjaśnia rzecznik prasowy Orange Polska.

Źródło: https:

T-Mobile odświeżył usługę. Możesz przetestować ją za darmo

Dodano: 06.12.2022 15:55 | 16 odsłon | 0 komentarzy


T jak T-Mobile

W tym roku operatorzy bardzo hojnie rozdają mikołajkowe i świąteczne prezenty, a najwięcej przygotowywał ich T-Mobile. Magentowy operator codziennie ma coś nowego i dziś dodatkowo proponuje odświeżoną usługę „Bezpieczne surfowanie”. Pierwszy miesiąc – za darmo.

Z myślą o sezonie świątecznych zakupów T-Mobile przygotował dla swoich abonentów odświeżoną usługę „Bezpieczne surfowanie”, która pozwali bez obaw surfować w internecie, na przykład, by wyszukać prezenty.

Od 6 grudnia każdy nowy użytkownik tej usługi może aktywować ją na miesiąc zupełnie za darmo. Po okresie próbnym lub jeśli klient był wcześniej użytkownikiem usługi i decyduje się na jej ponowną aktywację, koszt korzystania z niej wynosi 4 zł miesięcznie i będzie uwzględniony na fakturze. W każdym momencie klient może ją dezaktywować bez dodatkowych opłat. 

Bezpieczne surfowanie

Co daje „Bezpieczne surfowanie”?

Dzięki usłudze „Bezpieczne surfowanie” każdy użytkownik korzystający z pakietowej transmisji danych w mobilnej sieci T-Mobile jest chroniony przed niebezpiecznymi stronami internetowymi oraz zagrożeniami takimi jak: phishing, malware, spyware, botnet czy trojany

Poza tymi kategoriami klient może włączyć jeszcze dodatkową ochronę przed treściami związanymi z pornografią, hazardem, przemocą i narkotykami

Korzystając z tej usługi, klient co miesiąc otrzymuje raport z informacjami o zastosowanej ochronie. Dzięki temu zyskuje pewność, że usługa, mimo działania w tle, zrealizowała swoje zadanie.  

Usługa nie wymaga instalacji żadnej dodatkowej aplikacji – po prostu działa w tle od momentu aktywacji, dzięki czemu nie trzeba już nic pobierać na swój telefon. Można jednak sprawdzać jej działanie i zmieniać ustawienia w portalu do zarządzania dostępnym pod adresem https://bezpiecznesurfowanie.t-mobile.pl/bezpieczne-surfowanie. 

W panelu można zweryfikować bezpieczeństwo swojego adresu e-mail, przekonać się, czy dana strona jest bezpieczna lub sprawdzić poziom zagrożenia z ostatnich 30 dni korzystania z internetu. 

Jak aktywować „Bezpieczne surfowanie”? 

Można to zrobić w aplikacji „Mój T-Mobile” lub na https://nowymoj.t-mobile.pl w sekcji „Usługi dodatkowe”, u konsultanta – zarówno telefonicznie, jak i w salonie, lub przez wysyłanie bezpłatnego SMS-a o treści „A” na numer 80190. Usługa jest dostępna dla klientów T-Mobile, którzy korzystają z abonamentu komórkowego, zarówno dla systemów Android, jak i iOS. Więcej informacji na: https://bezpiecznesurfowanie.t-mobile.pl.

 
 

Źródło: https:

Kto ma najszybszy internet w Polsce? Oto wyniki z listopada

Dodano: 06.12.2022 15:10 | 10 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile i Play

Speedtest.pl podał najnowsze wyniki pomiarów szybkość internetu – za listopad. Choć na szczycie podium utrzymał się po raz kolejny T-Mobile, to tym razem zmieniła się trochę sytuacja na dalszych miejscach.

Mobilny ranking Speedtest.pl powstał na podstawie testów w sieciach 3G, 4G i 5G. W listopadzie użytkownicy wszystkich aplikacji SpeedTest.pl wykonali 3,7 mln pomiarów, w tym 821 tys. w aplikacjach mobilnych.

Internet mobilny

Jak w poprzednim miesiącu, pod względem szybkości transferu danych na pierwszym miejscu znalazł się T-Mobile z wynikiem 46,1 Mb/s podczas pobierania i 11,6 Mb/s podczas wysyłania. Na drugiej pozycji nieoczekiwanie uplasował się Play, który z wynikiem 42,7 Mb/s zepchnął na trzecie miejsce Orange, choć różnica nie była duża – wynik pomarańczowych to 42,3 Mb/s. Play osiągnął także największą średnią prędkość wysyłania – 11,8 Mbps.

Plus pozostaje na czwartej pozycji, ale w listopadzie wyraźnie przyspieszył – z październikowego 39,3 Mb/s do obecnego 42 Mb/s.

Pozycja Nazwa dostawcy Prędkość pobierania [Mb/s] Prędkość wysyłania [Mb/s] PING [ms] Liczba testów
1 T-Mobile 46.1 11.6 30 53 tys.
2 Play 42.7 11.8 30 70 tys.
3 Orange Mobile 42.3 11.3 28 60 tys.
4 Plus 42 10.3 37 54 tys.


Jak wynika też z mapy najszybszych operatorów w poszczególnych województwach, Plus zdominował niemal cała Polskę północną i jest najszybszy w czterech województwach. Play z kolei – tylko w jednym, podobnie jak Orange. W pozostałych dziesięciu triumfuje T-Mobile.

Internet 5G

Od październikowego rankingu Speedtest.pl podaje też wyniki pomiarów w 5G. W tym zestawieniu tradycyjnie triumfuje Plus z wynikiem 141,6 Mb/s podczas pobierania. Drugi  w porównaniu Play ma średnią 73,3 Mb/s, dalej znalazł się Orange (66 Mb/s) i T-Mobile (65,5 Mb/s).

Pozycja Nazwa dostawcy Prędkość pobierania [Mb/s] Prędkość wysyłania [Mb/s] PING [ms] Liczba testów
1 Plus 141.6 17.8 33 5 tys.
2 Play 73.3 21.9 25 3 tys.
3 Orange Mobile 66 25.8 25 2 tys.
4 T-Mobile 65.5 23.6 28 3 tys.


Internet domowy

W zestawieniu internetu domowego wśród operatorów ogólnopolskich pierwsze miejsce przypadło UPC z wynikiem 206,8 Mb/s. Kolejna jest Vectra (186,2), a na trzeciej pozycji znalazł się Orange (168,8 Mb/s).

Pozycja Nazwa dostawcy Prędkość pobierania [Mb/s] Prędkość wysyłania [Mb/s] PING [ms] Liczba testów
1 UPC 206.8 42.2 18 236 tys.
2 Vectra 186.2 41.8 18 188 tys.
3 Orange 168.8 54.1 20 423 tys.
4 Multimedia 143.9 32.1 22 67 tys.
5 Netia 141.3 63.5 19 141 tys.
6 Exatel 102 46.7 17 20 tys.
7 Play 33.7 15.7 31 188 tys.
8 T-Mobile 28.6 13.3 32 235 tys.
9 Orange Mobile 23 10.4 31 128 tys.
10 Plus 21.8 9.7 41 160 tys.


Internet FTTH

W rankingu internetu światłowodowego FTTH (wszyscy operatorzy, także lokalni) sytuacja wygląda jednak inaczej – tym razem pierwsze miejsce zdobył Orange z wynikiem 255,2 Mb/s, za nim jest INEA (238,2 Mb/s) oraz T-Mobile (225,1 Mb/s).

   

Pozycja Nazwa dostawcy Prędkość pobierania [Mb/s] Prędkość wysyłania [Mb/s] PING [ms] Liczba testów
1 Skynet sp. z o.o. 274 148.7 8 6 tys.
2 Beskid Media Sp. z o.o. 149.7 42.4 10 5 tys.
3 Korbank S. A. 179.1 179.6 9 4 tys.
4 PROMAX 130.3 27.5 13 4 tys.


 
 

Źródło: https:

T-Mobile daje nielimitowany internet. Wystarczy aktywować

Dodano: 06.12.2022 11:44 | 10 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile daje nielimitowany internet. Wystarczy aktywować

T-Mobile ma świąteczny prezent dla swoich klientów. Mogą oni za darmo włączyć nielimitowany Internet mobilny do wykorzystania w ciągu 14 dni.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji T-Mobile przygotował prezent w postaci nielimitowanego Internetu mobilnego, z którego jego klienci mogą korzystać przez 14 dni od uruchomienia. Oferta skierowana jest do:

 • abonentów T-Mobile z taryfą T, T-Data, Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP,
 • użytkowników T-Mobile na kartę z taryfą GO! lub Blueconnect,
 • abonentów taryfy Frii Mix.

Promocja trwa od 6 grudnia 2022 roku do odwołania, jednak nie dłużej niż do 3 stycznia 2023 roku.

 
 

Jak włączyć świąteczny bonus?

Aktywację bonusu można zlecić w aplikacji Mój T-Mobile w zakładce "Usługi dodatkowe". Uruchomienie nielimitowanego Internetu powinno nastąpić w ciągu 7 dni od wysłania zlecenia. Bonus będzie ważny przez 14 dni i zostanie wyłączony, o czym operator poinformuje klientów SMS-em. 

Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie aktywnej zgody "T-Mobile Marketing", w przypadku ofert na kartę również posiadanie aktywnego konta dla połączeń wychodzących. Więcej informacji można znaleźć w .

 
 

Źródło: https:

T-Mobile obniża ceny i zwiększa limity danych

Dodano: 06.12.2022 9:56 | 9 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile obniża ceny i zwiększa limity danych

T-Mobile zapowiedział zmiany w roamingu UE. Od stycznia wyższe będą limity danych oraz niże opłaty po ich przekroczeniu. Zmienią się też inne ceny.

1 stycznia 2023 roku zaczną obowiązywać nowe unijne regulacje dotyczące roamingu. Polegają one na obniżeniu cen niektórych usług świadczonych w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz w państwach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Nakłada to na operatorów obowiązek dostosowania cenników do nowych wytycznych. Tak zrobi między innymi T-Mobile Polska.

 
 

Co się zmieni?

Od 1 stycznia przyszłego roku w T-Mobile zaczną obowiązywać nowe limity danych w roamingu UE. Szczegóły dla wybranych kwot miesięcznych opłat znajdziesz w tabeli poniżej.

Kwota miesięczna Limit danych UE
do 31.12.2022
Limit danych UE
od 1.01.2023
1 zł 0,17 GB 0,19 GB
5 zł 0,86 GB 0,96 GB
10 zł 1,73 GB 1,92 GB
15 zł 2,59 GB 2,88 GB
30 zł 5,18 GB 5,75 GB
50 zł 8,63 GB 9,59 GB
100 zł 17,26 GB 19,17 GB


Obniżeniu ulegnie opłata dodatkowa po przekroczeniu limitu danych UE w Strefie Roamingowej 1A. Wyniesie ona 10,43 zł za 1 GB przesłanych danych.

Od Nowego Roku zmniejszą się również opłaty za inne usługi w roamingu UE, pobierane w ramach Polityki Uczciwego Korzystania. Szczegóły w tabeli poniżej.

Wysokość opłat dodatkowych, które mogą być naliczane w Strefie Roamingowej 1A Opłaty do 31.12.2022 Opłaty od 1.01.2023
Odebrane połączenia głosowe 0,25 zł za 10 minut 0,12 zł za 10 minut
Wysłane wiadomości MMS 0,11 zł za 10 sztuk 0.10 zł za 10 sztuk
Transmisja danych 11,59 zł za 1 GB 10,43 zł za 1 GB


T-Mobile przypomina, że w przypadku braku akceptacji powyższych zmian, klientom operatora przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy do dnia ich wejścia w życie. W przypadku umów określonych należy pamiętać, że T-Mobile będzie uprawniony do dochodzenia od abonentów części udzielonej im ulgi. Zmiany wprowadzane przez Magentowych wynikają z przepisów prawa oraz powodują obniżenie cen usług roamingowych.

Promocja dla Wielkiej Brytanii

Od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 roku w T-Mobile będzie obowiązywać nowa promocja dla Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że klienci magentowego operatora podczas pobytu w tym kraju w zależności od posiadanej oferty zapłacą:

 • 0,30 zł lub 0,49 zł za minutę połączenia głosowego (także odebranego),
 • 0,20 zł lub 0,30 zł za SMS-a,
 • 0,20 zł lub 0,49 zł za MMS-a (opłata za każde 100 kB),
 • 29 zł za 1 GB przesłanych danych.

Więcej informacji można znaleźć .

 
 

Źródło: https:

T-Mobile: możesz wydrapać nawet 900 zł

Dodano: 05.12.2022 16:59 | 11 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile

Nawet 900 zł – tyle można  zaoszczędzić, biorąc udział w kolejnej świątecznej zdrapce T-Mobile. Okazja czeka na wszystkich klientów sieci w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Tydzień temu T-Mobile ogłosił specjalną akcję z promocjami – świąteczną zdrapkę. Klienci magentowej sieci, korzystający z aplikacji „Mój T-Mobile”, w każdy poniedziałek aż do świąt mogą „zdrapać” na wirtualnej zdrapce kolejne prezenty. Wystarczy tylko wejść do zakładki Magenta Love w aplikacji „Mój T-Mobile”. Dodatkowym warunkiem jest aktywna zgoda marketingowa.

 

Tydzień temu T-Mobile zaoferował 3 GB internetu. W dzisiejszej odsłonie pod nazwą „Zdrapka – mikołajkowa niespodzianka” operator daje możliwość obniżenia ceny wybranych produktów firmy Xiaomi. Produkty z rabatami mają być dostępne w sklepie internetowym www.mistore.pl/TMOZDRAPKA i w salonach Xiaomi Store. Żeby skorzystać z okazji, trzeba odebrać kod rabatowy.

Wydrap sobie tani odkurzacz… albo mesha

Na liście urządzeń Xiaomi, objętych rabatem, nie ma smartfonów, ale klienci T-Mobile mogą upolować sprzęt domowy, sieciowy i akcesoria. Największą okazją jest odkurzacza Xiaomi Vacuum Cleaner G11 z rabatem aż 900 zł, co stanowi 47% ceny. Z kolei 700 zł oszczędzimy, wybierając robota Mi Robot Vacuum-Mop 2 (46% ceny). Inne oferty już nie są tak korzystne, chociaż procentowo wyglądają zachęcająco, więc warto się im przyjrzeć. 

Oto pełna lista:

 • Xiaomi Vacuum Cleaner G11 w promocji za 999 zł (zamiast 1899 zł, rabat 900 zł, 47% ceny),
 • Xiaomi Mesh System AX3000 (2-pack) w promocji za 399 zł (zamiast 699 zł, rabat 300 zł 42% ceny),
 • Xiaomi Electric Toothbrush T700 EU w promocji za 299 zł (zamiast 469 zł, rabat 170 zł 36% ceny),
 • Wkrętarka Akumulatorowa 12V Xiaomi Mi Cordless Screwdriver + Zestaw bitów i wierteł w promocji za 449 zł (zamiast 649 zł, rabat 200 zł, 30% ceny)
 • Xiaomi Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver w promocji za 69 zł (zamiast 99 zł, rabat 30 zł, 30% ceby),
 • Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13,5" White w promocji za 89 zł (zamiast 119 zł, rabat 30 zł, 25% ceny),
 • Xiaomi Smart Pet Food Feeder EU w promocji za 399 zł (zamiast 579 zł, rabat 180 zł, 31% ceny),
 • Xiaomi Smart Pet Fountain EU w promocji za 239 zł (zamiast 349 zł, rabat 110 zł, 31% ceny),
 • Xiaomi Mi Portable Speaker (16W) Black GL w promocji za 169 zł (zamiast 199 zł, rabat 30 zł, 15% ceny),
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 White w promocji za 799 zł (zamiast 1499, rabat zł 700 zł, 46% ceny),
 • Xiaomi 10000mAh Mi Power Bank 3 Ultra Compact Black w promocji za 89 zł (zamiast 129 zł, rabat 40 zł, 31% ceny),
 • Xiaomi Redmi Buds 3 White w promocji za 149 zł (zamiast 199 zł, rabat 50 zł, 25% ceny),
 • Xiaomi Mi 20W Wireless Car Charger w promocji za 149 zł (zamiast 199 zł, rabat 50 zł, 25%, ceny).

Z okazji można skorzystać od dziś do 11 grudnia 2022 r. Promocja dostępna jest dla w klientów abonamentowych (T, T-Data, Rodzina), użytkowników systemu MIX (Frii Mix) oraz użytkowników ofert Na kartę (GO!, Frii).

 
 

Źródło: https:

T-Mobile ma nową ofertę, która zastąpi MIX-a

Dodano: 01.12.2022 16:55 | 41 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile już nie chce MIX-a. Oferty tego rodzaju zostały 1 grudnia wycofane ze sprzedaży, a w zamian pojawiła się oferta na doładowania z telefonem. Łączy ona usługi dostępne w T-Mobile na kartę, umożliwiając jednocześnie zakup smartfonu.

Różnimy się od siebie, mamy odmienne potrzeby, plany i ambicje. To, co nas łączy to potrzeba pozostania w kontakcie. Nieważne czy swój pakiet internetu wykorzystujemy do pracy czy rozrywki, rozmów z najbliższymi, planowania podróży, czy nawet podboju świata – pewne jest natomiast, że bez wygodnego dostępu do sieci trudno jest nam funkcjonować. 

W T-Mobile doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wprowadzamy nową ofertę, w której czekają atrakcyjne smartfony za które klient płaci w formie doładowania konta, bez harmonogramu spłaty rat czy ryzyka wzrostu oprocentowania.

– napisał T-Mobile

 
 

Nowy MIX to nie MIX

Dzień 1 grudnia 2022 roku przejdzie do historii jako koniec oferty T-Mobile MIX. Chociaż nie do końca, ponieważ zastępująca ją oferta działa częściowo na podobnych zasadach, jednak zupełnie inaczej się nazywa. Co więcej, sam magentowy operator informuje, że w ofercie na doładowania z telefonem zostały wykorzystane wszystkie udogodnienia dostępne w taryfie Frii MIX.

Nowa oferta T-Mobile została przygotowana w oparciu o ofertę na kartę za 35 zł i czerpie ze wszystkich jej benefitów. Do proponowanego pakietu usług klient wybiera urządzenie, za które co miesiąc zapłaci łączną opłatę z pakietem T-Mobile.

T-Mobile oferta na doładowania z telefonem baner

Podstawą miesięcznego doładowania jest kwota 35 zł w całości przeznaczona na nielimitowane rozmowy, SMS-y i 40 GB internetu w technologii 5G. Drugim elementem jest opłata za telefon, a ta uzależniona jest od modelu, który wybierzemy. Może ona wynosić nawet 5 zł, jeżeli wybierzemy telefon klasyczny (wówczas miesięczne doładowanie wyniesie łącznie 40 zł) do maksymalnie 35 zł w przypadku smartfonu o wartości 800-1200 zł (wysokość łączna miesięcznego doładowania to w tym przypadku 70 zł). Innymi słowy – doładowując comiesięcznie łączną kwotę opłacamy usługę oraz spłacamy telefon. Polecanym przez magentowego operatora jest model  , który możemy mieć za 199 zł na start w doładowaniu miesięcznym 70 zł.

Umowa obejmuje 24 doładowania stałą kwotą, nie istnieje jednak żaden harmonogram rat, więc można dokonać ich spłaty szybciej, jeżeli pojawi się taka chęć. W ofercie dostępne są różne telefony, w tym takie z dostępem do sieci 5G, oraz akcesoriów typu smart watch. Osoby, które przenoszą numer do T-Mobile mogą otrzymać nawet 4 miesiące korzystania z oferty bez opłat, aż do czasu przeniesienia numeru.

Bonusy na cały rok

T-Mobile przygotował bonus dla osób, które skorzystają z nowej oferty. To znany użytkownikom T-Mobile na kartę „Rok internetu za darmo”, czyli 1200 GB przez 365 dni (12 pakietów po 100 GB). Gigabajty z oferty kumulują się, a klient może z nich skorzystać do końca umowy terminowej. Usługa jest dostępna w aplikacji Mój T-Mobile w ciągu 31 dni od podpisania umowy lub aneksu w nowej ofercie.

Happy BOX-y dla dzieci

Podobnie jak w T-Mobile MIX, w nowej ofercie znajdą się zestawy Happy BOX. Do smartfonu najmłodsi otrzymają gadżety z Nelą Małą Reporterką, czyli najnowszą książkę o Amazonii – „Nela i wrota do Amazonii” oraz kolorową maskotkę tukana tęczodziobego.

Więcej informacji o nowej ofercie można znaleźć na stronie www.t-mobile.pl.

 
 

[ANKIETA:1443]

Źródło: https:

T-Mobile zamyka serwis dla klientów. Już nie masz wyboru

Dodano: 01.12.2022 9:32 | 38 odsłon | 0 komentarzy


T-mobile

T-Mobile zamknął dotychczasowy serwis MiBOA, służący klientom do zarządzania kontem. Jego funkcje w pełni przejał tworzony do roku, nowocześniejszy „Mój T-Mobile”.

Koniec listopada przyniósł istotną zmianę dla klientów T-Mobile. Operator zdecydował się zamknąć dotychczasowy serwis MiBOA. Do zarządzania kontem ma służyć nowszy - „Mój T-Mobile” oraz odpowiadająca mu aplikacja mobilna. Dotyczy to klientów abonamentowych, na kartę oraz małych i średnich firm.

Choć zarządzanie fakturami, taryfami czy monitorowanie zużycia usług może nie wydawać się szczególnie atrakcyjne, to dzięki serwisowi www „Mój T-Mobile” może stać się wygodne przyjemne

– przekonuje operator.

Internetowy serwis „Mój T-Mobile” został oddany w ręce klientów w grudniu 2021 roku. Jak wyjaśnia operator, od początku był projektowany i rozwijany z myślą o wygodzie użytkowania. T-Mobile zbierał o nim opinie za pomocą ankiety znajdującej się w serwisie. 

Klienci przez rok mogli korzystać z obu platform i powoli poznawać nowe narzędzie, a także zgłaszać swoje uwagi. Opinie musiały być pozytywne, bo 29 listopada „Mój T-Mobile” stał się jedynym oprócz aplikacji mobilnej miejscem do zarządzania kontem przez klientów.

Mój T-Mobile nowy serwis

Nowy serwis ma spójny z aplikacją mobilną design i bazuje na tym samym profilu klienta. Operator przekonuje, że w obu narzędziach dostarczył podobny poziom wygody obsługi.

Kluczowe funkcje „Mój T-Mobile” to:

 • zarządzanie wieloma numerami i usługami w ramach jednego konta,
 • możliwość przedłużenia umowy, zmiany taryfy, dostęp do promocyjnych ofert (dla klientów prywatnych),
 • opłacenie salda konta lub wybranej faktury,
 • pobieranie faktur i wykazów połączeń,
 • sprawdzanie bieżących kosztów i zużycia usług,
 • informacja o posiadanej ofercie i dacie zakończenia umowy,
 • możliwość aktywowania dodatkowych usług i zarządzanie blokadami premium,
 • historia połączeń,
 • możliwość wysłania pytania i zgłoszenia problemu technicznego.

Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji. Tak jak w przypadku serwisu MiBOA klient może zalogować się numerem telefonu i kodem wysyłanym SMS-em. 

Serwis „Mój T-Mobile” jest dostępny na stronie: https://nowymoj.t-mobile.pl.

 
 

Źródło: https:

T-Mobile ma rozwiązanie na problemy z zasięgiem. To Lyfo.NET

Dodano: 30.11.2022 17:23 | 37 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile ma rozwiązanie na problemy z zasięgiem. To Lyfo.NET

T-Mobile The Netherlands podpisał umowę z firmą Lyfo na wyłączną dystrybucję Lyfo.NET w Holandii. Dzięki rozwiązaniu TwinSIM biznesowi klienci Magentowych mogą skorzystać z zasięgu dowolnej sieci komórkowej na całym świecie.

Rozwiązanie Lyfo.NET stanie się częścią biznesowej oferty T-Mobile w Holandii. Dzięki niemu biznesowi klienci magentowego operatora mogą polegać na zasięgu wszystkich sieci komórkowych w tym kraju. Usługi T-Mobile są obsługiwane za pośrednictwem sieci operatora, ale w razie potrzeby może nastąpić automatyczne przełączenie do innej alternatywnej sieci komórkowej. Zdarzyć się to może w trudno dostępnych miejscach lub podczas awarii magentowej sieci.

Nowa usługa w T-Mobile może stanowić ważny dodatek dla takich grup docelowych, jak policja, pogotowie ratunkowe czy straż pożarna. Lyfo.NET jest jednak dostępny również dla klientów prywatnych, którzy mają krytyczne potrzeby komunikacyjne. Rozwiązanie może się przydać w obszarach Holandii z mniejszym pokryciem zasięgiem sieci T-Mobile, a także w okolicach granic lądowych, na morzu czy w obszarach objętych ochroną przyrody.

 
 

Wszystkie sieci na całym świecie

Lyfo.NET działa również w roamingu międzynarodowym. Podstawowa karta SIM T-Mobile daje dostęp do sieci komórkowych, z którymi magentowy operator ma podpisaną odpowiednią umowę roamingową. Z kolei druga karta SIM w ramach TwinSIM oferuje tak zwany roaming premium i daje dostęp do wszystkich sieci komórkowych na świecie. Przełączanie między kartami SIM następuje automatycznie, w zależności od jakości połączenia.

Kiedy jakość podstawowego połączenie użytkownika spadnie poniżej pewnego uzgodnionego poziomu, Lyfo.NET natychmiast włącza połączenie zapasowe w smartfonie i łączy się w ciągu 100 milisekund z najlepszą alternatywną siecią dostępną w tym czasie za pośrednictwem Lyfo.SIM. Gdy nie ma już potrzeby korzystania z alternatywnej sieci komórkowej, następuje powrót do standardowej karty SIM T-Mobile.

Standardowy zasięg i jakość sieci T-Mobile jest światowej klasy, ale dzięki Lyfo.NET możemy zapewnić i zagwarantować jeszcze większy zasięg i jakość sieci. Jest to niezbędne, jeśli chodzi o sytuacje zagrażające życiu. Ta współpraca jest tak ważna, aby zapewnić naszym klientom, którzy działają właśnie w takich sytuacjach i którym zależy na maksymalnej dostępności usług mobilnych, zawsze i wszędzie optymalny zasięg.

– powiedział Leóon Toet, CCO Business w T Mobile The Netherlands

Współpraca z T-Mobile była wynikiem proaktywnego i entuzjastycznego podejścia T-Mobile do naszego rozwiązania. Trzeba przyznać, że T-Mobile zawsze szuka nowych sposobów na ciągłe ulepszanie wymagań dotyczących łączności i spełnianie innowacyjnych wymagań klientów. Obecnie pracujemy razem nad ulepszeniem produktu i wprowadzeniem Lyfo.NET do portfolio T-Mobile Enterprise, aby klienci biznesowi T-Mobile mogli skorzystać z dodania naszej usługi.

– dodał Maurits Zandbergen, CEO Lyfo.NET

 
 

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone