wtorek, 23 października 2018 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem Mobilna  RSS
Mobilne Mapy Google w końcu z ocenami restauracji i barów

Dodano: 20.10.2018 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nie ma co ukrywać - Mapy Google zmieniły nasze życie na lepsze. Świetnie sprawdzają się nie tylko w trasie jako nawigacja, lecz również za ich pomocą możemy wirtualnie zwiedzać wybrane przez nas miejsca czy wyszukiwać lokale. To ostatnia funkcja akurat najlepiej sprawdzała się do niedawna wyłącznie na komputerach osobistych, gdzie mamy wygodny podgląd na umiejscowienie barów czy restauracji, a przy okazji - a może przede wszystkim - możemy zapoznać się z opiniami użytkowników oraz ich oceną. Na szczęście twórcy mobilnej aplikacji Map Google w końcu odrobili lekcję i dodali te ważne informacje do swojego programu. Od teraz użytkownicy smartfona z iOS lub Androidem nie muszą specjalnie uruchamiać komputera.

Źródło: https:

HP ZBook Studio G5 - specyfikacja wydajnego notebooka dla profesjonalistów

Dodano: 16.10.2018 9:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mobilna stacja robocza dla wymagających. HP wprowadziło na rynek nową wersję swojego notebooka ZBook Studio G5, na którego pokładzie znajdziemy wydajne procesory Intela i profesjonalne układy graficzne Nvidii. Produkt HP dostępny jest w wielu wersjach, różniących się m.in. ekranem, konfiguracją pamięci i zestawem nośników danych.

Źródło: https:

Mobilny Gmail z możliwością cofania wysłanej wiadomości

Dodano: 21.08.2018 14:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Użytkownicy mobilnego Gmaila na Androidzie musieli długo czekać na opcję, która wcześniej dostępna była w przeglądarkowej wersji poczty. Teraz...

Źródło: https:

Mobilny Gmail stawia na prywatność

Dodano: 17.08.2018 15:15 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Mobilna wersja Gmaila doczekała się ciekawej nowości. Można wysyłać maile, które po jakimś czasie znikną. Albo do ich odczytania potrzebny będzie...

Źródło: https:

mtożsamość w mDokument. Mobilny dowód pozwoli zweryfikować naszą tożsamość

Dodano: 08.08.2018 20:29 | 4 odsłon | 0 komentarzy


mTożsamość, czyli dane z dowodu osobistego w smartfonie, to pierwsza funkcjonalność rządowej aplikacji mObywatel, którą można bezpłatnie pobrać z Google Play i App Store. Nie zastąpi to tradycyjnego dokumentu, ale pozwoli zweryfikować tożsamość drugiej osoby i wymienić się danymi bez spisywania, skanowania czy fotografowania dowodu. Ta funkcjonalność jest przydatna na przykład przy podpisywaniu umowy po stłuczce samochodowej, w siłowni czy bibliotece. Resort cyfryzacji będzie rozwijać aplikację mObywatel i poszerzać katalog dokumentów, które będą dostępne w wersji mobilnej m.in. o prawo jazdy, dowód rejestracyjny, dokumenty OC, a nawet kartę miejską.

Źródło: https:

Mobilny dowód pozwoli zweryfikować tożsamość na siłowni albo w przypadku stłuczki

Dodano: 08.08.2018 15:30 | 6 odsłon | 0 komentarzy


mTożsamość, czyli dane z dowodu osobistego w smartfonie, to pierwsza funkcjonalność rządowej aplikacji mObywatel. Nie zastąpi to tradycyjnego dokumentu, ale pozwoli zweryfikować tożsamość drugiej osoby i wymienić się danymi bez spisywania, skanowania czy fotografowania dowodu.

Tagi: Mobilna
Źródło: feedproxy.google.com

Honor Play już w Polsce. Nowy hit w cenie do 1500 zł?

Dodano: 07.08.2018 17:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W ostatnich miesiącach można zauważyć dosyć dziwny trend wydawania smartfonów dedykowanych graczom. Mobilne granie jest co prawda popularne, jednak modele rzekomo przystosowane do przenośnej rozgrywki od samego początku budzą mieszane uczucia. Można w końcu odnieść wrażenie, że dopłaca się do mało znaczących elementów lub rzucającego się w oczy designu. Inaczej jest natomiast ze smartfonem Honor Play, który wygląda jak... zwykły smartfon. Dlaczego więc producent poleca go miłośnikom grania? Hm, być może po to, by zainteresować nim daną grupę osób, jednak pomijając już całą marketingową papkę trzeba przyznać, że za tą nieco mylącą nazwą kryje się naprawdę dobre urządzenie, które zostało na szczęście całkiem rozsądnie wycenione.

Źródło: https:

Mobilna aplikacja pielgrzymkowa

Dodano: 01.08.2018 16:53 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Diecezjalne piesze pielgrzymki, które w sierpniu wyruszą na Jasną Górę, po raz pierwszy przetestują specjalną nową aplikację mobilną – Bonafide. Ma ona ułatwić organizatorom kontakt z uczestnikami i relacjonowanie przebiegu wędrówki, a pielgrzymom m.in. znajdowanie punktów żywieniowych i noclegów, jak również pozwolić na duchowe uczestniczenie w pielgrzymce tym, którzy nie wyruszą w drogę.

Tagi: Mobilna
Źródło: di.com.pl

Recenzja HP Sprocket - drukowanie przyjemności

Dodano: 31.07.2018 8:46 | 6 odsłon | 0 komentarzyGdy serce, rozum, portfel, dziewczyna, rodzice i najlepszy kumpel powiedzą, że ten zakup nie ma sensu... przychodzisz do domu z kolejnym gadżetem i uśmiechem na twarzy. Mobilna drukarka HP Sprocket dla absolutnie nikogo nie będzie racjonalnym wyborem. I właśnie dlatego warto ją mieć :-).

Źródło: www.telepolis.pl

Fortnite: Mobilna wersja zarabia dziennie tyle, ile napiwku zostawił Nicolas Cage Bridget Fondzie(*)

Dodano: 25.07.2018 13:27 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Czyli mniej więcej tyle, ile Pokeómon Go.

Tagi: Catz, Mobilna
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone