niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Mobilna  RSS
Blik w Raiffeisen Polbank

Dodano: 15.02.2018 16:48 | 1 odsłon | 0 komentarzyRaiffeisen Polbank umożliwił swoim klientom realizację płatności Blik poprzez aplikację Mobilny Portfel.

Tagi: Mobilna, Blue
Źródło: www.telepolis.pl

HP ProBook 650 G3 15,6 FHD i7-7820HQ 8GB SSD-512GB NVMe RS-232 vPro Win10 Pro Z2W60EA.

Dodano: 12.02.2018 11:04 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Połączenie nowych funkcji ze sprawdzoną technologią Uproszczone wdrażanie nowych komputerów. Urządzenie HP ProBook 650 można z łatwością zintegrować z istniejącą strukturą informatyczną. Opcjonalne napędy optyczne i porty starszego typu, takie jak port szeregowy, standardowy port VGA i złącze RJ-45, pomagają zmniejszyć koszty ulepszania komputerów. Mobilne możliwości pracowników Procesory Intel Core i3/i5/i7 siódmej generacji, rozszerzalna pamięć DDR4 i urządzenia peryferyjne takie jak stacja dokująca HP UltraSlim3 zapewniają pracownikom stacjonarnym odpowiednią mobilność - bez pogarszania wydajności i nadwyrężania budżetu. Unikatowe rozwiązania HP w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania Rozwiązanie HP BIOSphere Gen i funkcja samoszyfrowania pomagają zapobiegać naruszaniu danych i przestojom. Uproszczone zarządzanie dzięki ujednoliconej na całym świecie konfiguracji HP, dostępnej w ponad 180 krajach, w których HP prowadzi działalność. Współpraca podczas podróży Prowadzenie biznesu nie kończy się po wyjściu z biura. Oprogramowanie HP Noise Cancellation, technologia HP Audio Boost, aplikacja Skype for Business i kamera internetowa 720p to narzędzia, które zapewnią doskonałą komunikację ze współpracownikami. Niech nic Cię nie zatrzyma Odpowiednia wydajność w każdej sytuacji. Poznaj nowe funkcje systemu Windows 10 Pro zainstalowanego na potężnym komputerze HP ProBook 650 z opcjonalnym ekranem dotykowym..., Cena: 6399,- zł

Źródło: https:

Mobilne płatności mPay nowej odsłonie

Dodano: 02.02.2018 9:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Operator płatności mobilnych mPay wdrożył nowy system informatyczny, którego celem jest zwiększenie uniwersalności aplikacji. Jednym z pierwszych etapów zmian jest odświeżona usługa pozwalająca na płacenie za parkowanie przy użyciu telefonów komórkowych.

Tagi: Mobilna
Źródło: feedproxy.google.com

Mobilna aplikacja AllSporter łączy fanów sportu i umożliwia wypożyczanie sprzętu

Dodano: 01.02.2018 19:12 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Do świata sportu wdziera się aplikacja mobilna AllSporter, która łączy trenerów i instruktorów z osobami szukającymi wsparcia w treningach. Dodatkowo pozwala użytkownikom również wypożyczać sobie wzajemnie sprzęt sportowy.

Źródło: feedproxy.google.com

Mobilne zakupy spożywcze z dostawą tego samego dnia w Carrefour

Dodano: 29.01.2018 11:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Klienci Carrefour Polska mogą już robić zakupy za pomocą aplikacji Mój Carrefour. Zamówienie złożone w ten sposób zostanie dostarczone tego samego dnia. Firma udostępniła także nową formę odbioru zakupów - Carrefour Drive - specjalnie dla zmotoryzowanych klientów.

Tagi: Mobilna, Drive
Źródło: feedproxy.google.com

Windows "Polaris" - przyszły system operacyjny Microsoftu

Dodano: 26.01.2018 4:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Mobilna strategia w pecetowym wydaniu. W ubiegłym roku pojawiła się informacja o tym, że Microsoft realizuje projekt o nazwie Windows Core OS, w ramach którego firma chce przetworzyć Windowsa 10 we w pełni modularny system operacyjny. Ta modularna podstawa ma umożliwić tworzenie zróżnicowanych konfiguracji systemu Windows 10 dla nawet bardzo różnych typów urządzeń.

Źródło: https:

Mobilna gra roku - Game Developers Choice Awards

Dodano: 13.01.2018 16:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jak zwykle pocz#x105;tek roku obfituje w r#xF3;#x17C;nego rodzaju rankingi i podsumowania. Tym razem zobaczmy jakie gry mobilne zosta#x142;y nominowane w plebiscycie GDCA.

Tagi: Game, Mobilna
Źródło: www.benchmark.pl

Nowoczesne rozwiązania do ochrony polskiej granicy

Dodano: 28.12.2017 6:51 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Coraz częściej do pilnowania granic wykorzystuje się najnowsze zdobycze technologii. Wkrótce Straż Graniczna będzie mogła skorzystać z pomocy pojazdu HUNTeR, służącego do obserwacji i patrolowania granic. Mobilna, bezzałogowa platforma będzie pilnować granic. Mobilna platforma do zadań szybkiego reagowania będzie wyposażona m.in. w kamery na podczerwień oraz drona.

Źródło: www.telix.pl

AMD Ryzen APU z obsługą mobilnej techniki XFR

Dodano: 05.12.2017 4:20 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Ktoś wiedział, ale nie powiedział. Mobilne procesory AMD Ryzen typu APU to ostatnie z dużych wydarzeń na rynku procesorów tego roku. Po sporych sukcesach Ryzenów dla komputerów stacjonarnych, mobilne APU budzą spore nadzieje. Firma AMD potwierdziła już, że także te układy obsługują technikę XFR (eXtended Frequency Range), która zadebiutowała w stacjonarnych Ryzenach.

Źródło: pclab.pl

Mobilny antywirus Eset nawet przez rok za darmo za polecenie

Dodano: 01.12.2017 11:59 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Mobilna aplikacja antywirusowa ESET Mobile Security zyskała ciekawą funkcjonalność. Polecając wspomniane rozwiązanie innym posiadaczom urządzeń z Androidem, można zyskać nawet rok dodatkowej ochrony w wersji premium gratis.

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone