wtorek, 26 września 2017 r.  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wiadomości z tagiem Motorola  RSS
Motorola Solutions obchodzi 25 lat innowacji w Polsce - nowe technologie dla służb

Dodano: 19.09.2017 14:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Motorola Solutions zaprezentowała w Warszawie nowe, inteligentne rozwiązania dla służb bezpieczeństwa publicznego. Producent zaprezentował także wersję demonstracyjną Połączonego Funkcjonariusza Policji z technologią inteligentnego wirtualnego asystenta głosowego.

Źródło: www.telix.pl

Test Motorola Moto G5S Plus - Smartphone dla rozsądnych

Dodano: 19.09.2017 12:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Test Motorola Moto G5S Plus - Smartphone dla rozsądnychStworzenie udanego smartfona z wysokiej półki mimo wszystko nie jest wielką sztuką. Jasne, samo wrzucenie topowch podzespołów w szklaną obudowę nie wystarczy by mówić o udanym modelu klasy premium, ale producenci nadal mają duże pole do popisu, jeśli nie ogranicza ich napięty budżet. Znacznie trudniejsze jest stworzenie udanego modelu ze średniej półki cenowej, gdzie trzeba wpasować się w gust masowego odbiorcy, a jednocześnie zręcznie poruszać się wśród licznych kompromisów, które wymuszone są przez konieczność zachowania atrakcyjnej ceny. Motorola swoim modelem Moto G pokazała kiedyś, że potrafi poradzić sobie z tym wyzwaniem jak mało która firma. Czy podobny sukces uda się powtórzyć najnowszemu przedstawicielowi zapoczątkowanej wtedy linii, czyli Motoroli Moto G5S Plus? Czas się przekonać!

Źródło: https:

[Aktualizacja] Moto G4 jednak bez aktualizacji Androida

Dodano: 18.09.2017 21:17 | 1 odsłon | 0 komentarzyDwanaście smartfonów Motoroli otrzyma Androida Oreo. Nie ma wśród nich Moto G4, pomimo zapewnień producenta.

Tagi: Mode, Motorola
Źródło: www.telepolis.pl

Lista smartfonów Motoroli, które otrzymają aktualizację do Androida 8.0 Oreo

Dodano: 18.09.2017 19:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nie wszyscy będą zadowoleni. Na swoim oficjalnym blogu Motorola udostępniła pełną listę smartfonów, które otrzymają aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Jak można się było spodziewać, firma nie pominęła najwyższych w hierarchii modeli, ale już nieco inaczej postąpiła w przypadku produktów z niższej półki. Znamienne jest też to, że tym razem firma nie podała nawet orientacyjnych dat udostępnienia uaktualnień.

Tagi: Motorola
Źródło: pclab.pl

Motorola ujawniła, które smartfony dostaną Androida Oreo

Dodano: 17.09.2017 8:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Motorola ujawniła, które smartfony dostaną Androida OreoSmartfony Lenovo/Motoroli cechują się m.in. tym, że mają zainstalowanego Androida właściwie bez żadnych nakładek od producenta. Dla niektórych to wada, bowiem często wygodniejsze w obsłudze jest autorskie oprogramowanie, jednak coby nie mówić, czysty system operacyjny oznacza szybkie działanie i stosunkowo szybkie aktualizacje do nowszej wersji. Teraz przekonujemy się o tym po raz kolejny - Motorola, firma odpowiedzialna za powstanie m.in. tak udanych urządzeń jak Moto G5, ujawniła właśnie listę smartfonów, które w niedalekiej przyszłości otrzymają Androida 8.0 Oreo. W sumie mamy 12 najpopularniejszych i stosunkowo świeżych modeli tego producenta + jeden kolejny model potwierdzony za pośrednictwem Twittera.

Źródło: https:

Test telefonu Motorola Moto Z2 Play

Dodano: 16.09.2017 21:23 | 1 odsłon | 0 komentarzyOpisując Motorolę Moto Z2 jednym zdaniem można powiedzieć, że jest to przeniesienie modułowej konstrukcji ze smartfonów klasy premium do średniej półki. Nie musimy już sięgać po najdroższe modele jeśli chcemy skorzystać z Moto Mods. Z2 Play zachowuje również wzornictwo flagowych smartfonów Motoroli, na czele z ekstremalnie cienką obudową.

Źródło: www.telepolis.pl

Motorola ujawniła, które smartfony dostaną Androida Oreo

Dodano: 16.09.2017 9:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Motorola przygotowuje Androida 8.0 Oreo dla 12 swoich smartfon#xF3;w.

Tagi: Motorola
Źródło: www.benchmark.pl

Dwanaście smartfonów Motoroli dostanie Androida Oreo

Dodano: 15.09.2017 11:45 | 1 odsłon | 0 komentarzyMotorola opublikowała listę urządzeń, które dostaną aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Znajdziemy na niej 12 telefonów.

Tagi: Motorola
Źródło: www.telepolis.pl

Poznaliśmy smartony Motoroli, które otrzymają Androida 8.0 Oreo

Dodano: 15.09.2017 10:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Motorola / Lenovo opublikowała listę smartfonów, które otrzymają aktualizację do mądrzejszego, bezpieczniejszego i jeszcze potężniejszego systemu mobilnego, czyli Androida 8.0 Oreo.

Źródło: www.telix.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone