wtorek, 18 grudnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Wiadomości z tagiem Music  RSS
Play pozwala dołączyć płatności w App Store do miesięcznego rachunku za telefon

Dodano: 07.12.2018 20:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Play wprowadził opcję o nazwie carrier billing, która pozwala dołączyć płatności za niektóre zakupy w internecie do miesięcznego rachunku telefonicznego. Na razie z nowej możliwości mogą korzystać wyłącznie stali abonenci Play dokonujący zakupów  na platformach Apple, takich jak App Store, Apple Music oraz iTunes.

Źródło: https:

Play wprowadza "carrier billing". Usługa dodawania płatności do rachunku za telefon

Dodano: 07.12.2018 10:33 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Play oferuje swoim klientom opcję płacenia za zakupy w App Store, Apple Music oraz iTunes bezpośrednio ze swojego konta telefonu komórkowego.

Źródło: feedproxy.google.com

„Czy technologia zagraża muzyce?” - konferencja firmy Right Music - 5.12.2018

Dodano: 02.12.2018 1:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Tematem konferencji będzie edukacja kompozytorów oraz producentów audiowizualnych (reklamowych i telewizyjnych) w zakresie nowych form wykorzystania muzyki w produkcjach emitowanych na antenach TV i w świecie online.

Tagi: Music
Źródło: https:

Transhumanistka potępia Gatesa i Muska za sprzeciw względem SI

Dodano: 16.11.2018 11:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Konferencja MastersRobots, która miała miejsce w Warszawie w dniach 13-15 listopada przyniosła szereg interesujących prelekcji. Jedną z bardziej kontrowersyjnych (choć to może jednak zbyt duże słowo) było wystąpienie Natashy Vita-More, doktorantki University of Plymouth i znanej w kręgach naukowców zajmujących się zagadnieniem sztucznej inteligencji transhumanistki. W swoim wystąpieniu potępiła m.in Elona Muska oraz Billa Gatesa za nieufność w stosunku do zagadnienia SI zaznaczając, że ludzkość nie wzniesie się na nowy poziom, jeśli nie przystosuje sztucznej inteligencji do swojej codzienności, zwłaszcza w obszarach rozwojowych związanych z big data, takich jak medycyna czy bezpieczeństwo.

Źródło: https:

Czy Elon Musk rozdaje bitcoiny na Twitterze?

Dodano: 14.11.2018 16:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Przestępcy po raz kolejny wykorzystują popularność znanej osoby, w celu wyłudzeń finansowych. Tym razem padło na Elona Muska - stworzono jego fałszywy profil na Twitterze, który miał im w tym pomóc.

Tagi: Music, Musk
Źródło: di.com.pl

Robyn Denholm zamiast Elona Muska nowym prezesem rady nadzorczej Tesli

Dodano: 09.11.2018 20:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Elon Musk przestał pełnić stanowisko prezesa rady nadzorczej koncernu Tesla. To wynik wcześniejszej ugody z komisją SEC i zawirowań związanych z zapowiedzią wyprowadzenia Tesli z giełdy. Szefem rady nadzorczej została Robyn Denholm, była dyrektor finansowa firmy Telstra. Musk zachował fotel dyrektora wykonawczego Tesli.

Tagi: Music, Tessa, Musk
Źródło: https:

Boring Company kończy kopanie tunelu pod Los Angeles. Elon Musk zapowiada otwarcie 10 grudnia 2018 roku

Dodano: 06.11.2018 20:21 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Stworzona przez Elona Muska firma The Boring Company kończy drążenie pierwszego odcinka tunelu pod ulicami Los Angeles. Otwarcie zapowiedziano na 10 grudnia 2018 roku. W przyszłości infrastruktura ma zapewnić działanie superszybkiej kolei Hyperloop.

Źródło: https:

Epic Game Music - epicki koncert muzyki z gier na otwarcie PGA

Dodano: 08.10.2018 11:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W planach przewidziano utwory znane z takich tytu#x142;#xF3;w, jak: Wied#x17A;min, Assassin's Creed, TES: Morrowind, TES Skyrim, Zelda, Diablo czy Battelfield.

Tagi: Music, Game, Diablo
Źródło: www.benchmark.pl

Festiwal muzyki z gier odbędzie się w październiku we Wrocławiu

Dodano: 14.09.2018 18:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Co sprawia, że dana gra jest dobra i chętnie do niej wracamy? Ile ludzi, tyle też odpowiedzi. Jednak wśród najpopularniejszych czynników można z całą pewnością wymienić grafikę, fabułę, mechanikę, możliwości modyfikacji czy ścieżkę dźwiękową. Jeśli należycie do ostatniej z grup, to mamy dla was dzisiaj dobrą nowinę. Już niedługo we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowa impreza. Game Music Festiwal to święto dla wszystkich tych, którzy cenią muzykę pochodzącą z gier. Profesjonalna, ceniona orkiestra wykona kawałki znane z serii Heroes of Might and Magic, tytułów Blizzarda, Grim Fandago i Ori and the Blind Forest. Prócz tego nie zabraknie warsztatów i spotkań z kompozytorami pracującymi przy tych produkcjach.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone