środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Music  RSS
Tajny satelita rządu USA za miliardy dolarów stracony?

Dodano: 13.01.2018 17:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy


W poniedziałek 8 stycznia rakieta Falcon 9 koncernu Elona Muska wyniosła w przestrzeń kosmiczną nieznanego przeznaczenia ładunek „Zuma”, na użytek...

Tagi: Music
Źródło: tech.wp.pl

Freemake Music Box 1.0.7.13

Dodano: 12.01.2018 6:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Freemake Music Box jest całkowicie darmowym programem umożliwiającym słuchanie muzyki online. Aplikacja posiada prostą wyszukiwarkę utworów w serwisach typu YouTube, dzięki czemu jest całkowi...

Źródło: feedproxy.google.com

Facebook podpisuje umowę z Sony/ATV Music, użytkownicy będą korzystać z muzyki chronionej prawami autorskimi

Dodano: 09.01.2018 20:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Facebook i firma Sony/ATV Music podpisali wieloletnie porozumienie, dzięki któremu użytkownicy serwisu w publikowanych materiałach będą mogli wykorzystywać nagrania chronione prawami autorskimi. Wcześniej Facebook podpisał podobną umowę z Universal Music.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Tajemnicza kosmiczna misja firmy Elona Muska dla amerykańskiego rządu

Dodano: 08.01.2018 15:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


SpaceX z sukcesem wystrzeliło rakietę Falcon 9. I to tyle, jeżeli chodzi o konkretne informacje związane z pierwszą misją firmy w 2018 roku. Reszta...

Tagi: Music
Źródło: tech.wp.pl

Spotify pozwany przez Wixen Music Publishing za łamanie praw autorskich, wytwórnia chce 1,6 mld dolarów

Dodano: 03.01.2018 20:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wytwórnia  Wixen Music Publishing - mająca prawa do nagrań m.in. Toma Petty, The Doors i Neil Younga - wniosła pozew przeciwko serwisowi Spotify oskarżając go o brak należnych opłat. W grę wchodzi kilkadziesiąt tysięcy utworów, a w ramach odszkodowania Wixen Music domaga się kwoty 1,6 miliarda dolarów.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Spotify pozwane na 1,6 mld dolarów za złamanie praw autorskich

Dodano: 03.01.2018 14:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Pewnie i tak skończy się na ugodzie. Firma Wixem Music Publishing pozwała Spotify za naruszenie praw autorskich i niewywiązywanie się z podpisanych umów. Problem ma dotyczyć kilkudziesięciu tysięcy utworów i m.in. dlatego Wixem domaga się aż 1,6 mld dolarów odszkodowania. To gigantyczna kwota, ale według powoda jej wysokość w pełni oddaje wielkość wyrządzonych szkód.

Tagi: Music, Spotify
Źródło: pclab.pl

Pozew dla Spotify za prawa autorskie

Dodano: 03.01.2018 8:28 | 2 odsłon | 0 komentarzyWixen Music Publishing Inc oskarża Spotify o rozpowszechnianie utworów bez licencji. Kwota roszczeń sięga 1,6 mld dolarów.

Tagi: Music, Spotify
Źródło: www.telepolis.pl

Facebook podpisał umowę z Universal Music, nowe możliwości dla użytkowników

Dodano: 27.12.2017 20:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Facebook i koncern muzyczny Universal Music podpisali wieloletnią umowę licencyjną, na mocy której użytkownicy serwisu Marka Zuckerberga będą mogli wykorzystywać w publikowanych przez siebie treściach utwory, do których prawa ma UM.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

YouTube podpisuje umowy z Universal Music Group i Sony Music Entertainment, planuje płatny serwis muzyczny

Dodano: 20.12.2017 20:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy


YouTube podpisał długoletnie kontrakty z muzycznymi wytwórniami Universal Music Group i Sony Music Entertainment. Zakładają one nowe zasady rozliczeń z właścicielami praw autorskich za zamieszczane w serwisie piosenki i wideoklipy, w perspektywie jest uruchomienie przez YouTube płatnej platformy muzycznej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Apple TV 4K 32GB.

Dodano: 19.12.2017 11:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy


4K HDR wyznacza nowy standard Technologia 4K oferuje niebywale wysoką jakość wideo dzięki cztery razy większej liczbie pikseli niż w standardzie HD. A obraz HDR (High Dynamic Range) to jeszcze wierniejsze kolory i ostrzejsze detale. Dlatego zarówno gorące nowości filmowe, jak i ulubione programy telewizyjne wciągają jak nigdy dotąd. Wiado­mości i sport. Streaming na żywo Dzięki Apple TV 4K masz dostęp do tego, co najważniejsze: sportu i wiadomości. Transmisje wydarzeń sportowych znajdziesz w takich apkach jak NBA, a najświeższe doniesienia w apkach w rodzaju Bloomberg. Oglądanie ulubionych programów na żywo jeszcze nigdy nie było tak proste2. Apki. Tak się ogląda telewizję Dzięki apkom program telewizyjny przestaje Cię obowiązywać - oglądasz, co i kiedy zechcesz. Apki oferują całą masę rzeczy wartych obejrzenia - od filmowych przebojów, programów telewizyjnych i sportu po najświeższe wiadomości i prognozę pogody. Masz też programy dla dzieci, transmisje imprez muzycznych, relacje na żywo z NASA, podcasty i mnóstwo innych atrakcji. Telewizor na dotyk. Na pilota z powierzchnią Touch Pilot Apple TV Remote ma precyzyjną powierzchnię dotykową Touch, więc wystarczą ruchy kciuka, aby raz-dwa znaleźć wszystko, co chcesz. Możesz również regulować głośność w telewizorze i amplitunerze. A ponieważ pilot komunikuje się przez Bluetooth, nie trzeba kierować go w stronę telewizora. Apple TV odbiera polecenia z dowolnego miejsca w pokoju. Niezwykła moc. Niesamowita grafika Potężny procesor A10X Fusion pozwala cieszyć się jeszcze bardziej rozbudowanymi, interaktywnymi grami i apkami. Znajdziesz je w App Store. Dodaj do tego akcesoria, takie jak kontrolery do gier czy słuchawki, a czekają Cię nowe, nieporównywalne wrażenia. Twoje zdjęcia, wideo i muzyka. W telewizji Zobacz na dużym ekranie fotografie i nagrania z biblioteki zdjęć iCloud lub z udostępnionych albumów3. Połącz Apple Music z zestawem kina domowego. Pozwól rodzinie i znajomym udostępniać zdjęcia oraz filmy przez AirPlay..., Cena: 849,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone