sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Nabi  RSS
Bank i Politechnika w jednej drużynie. Wspólnie wykształcą specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa

Dodano: 19.02.2019 20:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej wystartował przedmiot „Praktyczne aspekty cyberbezpieczeństwa”. Autorski program został przygotowany przez bankowych ekspertów, którzy poprowadzą zajęcia i warsztaty.

Tagi: Nabi, Bang
Źródło: di.com.pl

AMD Ryzen 3000, Navi oraz X570 - zmasowany atak już lipcu 2019?

Dodano: 18.02.2019 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bieżący rok dla AMD może okazać się bardzo ważny. Firma zaczęła go od wprowadzenia do oferty kart graficznych Radeon VII z 7-nanometrowymi procesorami Vega 20. Przed nami jednak, przynajmniej jeśli chodzi o produkty konsumenckie, wciąż są procesory AMD Ryzen serii 3000, karty graficzne z procesorami opartymi na architekturze Navi, a także płyty główne z nowymi chipsetami X570. Dla AMD wszystkie te produkty są istotne, bo poprzez nowe CPU firma może umocnić swoją pozycję na rynku, a architektura Navi miałaby stanowić poważne odświeżenie oferty GPU, których większość obecnie oparta jest na co najmniej lekko podstarzałej już architekturze Polaris.

Tagi: Radeon, Nabi
Źródło: https:

DICE Awards: God of War grą roku, zdobywa 8 innych wyróżnień

Dodano: 14.02.2019 20:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


God of War to jedna z największych premier ubiegłego roku. Ekskluzywny dla PS4 tytuł Sony Santa Monica Studios był kulminacją dążeń branży gier w wydaniu AAA. Za jakością, którą docenili dziennikarze (94 na Metacritic), stała też sprzedaż (5 milionów sztuk w pierwszym miesiącu). Ta śmiała redefinicja i restart serii wyznaczyła nowe standardy w kwestii reżyserii, aktorstwa animacji i kinowości gier. Wszystkie te walory zostały właśnie ponownie przyjęte z uznaniem. Tym razem na jednej z najważniejszych gal nagród przemysłu gier wideo. Mowa o wydarzeniu DICE Awards, organizowanym przez Akademię Sztuk i Nauk Interaktywnych. Najnowsza odsłona przygód Kratosa zgarnęła aż 9 z 23 nagród, w tym najważniejszą - za grę roku.

Źródło: https:

AMD Navi - Kart nie zobaczymy przynajmniej do października

Dodano: 09.02.2019 20:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Premiera nowych konsumenckich układów graficznych AMD Radeon VII już za nami i nie ma co ukrywać - fajerwerków nie było. Mimo prawdziwego technologicznego skoku nie przełożyło się to na większy wzrost wydajności, a oferta Zielonych w najwyższym segmencie wygląda po prostu lepiej. Zwłaszcza biorąc pod uwagę żałosną dostępność sklepową odświeżonej Vegi. Nic więc dziwnego, że fani Czerwonych upatrują zbawienia w kolejnej, nowej generacji GPU w postaci AMD Navi. Ale wygląda na to, że i tutaj nie mamy dla nich dobrych wieści. Co prawda zapewnienia Lisy Su o premierze jeszcze w tym roku mogą okazać się prawdziwe, ale i wtedy przyjdzie nam poczekać przynajmniej do czwartego kwartału.

Źródło: https:

Karty AMD Navi pojawią się 4. kwartale?

Dodano: 08.02.2019 17:48 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Od pewnego czasu w sieci pojawiały się spekulacje dotyczące kolejnej generacji kart graficznych Radeon o nazwie Navi, korzystającej z 7nm procesu litograficznego oraz pamięci GDDR6. Według nich seria Navi obejmie przynajmniej trzy karty graficzne ze średniej półki cenowej, będące faktycznymi następcami Polarisa. Najszybsza z nich ma oferować wydajn...

Tagi: Radeon, Nabi, Karen
Źródło: twojepc.pl

Mieliśmy zarabiać miliony na polskim grafenie. Wyszło jak zawsze

Dodano: 06.02.2019 17:36 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Nano Carbon miał zarabiać miliony na sprzedaży polskiego grafenu. Teraz wyprzedaje sprzęt do jego produkcji, ale twierdzi, że produkcja i sprzedaż...

Tagi: Nabi
Źródło: https:

Huawei i ZTE wykluczone z państwowych przetargów w Czechach

Dodano: 06.02.2019 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nasi sąsiedzi - Czechy są kolejnym krajem, w którym chińskie Huawei i ZTE mają problemy. Obie firmy zostały praktycznie wykluczone z państwowych przetargów oraz większych postępowań prowadzonych przez firmy prywatne. Pierwszą instytucją, która odrzuciła właśnie ofertę Huawei jest administracja podatkowa. Jest to pierwszy taki przypadek po tym, jak w grudniu tamtejszy Krajowy Urząd ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (NÚKIB) ostrzegł przed przedsiębiorstwami telekomunikacyjnymi z Chin. Przypomnijmy, że w Polsce Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała dyrektora Huawei Polska. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Jest on podejrzewany o szpiegostwo.

Źródło: https:

Karty AMD Navi pojawią się w tym roku - producent potwierdza wcześniejsze przecieki

Dodano: 31.01.2019 15:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


AMD przygotowuje odpowied#x17A; na modele Nvidia Turing i ich premiera ma nast#x105;pi#x107; w tym roku. C#xF3;#x17C;, po#x142;owa roku zapowiada si#x119; bardzo interesuj#x105;co!

Tagi: Nvidia, Nabi, Karen
Źródło: www.benchmark.pl

Karty AMD Navi pojawią się w tym roku - producent potwierdza wcześniejsze przecieki

Dodano: 31.01.2019 15:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


AMD przygotowuje odpowied#x17A; na modele Nvidia Turing i ich premiera ma nast#x105;pi#x107; w tym roku. C#xF3;#x17C;, po#x142;owa roku zapowiada si#x119; bardzo interesuj#x105;co!

Tagi: Nvidia, Nabi, Karen
Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone