piątek, 19 stycznia 2018 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Największe  RSS
Zmiany na Facebooku to trudniejsza walka o News feed, najwięcej stracą marki które nie płacą

Dodano: 17.01.2018 21:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. Eksperci branży social media przeanalizowali dla serwisu Wirtualnemedia.pl ostatnie modyfikacje algorytmu Facebooka i ich potencjalne skutki. - Facebook broni się przed utratą zainteresowania użytkowników i kurczącym się czasem jaki spędzają oni w serwisie. Zmiany dokonane w ostatnim czasie będą oznaczały więcej wysiłku wydawców i marek w walce o miejsce w News feedzie, czasem konieczność zmiany modelu biznesowego. Największe marki odczują raczej wahania niż spadki zasięgów, a najbardziej ucierpią ci którzy nie płacą Facebookowi za promocję treści - przewidują Anna Robotycka, Artur Roguski i Szymon Wierciński.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Największa amerykańska sieć drogerii zamierza walczyć z cyfrowo korygowanymi zdjęciami

Dodano: 16.01.2018 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


CVS Health, uznawana za najważniejszą i największą w USA sieć sklepów drogeryjnych i aptek, ogłosiła właśnie swoje plany zakrojonej na szeroką skalę walki z nadużywaniem retuszu fotograficznego w przemyśle kosmetycznym. Zgodnie z nowymi regułami już za kilka lat produkty oferowane pod własnymi markami CVS nie będą mogły być reklamowane ani ilustrowane zdjęciami poddawanymi poważnym cyfrowym manipulacjom, a towary marek niezależnych dostępne w tych sklepach, które nie dostosują się do wytycznych, będą nosić stosowne oznaczenia.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Największe naruszenia bezpieczeństwa naszych danych w 2017 roku. Co przyniesie nam kolejny?

Dodano: 15.01.2018 9:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kończy się 2017 rok. Jak zawsze w grudniu analitycy robią podsumowanie, a także przewidują co może przynieść kolejny. Patrząc na ilość ataków w bieżącym roku prognozy mogą być niezbyt sprzyjające. Z pewnością ataków będzie coraz więcej, a złośliwe oprogramowanie ciągle będzie „udoskonalane” dlatego już dziś musimy zadbać o bezpieczeństwo naszych danych.

Źródło: di.com.pl

CES 2018: ADATA Jellyfish - RAM chłodzony olejem mineralnym

Dodano: 11.01.2018 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


CES 2018: ADATA Jellyfish - RAM chłodzony olejem mineralnymNajwiększe na świecie targi elektroniki konsumenckiej to nie tylko okazja do przechwałek ostatnimi osiągnięciami, ale również czas na wybadanie oferty konkurencji oraz opinii rynku dotyczącej naszych produktów. Nikogo więc nie powinno dziwić, że czasami na stoisku uda się znaleźć tajemniczy podzespół z dopiskiem "Projekt". Wyglądają one często albo bardzo okazale, a koszt produkcji nie ma przy nich znaczenia - Corsair Slate i Curve, albo wręcz przeciwnie - są niepozorne, ze względu na wczesny etap projektu. Do drugiej grupy należy omawiane dzisiaj rozwiązanie ADATA Jellyfish, które próbuje wymyślić koło na nowo. Chodzi oczywiście o lepsze, a nadal przystępne konsumentom, chłodzenie modułów RAM.

Źródło: https:

Ruszyły targi CES 2018. Największe technologiczne wydarzenie roku

Dodano: 08.01.2018 15:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nowe technologie, gadżety i elektronika opanowały miasto Las Vegas na najbliższy tydzień. Setki tysięcy odwiedzających, tysiące wystawców i garstka...

Źródło: tech.wp.pl

Największe naruszenia bezpieczeństwa naszych danych w 2017 roku

Dodano: 28.12.2017 11:34 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kończy się 2017 rok. Jak zawsze w grudniu analitycy robią podsumowanie, a także przewidują co może przynieść kolejny. Patrząc na ilość ataków w bieżącym roku prognozy mogą być niezbyt sprzyjające. Z pewnością ataków będzie coraz więcej, a złośliwe oprogramowanie ciągle będzie "udoskonalane" dlatego już dziś musimy zadbać o bezpieczeństwo naszych danych

Źródło: www.telix.pl

NVIDIA kończy wsparcie dla 32-bitowych systemów operacyjnych

Dodano: 23.12.2017 13:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


NVIDIA kończy wsparcie dla 32-bitowych systemów operacyjnychNa łamach PurePC, z wyłączeniem cyklu PureRetro, opisujemy i testujemy zawsze ostatnie nowinki ze świata komputerowych technologii. Rynek jednak swoje, a zwykli użytkownicy swoje. Mało kogo stać na podzespoły takie jak AMD Ryzen Threadripper 1950X czy NVIDIA TITAN V, których koszt to kilka(naście) tysięcy złotych. W przeciętnym domu nadal królują kilkuletnie części z procesorem Intel Core i5 2500K lub AMD Phenom II na czele. Największy producent kart graficznych na rynku postanowił jednak odciąć się wreszcie od archaicznych rozwiązań. Już niedługo NVIDIA porzuci wsparcie dla 32-bitowych systemów operacyjnych w swoich sterownikach, dokładniej wraz z nadejściem serii oznaczonej numerem 390.

Źródło: https:

Największe współczesne katastrofy lotnictwa wojskowego

Dodano: 21.12.2017 11:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nie mijają echa wypadku wojskowego samolotu MIG-29 z 18 grudnia. To nie pierwszy we współczesnej historii Polski wypadek bojowego myśliwca. Oto...

Źródło: tech.wp.pl

Dobry rok dla polskiego YouTube'a. Największa sieć w Europie świętuje

Dodano: 19.12.2017 17:38 | 3 odsłon | 0 komentarzy


15 mln złotych wypłaconych twórcom. 41 proc. wzrostu przychodów firmy. Średnio 4 kampanie dziennie - to tylko część wyników z 2017 roku, którymi...

Źródło: tech.wp.pl

Rok 2017 według Virgin Mobile

Dodano: 15.12.2017 11:41 | 2 odsłon | 0 komentarzyNajwiększy wirtualny operator w Polsce podsumował kończący się 2017 rok w telekomunikacji.

Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone