niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Nawet  RSS
Nawet celebryci nie płacą tyle za rowerki dla dzieci. Zamiast 88 zł ściągnęli jej z konta 14 tys. zł

Dodano: 19.02.2018 15:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Chwila nieuwagi kosztowała mieszkankę Częstochowy niemal całe oszczędności zebrane na koncie. Policjanci szukają oszustów i przestrzegają przed...

Tagi: Zamiast, Nawet
Źródło: tech.wp.pl

Twórcy tej gry oferują nagrodę za jej ukończenie. Nawet 10000 dolarów

Dodano: 19.02.2018 10:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W internecie pojawiły się informacje o powstaniu gry komputerowej, której twórcy oferują nagrodę. Otrzyma ją pierwsza osoba, która ukończy grę.

Tagi: Twórca, Nawet
Źródło: tech.wp.pl

Telewizor do salonu za mniej niż 1000 zł. Nawet 42 cale

Dodano: 19.02.2018 9:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Choć świąteczne promocje na sprzęt RTV już za nami, to wciąż można znaleźć telewizory w atrakcyjnych cenach. Na rynek powoli zaczynają wchodzić...

Tagi: Nawet
Źródło: tech.wp.pl

Pomożesz bo możesz proszę daj to na FB

Dodano: 19.02.2018 1:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Proszę pomóżcie dwóm sympatyczny braciom chorujących na zanik mięśni skorzystać z leczenia nowym cudownym lekiem w Belgii. Są kibicami jak ja. Ich życie to piłka nożna i komputer.
Całe życie żyli z wyrokiem śmierci w oczekiwaniu na cud walcząc z chorobą. Ten cud się wydarzył wynaleziono lekarstwo na ich chorobę tylko jest kosmicznie drogie. Jest refundowane w całej Europie, tylko nie w Polsce. Dzięki programowi wczesnego dostępu do leków zaoferowano im leczenie w Belgii. Koszt hospitalizacji, podania leku, wyjazdów do Belgii to prawie 100 000 zł. Ze znajomymi pomagamy zebrać w internecie potrzebną kwotę.
Proszę wesprzyjcie ich walkę z chorobą. Nawet najmniejsze wsparcie doda im sił i otuchy.
Proszę wstawcie też link do ich zrzutki na swój Facebook żeby obejrzało to jak najwięcej osób.


Pozdrawiam i dziękuję
Monika

Źródło: forum.gazeta.pl

Najpierw Denuvo, teraz Windows: CODEX łamie Windows 10 UWP

Dodano: 16.02.2018 11:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Najpierw Denuvo, teraz Windows: CODEX łamie Windows 10 UWP700 milionów złotych to roczne straty pieniężne spowodowane piractwem w naszym kraju. Ponad 70% internautów ściąga w Internecie filmy, gry i inne media z nielegalnych źródeł. Najczęściej padającym argumentem piratów jest wysoki koszt, jaki muszą ponosić za korzystanie ze źródeł legalnych. Filmy i gry, a także albumy muzyczne są w Polsce nieproporcjonalnie drogie w stosunku do zasobności naszych portfeli. Fakt, że na zachodzie nastolatek może pozwolić sobie na zakup przynajmniej jednej gry miesięcznie budzi w nas bunt i skłania ku piraceniu. Jednak wspomniane na początku badania przynoszą zaskakujące wnioski: nielegalne pozyskiwanie treści nie jest ściśle uzależnione od dochodów gospodarstwa domowego. Nawet osoby zarabiające dużo ponad średnią krajową ściągają media nie płacąc za nie. Piractwo rośnie więc w siłę, a łamanie takich zabezpieczeń jak Denuvo czy Window 10 UWP (Universal Windows Platform) ma się w najlepsze.

Źródło: https:

Gwint: Wiedźmińska Gra otrzyma nowy, płatny tryb rozgrywki

Dodano: 15.02.2018 20:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gwint: Wiedźmińska Gra otrzyma nowy, płatny tryb rozgrywkiNawet jeśli ktoś ich nie czytał, to serię książek i opowiadań o Wiedźminie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego kojarzył chyba każdy "starszy" Polak. Biały Wilk osiągnął jednak sukces ponownie w ostatnich latach, tym razem wśród młodszego pokolenia oraz jeszcze większej rzeszy odbiorców poza granicami Polski. Wszystko za sprawą CD Projekt RED oraz trylogii gier komputerowych o Rzeźniku z Blaviken, z Wiedźminem 3: Dziki Gon na czele. CDPR nie spoczął jednak na laurach i w trakcie tworzenia lub rozwijania są kolejne produkcje jak Cyberpunk 2077 oraz Gwint. Do drugiej z nich, czyli prostej cyfrowej karcianki dodany zostanie niedługo nowy tryb rozgrywki. Mowa o płatnym systemie arenowym znanym z innych produkcji.

Źródło: https:

Sea of Thieves - szczegółowe wymagania sprzętowe wersji PC

Dodano: 13.02.2018 14:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nawet dla 540p. Twórcy gry Sea of Thieves udostępnili w sieci szczegółowe wymagania sprzętowe pecetowej wersji tytułu, które dokładnie pokazują, jakiego sprzętu potrzebujemy, by odpalić produkcję w konkretnych ustawieniach. Przygotowano informacja aż dla sześciu zestawów, od naprawdę słabego ze zintegrowanym układem graficznym, po konstrukcję z wysokiej półki z GTX 1080 Ti.

Źródło: https:

Sea of Thieves - (szczegółowe) wymagania gry ujawnione

Dodano: 13.02.2018 13:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wiemy ju#x17C;, jakie wymagania b#x119;dzie musia#x142; spe#x142;ni#x107; nasz komputer, by poradzi#x107; sobie z uruchomieniem gry Sea of Thieves i umo#x17C;liwi#x107; nam wzi#x119;cie udzia#x142;u w pirackiej przygodzie. Nawet staruszek powinien da#x107; rad#x119;.

Tagi: Nawet
Źródło: www.benchmark.pl

Astell&Kern ACRO L1000 - zewnętrzny DAC/AMP dla bogaczy

Dodano: 07.02.2018 18:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Astell&Kern ACRO L1000 - zewnętrzny DAC/AMP dla bogaczySą tacy użytkownicy pecetów, którzy żadnego dźwięku z komputera nie potrzebują, a jeśli już jakiś musi być, to może dochodzić choćby z beepera na płycie głównej. Są tacy, którym do szczęścia wystarcza to, co oferuje zintegrowany układ od Realteka montowany obecnie fabrycznie w każdym blaszaku i laptopie. Wreszcie są tacy, którzy szukają czegoś więcej i inwestują w karty dźwiękowe czy zewnętrzne DAC-i. Nawet wśród tej ostatniej grupy są jednak osoby mniej lub bardziej wymagające. Dla tych najbardziej wymagających firma AstellKern przygotowała swój nowy produkt, czyli AstellKern ACRO L1000. Jest to zewnętrzny DAC/AMP, który ma zjednać sobie serca najbardziej zagorzałych audiofilów.

Tagi: Nawet
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone