sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Neji  RSS
Google przeprasza za brak informacji o mikrofonach w Nest Secure

Dodano: 21.02.2019 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W tej historii jest wszystko to co zawierają standardowe wpadki koncernów z branży. Jest więc dbanie o bezpieczeństwo, strach przed jego utratą, tajemnica i niejasne tłumaczenie. Rosjanie mają na taką okazję idealne powiedzenie: i śmiesznie, i strasznie. I faktycznie, ciężko się zdecydować. Historia Google Nest Secure z pewnością przejdzie to klasyki. Otóż urządzenie posiada mikrofon, ale nie można się o tym dowiedzieć ani ze specyfikacji urządzenia, ani od samej firmy. Sprawa wydała się, gdy Google ogłosiło, że Nest przejdzie aktualizację co umożliwi korzystanie z Asystenta Google. Zachwalając nowość podano, że bez problemu można będzie kontaktować się z hubem za pomocą wbudowanego mikrofonu. I wtedy się zaczęło.

Tagi: Google, Neji
Źródło: https:

Google: Z fake newsami walczą algorytmy i ludzie

Dodano: 20.02.2019 20:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Google wytłumaczył w jaki sposób stara się walczyć z manipulacją i dezinformacją na prowadzonych przez siebie platformach. Firma przyznaje, że za większość działań związanych z filtrowaniem treści odpowiadają algorytmy, choć swoją rolę w identyfikacji fake newsów mają także eksperci pracujący w ramach organizacji typu fact-checkers. Dzięki temu strony i wydawcy stanowiący źródło dezinformacji są eliminowani bądź mało widoczni w wyszukiwarce, na platformie Google News czy w serwisie YouTube.

Źródło: https:

Reżyser Dystrykt 9 nakręcił krótki film promujący Anthem

Dodano: 16.02.2019 12:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Neil Blomkamp jest reżyserem, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Ten pochodzący z RPA filmowiec specjalizuje się w gatunku science-fiction. W Hollywood zyskał sławę filmem Dystrykt 9, za który otrzymał nominację do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny. Niestety następne produkcje, Elizjum i Chappie, spotkały się z postępująco słabszym przyjęciem. Mimo to, zakładając firmę produkcyjną Oats, zwrócił na siebie ponownie uwagę tworząc kilka eksperymentalnych filmów krótkometrażowych i serii, które m.in. trafiły na Steam i YouTube. Jeden z nich został nawet wyrenderowany w silniku graficznym Unity. Teraz po jego usługi sięgnęła firma Electronic Arts. Stworzył on dla niej krótkometrażowy film promujący nadchodzącą grę Anthem.

Źródło: https:

Uzgodniono dyrektywę o prawach autorskich: na Facebooku i w Google News bardzo krótkie cytaty, memy i recenzje bez zmian

Dodano: 15.02.2019 21:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Przedstawiciele Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej uzgodnili ostateczną wersję projektu nowej dyrektywy o prawach autorskich. Zakłada on, że na platformach takich jak Facebook czy Google News będą mogły pojawiać się krótkie fragmenty treści od wydawców. Media i twórcy uzyskają większe możliwości negocjowania opłat licencyjnych od internetowych gigantów.

Źródło: https:

PlayStation Now dostanie w lutym 10 nowych gier

Dodano: 08.02.2019 16:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


PlayStation Now, a więc usługa strumieniowego przesyłania gier na PlayStation 4 i PC, wciąż rozszerza swoją ofertę, regularnie dostarczając subskrybentom nowe pozycje do wypróbowania. Sony ogłosiło właśnie plan wydawniczy na luty, obejmujący mieszankę popularnych gier z PlayStation 3 i PlayStation 4. Lista dostępnych pozycji rozszerzy się o tytuły: Battlefield Hardline, Need for Speed Rivals, Mortal Kombat X, kolekcję Metal Gear Solid HD, Metro Last Light Redux, Earth Defense Force 4.1, F1 2017, Magicka 2, Pillars of Eternity i Rebel Galaxy. Rzeczone produkty będą dostępne zarówno dla użytkowników konsoli PlayStation 4, jak i PC z zainstalowaną usługą PlayStation Now. W przypadku komputerów wszystkie gry są dostępne za sprawą strumieniowania obrazu z serwerów Sony.

Źródło: https:

EA zapowiada nowe Need for Speed. Gra jeszcze w tym roku?

Dodano: 06.02.2019 16:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Darmowa strzelanka battle royale pt. Apex Legends stworzone przez studio odpowiedzialne za Titanfalla, a wydana przez Electronic Arts poradziła sobie niesamowicie dobrze już na starcie. EA ma więc powód do dumy, ale niebawem okaże się, jak długo duma ta się utrzyma (chodzi naturalnie o pojawienie się na rynku gry pt. Anthem i tego, jak się ona przyjmie pomimo dotychczasowych nieprzychylnych opinii na temat studia BioWare}. W związku z opublikowaniem raportu finansowego firmy EA, Elektronicy zdecydowali się na uchylenie rąbka tajemnicy i zdradzili, jakich produkcji możemy spodziewać się w nadchodzącym czasie. Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku pojawi się np. nowy Need For Speed.

Źródło: https:

Czym Epic Store kusi twórców gier i dlaczego nie potrwa to wiecznie

Dodano: 04.02.2019 16:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Sklep Epic stał się ostatnio swoistym celebrytą, a jak mówi pierwsza zasada celebrytów: "nie ważne jak mówią, byle mówili". No i wydaje się, że wespół z aferą kręcącą się wokół nadchodzącej gry pt. Metro Exodus, marce Epic udaje się sprostać wspomnianej zasadzie. Cała ta historia przysparza sklepowi Epic nowych zwolenników, a dotychczasowych sceptyków jeszcze bardziej od sklepu odrzuca. Na portalu SegmentNext ukazał się dość ciekawy wpis pokazujący, dlaczego sklep Epic pobiera od deweloperów mniejsze "daniny" niż Steam (12% kontra 30%) i dlaczego taki stan nie utrzyma się zbyt długo, a Epic prędzej czy później wskoczy na stawki znane ze sklepu giganta jakim jest Valve.

Źródło: https:

Jak wyłączyć Upday? Poradnik dla użytkowników Samsunga

Dodano: 29.01.2019 12:26 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Aplikacja Upday to produkt dedykowany dla urządzeń Samsunga korzystających z Androida. Działa w bardzo podobny sposób do Google News - zalewa...

Źródło: https:

Tajemniczy "oprawca" przejął kontrolę nad 4000 kamer Nest

Dodano: 28.01.2019 5:44 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Posiadacze kamerek internetowych od Nest zgłaszają bardzo ciekawe przypadki włamań do ich urządzeń. Tajemniczy agresor przejmuje kontrolę nad głośnikiem żądając od swoich ofiar oglądania kanału znanego Youtubera PewDiePie i informując przy tym, że będzie śledził ich postępowanie za pośrednictwem obiektywu kamery. Cała sytuacja ma oczywiście charakt...

Tagi: Neji
Źródło: twojepc.pl

Tajemniczy "oprawca" przejął kontrolę nad 4000 kamer Nest

Dodano: 28.01.2019 5:44 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Posiadacze kamerek internetowych od Nest zgłaszają bardzo ciekawe przypadki włamań do ich urządzeń. Tajemniczy agresor przejmuje kontrolę nad głośnikiem żądając od swoich ofiar oglądania kanału znanego Youtubera PewDiePie i informując przy tym, że będzie śledził ich postępowanie za pośrednictwem obiektywu kamery. Cała sytuacja ma oczywiście charakt...

Tagi: Neji
Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone