piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Niedawny  RSS
Modernizacja odpowiedzią na śmigłowcowe opóźnienia [ANALIZA]

Dodano: 15.06.2018 15:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Niedawna sejmowa debata na temat śmigłowców przyniosła informacje na temat przesunięcia poza rok 2022 zdecydowanej większości programów zakupów...

Tagi: Niedawny
Źródło: https:

Hiszpańska La Liga broni podsłuchiwania użytkowników aplikacji

Dodano: 13.06.2018 14:30 | 1 odsłon | 0 komentarzyNiedawno informowaliśmy, że hiszpańska La Liga wpadła na równie innowacyjny co kontrowersyjny sposób walki z nielegalnym oglądaniem meczy. Teraz przedstawiciele ligi bronią śledzenia fanów piłki nożnej.

Tagi: Live, Niedawny
Źródło: www.telepolis.pl

Assassin's Creed: Odyssey - fabuła, postacie, data premiery

Dodano: 11.06.2018 21:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Assassin's Creed: Odyssey - fabuła, postacie, data premieryNiedawno Ubisoft potwierdził poprzez krótki teaser istnienie gry Assassin's Creed: Origins. W zasadzie jednak nie poznaliśmy żadnych szczegółów, prócz domysłów dotyczących miejsca akcji. Teaser wyraźnie wskazywał, że będą to tereny Antycznej Grecji, jednak prócz tego nie dowiedzieliśmy się niczego. Na kilka dni przed planowaną prezentacją jednak w sieci pojawił się istny zalew informacji. Screeny ujawniające wiele szczegółów dotyczących świata gry i rozgrywki to jednak był początek, bowiem w internecie, z pewnością w zupełnie przypadkowy sposób, pojawił się "przedwcześnie" wywiad ze scenarzystką gry - Mel MacCoubrey ze studia Ubisoft Quebec, które najwyraźniej nadzoruje prace nad Assassin's Creed: Odyssey. Poznaliśmy nie tylko zarys fabularny, ale również konkretną datę premiery.

Źródło: https:

Assassin's Creed: Odyssey - nowe informacje o grze i screeny

Dodano: 10.06.2018 17:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Assassin's Creed: Odyssey - nowe informacje o grze i screenyNiedawno Ubisoft potwierdził poprzez krótki teaser istnienie gry Assassin's Creed: Origins. W zasadzie jednak nie poznaliśmy żadnych szczegółów, prócz domysłów dotyczących miejsca akcji. Teaser wyraźnie wskazywał, że będą to tereny Antycznej Grecji, jednak prócz tego nie dowiedzieliśmy się niczego. Wiadomo, że gra ma zostać pokazana na konferencji Ubisoftu w trakcie targów E3 (poniedziałek, 11 czerwca o 22 godzinie czasu polskiego), być może co nieco pokazane zostanie jeszcze dzisiaj na konferencji Microsoftu. Tymczasem w sieci pojawiła się konkretna garść screenów, które pokazują całkiem sporo szczegółów dotyczących gry. Potwierdzają one m.in. plotki na temat pojawienia się rożnych kwestii dialogowych czy rozbudowanie (w stosunku do Origins) żeglugi.

Źródło: https:

Na Antarktydzie dochodzi do cyklicznych trzęsień Ziemi. Jest ich więcej, niż wstępnie ustalano

Dodano: 06.06.2018 14:32 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno dowiedzieliśmy się o odkryciu trzech ogromnych kanionów, ukrytych głęboko pod pokrywą lodu na Antarktyce. Teraz świat obiegły informacje o...

Tagi: Niedawny
Źródło: https:

Microsoft kupił serwis GitHub za 7,5 miliarda dolarów

Dodano: 05.06.2018 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft kupił serwis GitHub za 7,5 miliarda dolarówSatya Nadella we wpisie na oficjalnym blogu Microsoftu poinformował dziś o przejęciu serwisu GitHub, uruchomionego w 2008 roku repozytorium oprogramowania open source oraz projektów komercyjnych. Pesymiści wietrzą koniec inicjatyw związanych z otwartymi źródłami, optymiści dostrzegają zalety przejęcia serwisu, który pod banderą Microsoftu może dostać nowego wiatru w żagle. Niedawno GitHub podsumował dekadę swojej działalności oraz najważniejsze osiągnięcia ostatnich 10 lat. W piątek usłyszeliśmy plotki o możliwości przejęcia serwisu przechowującego miliony projektów programistów przez Microsoft, dziś możemy już poznać oficjalne stanowisko Microsoftu.

Źródło: https:

Steam Link nie trafi na iOS - Apple zablokowało aplikację

Dodano: 26.05.2018 14:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Steam Link nie trafi na iOS - Apple zablokowało aplikacjęSteam Link to dostępna od jakiegoś czasu na popularnej platformie Valve funkcja streamowania gier. Dzięki temu posiadając dwa komputery lub komputer i przystawkę Steam Link możemy z powodzeniem grać w gry uruchomione na bardziej wydajnej maszynie z dala od niej (tj. na tyle, na ile pozwala wymóg bycia podłączonym do wspólnej sieci). Niedawno jednak zapowiedziano, że z omawianej funkcji będą mogli skorzystać także posiadacze smartfonów z Androidem oraz iOS. Niestety doszło do małej zmiany planów - aplikacja w wersji na urządzenia Apple prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Powód? Gigant z Cupertino zablokował jej debiut w App Store.

Źródło: https:

ASRock przygotowuje cztery płyty główne z chipsetem B450

Dodano: 21.05.2018 16:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


ASRock przygotowuje cztery płyty główne z chipsetem B450Niedawno zadebiutowały procesory Ryzen 2000, a wraz z nimi w sklepach pojawiły się dedykowane płyty główne z chipsetem X470. Nie na co ukrywać - dla przeciętnego konsumenta zakup takiej konstrukcji to raczej średni biznes. Same płyty są drogie, a oprócz obsługi nowych technologii zwiększających taktowanie procesora nie oferują nic więcej od starszych modeli. Znacznie ciekawszą alternatywą wydaje się być chipset B450 będący w zasadzie idealnym wyborem dla zwykłego Kowalskiego, jednak póki co takich płyt jeszcze nie ma. Na szczęście wkrótce się to zmieni - dobrym prognostykiem niech będzie fakt, że w sieci właśnie pojawiła się lista nadchodzących urządzeń od popularnego ASRocka.

Źródło: https:

Microsoft Cloud wydajnością energetyczną bije na głowę tradycyjne centra danych

Dodano: 20.05.2018 20:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno przeprowadzone badanie wykazało, że Microsoft Cloud jest o 93% bardziej wydajny energetycznie i nawet o 98% bardziej wydajny pod względem emisji dwutlenku węgla niż tradycyjne centra danych w modelu on-premise.

Źródło: www.centrumxp.pl

Test TP-Link Deco M5 - Wi-Fi Mesh w wydaniu TP-Linka

Dodano: 20.05.2018 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Test TP-Link Deco M5 - Wi-Fi Mesh w wydaniu TP-LinkaPrzez redakcyjne laboratorium przewinęło się już wiele rozwiązań sieciowych, obracających się wokół jednej głównej technologii – Wi-Fi. Było zatem wiele routerów, repeatery i adaptery powerline. Sprawdzałem ich wydajność, porównywałem pod względem funkcjonalności czy poboru mocy. Niedawno jednak poruszyłem temat zasięgu sieci Wi-Fi, a dokładniej tego, z jakimi problemami borykać musi się ktoś, kto planuje zapewnić stabilny sygnał sieci na dużym obszarze, np. w sporym domu. Dziś powracam do tego zagadnienia, bowiem jeśli chodzi o sprzęt, to istnieje jeszcze jeden sposób na zwiększenie zasięgu domowego Wi-Fi, oprócz wspomnianych repeaterów czy powerline. Jest nim technologia Wi-Fi Mesh. W dzisiejszej publikacji wyjaśnię, co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem i poddam testom produkt będący reprezentantem tej jeszcze dość niszowej technologii - zestaw TP-Link Deco M5.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone