wtorek, 21 listopada 2017 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Niedawny  RSS
UCWeb wyjaśnia czemu UC Browser nie ma w Google Play

Dodano: 18.11.2017 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzyNiedawno informowaliśmy o zniknięciu przeglądarki UC Browser z Google Play. Stosowne oświadczenie wydali już twórcy aplikacji. Wyszło też na jaw, że nie każdy jest tym za kogo się podaje...

Źródło: www.telepolis.pl

OnePlus 5T z wysokim wynikiem w bazie Geekbench

Dodano: 11.11.2017 12:03 | 1 odsłon | 0 komentarzyNiedawno pisaliśmy o pojawieniu się zdjęcia z nowym modelem OnePlusa w roli głównej oraz o innowacyjnym podejściu Chińczyków do premiery urządzeń (40 dolarów za udział). OnePlus 5T pojawił się również w bazie benchmarków Geekbench.

Źródło: www.telepolis.pl

Test Umidigi Z Pro - smartfon z trzema 13-MP aparatami

Dodano: 11.11.2017 6:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy


UMIDIGI (dawn. UMi) to chiński producent to chiński producent elektroniki który zabłysnął ostatnio kilkoma całkiem udanymi modelami smartfonów, cechującymi się niską ceną i świetnymi możliwościami. Niedawno trafił w moje ręce nowy smartfon, tego producenta Umidigi Z PRO, który wyróżnia się zastosowaniem 10-rdzeniowego układu Helio X27, aparatu głównego z dwoma 13-megapikselowymi obiektywami Sony IMX258 i laserowym pomiarem ostrości, a także wyświetlacza IGZO.

Źródło: www.telix.pl

Honor V10 - nowy smartfon Huawei z topową specyfikacją

Dodano: 08.11.2017 16:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Honor V10 - nowy smartfon Huawei z topową specyfikacjąNiedawna premiera Huawei Mate 10 i Mate 10 Pro całkowicie zmieniła rozkład sił u chińskiego producenta. Telefon ten z miejsca stał się najwydajniejszym, ale i jednocześnie najdroższym smartfonem w ofercie. Miano najbardziej opłacalnego sprzętu tego typu może trafić jednak do najnowszej propozycji Honora. Według najnowszych doniesień nie będziemy musieli długo czekać na kolejny produkt filii Huawei, celującej w mniej zamożnych klientów. Do podobnej grupy odbiorców skierowany ma być Honor V10 lub Honor 9 Pro, którego specyfikacja pojawiła się właśnie w chińskim TENAA. Na tę chwilę nie mamy jeszcze wielu pewnych informacji, ale certyfikacja oznacza, że już niedługo powinniśmy cieszyć się kolejnym smartfonem od Honora. Co będzie miał do zaoferowania?

Źródło: https:

Nareszcie się udało. Ważne odkrycie naukowców

Dodano: 06.11.2017 16:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno naukowcy zrozumieli, jak wykrywać fale grawitacyjne. To niesamowite odkrycie dało wiele odpowiedzi, ale postawiło wiele znaków zapytania....

Tagi: Niedawny
Źródło: tech.wp.pl

Chińczycy opanowują Steama, Windows 7 wraca do łask

Dodano: 06.11.2017 13:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Chińczycy opanowują Steama, Windows 7 wraca do łaskSteama nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. Ta największa i najpopularniejsza platforma cyfrowa dla gier kochana jest przez wielu ludzi i nienawidzona przez równie wielkie grono antyfanów. Czego by jednak nie mówić, duża baza użytkowników zawsze jest dobrym punktem odniesienia dla trendów panujących w komputerowym świecie. Niedawno opublikowano wyniki ankiety dotyczącej sprzętu i oprogramowania za październik. Tym razem ku zaskoczeniu wielu doszło jednak do licznych przetasowań na szczycie tabeli, a największym z nich jest powrót na czołowe miejsce wśród systemów operacyjnych leciwego już dziecka Microsoftu w postaci Windows 7. Dominującym zaś językiem okazał się chiński.

Źródło: https:

W Polsce trwają prace nad mDokumentami a w Estonii zablokowano ponad połowę elektronicznych dowodów

Dodano: 04.11.2017 22:29 | 1 odsłon | 0 komentarzyNiedawno pisaliśmy o ważnym kroku na drodze do informatyzacji państwa. Są nim bez wątpienia mDokumenty. Zbiegło się to w czasie z poważnym kryzysem e-państwa w Estonii - miejscu często stawianym za wzór w tej dziedzinie.

Tagi: Niedawny
Źródło: www.telepolis.pl

Jak powstało to zdjęcie? Zachowania płazów i gadów - finałowe fotografie konkursu Wildlife Photographer of the Year 2017

Dodano: 04.11.2017 1:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno cały świat zachwycał się zwycięskimi fotografiami w konkursie Wildlife Photographer of the Year 2017 i chociaż to konkurs skierowany do fotografów przyrody, to co roku budzi szerokie zainteresowanie na światowym rynku fotograficznym. Mamy przyjemność zaprezentować moc fotografii, promujących zrozumienie i świadome korzystanie ze świata przyrody, w postaci zdjęć i kulis ich powstawania pięciu finalistów konkursowej kategorii: " Zachowania płazów i gadów".

Tagi: Niedawny, Mana
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Jak pogodzić akustykę i współczesny minimalizm. Poradnik inny niż wszystkie

Dodano: 03.11.2017 17:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno przeprowadziłem się do mieszkania z salonem o nieprzypadkowych proporcjach i nieprzypadkowym rozmiarze, a do tego o połowę większym. Miałem więc okazję nie tylko ponownie użyć sprzętu pomiarowego, żeby optymalnie ustawić kolumny i elementy wystroju, ale też porównać nowe lokum ze starszym. Nie na ucho.

Źródło: pclab.pl

"Zerwanie" z Windowsem w praktyce: najnowsza gra Gameloftu trafi na Windows 10 Mobile

Dodano: 29.10.2017 15:57 | 2 odsłon | 0 komentarzyNiedawno pisaliśmy, że jeden z największych producentów gier na telefony nie będzie już wspierał mobilnego Windowsa. Okazuje się, że "brak wsparcia" Gameloftu to odwrotność "wsparcia" Microsoftu - użytkownicy Windowsa mogą cieszyć się nową grą.

Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone