czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Wiadomości z tagiem Niedawny  RSS
Polski reprezentant w półfinale Global Startup Weekend AI

Dodano: 11.12.2018 21:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno zakończyła się czwarta edycja wydarzenia Startup Weekend Szczecin, które w tym roku było częścią międzynarodowej inicjatywy Global Startup Weekend AI. Spośród uczestników wybrano jeden startup, który weźmie udział w międzynarodowym konkursie Global AI Summit w Paryżu.

Tagi: Niedawny
Źródło: di.com.pl

Płatności kartą a MŚP - wyniki badania

Dodano: 03.12.2018 22:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno zaprezentowano wyniki badania pt., „Przedsiębiorca w bezgotówkowym świecie”, które dotyczyło postaw małych i średnich firm wobec przyjmowania płatności bezgotówkowych. Jak wskazują wyniki, polscy przedsiębiorcy rozumieją, że płatności bezgotówkowe są już powszechnym standardem, a nie tylko dodatkową opcją.

Tagi: Niedawny
Źródło: di.com.pl

Rozwiązanie data science i "Raty 0%"

Dodano: 29.11.2018 18:47 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno wystartowała promocja „Raty 0%” dla osób korzystających z jednej z platform zakupowych. Od 23 listopada do 23 grudnia br. wszyscy klienci dokonujący zakupów za jej pośrednictwem, mogą rozłożyć płatność na 3, 5, 6 lub 10 rat, oddając tylko tyle, ile wynosi wartość transakcji. Co więcej, pomoc w znalezieniu produktu zapewnia nowoczesna technologia data science.

Źródło: di.com.pl

Wielki test laptopów z ekranem o przekątnej 14 cali

Dodano: 29.11.2018 14:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno mieliście okazję przeczytać nasz test komputerów przenośnych za nie więcej niż 2500 zł, a następnie porównanie laptopów 13-calowych w różnych cenach – małych, poręcznych, ale często wydajnych i przy tym eleganckich. Niniejszy artykuł to kontynuacja tego drugiego testu. Uwzględniliśmy w nim konstrukcje 14-calowe, nieco większe, ale bardziej uniwersalne i nadal bardzo mobilne.

Źródło: https:

Razer zapowiada klawiaturę i mysz do Xboksa One

Dodano: 25.11.2018 18:03 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft już od pewnego czasu obiecywał, że ich konsola dostanie wsparcie klawiatury oraz myszki. Niedawno wreszcie pojawiły się te dodatki, więc każdy może podłączyć swoje urządzenia peryferyjne do konsoli. Pozostaje więc kwiestia sięgnięcia do portfeli graczy przez firmy specjalizujące się w tego typu sprzętach. Takie jak Razer.

Źródło: https:

Niebezpieczne luki w Apple Safari wykryte podczas testów Dropbox

Dodano: 23.11.2018 19:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Podczas testów bezpieczeństwa własnego systemu, przeprowadzanych przez firmę Dropbox, zespół natknął się na luki w przeglądarce Apple Safari. Cały łańcuch exploitów umożliwiał całkowite przejęcie komputera w prosty sposób. Szef ochrony Dropbox, Chris Evans, przedstawił sytuację na firmowym blogu. "Niedawno przeprowadziliśmy symulację ataku jako team red (drużyna atakująca) ale w środowiskach zewnętrznych. Testy penetracyjne doskonale sprawdzają się w wynajdowaniu nieznanych luk w zabezpieczeniach systemów i pokazują, jak w jaki sposób są one podatne na wykorzystanie. Jednak cele testera są zwykle ograniczone tylko do tego. A co z post-exploitation?" - pyta Evans.

Źródło: https:

Pierwszy smartfon OnePlusa z 5G może być o 100 euro droższy

Dodano: 20.11.2018 11:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Byłaby to spora podwyżka. Już od dłuższego czasu wiemy, że OnePlus będzie jednym z producentów, którzy w przyszłym roku pokażą smartfona z modułem 5G. Niedawno dowiedzieliśmy się jednak, że nie będzie to OnePlus 7 - firma prawdopodobnie wprowadzi do swojej oferty model z innej serii, i to właśnie w ramach tej rodziny dostaniemy szybszą łączność.

Źródło: https:

[WEEKEND Z FALLOUTEM 76] Ile wiesz o cyklu Fallout? [QUIZ]

Dodano: 18.11.2018 16:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Niedawna premiera nowego Fallouta to dobra okazja, by sprawdzić, czy Pustkowia mają przed Wami tajemnice.

Źródło: https:

Harry Potter: Wizards Unite - gra mobilna z pierwszym zwiastunem

Dodano: 16.11.2018 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Harry Potter czasy swojej świetności ma już za sobą, a mimo to wciąż stara się powrócić do mainstreamu. Czy to za pomocą filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, czy też gry mobilnej Hogwarts Mystery, wokół której zebrało się sporo krytyki. Jak wygląda to dopraszanie się o ponowną uwagę kultury masowej? Dość przeciętnie. Niedawno Potter podszedł do kolejnej próby wraz z nieoficjalną zapowiedzią pełnoprawnej gry komputerowej pt. Harry Potter: Magic Forever, a podczas ostatniego X018 mogliśmy usłyszeć strzępki rozmów na temat gry od Niantic, studia odpowiedzialnego za mobilną grę Pokemon Go. W materii Pottera wciąż więc coś się dzieje: obecnie możemy zaznajomić się już z pierwszym trailerem wspomnianej gry na smartfony.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone