środa, 17 października 2018 r.  Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Wiadomości z tagiem Nintendo  RSS
Huawei Mate 20X - Chińczycy rzucają wyzwanie Nintendo Switch

Dodano: 16.10.2018 22:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Podczas dzisiejszej konferencji w Londynie Huawei zaprezentowało wreszcie najnowszą generację swoich superflagowców - Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro. Obydwa urządzenia bez wątpienia imponują swoją specyfikacją oraz możliwościami, w związku z czym nietrudno zrozumieć, dlaczego branżowe media poświęcają im tyle uwagi. Okazuje się jednak, że obok tych dwóch modeli chiński producent przemycił jeszcze jednego smartfona, pod wieloma względami znacznie bardziej interesującego od pozostałych - Huawei Mate 20X. Nowy phablet - bo właściwie to określenie jest tu bardziej na miejscu - przeznaczony jest dla fanów mobilnego grania, a sami Chińczycy nie ukrywają swoich ambicji by zawalczyć z Nintendo Switch.

Źródło: https:

PureRetro: historia Game Boya Color, który własnie skończył 20 lat

Dodano: 14.10.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Chyba trudno znaleźć gracza z wieloletnim stażem, który nie słyszałby nazwy Nintendo Game Boy. W momencie swojej premiery w Japonii, 21.10.1998 roku, niemal dekadę od premiery monochromatycznego Game Boya, jego następca – Game Boy Color - nie miał na rynku solidnej konkurencji. Nawet kolorowy Atari Lynx, konstrukcja z 1989 roku, nie zdobyła równie dużej popularności, jako produkt Nintendo. A przecież japoński rynek pełen był konstrukcji, które mogły zdobyć uznanie graczy: SNK Neo Geo Pocket Color, WonderSwan Color - również walczyły o uznanie klientów, zmieniając skórę z monochromatycznych wcieleń na wersje pełne żywych kolorów. Była jeszcze Sega, ze swoim całkiem udanym Game Gearem, ale ten zniknął z rynku na długo przed premierą Game Boy Color. Dziś łączną liczbę sprzedanych konsol sygnowanych nazwą Game Boy szacuje się na ponad 118 milionów. Prawdopodobnie ok. 50 milionów to kolorowe edycje konsoli Nintendo.

Źródło: https:

Sony uruchomiło przedsprzedaż konsoli PlayStation Classic

Dodano: 12.10.2018 5:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Sony wzorem Nintendo i Segi również zaprezentował swoją retro wersję swojej klasycznej konsoli - w tym wypadku PlayStation. Urządzenie będzie o 45% mniejsze od swego pierwowzoru i zostanie pozbawione napędu płyt CD. W jego miejsce producent zamontuje dysk z wbudowanymi na stałe 20 najpopularniejszymi grami takimi jak Final Fantasy VII, Tekken...

Źródło: twojepc.pl

Pokémony: Nowe stworki w GO, gameplay z Let’s Go Pikachu!/Let’s Go Eevee! [WIDEO]

Dodano: 11.10.2018 10:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zbliżająca się premiera Let’s Go Pikachu!/Let’s Go Eevee! rozwiązała kilka języków w kwaterach głównych Nintendo i Niantica.

Tagi: Nintendo
Źródło: https:

Stardew Valley nareszcie trafi na platformy mobilne Android i iOS

Dodano: 10.10.2018 15:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gry Stardew Valley nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. A już na pewno nie osobom, które w grach farmerskich czują się jak ryba w wodzie. Jest to w pewnym sensie gra-scheda po serii Harverst Moon, która swoje czasy świetności ma już za sobą (co dobitnie pokazało Harvest Moon: Light of Hope przed rokiem). Stardew Valley to produkcja, w której prócz "farmienia" nawiązujemy ciekawe relacje z mieszkańcami naszej farmerskiej wioski, bierzemy udział w festiwalach itd. Wydaje się, że jest to produkcja idealna pod platformy przenośne i aż dziw bierze, że tytuł nie ukazał się jeszcze na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Zwłaszcza, że poradził sobie fenomenalnie po zaadaptowaniu go na Nintendo Switch. Wątpliwości nadszedł koniec, gdyż Studio Chucklefish Games poinformowało właśnie, że gra nareszcie trafi na nasze smartfony.

Źródło: https:

Nintendo szykuje emulator Game Boya dla smartfonów

Dodano: 08.10.2018 5:29 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Nintendo i Sega (ale i Comodore oraz Atari) bardzo mocno grają na uczuciu nostalgii co i rusz wykorzystując popularność retro gamingu do zarobienia dodatkowych dolarów. Po wprowadzeniu do sprzedaży odświeżonych i zminiaturyzowanych konsol sprzed lat japoński gigant z literką N w logo szykuje się do kolejnego kroku, który zdradza jeden z wniosków zł...

Źródło: twojepc.pl

Zamienimy smartfona w Game Boya

Dodano: 05.10.2018 15:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy


...Je#x15B;li tylko Nintendo wykorzysta sw#xF3;j opatentowany projekt mobilnego akcesorium, daj#x105;cego taka w#x142;a#x15B;nie mo#x17C;liwo#x15B;#x107;. Co by#x15B;cie powiedzieli na mo#x17C;liwo#x15B;#x107; zamiany smartfona w realistycznego Game Boya?

Tagi: Game, Nintendo
Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone