piątek, 21 września 2018 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Nintendo  RSS
Logitech 981-000703 G433 Prodigy Gaming Headset (Czarne).

Dodano: 30.08.2018 1:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy


DTS HEADPHONE:X Pozycyjny dźwięk przestrzenny 7.1 Aby zapewnić w pełni realistyczne wrażenia dźwiękowe, nawiązaliśmy współpracę z DTS w celu dodania obsługi doskonałego dźwięku pozycyjnego 360°*. Zestaw G433 wiernie odzwierciedla środowisko gry, dzięki czemu możesz usłyszeć i wykryć swój zespół, przeciwników i łupy znajdujące się wokoło. Po prostu podłącz dołączony przetwornik DAC do komputera i użyj oprogramowania Logitech Gaming Software w celu pełnego dostosowania dźwięku do swoich upodobań. Możesz nawet utworzyć inny profil dźwięku dla każdej gry (lub aplikacji). ZAAWANSOWANA MEMBRANA AUDIO PRO-G Oczekująca na opatentowanie konstrukcja zapewniająca maksymalną jakość dźwięku Nasze membrany Pro-G zostały wykonane z hybrydowych materiałów wysokiej klasy, które w połączeniu z naszymi profilami dźwięku zapewniają bogate, potężne basy, wyraźne i precyzyjne wysokie tony oraz zadziwiająco niskie poziomy zniekształceń. Usłysz wyraźnie i głośno dźwięk z gier z realistyczną precyzją - zgodnie z zamierzeniami twórców. A zestaw G433 przenosi membrany Pro-G na nowy poziom. Port akustyczny z tyłu membrany rezonuje i wzmacnia dźwięk, umożliwiając uzyskanie zadziwiająco dynamicznego dźwięku kinowego. LEKKI KOMFORT Nauszniki pokryte tkaniną sportowej klasy Nauszniki pokryte tkaniną otaczają ucho i zapewniają wystarczająco silny nacisk, aby wygodnie pozostawać na głowie i przepuszczać powietrze podczas długich rozgrywek. W zestawie znajdują się też dodatkowe bardzo miękkie nakładki słuchawek z mikrofibry, dzięki którym możesz dostosować słuchawki do swojej wygody i stylu. ZGODNOŚĆ Z KONSOLAMI Każda gra potrzebuje doskonałego dźwięku Konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One, smartfony i tablety zyskają dzięki zaawansowanemu dźwiękowi zestawu G433 i mikrofonowi na wysięgniku z funkcją niwelacji szumów. Używając dołączonych kabli audio, możesz podłączyć zestaw bezpośrednio do większości kontrolerów konsoli ODŁĄCZANE ELEMENTY I MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA DO POTRZEB Odłączany mikrofon na wysięgniku i wymienne kable Zestaw G433 z certyfikatem Discord jest dostarczany z odłączanym mikrofonem na wysięgniku i wymiennymi kablami, dzięki czemu możesz szybko przejść od gry na komputerze lub konsoli do trybu mobilnego na smartfonie lub tablecie. Podłącz ponownie mikrofon na wysięgniku z funkcją niwelacji szumów i kabel do grania, aby ponownie uzyskać wielofunkcyjny zestaw słuchawkowy do grania G433. JEDYNE SŁUCHAWKI JAKICH POTRZEBUJESZ Wszystko, co potrzebne do obsługi zaawansowanego dźwięku w grach G433 to cały pakiet. Pozwala w pełni cieszyć się zaawansowanym dźwiękiem w grach, jednocześnie minimalizując ciężar w większym stopniu niż można to sobie wyobrazić. Włóż do etui dodatkowe nakładki słuchawek, mikrofon na wysięgniku z miniaturowym filtrem trzasków, oba kable i kartę dźwiękową USB, aby grać i słuchać muzyki w dowolnym miejscu..., Cena: 369,- zł

Źródło: https:

Creative Sound BlasterX GX6 - nowa karta dźwiękowa USB

Dodano: 28.08.2018 11:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma Creative przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży nowej karty dźwiękowej USB - Sound BlasterX GX6. To już trzeci produkt serii G. Jest on najbardziej rozbudowany i zaawansowany, a także najbardziej uniwersalny. Mogą z niego korzystać nie tylko posiadacze komputerów osobistych, ale także konsol PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Nowe urządzenie od poprzedników różni się m.in. zastosowaniem wzmacniacza słuchawkowego Xamp, a więc tak naprawdę dwóch zupełnie niezależnych od siebie wzmacniaczy, po jednym dla każdego kanału wyjściowego. Sound BlasterX GX6 to nieduża konstrukcja o wadze 144 g, zasilanie czerpiąca z portu USB, czy to peceta, czy konsoli do gier.

Źródło: https:

Creative Sound BlasterX G6 - zewnętrzna karta dźwiękowa dla wymagających

Dodano: 28.08.2018 10:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Creative Sound BlasterX G6 sprawdzi si#x119; nie tylko w przypadku PC, ale te#x17C; przy wsp#xF3;#x142;pracy z konsolami PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gracze us#x142;ysze#x107; maj#x105; dzi#x119;ki tej karcie wiele wi#x119;cej detali.

Źródło: www.benchmark.pl

Creative pokazał Sound BlasterX G6 - zewnętrzną kartę dźwiękową dla użytkowników PS4, Nintendo Switch, Xbox i PC

Dodano: 27.08.2018 16:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Creative wprowadza na rynek kartę dźwiękową Sound BlasterX G6, najnowszy flagowy produkt serii Sound BlasterX Serii G. Bazuje on Sound Blaster G5.

Źródło: https:

Analitycy szacują 43 miliony sprzedanych Nintendo Switch w 2 lata

Dodano: 23.08.2018 18:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nintendo raczej ostrożnie prognozuje sprzedaż konsoli Switch w ciągu pierwszych dwóch lat fiskalnych na łącznie 38 milionów egzemplarzy. Bardziej optymistyczne szacunki przedstawił analityk japońskiej firmy Ace Economic Research Institute, Hideki Yasuda, który przewiduje nawet 25 milionów konsol Nintendo Switch sprzedanych do marca 2019 roku. Razem daje to 43 miliony konsol Switch sprzedanych w ciągu dwóch pierwszych lat od premiery najnowszej konsoli Nintendo. Prawdopodobnie obserwujemy właśnie efekt kuli śniegowej w wykonaniu Nintendo - coraz większa oferta gier napędza sprzedaż, a większa liczba nabywców konsoli przyciąga do Switcha duże studia tworzące gry.

Źródło: https:

Nowy ekran 3D The Looking Glass: hologram zatopiony w szkle

Dodano: 23.08.2018 16:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Filmy science fiction od kilku dekad karmią nas obietnicami holograficznych wyświetlaczy. Po porażce telewizji 3D i niezbyt imponującej sprzedaży telefonów z ekranami 3D, na rynku pozostało tylko Nintendo ze swoją konsolą 3DS, która jako jedyny komercyjny produkt oferuje opcję prezentacji trójwymiarowej grafiki bez konieczności używania specjalnych okularów. Ufundowany właśnie na Kickstarterze wyświetlacz The Looking Glass może wprowadzić do pracowni grafików komputerowych nową jakość – wyświetlając animację trójwymiarowych obiektów w przestrzeni, na dodatkowym wyświetlaczu o przekątnej 8,9" lub 15,6", bez konieczności używania gogli VR.

Źródło: https:

New Nintendo 2DS XL Pokeball Edition.

Dodano: 23.08.2018 1:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


LEPSZY Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki wyraźnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony. Mocniejszy Pod obudową New Nintendo 2DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umożliwi granie w wymagające gry, przegrywanie filmów wideo, szybsze pobieranie i używanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami. Wsparcie figurek amiibo w niektórych grach Popraw swoje przeżycia w grze z interaktywnymi figurkami amiibo, które wykorzystując funkcję NFC (near-field communication) pozwolą wnieśc do twojej gry niejedną niespodziankę! Dolny ekran New Nintendo 2DS XL ma wbudowaną funkcję NFC, także koniecznie możesz wziąć wszędzie swoje amiboo ze sobą. Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS i 3DS..., Cena: 549,- zł

Źródło: https:

Nintendo zapowiedziało multum indyków na Switcha [WIDEO]

Dodano: 20.08.2018 17:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jest wśród nich m.in. polskie This War of Mine.

Tagi: Nintendo, This
Źródło: https:


« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone