wtorek, 17 października 2017 r.  Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Wiadomości z tagiem Nowym  RSS
Pieniądze szczęścia nie dają? Generacja Dobrobytu w obiektywie Lauren Greenfield

Dodano: 16.10.2017 14:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Międzynarodowe Centrum Fotografii w Nowym Jorku prezentuje Generację Dobrobytu, wystawę autorstwa Lauren Greenfield, amerykańskiej fotograf, artystki video i dokumentalistki. Pokazana po raz pierwszy podczas Annenberg Space for Photography w Los Angeles, wystawa przedstawia imponujący efekt prac trwających ponad 25 lat. Szerokiej publiczności zostało udostępnione ponad 200 zdjęć, a także wiele materiałów video i fragmentów wywiadów. W latach dziewięćdziesiątych Lauren Greenfield zaczęła interesować się rolą pieniądza w społeczeństwie Ameryki. Najpierw sfotografowała złotą młodość widzianą w Los Angeles, a następnie przeprowadziła badania jak prawdziwy antropolog.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Test Xperia XZ Premium - idealna harmonia i zaawansowana technologia

Dodano: 15.10.2017 7:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Trochę czasu zbierałem się do napisania recenzji tego smartfona. Pisanie o telefonach, a tym bardziej o flagowcach z każdym kolejnym miesiącem staje się coraz trudniejsze. A do tego, jak mnie oceniać urządzenie, które zdaniem GSMA zostało Najlepszym Nowym Smartfonem na MWC 2017". Przez ponad dwa tygodnie próbowałem znaleźć jakieś słabe punkty w XZ Premium, ale niestety - flagowy smartfon Sony nie dał mi najmniejszych szans.

Źródło: www.telix.pl

Google Pixel 2 i Pixel 2 XL - najlepsze smartfony fotograficzne w historii

Dodano: 11.10.2017 10:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Dopiero co iPhone 8 Plus został ogłoszony przez DxOMark najlepszym smartfonem fotograficznym w historii, a już nastąpiła detronizacja. Nowym liderem kwalifikacji stał się Google Pixel 2, zdobywając 98 punktów (iPhone 8 Plus otrzymał 94 punkty). Jak widać, nowy produkt Google wszedł na rynek z rozmachem. W takim razie czym konkretnie może pochwalić się Google Pixel 2 i Pixel 2 XL?

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Museum of Modern Art w Nowym Jorku wyprzedaje kultowe fotografie ze swej kolekcji

Dodano: 10.10.2017 19:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Museum of Modern Art w Nowym Jorku miało ogromny wpływ na historię fotografii. To właśnie w tym miejscu w 1940 roku powstał pierwszy muzealny dział fotografii w USA. W MoMA były organizowane wystawy największych fotografów świata – Man Ray, Ansel Adams, Bernd i Hilla Becher, Robert Frank, Hiroshi Sugimoto czy Richard Avedon to tylko kilka wybranych postaci. Niektóre ekspozycje, takie jak np. Williama Egglestona z 1976 roku, wprowadzały rewolucję i powodowały zwrot w dziejach medium fotograficznego.

Tagi: Mode, Nowym, Modele
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Naga sesja Marilyn Monroe w basenie może osiągnąć wartość 35 tysięcy USD

Dodano: 09.10.2017 12:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


11 października 2017 r. na aukcję domu Heritage Auctions w Nowym Jorku trafią fotografie nagiej Marilyn Monroe. Dyrektor domu aukcyjnego Nigel Russell szacuje kwotę ze sprzedaży zdjęć na co najmniej 35 tysięcy dolarów.

Tagi: Nabi, Nowym
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Total War: Warhammer II – porównanie wydajności kart graficznych i procesorów

Dodano: 04.10.2017 12:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Total War: Warhammer 2 to kontynuacja trylogii osadzonej w klimatach dark fantasy Warhammera. Tym razem bitwy przyjdzie nam toczyć w Nowym Świecie. Sprawdziliśmy, jak gra sprawuje się pod względem technicznym. Oto test procesorów i kart graficznych w Total War: Warhammer 2.

Źródło: pclab.pl

Podręcznik dla Armii USA o Rosyjskiej Nowej Generacji Wojny

Dodano: 29.09.2017 17:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Portal PublicIntelligence.net opublikował w wolnym dostępie podręcznik dla armii USA autorstwa Asymmetric Warfare Group. Został on przygotowany w...

Źródło: tech.wp.pl

Gregory Crewdson i jego filmowe zdjęcia w Polsce podczas Festiwalu Filmowego Camerimage

Dodano: 27.09.2017 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Festiwal Filmowy Camerimage i Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, we współpracy z galerią Gagosian w Nowym Jorku mają przyjemność przedstawić zbiór nowych fotografii autorstwa Gregory’ego Crewdsona. Prace amerykańskiego twórcy Gregory’ego Crewdsona zachwycają zarówno krytyków, jak i kolekcjonerów na całym świecie. Artysta czerpie pełnymi garściami z malarskiej i filmowej estetyki. Pieczołowicie przygotowane i szczegółowo opracowane kadry momentalnie zapadają w pamięć widza. Niektóre z wcześniejszych zdjęć fotografa poprzedzone były miesiącami planowania, a za ostateczny wygląd prac odpowiadała ekipa niejednokrotnie licząca nawet 40 osób. Skojarzenia z planem filmowym są w pełni uzasadnione. W ciągu 20 lat aktywności fotograficznej styl Crewdsona zdobył międzynarodowe uznanie. Najnowszy projekt, Cathedral of the Pines, jest jednak dużo bardziej kameralnym przedsięwzięciem.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Rozwałka w Nowym Orleanie, czyli pół godziny z Wolfenstein II: The New Colossus

Dodano: 26.09.2017 21:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wolfenstein II: The New Colossus nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem gracze mogą spojrzeć na misję rozgrywającą się w opanowanym przez nazistów Nowym Orleanie. Jak nietrudno się domyślić, Blazkowicz nie pozostawia przy życiu ani jednego Niemca, który napatoczył mu się pod lufę.

Źródło: www.gry-online.pl

Rozwałka w Nowym Orleanie, czyli pół godziny z Wolfenstein II: The New Colossus

Dodano: 26.09.2017 21:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wolfenstein II: The New Colossus nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem gracze mogą spojrzeć na misję rozgrywającą się w opanowanym przez nazistów Nowym Orleanie. Jak nietrudno się domyślić, Blazkowicz nie pozostawia przy życiu ani jednego Niemca, który napatoczył mu się pod lufę.

Źródło: www.gry-online.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone