poniedziałek, 23 lipca 2018 r.  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Wiadomości z tagiem Nvidia  RSS
Nvidia GeForce GTX 1050 3 GB – test wydajności w grach

Dodano: 20.07.2018 18:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W końcu są dostępne nowe karty graficzne z układem Nvidii. GeForce GTX 1050 3 GB wzbogaca ofertę w niskim segmencie. Czy wybór rdzenia i cięcia, które zostały w nim poczynione, wpłynęły niekorzystnie na osiągi? Oto test nowego modelu.

Źródło: https:

HP Z2 Mini G4 - specyfikacja niewielkiej stacji roboczej

Dodano: 19.07.2018 16:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Duża moc zamknięta w małej obudowie. HP zaprezentowało właśnie swoją miniaturową stację roboczą Z2 Mini G4, wyposażoną w najnowsze procesory Intela i profesjonalne układy graficzne Nvidii i AMD. Według producenta jest to najwydajniejsza konstrukcja o takich rozmiarach dostępna na rynku.

Tagi: Nvidia, Intela
Źródło: https:

Nvidia Jetson Xavier Developer Kit - szczegóły na temat zastawu

Dodano: 16.07.2018 15:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nawet dwudziestokrotnie wydajniejszy niż poprzednik. Zestaw deweloperski Nvidia Jetson Xavier został zapowiedziany kilka tygodni temu, a teraz zieloni postanowili podzielić się najważniejszymi informacjami na temat jego specyfikacji. Urządzenie kierowane do badaczy zajmujących się budowaniem robotów, dronów i autonomicznych urządzeń wypada pod tym względem całkiem interesująco.

Źródło: https:

Nowa wersja usługi GeForce Now pojawi się na urządzeniach Nvidia Shield

Dodano: 11.07.2018 19:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zieloni zmieniają zasady. Posiadacze urządzeń z rodziny Shield otrzymają dostęp do rozszerzonej i ulepszonej usługi GeForce Now. Właściciele konsol Nvidii będą mogli już niedługo skorzystać z podobnych opcji, które do tej pory były dostępne wyłącznie w przypadku streamingowej platformy dostępnej testowo tylko dla pecetowców.

Źródło: https:

Nie będzie spadku cen kart GeForce przed premią nowej generacji?

Dodano: 11.07.2018 16:20 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Według coraz liczniejszych przecieków, premiera kolejnej generacji kart graficznych Nvidia nastąpi pod koniec bieżącego kwartału. W maju producent zawarł z firmą SK Hynix umowę na dostawę pamięci GDDR6. Następnie w połowie czerwca serwis Tom's Hardware poinformował, że producenci kart graficznych zostali niedawno zaproszeni na zamknięte spotk...

Źródło: twojepc.pl

Nvidia GeForce 398.64 Hotfix w drugiej odsłonie

Dodano: 08.07.2018 4:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Szybko, szybciej, no i źle. Nvidia GeForce 398.46 "Szybka Poprawka" to sterowniki wydane parę dni temu, które wymagały... "Szybkiej poprawki". Nvidia po raz kolejny wrzuciła w eter pakiet sterowników, które nie zostały wnikliwie przetestowane.

Źródło: https:

Plotka: Milion kart graficznych NVIDII gotowych na premierę

Dodano: 06.07.2018 10:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Plotka: Milion kart graficznych NVIDII gotowych na premieręKarty graficzne nowej generacji są już za rogiem i niemal czujemy zapach nowo rozpakowywanego GPU w naszych nozdrzach. W związku z tym, że tygodnie (miesiące?) dzielą nas od fizycznej dostępności urządzeń na półkach sklepowych, sieć przepełnia nieskończona ilość bardziej bądź mniej wiarygodnych doniesień na temat nadchodzącego sprzętu od Nvidii. Ostatnie pochodzą z serwisu DigiTimes i jak sugerują anonimowe źródła witryny, Nvidia ma być już w posiadaniu miliona kart graficznych nowej generacji gotowych do rozesłania po sklepach na całym świecie zaraz po swojej oficjalnej premierze. Według DigiTimes światowy rynek kart graficznych posiada obecnie około siedmiu milionów kart graficznych, z czego milion to wspomniane GPU nowej generacji Nvidii.

Źródło: https:

Lenovo Legion Y530 pojawi się w wersji z kartą graficzną GeForce GTX 1160

Dodano: 05.07.2018 3:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Jeszcze kilka miesięcy. Nvidia wciąż milczy w temacie następnej generacji kart graficznych, ale po sieci krążą już pewne wieści. Najnowsza jest taka, że firma Lenovo już zaplanowała wprowadzenie do oferty nowej konfiguracji gamingowego laptopa Legion Y530 z kartą Nvidia GeForce GTX 1160.

Źródło: https:

Battlefield V Alpha - AMD pokonuje Nvidię w jej grze

Dodano: 05.07.2018 2:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wygląda na to, że Nvidia musi się postarać. Wewnętrzne testy ekipy PCGamesN wskazują, że w bitwie o najlepszą wydajność w zamkniętej Alphie gry Battlefield V , Radeon RX 580 mocno wygrywa z kartą GeForce GTX 1060 pomimo tego, że gra przygotowywana jest we współpracy z Nvidią, pod której produkty ma mieć specjalne optymalizacje.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone