czwartek, 19 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Wiadomości z tagiem Office  RSS
Zasilacz UPS Armac Office 850E LCD 2 polskie gniazda 230V metalowa obudowa.

Dodano: 28.03.2018 12:03 | 4 odsłon | 0 komentarzy


WSZYSTKO POD KONTROLĄ Seria ta doskonale nadaje się dla użytkowników, którzy potrzebują systemów zasilania awaryjnego z panelem kontrolnym, bowiem w serii Office zastosowano panel LCD, dzięki któremu użytkownik może na bieżąco monitorować parametry pracy urządzenia takie jak napięcie wejściowe / wyjściowe, poziom baterii / obciążenia, aktualny tryb pracy urządzenia oraz inne informacyjne wskaźniki. INTELIGENTNE URZĄDZENIE Dzięki zastosowaniu sterowania mikroprocesorowego UPS zapewnia w pełni kompleksową ochronę automatycznie regulując napięcie i stabilizując je w bezpiecznym przedziale. Dzięki technologii sterowania CPU urządzenie pozwala na natychmiastową reakcję korygując niskie lub wysokie napięcia, skoki, przerwy w zasilaniu, przepięcia, przeciążenia UPS-a oraz chroni baterię przed całkowitym wyładowaniem. Urządzenie zapewnia samoczynne uruchomienie po przywróceniu zasilania sieciowego oraz automatyczne ładowanie w trybie Stand-By. BOGATE WYPOSAŻENIE I OPROGRAMOWANIE UPS wyposażono dodatkowo w 2 porty RJ-45, które stanowią zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla linii telefonicznej oraz okablowania teleinformatycznego. Dodatkowo na tylnej obudowie znajduje się port USB w celu zapewnienia użytkownikowi jeszcze większej kontroli nad działaniem urządzenia oraz jego parametryzacji. Dzięki oprogramowaniu PowerManager możliwe jest zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym stanu zasilania UPS oraz jego środowiska pracy, rozgłaszanie powiadomień na odrębne wskazane sieciowe adresy docelowe oraz automatyczny zapis pracy i zamknięcie programów w przypadku wymaganego odcięcia zasilania przez UPS. DYSKRECJA I PRECYZJA DZIAŁANIA Funkcja cichszego działania sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników ceniących cichą pracę bez względu na tryb pracy urządzenia pozwalając wyciszyć wszystkie te dźwięki, które nie sygnalizują problemu podczas pracy urządzenia na baterii. Dzięki dbałości oraz dokładności producenta o każdy szczegół UPS zapewnia czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu co czyni go niezawodnym systemem awaryjnego zasilania dla każdego biura. FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym stanu zasilania UPS oraz jego środowiska pracy Automatyczne powiadomienia e-mail i SMS podczas alarmu urządzenia Automatyczna detekcja braku zasilania sieciowego (AC) oraz niskiego poziomu baterii Rozgłaszanie powiadomień na odrębne wskazane sieciowe adresy docelowe Rejestrowanie oraz analizowanie dziennika zdarzeń UPS Diagnostyka UPS oraz ustawienie interwału automatycznego testu UPS Ustawienie czasu pracy urządzenia Ustawienie odliczania i interwału czasu do wyłączenia urządzenia dla każdego z ostrzeżeń UPS Funkcja zapisu pracy i zamknięcia programów podczas wymaganego odcięcia zasilania przez UPS Funkcja wyłączenia/usypiania komputera podczas wymaganego odcięcia zasilania przez UPS..., Cena: 239,- zł

Źródło: https:

Dane użytkowników Office'a 365 są bezpieczne w rękach SI

Dodano: 27.03.2018 10:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Dane użytkowników Office'a 365 są bezpieczne w rękach SIPośród rosnącej wciąż ilości doniesień o wyłudzeniach/wykradnięciach danych użytkowników portali jak choćby Facebook, techniczni giganci wciąż obmyślają strategie, która pozwoli zapewnić prywatność i bezpieczeństwo klientów. Nic więc dziwnego, że publicznie głos zabrał także Microsoft. Rajesh Jha, wiceprezes wykonawczy grupy produktowej Office przyznaje, że z dóbr znajdujących się w chmurach, korzysta dziś już 120 milionów osób. Sam pakiet Office 365 zrzesza liczbę 29 milionów firm. Prezes Jha ma świadomość, że obowiązkiem Microsoftu jest zapewnienie bezpieczeństwa danych konsumentów. W opiekowaniu się poufnymi informacjami pomaga Microsoftowi sztuczna inteligencja, toteż według prezesa nie powinniśmy się martwić, że któreś z nich nagle nabędzie nowych właścicieli.

Tagi: Data, Office
Źródło: https:

BlackBerry i Microsoft współpracują - cel: bezpieczne smartfony do pracy

Dodano: 21.03.2018 10:31 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Dzi#x119;ki BlackBerry Enterprise Bridge u#x17C;ytkownicy BlackBerry Dynamics b#x119;d#x105; mogli w bezpiecznym #x15B;rodowisku otwiera#x107;, edytowa#x107; i zapisywa#x107; pliki Microsoft Office, korzystaj#x105;c w tym celu z aplikacji Office 365. A to jeszcze nie koniec.

Źródło: www.benchmark.pl

Mobilne aplikacje Office trafią na bezpieczną platformę BlackBerry Dynamics

Dodano: 20.03.2018 0:55 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft ogłosił współpracę z BlackBerry nad pierwszym w swoim rodzaju rozwiązaniem o nazwie BlackBerry Enterprise Bridge, które rozwiąże problem konieczności edytowania plików Office poza bezpiecznym środowiskiem zarządzanym przez firmy.

Źródło: www.centrumxp.pl

T-Mobile wspiera przejście na pakiet MS Office 365

Dodano: 07.03.2018 13:12 | 5 odsłon | 0 komentarzyT-Mobile pomaga przedsiębiorcom przejść na pakiet MS Office 365 i korzystać ze wszystkich korzyści związanych z pracą z dowolnego miejsca i urządzenia.

Tagi: Mobile, Office
Źródło: www.telepolis.pl

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 32/64 Bit PL ? POSA.

Dodano: 02.03.2018 15:34 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Zaprojektowany do działania Pakiet Office 2016 obejmuje pełne wersje Twoich ulubionych programów - Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook. To wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać więcej. Zaprojektowany do współpracy W aplikacje pakietu Office 2016 wbudowano szeroką gamę narzędzi wspomagających współpracę, które ułatwiają udostępnianie dokumentów programu Word, PowerPoint i OneNote oraz ich wspólne edytowanie - produktywność jeszcze nigdy nie była wyższa. Zaprojektowany do pracy mobilnej Dzięki przestrzeni dyskowej w chmurze w usłudze OneDrive możesz zabrać pliki, gdziekolwiek się udajesz - aby efektywniej pracować zarówno w biurze, jak i w domu, lokalnie lub zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie..., Cena: 929,- zł

Źródło: https:

Cortana ma nowego szefa. Jest nim dotychczasowy CVP w Office Product Group

Dodano: 02.03.2018 1:36 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Javier Soltero przejmuje w Microsoft nową rolę jako CVP Cortany. Pracę u giganta rozpoczął Soltero po

Źródło: www.centrumxp.pl


« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone