wtorek, 21 listopada 2017 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Okazuje  RSS
Star Wars Battlefront II zalicza olbrzymi spadek sprzedaży

Dodano: 20.11.2017 16:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Star Wars Battlefront II zalicza olbrzymi spadek sprzedażyMało która gra w ostatnim czasie doczekała się takiego szumu medialnego jak strzelanina Star Wars: Battlefront II. Na nieszczęście gry, owy szum okazał się niezwykle negatywny, a jego przyczyną okazały się nieszczęsne mikrotransakcje. Gracze na całym świecie wyrażali swoje niezadowolenie, czego ostatecznie skutkiem było zrewidowanie zamierzeń wydawcy. EA zdecydowało się bowiem na tymczasowe wyłączenie mikrotransakcji, choć w kuluarach mówi się, że duży wpływ na tak szybką decyzję Andrew Wilsona miała firma Disney. Koniec końców, mikrotransakcje w Star Wars: Battlefront II zostały na razie wyłączone, do czasu przebudowania systemu monetyzacji. Okazuje się jednak, że afera mogła doprowadzić do znacznego spadku sprzedaży pudełkowych wersji gry.

Źródło: https:

Polski e-klient na tle konsumentów z innych państw

Dodano: 20.11.2017 13:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Potrafimy być naprawdę wymagający. Firma SAP Hybris przeprowadziła badanie dotyczące rynku e-commerce i klientów korzystających z zakupów w sieci. Okazuje się, że konsumenci na całym świecie są do siebie bardzo podobni, choć w pewnych kwestiach Polacy mają dużo większe wymagania niż mieszkańcy innych państw.

Źródło: pclab.pl

Moja żona nie pozwala mi fotografować kobiet – fotograf Manny Ortiz wraz z małżonką omawiają trudny temat

Dodano: 20.11.2017 10:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Chyba każdy fotograf specjalizujący się w fotografii portretowej, a w życiu prywatnym pozostający w stałym związku zetknął się z kłopotami, gdy jego „lepsza połówka” okazuje zazdrość z powodu fotografowania innych kobiet. Jeżeli mieliście tego typu doświadczenia, to uszy do góry! Nie jesteście sami. Okazuje się bowiem, że zdecydowana większość fotografów portretowych ma dokładnie ten sam problem ze swoimi partnerkami, a i partnerzy modelek rzadko wykazują zrozumienie dla charakteru ich pracy. O tym, jak sobie radzić w takich sytuacjach, postanowili opowiedzieć za pośrednictwem swojego kanału YouTube fotograf Manny Ortiz i jego żona Diana.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Na smartfonie Huawei bez Twojej wiedzy może pojawić się aplikacja od GoPro

Dodano: 19.11.2017 8:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jakiś czas temu GoPro nawiązało współpracę z Huawei, chińskim producentem urządzeń mobilnych. Efekt?, rozwijana przez producenta kamer aplikacja Quick do edycji wideo miała trafić na smartfony Huawei P10. Okazuje się jednak, że bloatware od GoPro może trafić także na urządzenia użytkowników, którzy nie tylko nie wyrazili na to zgody, ale nawet bez ich wiedzy.

Źródło: www.telix.pl

WD My Passport Wireless Pro 2TB - test praktyczny

Dodano: 17.11.2017 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przenośne magazyny danych należą do grona podstawowych akcesoriów dodatkowych większości fotografów i wideofilmowców. Okazuje się jednak, że ta grupa urządzeń jest bardzo zróżnicowana, podobnie jak ich nabywcy – choć większości użytkowników wystarczą modele o zupełnie podstawowej funkcjonalności, to bez problemu można wskazać też takich, którzy oczekują od swoich mobilnych dysków twardych czegoś więcej. To właśnie dla tej ostatniej grupy odbiorców konstruktorzy z firmy WD stworzyli grupę modeli o nazwie My Passport Wireless Pro, którą mieliśmy okazję właśnie dla Was sprawdzić. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tego testu.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Marvel zrywa z Netfliksem na rzecz platformy streamingowej Disneya [aktualizacja]

Dodano: 16.11.2017 1:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Platforma streamingowa Disneya nabiera kształtów. Okazuje się, że będzie ona jedynym serwisem tego typu, na którym znajdziemy nowe produkcje Marvela. Netflix straci w ten sposób jedną z mocniejszych kart przetargowych w walce o klienta.

Źródło: www.gry-online.pl

Zza kulis planu Blade Runner 2049. Imponujące makiety zamiast grafik komputerowych

Dodano: 15.11.2017 20:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wydawałoby się, że w dobie komputerowych efektów specjalnych i planów zdjęciowych wypełnionych green screenem, makiety tworzone przy pomocy ludzkich rąk stanowią czar przeszłości. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Podczas pracy nad tegorocznym hitowym filmem science-fiction Blade Runner 2049, wykorzystano fizyczne modele budowli. Chciałoby się je nazwać miniaturami, ale w rzeczywistości ich rozmiary są naprawdę imponujące – niektóre budynki mają wysokość 4,5 metra. Pamela Harvey-White, kierownik planu, stwierdza, że to „wspaniałe dzieła sztuki”.

Tagi: Okazuje, Blade
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Biznes pod lupą nowych technologii

Dodano: 13.11.2017 5:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Facetracking, EEG, ECG, EMG, eyetracking - najnowsze technologie, które w ostatnich czasach pojawiają się na rynku, diametralnie zmieniają sposób naszego funkcjonowania i możliwości jego analizy. Stąd wykorzystanie eyetrackingu, GSR, EEG czy technologii VR. Okazuje się jednak, że badanie emocji i zachowań ludzkich może być pomocne także w innych obszarach.

Tagi: Okazuje
Źródło: www.telix.pl

Marvel zrywa z Netfliksem na rzecz platformy streamingowej Disneya

Dodano: 10.11.2017 15:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Platforma streamingowa Disneya nabiera kształtów. Okazuje się, że będzie ona jedynym serwisem tego typu, na którym znajdziemy nowe produkcje Marvela. Netflix straci w ten sposób jedną z mocniejszych kart przetargowych w walce o klienta.

Źródło: www.gry-online.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone