środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Oznacza  RSS
Samsung Galaxy S9 trafia do FCC i odkrywa kolejne karty

Dodano: 16.01.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Galaxy S9 trafia do FCC i odkrywa kolejne kartyWraz ze zbliżającym się targami Mobile World Congress w Barcelonie zbliża się także premiera Samsungów Galaxy S9 i S9+, czyli prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Oznacza to ni mniej, ni więcej, tylko tyle, że w najbliższych tygodniach ilość przecieków na temat nowych flagowców Koreańczyków będzie sukcesywnie rosła. Nie wdając się w dywagacje na temat tego jak Koreańczycy dbają o tajemnice swojego przedsiębiorstwa, nas taka sytuacja cieszy, bo przynajmniej na długo przed premierą będziemy wiedzieli czego po nadchodzących urządzeniach można się spodziewać. Kolejna porcja doniesień na temat duetu S9 i S9+ trafiła do sieci w miniony weekend, zdradzając kolejne ciekawe fakty.

Źródło: https:

Technologia 5G wkracza do Polski, pierwsze testy jeszcze w tym roku

Dodano: 15.01.2018 6:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zakończyły się prace nad stworzeniem standardów nowej technologii 5G. Oznacza to, że wkrótce będzie dostępna na rynku. Rozwiązanie przyniesie wiele zmian - pojawi się więcej punktów dostępowych i nowy zakres częstotliwości. Standardy są już gotowe, więc technologia może zacząć szukać swojej drogi na rynek. Polska przyjęła plan wdrożenia 5G w ubiegłym roku.

Źródło: www.telix.pl

Technologia 5G wchodzi do Polski, pierwsze testy jeszcze w tym roku. Nowy standard komunikacji wydłuży czas działania baterii w smartfonach

Dodano: 12.01.2018 20:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zakończyły się prace nad stworzeniem standardów nowej technologii 5G. Oznacza to, że wkrótce będzie dostępna na rynku. Rozwiązanie przyniesie wiele zmian – pojawi się więcej punktów dostępowych i nowy zakres częstotliwości. Jego wdrożenie przełoży się na dłuższy czas działania baterii w urządzeniach mobilnych. Technologia posłuży nie tylko do połączenia urządzeń mobilnych z internetem, lecz także do komunikacji między maszynami. Pierwsze polskie miasta zostaną objęte nową siecią za dwa lata.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

5G wkracza do Polski. Pierwsze testy w tym roku, dłuższy czas działania baterii w smartfonach

Dodano: 12.01.2018 16:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zakończyły się prace nad stworzeniem standardów nowej technologii 5G. Oznacza to, że wkrótce będzie dostępna na rynku. Rozwiązanie przyniesie wiele zmian - pojawi się więcej punktów dostępowych i nowy zakres częstotliwości. Jego wdrożenie przełoży się na dłuższy czas działania baterii w urządzeniach mobilnych.

Źródło: feedproxy.google.com

Dowód rejestracyjny auta jeszcze w tym roku będzie cyfrowy. Już teraz można sprawdzić szczegółową historię samochodu przed jego zakupem

Dodano: 10.01.2018 19:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na III kwartał 2018 roku Ministerstwo Cyfryzacji zapowiada wdrożenie do aplikacji mDokumenty dowodu rejestracyjnego, polisy OC i prawa jazdy. Oznacza to, że wszystkie te dokumenty będzie można okazywać za pomocą smartfona. Już teraz można poprzez portal historiapojazdu.gov.pl sprawdzić szczegółową historię auta, również sprzed jego sprowadzenia do kraju. Ministerstwo Cyfryzacji zapowiada, że niebawem zostaną uruchomione kolejne usługi i ułatwienia dla zmotoryzowanych.

Tagi: Oznacza
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

mDokumenty - dowód rejestracyjny auta jeszcze w tym roku będzie cyfrowy

Dodano: 10.01.2018 5:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na III kwartał 2018 roku Ministerstwo Cyfryzacji zapowiada wdrożenie do aplikacji mDokumenty dowodu rejestracyjnego, polisy OC i prawa jazdy. Oznacza to, że wszystkie te dokumenty będzie można okazywać za pomocą smartfona. Już teraz można poprzez portal historiapojazdu.gov.pl sprawdzić szczegółową historię auta, również sprzed jego sprowadzenia do kraju.

Tagi: Oznacza
Źródło: www.telix.pl

Google Pixel C znika z oficjalnej dystrybucji

Dodano: 29.12.2017 16:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Czekacie na następcę? Pixel C, zaprezentowany przez Google jeszcze w 2015 roku tablet z system Android, zniknął właśnie z oferty firmy. Wyszukiwarkowy gigant w tym roku zakończył sprzedaż modelu z 32 GB pamięci, a teraz ten sam los spotkał wersję 64 GB. Oznacza to, że w należącym do Amerykanów sklepie nie znajdziemy już żadnego urządzenia tego typu.

Źródło: pclab.pl

Samsung Galaxy S9 zaraz trafi do produkcji. Premiera w marcu?

Dodano: 27.12.2017 15:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Galaxy S9 zaraz trafi do produkcji. Premiera w marcu?Święta, Święta i po Świętach. Karp zjedzony, prezenty rozpakowane, a my znowu czujemy się o kolejny rok starsi. Jeśli atmosfera końcówki roku nie jest dla kogoś wystarczająca by odczuć ciężar przemijającego czasu, to wystarczy spojrzeć na coraz szybsze cykle premier w świecie nowych technologii. Jeszcze nie tak dawno fascynowaliśmy się nowiutkim Samsungiem Galaxy S8 i jego rewolucyjnym designem, a już dziś na tapecie jest kolejny flagowiec koreańskiej firmy. Samsung Galaxy S9, bo o nim mowa, jest ostatnio jednym z głównych tematów przecieków w branży urządzeń mobilnych. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami urządzenie już niedługo powinno trafić do masowej produkcji. Oznacza to, że dotychczasowe plotki o wcześniejszej premierze telefonu mogą się potwierdzić.

Źródło: https:

Samsung: headsety Gear VR będą kompatybilne nie tylko z flagowymi smartfonami

Dodano: 19.12.2017 13:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma zmienia strategię. Samsung zaczął właśnie aktualizować swoje aplikacje VR, które, po wgraniu poprawek, mają obsługiwać smartfony Galaxy A (2018) i Galaxy A+ (2018). Oznacza to, że ich użytkownicy będą mogli korzystać z headsetu Gear VR. Wbrew pozorom, to bardzo ważne wydarzenie.

Źródło: pclab.pl

Black Friday - 230 mln wiadomości e-mail i SMS

Dodano: 19.12.2017 8:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Tylko w Czarny Piątek (Black Friday) klienci firmy REDLINK wysłali do klientów aż 63 mln wiadomości e-mail i SMS informując ich o rabatach i ofertach specjalnych. W sumie w tygodniu 20-27 listopada br. wysłano prawie 230 mln wiadomości. Oznacza to wzrost o 20% w stosunku do roku poprzedniego. Kolejnego takiego boomu marketingowego można się spodziewać w czasie poświątecznych obniżek cen.

Tagi: Blade, Oznacza
Źródło: www.telix.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone