piątek, 18 stycznia 2019 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem PlayStation  RSS
4K 60 FPS na PlayStation 5 może jeszcze nie być standardem

Dodano: 17.01.2019 15:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Kiedyś to się grało... No właśnie - grało bez patrzenia na to, ile fpsów generuje pierwsze PlayStation i w sumie większość z nas nie miała pojęcia, na jakiej gramy rozdzielczości, bo wiedza ta była zarezerwowana wyłącznie dla technologicznych geeków. Jako że z czasem technologia stała się codziennością każdego z nas (co w dużej mierze zawdzięczamy reklamom i mediom), a gamedev - no cóż - niesamowicie się spieniężył, każda nowa licząca się gra, konsola czy karta graficzna rozbierana jest na czynniki pierwsze, testowana i wartościowana na tyle, ile można z niej wycisnąć. Nic dziwnego, że wymagamy coraz lepszych rozdzielczości i coraz większej liczby fpsów. Nic dziwnego, zwłaszcza gdy popatrzymy na dzisiejsze ceny urządzeń. W przypadku kolejnej konsoli od Sony, możemy się rozczarować.

Źródło: https:

Far Cry: New Dawn - poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe

Dodano: 16.01.2019 18:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W zeszłym miesiącu, podczas gali The Game Awards, firma Ubisoft oficjalnie zapowiedziała nową strzelaninę o tytule Far Cry: New Dawn. Produkcja stawia czoło postapokaliptycznemu światu, w którym pewne blond bliźniaczki utrudniają życie pozostałym członkom społeczeństwa bezceremonialnie ich terroryzując. Wiemy już, że nie będzie to żadne DLC do Far Cry 5, a zupełnie nowa odsłona, która trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One dokładnie 15 lutego 2019 roku i kosztować będzie około 170 złotych. Sama niższa cena jednak daje już niezły ogląd na to, że gra swoją wielkością z pewnością nie będzie dorównywać poprzedniemu tytułowi. Historia przedstawiona w New Dawn rozgrywać się będzie w 17 lat po wydarzeniach z Far Cry 5 i rozgrywać się w tym samym stanie Montana. Jako, że premiera gry już wkrótce, Ubisoft podzielił się z nami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.

Źródło: https:

Rocket League PS4 otrzymało crossplay z wszystkimi platformami

Dodano: 16.01.2019 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Crossplay jest coraz powszechniejszy. Sony niekoniecznie było otwarte na ten pomysł wcześniej, ale teraz sytuacja zaczyna się pomału zmieniać. Fortnite wymagało wiele presji w stronę japońskiej firmy, która ostatecznie zmieniła zdanie na temat rozgrywki międzyplatformowej. Teraz drugim tytułem na PS4, który zaoferuje rozwiązanie tego typu bez żadnych barier jest Rocket League. Notabene jest gra, której popularność zaczęła się od debiutu w ramach usługi PlayStation Plus na konsoli Sony. W tym momencie crossplay w Rocket League na PS4 jest dostępny w formie bety. Dzięki niej będziemy mogli się zmierzyć z posiadaczami PC (Win, Mac, Linux), Xbox One oraz Nintendo Switch.

Źródło: https:

2 mln euro kary dla Sony. Gigant wprowadzał w błąd

Dodano: 16.01.2019 11:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Włoski urząd dbający o konsumentów nałożył sporą karę na Sony. Zdaniem organu, gigant w niejasny sposób informował grających na PlayStation 4, że...

Źródło: https:

Retromalinka - jak minimalnym kosztem zbudować retro konsolę

Dodano: 14.01.2019 12:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Od pewnego czasu, na fali nostalgii za klasycznymi grami, konsolami i komputerami jesteśmy częstowani kolejną, odgrzewaną inkarnacją NES-a, SNES-a, C64, PSX-a, Atari VCS i Segi. Większość takich wynalazków wyceniono na kwoty 300-500 zł, za co możemy bez problemu pokusić się o stworzenie własnej maszynki do gier na bazie Raspberry Pi. Co przemawia za samodzielną pracą nad własną Retromalinką? Wygoda i uniwersalność takiego rozwiązania: Raspberry Pi skutecznie udaje kilkadziesiąt różnych platform (wystarczy kilka kart pamięci, by zmieniać szaty Malinki, zgodnie z naszymi wymogami), ważna jest również możliwość podłączenia dowolnego, ulubionego kontrolera i elastyczne opcje konfiguracyjne urządzenia. Zamiast więc na fali nostalgii inwestować w Atari Flasback, NES-a Mini, SNES-a Mini, C64 Mini, PlayStation Classic lub Segę Mega Drive Classic, możemy pokusić się o zbudowanie Retromalinki, skutecznie emulującej większość z wymienionych powyżej maszyn.

Źródło: https:

Resident Evil 2 PC - limit czasowy dema złamany

Dodano: 12.01.2019 17:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj firma Capcom udostępniła wersję demonstracyjną remake'u Resident Evil 2 na Steam, Microsoft Store oraz PlayStation Store. Nosi ona podtytuł 1-Shot Demo i jest w założeniu unikatowa gdyż umożliwia jednorazową rozgrywkę ograniczoną wyłącznie do 30 minut. Na konsolach PS4 i Xbox One limit ten jest naturalnie nie do obejścia, ale sytuacja wygląda zgoła inaczej na PC, gdzie już w dniu premiery udało się złamać zabezpieczenie dema. Tym samym posiadacze komputerów osobistych będą mogli wielokrotnie podchodzić do porcji gameplayu odświeżonej wersji klasyku sprzed 21 lat. Oprócz tego specjalny trainer pozwoli zainteresowanym na wykorzystywanie cheatów.

Źródło: https:

Devil May Cry 5 otrzyma (jeszcze jedno) demo

Dodano: 11.01.2019 9:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Drugie demo Devil May Cry 5 b#x119;dzie dost#x119;pne nie tylko na Xbox One, ale r#xF3;wnie#x17C; na PlayStation 4. Zainteresowani musz#x105; poczeka#x107; do 7 lutego.

Źródło: www.benchmark.pl

Tom Clancy’s The Division 2 - oficjalne wymagania sprzętowe

Dodano: 10.01.2019 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Do premiery sieciowej gry akcji wydawanej przez Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2 zostały około dwa miesiące. Tytuł, który trafić ma do sklepu Epic Games dostępny będzie m.in. na komputerach PC, PlayStation 4 i Xboxie One i zabierze nas w podróż do owianego bezprawiem Waszyngtonu, w którym to rozmaite frakcje walczą o przetrwanie, starając się zgarnąć dla siebie jak największy kawałek miasta. The Division 2 stawiać będzie, tak jak jej poprzedniczka, na zmagania kooperacyjne, w których to gracz zyskuje możliwość gry u boku swoich znajomych lub losowo wybranych kompanów. Ubisoft pochwalił się wymaganiami sprzętowymi swojej nadchodzącej produkcji - najwyższe ustawienia graficzne wymagają od zainteresowanych posiadania naprawdę potężnego sprzętu.

Źródło: https:

Resident Evil 2 Remake do sprawdzenia w wersji demo

Dodano: 10.01.2019 17:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Demo przygotowano z my#x15B;l#x105; o wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowani Resident Evil 2 Remake mog#x105; przyjrze#x107; si#x119; rozgrywce przed premier#x105;.

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone