środa, 21 marca 2018 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Wiadomości z tagiem PlayStation  RSS
HTC Vive Pro - Znamy datę premiery i cenę. Będzie drogo!

Dodano: 20.03.2018 13:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


HTC Vive Pro - Znamy datę premiery i cenę. Będzie drogo!Chociaż obecnie nadal trudno zaliczyć wirtualną rzeczywistość do popularnych domowych rozrywek, to jest zdecydowanie lepiej niż przy ostatniej fali VRu w okolicach lat 90. Trudno się temu dziwić, patrząc jak wielkiego postępu dokonano w technologii użytkowej. Wymieniając najpopularniejsze rozwiązania zdecydowanie można ograniczyć się do trzech pozycji - PlayStation VR, Oculus Rift oraz HTC Vive. Zgodnie z zapowiedziami na targach CES 2018 ostatnie z wymienionych gogli już niedługo miały doczekać się odświeżenia. HTC zdradziło właśnie szczegóły i model Vive Pro zobaczymy w sklepach 5 kwietnia. Cena będzie jednak wyjątkowo zaporowa i to nie tylko względem konkurencji, a nawet w porównaniu do pierwszej generacji.

Źródło: https:

Dziś premiera Assassin’s Creed Rogue Remastered - porównanie grafiki

Dodano: 20.03.2018 11:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na Xbox One i PlayStation 4 spodziewa#x107; mo#x17C;na si#x119; rozdzielczo#x15B;ci Full HD, na Xbox One X i PlayStation 4 Pro ju#x17C; 4K. Czego poza tym oczekiwa#x107; od Assassin#x2019;s Creed Rogue Remastered?

Źródło: www.benchmark.pl

Następny Assassin's Creed zabierze nas do Starożytnej Grecji

Dodano: 19.03.2018 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Następny Assassin's Creed zabierze nas do Starożytnej GrecjiMinęło już kilka miesięcy od premiery ostatniej części sagi Assassin's Creed, czyli Origins. Blisko tydzień temu z kolei zadebiutował drugi fabularny dodatek - The Curse of the Pharaophs. Wiadomo także, że w tym roku nie pojawi się kolejna odsłona. Pojawiają się jednak kolejne informacje sugerujące miejsce akcji następnej gry. Możliwe, że potwierdzą się częściowo informacje sprzed kilku miesięcy przed premierą Assassin's Creed: Origins, gdzie wówczas sugerowano Starożytną Grecję jako następny przystanek po Egipcie. Informator również potwierdza, że przyszłoroczna odsłona doczeka się premiery na wszystkich trzech głównych platformach - PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: https:

Gra World War Z w produkcji - ze świata filmu do świata gier

Dodano: 19.03.2018 11:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Gra World War Z w produkcji - ze świata filmu do świata gierZombie, zombie, zombie... Czy ta formuła jeszcze się nie wyczerpała? Najwyrażniej nie. W zeszłym roku Paramount Pictures oraz Saber Interactive zapowiedziały oficjalną grę, w świecie znanym z filmu World War Z. Tytuł miał swoją premierę w 2013 roku, a główną rolę odgrywał Brad Pitt. Okazał się on na tyle dobrą produkcją (na tle podobnych tematycznie filmów), że studia postanowiły wycisnąć nieco więcej z tego świata, zapowiadając rozgrywającą się w nim grę wideo. Ma być ona sieciowym shooterem, bazującym na rozwiązaniach kooperacyjnych i ukazać się na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Od dnia zapowiedzi, data premiery nie jest jeszcze znana, jednak w ostatnim z wywiadów dla Official PlayStation Magazine UK, CEO Saber Interactive zdradza, czym właściwie będzie nadchodząca gra. Wśród zombie-pomyj ostatnich czasów, tym razem zapowiada się naprawdę konkretna produkcja.

Źródło: https:

RPG akcji w VR - The Mage’s Tale od inXile na nowym zwiastunie

Dodano: 19.03.2018 8:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


The Mage#x2019;s Tale to kierowana do posiadaczy gogli VR magiczna opowie#x15B;#x107; umiejscowiona pomi#x119;dzy The Bard#x2019;s Tale III i IV. Ekipa inXile Entertainment zapowiedzia#x142;a, #x17C;e tytu#x142; ten zmierza na HTC Vive i PlayStation VR.

Źródło: www.benchmark.pl

Przedsprzedaż Xperii XZ2 z PS4 w T-Mobile

Dodano: 16.03.2018 16:51 | 0 odsłon | 0 komentarzyT-Mobile startuje z przedsprzedażową ofertą Xperii XZ2. W zestawie ze smartfonem znajduje się konsola PlayStation 4 Slim.

Źródło: www.telepolis.pl

Gra Surviving Mars oceniona - przyjemna kolonizacja Czerwonej Planety

Dodano: 16.03.2018 14:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Si#xF3;demki i #xF3;semki dominuj#x105; w#x15B;r#xF3;d ocen gry Surviving Mars, kt#xF3;ra jest ju#x17C; dost#x119;pna w wersjach na komputery oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. To kawa#x142; solidnej strategii o kolonizacji Czerwonej Planety.

Źródło: www.benchmark.pl

Logitech 981-000605 G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround.

Dodano: 16.03.2018 10:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Dostosowane do Twojego smartfona Podłącz smartfon i odbieraj przychodzące połączenia bez odrywania wzroku od akcji na ekranie. Słuchaj muzyki, gier i filmów z wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami dźwięku zgodnie ze swoimi preferencjami. Za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software można zaprogramować korektor audio. Dostosuj ustawienia dźwięku i utwórz osobiste profile dźwięku dla wszystkich swoich gier. Perfekcyjna konstrukcja z regulowanym podświetleniem Regulowane podświetlenie RGB umożliwia wybór z palety 16,8 milionów kolorów. Użyj oprogramowania Logitech Gaming Software, aby wybrać optymalny wzór podświetlenia lub kolor w zależności od swojego otoczenia. Zestaw słuchawkowy G633 Artemis Spectrum ma dwie strefy podświetlenia z możliwością dostosowania: pasek świetlny i logo. Każdą strefę można zaprogramować przy użyciu różnych kolorów lub efektów albo zsynchronizować je. Dodaj niestandardowe etykiety, aby nadać słuchawkom niepowtarzalny wygląd. Przyciski sterujące Umieszczone na słuchawkach przyciski sterujące można dowolnie dostosować do indywidualnych potrzeb za pomocą programu Logitech Gaming Software - wszystko po to, aby ulepszyć obsługę gier lub multimediów. Ustaw makra w grach, aby natychmiast wywoływać kombinacje poleceń, lub użyj przycisków do sterowania muzyką lub profilem dźwięku bez opuszczania gry. Mikrofon z funkcją niwelacji szumów Mikrofon z wysięgnikiem i funkcją niwelacji szumów sprawia, że Twój głos będzie zawsze krystalicznie czysty. Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki czemu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon z funkcją niwelacji szumów można złożyć i umieścić w słuchawkach, przez co jest prawie niewidoczny. Zestaw G633 jest gotowy do podróży, ponieważ dołączono do niego kabel i dodatkowy wbudowany mikrofon dla urządzeń mobilnych, jeśli nie chcesz, aby wysięgnik mikrofonu znajdował z przodu twarzy. Kompatybilny z wieloma urządzeniami Przygotowując G633 Artemis Spectrum Logitech postawił nacisk na zgodność z całą gamą urządzeń źródłowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć zestaw kompatybilny nie tylko z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi, ale także z konsolami, w tym Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One..., Cena: 349,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone