poniedziałek, 23 lipca 2018 r.  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Wiadomości z tagiem Plusa  RSS
Kary w regulaminie świadczenia usług na kartę Plusa - co to oznacza?

Dodano: 19.07.2018 15:27 | 1 odsłon | 0 komentarzyRóżnego rodzaju kary nie są niczym nowym w regulaminach operatorów. Tym razem trafiliśmy na nie w Plusie na kartę. Co na to operator?

Tagi: Plusie, Plusa, Kadu
Źródło: www.telepolis.pl

Serwis wyświetlacza dla klientów oferty Plus Mix

Dodano: 04.07.2018 11:30 | 2 odsłon | 0 komentarzyOd 4 lipca 2018 roku klienci Plusa Mix mogą korzystać z usługi serwisu wyświetlacza, przygotowanej we współpracy z firmą Digital Care.

Źródło: www.telepolis.pl

Liga Mistrzów i Liga Europy za darmo w promocjach dla klientów Plusa

Dodano: 03.07.2018 20:29 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Klienci usług abonamentowych w sieci Plus (Grupa Cyfrowy Polsat) będą mogli cieszyć się najlepszymi klubowymi rozgrywkami piłkarskimi na świecie. Od 2 lipca br. w nowej ofercie Plusa pojawi się pakiet Ipla Polsat Sport Premium, w którym na żywo dostępne będą wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz spotkania Ligi Europy UEFA.

Źródło: https:

TP-link HS100 Smart Plug Wi-fi.

Dodano: 30.06.2018 1:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zdalny dostęp - Kontroluj urządzenia połączone ze Smart Plugiem na swoim smartfonie za pomocą aplikacji Kasa wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Ustawianie harmonogramu - Zaprogramuj Smart Plug tak, aby automatycznie włączał i wyłączał urządzenia elektryczne, np. zapalając światła po zmroku, czy też gasząc o poranku. Tryb zdalny - Włącza i wyłącza urządzenia o różnych porach, tak aby wywołać wrażenie czyjejś obecności w domu. Kontrola głosem za pomocą Amazon Echo - Amazon Echo (sprzedawany osobno) umożliwia uzyskanie kontroli nad urządzeniami połączonymi ze Smart Plugiem poprzez polecenia głosowe. Inteligentne sterowanie w inteligentnym domu Z łatwością zarządzaj domowym sprzętem gdziekolwiek jesteś Konfiguracja Smart Plugów jest niezwykle prosta. Tak samo jak i użytkowanie. Aby zdalnie zarządzać domowym sprzętem elektronicznym wystarczy jedynie kilka kliknięć na smartfonie z dowolnego miejsca na świecie. Bądź zawsze obecny Zabezpiecz się przed potencjalnymi rabusiami, ustawiając harmonogram automatycznego włączania i wyłączania oświetlenia. Nawet w przypadku nieobecności w domu, będziesz sprawiać wrażenie przebywania w nim. Zarządzaj urządzeniami nie wychodząc z łóżka Teraz, aby zapalić lub zgasić światło, kontrolować urządzenia w salonie, czy też ustawić automatyczne wyłączanie oświetlenia po północy, nie musisz nawet opuszczać swojego łóżka. Wystarczy tylko kilka kliknięć na smartfonie. Nowoczesny, elegancki i prosty design Wygląd Smart Plugów, zainspirowany najnowszymi trendami, cechuje prostota i elegancja. Dzięki temu doskonale komponują się z wystrojem twojego domu. Już nigdy nie zapomnisz wyłączyć żelazka Zyskaj spokój ducha dzięki funkcji programatora czasowego, który po określonym czasie automatycznie wyłączy uruchomione w domu urządzenia (np. żelazko, czy też lokówkę), zgodnie z twoimi wcześniejszymi ustawieniami. Współpracuje z systemem Android, iOS i urządzeniem Amazon Echo Sparuj swoje Smart Plugi z Amazon Echo, aby kontrolować urządzenia głosem. Natomiast bezpłatna aplikacja Kasa umożliwia zarządzanie nimi za pomocą smartfona z systemem Android (w wersji 4.1 lub nowszej) lub iOS (iOS 8 lub nowszy). Dowiedz się więcej o korzystaniu z amazon echo > Zawartość opakowania Smart Plug HS100 Skrócona instrukcja obsługi..., Cena: 119,- zł

Źródło: https:

Plush z nową ofertą internetu za 25 zł lub 30 zł

Dodano: 21.06.2018 15:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Operator Plush (Polkomtel) wprowadza nową ofertę internetu mobilnego. Za maksymalnie 100 GB zapłacimy 25 zł, a  za 120 GB 30 zł miesięcznie.

Tagi: Plusa
Źródło: https:

Plush z nową ofertą na internet mobilny. Bez zobowiązania, więcej za lojalność

Dodano: 20.06.2018 14:11 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Od 20 czerwca 2018 roku na rynku dostępna jest nowa oferta Plush Internet, która oferuje dwa warianty do wyboru, oba na czas nieokreślony i z wakacjami od opłat oraz dodatkowymi pakietami GB za lojalność.

Tagi: Plusa
Źródło: feedproxy.google.com

Nowe oferty Plush Internet

Dodano: 20.06.2018 13:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy20 czerwca startuje nowa oferta Plush Internet, a w nim nawet 100 GB za 25 zł.

Tagi: Plusa
Źródło: www.telepolis.pl

Nowa oferta Plusa dla Ukraińców mieszkających w Polsce

Dodano: 15.06.2018 18:40 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Plus odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce.

Tagi: Plus, Plusa
Źródło: feedproxy.google.com

Plus na kartę premiuje polecanie znajomych

Dodano: 15.06.2018 16:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Komórkowa sieć Plus wprowadza nowe promocje dla klientów prepaid, w których można zaprosić znajomych do skorzystania z oferty Plus na Kartę lub Plush na Kartę.

Tagi: Plus, Plusa
Źródło: feedproxy.google.com

Zaproś znajomych do Plusa na kartę i zyskaj 5 GB Internetu

Dodano: 15.06.2018 12:11 | 2 odsłon | 0 komentarzyJeśli uda się skutecznie zaprosić znajomych do skorzystania z oferty prepaidowej Plusa lub Plusha, obie strony otrzymają po 5 GB na 30 dni.

Tagi: Plusa
Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone