sobota, 17 listopada 2018 r.  Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
Wiadomości z tagiem Poradnik  RSS
Jak wykorzystać światło naturalne w fotografii dziecięcej? Przeczytaj praktyczny poradnik

Dodano: 13.08.2018 12:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Jako mama zawsze starasz się widzieć Twoje dziecko (lub dzieci) we właściwym świetle. Jako mamarazzo spróbuj pójść o krok dalej. Naucz się, jak znaleźć właściwe światło do fotografii dziecięcej niemal w każdym miejscu! Publikujemy fragment wydanej pod patronatem SwiatObrazu.pl książki wydawnictwa Helion pt. "Mamarazzi. Fotografowanie dzieci. Poradnik dla mam".

Tagi: Poradnik, Java
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Gdzie przenieść numer na kartę? Poradnik po śmierci Folksa

Dodano: 13.07.2018 16:08 | 7 odsłon | 0 komentarzy30 września 2018 roku FolX kończy swoją działalność. Do tego czasu powinniśmy przenieść posiadany tam numer telefonu do innego operatora telekomunikacyjnego, by nie przepadł. Postanowiliśmy pomóc naszym Czytelnikom w tym procesie, pokazując co mają do zaoferowania inne telekomy. W naszym mini zestawieniu ograniczamy się do ofert na kartę.

Tagi: Poradnik
Źródło: www.telepolis.pl

Poradnik komputerowca - komputer, laptop, peryferia

Dodano: 15.05.2018 1:53 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Dzisiejsze czasy oferują przed nami duży wybór. Jest w czym wybierać: komputer stacjonarny albo laptop. Do tego wszelkie możliwe peryferia oraz akcesoria. Aby się w tym wszystkim nie pogubić, stworzyliśmy artykuł, w którym znajdziecie wszystkie możliwe opcje do wyboru....

Tagi: Poradnik
Źródło: feedproxy.google.com

Jak komputer stacjonarny wybrać? Poradnik serii ZENPC.

Dodano: 09.05.2018 1:46 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki komputer stacjonarny kupić, to w serii ZENPC na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jaki model komputera wybrać do e-sportu, a jaki do grania w bardziej wymagające gry? Przedstawiamy najpopularniejsze zestawy komputerowe dostępne w naszym sklepie. Świadomie wybierz peceta dla siebie. Zobacz więcej.

Tagi: Poradnik, Java
Źródło: https:

Jaki kupić smartfon Xiaomi? Poradnik komunijny 2018

Dodano: 28.04.2018 1:47 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Wychodząc na przeciw rosnącej popularności smartfonów Xiaomi, przygotowaliśmy poradnik zakupowy dotyczący różnic poszczególnych modeli. Smartfony są dziś tak wydajne, mają tak wiele funkcji i możliwości, że trudno jest wybrać ten jedyny, odpowiedni dla nas. Z natury nie chcemy przepłacać, za coś, co możemy osiągnąć mniejszym kosztem. Jeśli stoisz przed dylematem zakupu nowego smartphone i zastanawiasz się nad Xiaomi to ten artykuł jest dla Ciebie. Czytaj więcej.

Źródło: https:

Poradnik dla kupujących laptopa. Polecamy modele w atrakcyjnych cenach

Dodano: 23.04.2018 15:53 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Zakup laptopa nie ogranicza się jedynie do sprawdzenia ilości rdzeni procesora i wydajności karty graficznej. Wybierając sprzęt zgodny ze swoimi...

Tagi: Poradnik
Źródło: https:

Poradnik sieciowy. Część 11 - Jak być bezpiecznym w sieci

Dodano: 07.03.2018 10:00 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik sieciowy. Część 11 - Jak być bezpiecznym w sieci„Kiedyś to były czasy…” – z tymi słowami spotykamy się niemalże na co dzień. Z rozrzewnieniem wspominamy, jak to kiedyś było dobrze (cokolwiek to znaczy), jak to człowiek nie musiał się przejmować wieloma, zdawałoby się – zbędnymi rzeczami. Dotyczy to w zasadzie każdej sfery naszego życia, także tej informatycznej. Świat zer i jedynek nieubłaganie coraz śmielej wpływa na codzienne funkcjonowanie człowieka. Wiąże się z tym jednak kilka konsekwencji, a przede wszystkim – zagrożeń. To prawda, mało kto bowiem wtedy odczuwał potrzebę ochrony swojego komputera, czy nawet siebie korzystając z dopiero co rozpowszechniającego się w Polsce Internetu. Nie było smartfonów, a działające sieci Wi-Fi były rzadkością. Dziś to wygląda oczywiście zupełnie inaczej. Wraz z rozwojem technologii powstają coraz to nowe zagrożenia, z których musimy zdawać sobie sprawę i przed którymi należy się chronić. Bezpieczeństwo w Internecie, domowej sieci i wchodzących w jej skład komputerów – tym tematem się zajmiemy.

Źródło: https:

ABC Zdrowie wyprzedziło Poradnik Zdrowie. Mocno w górę Infozdrowie24 i Medme.pl - w dół Doz.pl i Medonet.pl (TOP20 stron o zdrowiu)

Dodano: 26.02.2018 21:05 | 12 odsłon | 0 komentarzy


ABCzdrowie.pl dzięki znaczącemu wzrostowi zasięgu awansowało na pozycję lidera stron o zdrowiu, wyprzedzając PoradnikZdrowie.pl. W skali roku procentowo jeszcze więcej zyskały Infozdrowie24, Medme.pl, Zdrowie.gazeta.pl i ArturTopolski.pl, natomiast spadki oprócz PoradnikZdrowie.pl zanotowały Doz.pl, Medonet.pl i Wylecz.to.

Tagi: Poradnik
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Poradnik sieciowy. Część 10 - Słaby zasięg Wi-Fi. Co robić?

Dodano: 15.01.2018 10:00 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik sieciowy. Część 10 - Słaby zasięg Wi-Fi. Co robić?W sieciach komputerowych problem zasięgu, a co za tym idzie dystansu, na jakim komputery mogą nawiązywać ze sobą łączność nie jest niczym niezwykłym. Praw fizyki nie można bowiem złamać – sygnał nadany z jednego miejsca zanim dotrze do odbiorcy słabnie z każdym metrem i to niezależnie od zastosowanego ośrodka, przez który musi on popłynąć. Obojętnie zatem, czy będą to elektrony w sieciach opartych na skrętce, fotony w światłowodach czy fale radiowe w Wi-Fi – zasięg sieci opartej o każdą z tych technologii będzie ograniczony. Nikt nie mówi jednak, że problemowi temu nie można zaradzić w inny sposób stosując pewne triki czy to związane bezpośrednio ze stosowanym sprzętem, czy też oprogramowaniem. Jako, że seria tych poradników dotyczy głównie sieci Wi-Fi obecnych dziś w prawie każdym domu, to właśnie na tym polu pospieszymy z pomocą i podsuniemy różne pomysły na poprawę zasięgu.

Tagi: Poradnik, Priv
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone