poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.  Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Wiadomości z tagiem Poradnik  RSS
Poradnik komputerowca - komputer, laptop, peryferia

Dodano: 15.05.2018 1:53 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Dzisiejsze czasy oferują przed nami duży wybór. Jest w czym wybierać: komputer stacjonarny albo laptop. Do tego wszelkie możliwe peryferia oraz akcesoria. Aby się w tym wszystkim nie pogubić, stworzyliśmy artykuł, w którym znajdziecie wszystkie możliwe opcje do wyboru....

Tagi: Poradnik
Źródło: feedproxy.google.com

Jak komputer stacjonarny wybrać? Poradnik serii ZENPC.

Dodano: 09.05.2018 1:46 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki komputer stacjonarny kupić, to w serii ZENPC na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jaki model komputera wybrać do e-sportu, a jaki do grania w bardziej wymagające gry? Przedstawiamy najpopularniejsze zestawy komputerowe dostępne w naszym sklepie. Świadomie wybierz peceta dla siebie. Zobacz więcej.

Tagi: Poradnik, Java
Źródło: https:

Jaki kupić smartfon Xiaomi? Poradnik komunijny 2018

Dodano: 28.04.2018 1:47 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Wychodząc na przeciw rosnącej popularności smartfonów Xiaomi, przygotowaliśmy poradnik zakupowy dotyczący różnic poszczególnych modeli. Smartfony są dziś tak wydajne, mają tak wiele funkcji i możliwości, że trudno jest wybrać ten jedyny, odpowiedni dla nas. Z natury nie chcemy przepłacać, za coś, co możemy osiągnąć mniejszym kosztem. Jeśli stoisz przed dylematem zakupu nowego smartphone i zastanawiasz się nad Xiaomi to ten artykuł jest dla Ciebie. Czytaj więcej.

Źródło: https:

Poradnik dla kupujących laptopa. Polecamy modele w atrakcyjnych cenach

Dodano: 23.04.2018 15:53 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Zakup laptopa nie ogranicza się jedynie do sprawdzenia ilości rdzeni procesora i wydajności karty graficznej. Wybierając sprzęt zgodny ze swoimi...

Tagi: Poradnik
Źródło: https:

Poradnik sieciowy. Część 11 - Jak być bezpiecznym w sieci

Dodano: 07.03.2018 10:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik sieciowy. Część 11 - Jak być bezpiecznym w sieci„Kiedyś to były czasy…” – z tymi słowami spotykamy się niemalże na co dzień. Z rozrzewnieniem wspominamy, jak to kiedyś było dobrze (cokolwiek to znaczy), jak to człowiek nie musiał się przejmować wieloma, zdawałoby się – zbędnymi rzeczami. Dotyczy to w zasadzie każdej sfery naszego życia, także tej informatycznej. Świat zer i jedynek nieubłaganie coraz śmielej wpływa na codzienne funkcjonowanie człowieka. Wiąże się z tym jednak kilka konsekwencji, a przede wszystkim – zagrożeń. To prawda, mało kto bowiem wtedy odczuwał potrzebę ochrony swojego komputera, czy nawet siebie korzystając z dopiero co rozpowszechniającego się w Polsce Internetu. Nie było smartfonów, a działające sieci Wi-Fi były rzadkością. Dziś to wygląda oczywiście zupełnie inaczej. Wraz z rozwojem technologii powstają coraz to nowe zagrożenia, z których musimy zdawać sobie sprawę i przed którymi należy się chronić. Bezpieczeństwo w Internecie, domowej sieci i wchodzących w jej skład komputerów – tym tematem się zajmiemy.

Źródło: https:

ABC Zdrowie wyprzedziło Poradnik Zdrowie. Mocno w górę Infozdrowie24 i Medme.pl - w dół Doz.pl i Medonet.pl (TOP20 stron o zdrowiu)

Dodano: 26.02.2018 21:05 | 8 odsłon | 0 komentarzy


ABCzdrowie.pl dzięki znaczącemu wzrostowi zasięgu awansowało na pozycję lidera stron o zdrowiu, wyprzedzając PoradnikZdrowie.pl. W skali roku procentowo jeszcze więcej zyskały Infozdrowie24, Medme.pl, Zdrowie.gazeta.pl i ArturTopolski.pl, natomiast spadki oprócz PoradnikZdrowie.pl zanotowały Doz.pl, Medonet.pl i Wylecz.to.

Tagi: Poradnik
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Poradnik sieciowy. Część 10 - Słaby zasięg Wi-Fi. Co robić?

Dodano: 15.01.2018 10:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik sieciowy. Część 10 - Słaby zasięg Wi-Fi. Co robić?W sieciach komputerowych problem zasięgu, a co za tym idzie dystansu, na jakim komputery mogą nawiązywać ze sobą łączność nie jest niczym niezwykłym. Praw fizyki nie można bowiem złamać – sygnał nadany z jednego miejsca zanim dotrze do odbiorcy słabnie z każdym metrem i to niezależnie od zastosowanego ośrodka, przez który musi on popłynąć. Obojętnie zatem, czy będą to elektrony w sieciach opartych na skrętce, fotony w światłowodach czy fale radiowe w Wi-Fi – zasięg sieci opartej o każdą z tych technologii będzie ograniczony. Nikt nie mówi jednak, że problemowi temu nie można zaradzić w inny sposób stosując pewne triki czy to związane bezpośrednio ze stosowanym sprzętem, czy też oprogramowaniem. Jako, że seria tych poradników dotyczy głównie sieci Wi-Fi obecnych dziś w prawie każdym domu, to właśnie na tym polu pospieszymy z pomocą i podsuniemy różne pomysły na poprawę zasięgu.

Tagi: Poradnik, Priv
Źródło: https:

Poradnik o sieciach komputerowych. Część 9 - Operatorzy LTE

Dodano: 22.12.2017 10:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik o sieciach komputerowych. Część 9 - Operatorzy LTEW jednej z poprzednich części naszego poradnika poruszyliśmy szeroko rozumianą tematykę LTE oraz Internetu mobilnego. Wyjaśniliśmy wtedy podstawowe zasady działania tej technologii oraz przyjrzeliśmy się urządzeniom, dzięki którym można skorzystać z jej dobrodziejstw. Sam router to jednak trochę za mało żeby cieszyć się mobilnym Internetem, więc tym razem pójdziemy o krok dalej i skupimy się na kolejnym elemencie układanki - wyborze odpowiedniego operatora. "Jak odczytać ofertę? Na czym skupić się przy wyborze tej właściwej? Jak nie dać się naciągnąć?" - to tylko kilka pytań, na które spróbujemy sobie dziś odpowiedzieć. Sprawdzimy także, który z polskich operatorów oferuje najszybszy Internet.

Tagi: Poradnik
Źródło: https:

Poradnik konsumenta - Kiedy można zwrócić towar do sklepu?

Dodano: 20.12.2017 14:30 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik konsumenta - Kiedy można zwrócić towar do sklepu?Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas głębokiej religijnej refleksji, czas spotkań z rodziną i pysznego jedzenia, ale także czas prezentów. Te, jak to zwykle z prezentami bywa, nie zawsze są udane. Krótko po Świętach czeka nas natomiast czas poświątecznych wyprzedaży, kiedy to wielu z nas ulegnie zakupowemu szaleństwu... tylko po to by odkryć, że nowy nabytek kompletnie nie spełnia ich oczekiwań. Co w takiej sytuacji zrobić? Czy możemy zwrócić towar do sklepu? Odpowiedź na to ostatnie pytanie nie jest wcale taka łatwa, ale że na PurePC lubimy wyzwania to postaramy się jej podjąć. Jest to przy okazji pierwsza część naszego nowego cyklu, w którym skupimy się na prawie konsumenckim.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone