wtorek, 21 listopada 2017 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Poradnik  RSS
MU Legend - poradnik do gry PC

Dodano: 17.11.2017 14:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do MU Legend to porady na start i sekrety, które pomogą Ci zdobyć doświadczenie. Opisaliśmy również mounty (wierzchowce), pety (towarzysze) oraz zwróciliśmy uwagę na walkę. Znajdziesz tu opis klas postaci: Dark Lord, Blader, Mage i Whisperer.

Źródło: www.gry-online.pl

Poradnik o sieciach komputerowych. Część 6 - Planowanie Wi-Fi

Dodano: 17.11.2017 12:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik o sieciach komputerowych. Część 6 - Planowanie Wi-FiGdy już decydowaliśmy się na wzbogacenie domu o sieć Wi-Fi do niedawna po prostu kierowaliśmy nasze kroki do sklepu i korzystając z pomocy załogi nabywaliśmy niezbędne elementy, tj. router i ewentualnie karty sieciowe. Sugerowaliśmy się głównie ceną i wszelkimi „bajerami”, jakie ten sprzęt oferował. Finalny efekt takich działań był przeważnie średni – choć oczywiście wszystko zależało od tego, na jakiego doradcę w sklepie trafiliśmy. Dziś trend ten na szczęście się zmienia i pierwsze rozeznanie robimy szukając stosownych materiałów, opinii innych użytkowników w Internecie. Nadal jednak w dużej mierze skupiamy naszą uwagę na wyborze routera patrząc przez pryzmat w zasadzie tych samych elementów, jakie braliśmy pod uwagę we wcześniej wspomnianym przypadku. Można powiedzieć, że dochodzi tu kwestia porównywania wydajności na wykresach. Zapominamy jednak o rzeczy chyba najważniejszej, bez rozważenia której nawet najlepszy i najdroższy router na niewiele się zda. O planowaniu sieci.

Źródło: https:

Poradnik dla początkujących: Jaki sprzęt audio wybrać?

Dodano: 07.11.2017 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik dla początkujących: Jaki sprzęt audio wybrać?Podczas gdy jesienna aura za oknem nadaje się co najwyżej do wpędzania w depresję, my kontynuujemy nasz FAQ przeznaczony dla czytelników rozpoczynających swoją przygodę ze sprzętem audio. W poprzedniej części skupiliśmy się na wyjaśnieniu podstawowych kwestii, o których każda osoba szukająca lepszej jakości dźwięku wiedzieć powinna, ale boi się zwykle zapytać. Odpowiedzieliśmy m.in. na pytania o to czym jest wygrzewanie i dlaczego nie wolno robić tego w piekarniku oraz dlaczego większość współczesnej muzyki brzmi tragicznie nawet na sprzęcie w cenie nowego samochodu. Dziś natomiast pójdziemy w tematykę stricte sprzętową i odpowiemy na szereg pytań związanych z największym dylematem pojawiającym się na początku przygody z audio: "co jest lepsze?"

Tagi: Poradnik, Java
Źródło: https:

Poradnik o sieciach komputerowych. Część 5 – Funkcje routerów

Dodano: 06.11.2017 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik o sieciach komputerowych. Część 5 – Funkcje routerówPodstawowe zadanie realizowane przez router w domowej sieci komputerowej jest w zasadzie jedno – sprawnie rozdzielać dostęp do Internetu między wszystkimi urządzeniami, które takiego dostępu wymagają. Używając bardziej technicznego języka, router realizuje więc routing, czyli pełni rolę łącznika między jedną siecią – domowym LANem i drugą – Internetem (WAN). Przeważnie każdy router wywiąże się z tego zadania bardzo dobrze, a więc bez najmniejszych problemów przepcha pakiety z LAN do WAN, ale tylko wtedy, gdy nie postawimy przed nim zbyt wysokich wymagań związanych z wydajnością. Większość modeli dostępnych na rynku dość mocno jednak wychodzi ponad te „podstawy” i nieobce są im takie dodatki, jak firewall, serwer VPN, czy możliwość pracy jako bardzo prosty serwer NAS. W piątej części poradnika budowy domowej sieci komputerowej poruszymy właśnie temat najpopularniejszych dodatkowych ficzerów oferowanych przez routery, z których dobry użytek zrobić będzie mógł w zasadzie każdy.

Źródło: https:

Jak pogodzić akustykę i współczesny minimalizm. Poradnik inny niż wszystkie

Dodano: 03.11.2017 17:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno przeprowadziłem się do mieszkania z salonem o nieprzypadkowych proporcjach i nieprzypadkowym rozmiarze, a do tego o połowę większym. Miałem więc okazję nie tylko ponownie użyć sprzętu pomiarowego, żeby optymalnie ustawić kolumny i elementy wystroju, ale też porównać nowe lokum ze starszym. Nie na ucho.

Źródło: pclab.pl

Wolfenstein II: The New Colossus - poradnik do gry PC, PS4, XONE, Switch

Dodano: 26.10.2017 16:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do gry Wolfenstein II: The New Colossus zawiera szczegółowy opis przejścia wszystkich misji główny oraz pobocznych, a także lokalizację wszystkich sekretów ukrytych w grze. Dowiesz się również z niego jak odblokować wszystkie ulepszenia.

Źródło: www.gry-online.pl

Fortnite: Battle Royale - poradnik do gry PC, PS4, XONE

Dodano: 19.10.2017 16:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do Fortnite: Battle Royale zawiera przede wszystkim praktyczne porady, które pozwolą ci zdobyć przewagę na polu bitwy. Poznasz mechanikę strzelania i budowania, dowiesz się jakie bronie są najlepsze i gdzie najlepiej lądować.

Źródło: www.gry-online.pl

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry PC, PS4, XONE

Dodano: 18.10.2017 14:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do gry South Park: The Fractured but Whole zawiera dokładny opis misji głównych oraz pobocznych, rozwiązania wszystkich zagadek, porady dotyczące walki czy lokalizację sekretów.

Źródło: www.gry-online.pl

Evil Within 2 - poradnik do gry PC, PS4, XONE

Dodano: 13.10.2017 16:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do gry The Evil Within 2 zawiera szczegółowy opis przejścia wszystkich misji składających się na kampanię dla pojedynczego gracza, a także wszystkich zleceń pobocznych, które odblokowują się podczas rozgrywki i ukrytych znajdziek.

Tagi: Evil, Poradnik
Źródło: www.gry-online.pl

Poradnik o sieciach komputerowych. Część 4 – Sieci Wi-Fi

Dodano: 11.10.2017 17:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik o sieciach komputerowych. Część 4 – Sieci Wi-FiSieć komputerowa zbudowana w oparciu o kable ma nieocenione zalety. Do dwóch najważniejszych należą szybkość i bezpieczeństwo komunikacji. Nie istnieje obecnie inna niż popularna skrętka technologia pozwalająca przesyłać dane z dużą szybkością, będąc przy okazji osiągalną dla przeciętnego domowego użytkownika. Płynący kablem sygnał jest również bardzo dobrze zabezpieczony przed intruzami. Każdy medal ma jednak dwie strony. Tym negatywnym aspektem Fast- czy Gigabit Ethernetu jest niezbyt duża wygoda instalacji. Nie każdy dysponuje odpowiednią przestrzenią, by móc rozciągnąć okablowanie sieciowe. Ponadto w pomieszczeniach mających status zabytkowych wiercenie dziur w ścianach pod kable wymagałoby karkołomnego zdobywania zgody konserwatora. Z innej beczki – spróbujcie podłączyć kablem do sieci smartfon, tablet czy niektóre laptopy, jak Lenovo Yoga 2 lub MacBook… W takich przypadkach należy poszukać innego rozwiązania. Do najprostszych należy oczywiście sieć bezprzewodowa w postaci Wi-Fi.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone