wtorek, 26 września 2017 r.  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wiadomości z tagiem Poradnik  RSS
Poradnik o sieciach! Część 3 – Sieć LAN w praktyce

Dodano: 24.09.2017 10:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik o sieciach! Część 3 – Sieć LAN w praktycePodstawy sieci LAN mamy za sobą. Przy okazji ich omawiania poznaliśmy to, co najważniejsze dotyczące adresacji MAC oraz IP – tematy bardzo ważne, jeśli zamierzamy na poważnie podejść do budowy sieci komputerowej w domu czy biurze. Nie ma co się oszukiwać, że wiedza ta się nie przyda, wręcz przeciwnie. Dziś zajmiemy się bardziej przyjemnymi rzeczami i przełożymy ową teorię na praktykę – najpierw nauczymy się zakańczać kable sieciowe. Następnie przyjdzie pora na wskazanie najważniejszych urządzeń, jakie mogą funkcjonować w domowej czy biurowej sieci komputerowej wraz z ich podstawową charakterystyką. Posiadając już tę wiedzę stworzymy ostatecznie nasza pierwszą sieć LAN łącząc ze sobą na dwa sposoby kilka różnych urządzeń klienckich. Trzecią część poradnika budowy sieci LAN zakończymy słowniczkiem pojęć związanych ze wszystkim tym, o czym do tej pory mówiliśmy. Pozwoli już na płynne przejście do tematyki sieci Wi-Fi w kolejnej publikacji z cyklu.

Tagi: Poradnik, Priv
Źródło: https:

Destiny 2 - poradnik do gry PC, PS4, XONE

Dodano: 13.09.2017 1:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do gry Destiny 2 zawiera opis poszczególnych elementów rozgrywki, porady dotyczące rozwoju postaci czy informacje na temat dostępnego wyposażenia. Znajdziesz tutaj również listę trofeów i porady dotyczące opisu przejścia.

Źródło: www.gry-online.pl

Life Is Strange: Before the Storm - poradnik do gry PC, PS4, XONE

Dodano: 04.09.2017 13:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do Life Is Strange: Before the Storm to kompletny i praktyczny opis przejścia, dzięki któremu poznasz wszystkie ważne wybory i odkryjesz każdą tajemnicę. Nie zapomnieliśmy o wskazaniu miejsc na wszystkie graffiti, które może wykonać Chloe.

Źródło: www.gry-online.pl

Frostpunk - poradnik do gry PC

Dodano: 29.08.2017 14:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do Frostpunk to rozbudowane i praktyczne porady, które pozwolą przygotować się na nadchodzącą zimę stulecia. Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się, jak rozbudować generator, utrzymać temperaturę oraz jak dobrze zarządzać mieszkańcami miasta.

Tagi: Poradnik
Źródło: www.gry-online.pl

Poradnik - przyspiesz swój komputer przed nowym rokiem szkolnym

Dodano: 25.08.2017 4:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Przed Twoim komputerem czas intensywnej pracy. Tworzenie dokumentów, grafik, projektów, praca w specjalistycznym oprogramowaniu to tylko niektóre zadania, z którymi Twój sprzęt będzie musiał zmagać się przez najbliższe 10 miesięcy. Zadbaj o to, aby był w dobrej formie, co przyczyni się do lepszej efektywności i wyników Twoich zadań.

Tagi: Poradnik
Źródło: www.telix.pl

Poradnik startupowego survivalu

Dodano: 24.08.2017 9:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Startup Genome przewiduje, że aż 90% młodych firm może w dłuższej perspektywie nie utrzymać się na rynku. To prawda. Jednak 2% projektów osiąga wielki sukces. Nie istnieje wzór, który gwarantowałby, że wszystko się uda, ale wyciągając właściwe wnioski znacznie zwiększymy szanse na sukces. Dlatego, jeśli masz pomysł i chcesz rewolucjonizować świat, poznaj 8 rad, które to ułatwią.

Tagi: Poradnik
Źródło: di.com.pl

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry PS4

Dodano: 18.08.2017 1:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zawierał będzie wszystkie informacje potrzebne do ukończenia gry na 100 procent i zdobycia platynowego trofeum. Znajdziesz tu opis przejścia i lokalizację wszystkich skarbów.

Tagi: Poradnik
Źródło: www.gry-online.pl

Batman: The Telltale Series - The Enemy Within - poradnik do gry PC, PS4, XONE, AND, iOS

Dodano: 16.08.2017 15:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do gry Batman: The Enemy Within to ilustrowany opis przejścia wszystkich epizodów popularnej gry ze studia Telltale Games. Spis wszystkich dialogów wraz z tłumaczeniem pomoże poznać konsekwencje podejmowanych wyborów i rozwiązać każdą zagadkę.

Źródło: www.gry-online.pl

StarCraft: Remastered - poradnik do gry PC

Dodano: 15.08.2017 1:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do gry StarCraft: Remastered to przede wszystkim kompletny opis przejścia wraz z kluczowymi i praktycznymi poradami. Dzięki naszej solucji dowiesz się, jak grać Terranami, Zergami i Protossami w odświeżonym hicie Blizzarda.

Tagi: Poradnik
Źródło: www.gry-online.pl

Observer - poradnik do gry PC, PS4, XONE

Dodano: 14.08.2017 19:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik do Observer poprowadzi Cię przez odmęty krakowskich slumsów wprost do finału gry. Szczegółowy opis przejścia, sekcja poświęcona trofeom oraz wszystkie poboczne śledztwa wraz ze wskazaniem lokalizacji sekretów - to wszystko w jednym miejscu.

Tagi: Poradnik
Źródło: www.gry-online.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone