niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Projekt  RSS
Google ujawnia kolejną podatność w Windows 10

Dodano: 21.02.2018 19:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W zeszłym tygodniu pisaliśmy o wykrytej przez Google Project Zero

Źródło: www.centrumxp.pl

System Shock Remaster wstrzymany, ale twórcy chcą go skończyć

Dodano: 20.02.2018 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


System Shock Remaster wstrzymany, ale twórcy chcą go skończyćKikstarter to platforma potrafiąca zadziwić skutecznością w fundowaniu projektów, jakich nikt inny nie chciał sfinansować. Niektóre z nich zostały sfinalizowane w kilkadziesiąt minut, inne zaś potrzebują na to ciut więcej czasu. Niestety jednak zdarza się tak, że mimo milionowych dotacji, po prostu nie zostają dokończone. Historia Kikstartera zna wiele nieszczęśliwych przypadków, wpadek jakościowych oraz zwykłych oszustw. Kolejną firmą, która, chwilowo nie dotrzyma słowa, jest Nightdive Studios. Projekt został wsparty ponad milionem i trzystoma tysiącami dolarów, jednak prace nad remasterem System Shock zostały wstrzymane z powodu zbytniego odejścia od... pierwotnych założeń projektu.

Źródło: https:

Google ujawnia nowo wykrytą podatność w Microsoft Edge

Dodano: 17.02.2018 23:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Google aktywnie wyszukuje podatności w produktach Microsoft za pośrednictwem swojego skrzydła badawczego Project Zero.

Źródło: www.centrumxp.pl

Twitter będzie transmitować najważniejsze wydarzenia na świecie, zaczął od strzelaniny na Florydzie

Dodano: 16.02.2018 20:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Twitter zapowiada, że zamierza nadawać bezpośrednie transmisje z najważniejszych wydarzeń na świecie. Projekt ma być realizowany we współpracy z lokalnymi nadawcami telewizyjnymi. W ramach testów serwis prowadził dla użytkowników w USA bezpośrednią relację z wtorkowej strzelaniny do której doszło w Parkland na Florydzie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

CD Projekt Red nie wprowadzi lootboksów do Cyberpunk 2077

Dodano: 16.02.2018 9:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


CD Projekt Red nie wprowadzi lootboksów do Cyberpunk 2077Od czasu pojawienia się w grach lootboksów i mikropłatności nie ustępują komentarze na ich temat. Mimo ich zdecydowanie negatywnego wydźwięku, wydawać by się mogło, że producenci decydują się na implementowanie ich w coraz większej ilości do swoich tytułów. Niedługo przyjdzie pewnie czas, że w chwili włączenia jakiejkolwiek gry, zostaniemy poproszeni o podanie numeru naszej karty kredytowej. Na całe szczęście, są jeszcze na tym świecie producenci, którzy mogą się pochwalić staromodnym podejściem do tematu mikropłatności. Jednym z nich jest rodzimy CD Projekt RED, czyli twórca gier z serii Wiedźmin. Deweloperzy w pocie czoła pracują teraz nad Cyberpunk 2077, ale znaleźli chwilę czasu na rozmowę z dziennikarzami z PC Gamer. Dzięki niej dowiedzieliśmy się o ich nastawieniu do lootboksów i mikropłatności. Wiceprezes ds. międzynarodowych firmy CD Projekt RED, Marcin Iwiński, potwierdził po raz kolejny, że nie zamierzają wprowadzić do swojej gry żadnej formy mikrotransakcji.

Źródło: https:

Gwint: Wiedźmińska Gra otrzyma nowy, płatny tryb rozgrywki

Dodano: 15.02.2018 20:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gwint: Wiedźmińska Gra otrzyma nowy, płatny tryb rozgrywkiNawet jeśli ktoś ich nie czytał, to serię książek i opowiadań o Wiedźminie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego kojarzył chyba każdy "starszy" Polak. Biały Wilk osiągnął jednak sukces ponownie w ostatnich latach, tym razem wśród młodszego pokolenia oraz jeszcze większej rzeszy odbiorców poza granicami Polski. Wszystko za sprawą CD Projekt RED oraz trylogii gier komputerowych o Rzeźniku z Blaviken, z Wiedźminem 3: Dziki Gon na czele. CDPR nie spoczął jednak na laurach i w trakcie tworzenia lub rozwijania są kolejne produkcje jak Cyberpunk 2077 oraz Gwint. Do drugiej z nich, czyli prostej cyfrowej karcianki dodany zostanie niedługo nowy tryb rozgrywki. Mowa o płatnym systemie arenowym znanym z innych produkcji.

Źródło: https:

Dostawy zautomatyzowane - Airbus testuje ciekawe rozwiązanie

Dodano: 15.02.2018 13:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Firma Airbus testuje w Singapurze rozwi#x105;zanie, kt#xF3;re ma usprawni#x107; dor#x119;czanie przesy#x142;ek do klient#xF3;w. Projekt nazywa si#x119; Skyways, a jego podstawami s#x105; lataj#x105;ce autonomicznie drony oraz zautomatyzowane stacje.

Tagi: Projekt
Źródło: www.benchmark.pl

Ile kosztuje szczęście? Jest odpowiedz z Purdue University

Dodano: 14.02.2018 18:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ile kosztuje szczęście? Jest odpowiedz z Purdue University Powiedzenie „Pieniądze szczęścia nie dają” właśnie zostało obalone wraz z publikacją opracowanego przez zespół złożony z Andrewsa T. Jebba, Andrew T. Jebba, Louisa Taya z wydziału nauk psychologicznych Purdue University, przy współpracy Eda Dienera i Shigehiro Oishiego z wydziału psychologii University of Virginia. Do przeprowadzenia analizy wykorzystano dane z badania Gallup World Poll, którego celem jest zebranie informacji o potrzebach wszystkich ludzi żyjących na Ziemi. Projekt ten wystartował w 2005 roku, obecnie gromadzi dane o obywatelach 164 państw, władających ponad 140 językami. Łącznie przeprowadzono ankiety, zadając pytania 1,7 miliona osób. Całość publikacji dostępna jest w serwisie Nature Human Behavior, część wniosków przedstawiono na stronie WWW uniwersytetu.

Tagi: Projekt, Task
Źródło: https:

Alder's Blood - polska strategiczna gra turowa w przygotowaniu

Dodano: 14.02.2018 11:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Alder's Blood - polska strategiczna gra turowa w przygotowaniuNa horyzoncie pojawiła się nowa polska produkcja, która już niedługo może wywołać niemałe zamieszanie na rynku gier strategiczno-turowych. Alder’s Blood posiada niełatwy i zarazem bardzo mroczny klimat, a sceneria świata obejmuje nigdy dotąd nieruszaną epokę wiktoriańską. Intrygujące osadzenie świata gry i fabuła, o której prawie nic nie wiemy, stawia wielki znak zapytania nad grą. Projekt powstaje dopiero od 6 miesięcy, ale już teraz widać pierwsze efekty i zarys rozgrywki, więc można śmiało powiedzieć, że może coś z tego wyjść. W każdym razie twórcy mają zapał i wielkie nadzieje na sukces, o czym świadczy wystartowanie z promocją na Kickastarterze. Być może sukces akcji sprawi, że zyskamy nowy, rodzimy tytuł?

Tagi: Projekt, Blood
Źródło: https:

"Wiedźmin 3" wcale nie był idealny. Czy CD Projekt RED wyciągnie wnioski czy powtórzy błędy przy "Cyberpunk 2077?"

Dodano: 13.02.2018 19:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy


"Cyberpunk 2077" coraz bliżej. Dla studia CD Projekt RED stojącego za hitem "Wiedźmin 3", to największy projekt, który przyniesie im miliony. Czy...

Źródło: tech.wp.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone