wtorek, 20 listopada 2018 r.  Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Wiadomości z tagiem Projekt  RSS
Deep Flow zwycięzcą pierwszego w Polsce Copernicus Hackathonu

Dodano: 19.11.2018 8:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Projekt oprogramowania służącego do pozyskiwania informacji ze zdjęć satelitarnych, Deep Flow zespołu KP Labs z Gliwic, okazał się zwycięskim...

Źródło: https:

Motorola Moto G7 - nowe rendery i specyfikacja smartfona

Dodano: 16.11.2018 13:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Smartfony Motoroli z serii Moto G od bardzo dawna uchodzą za świetny wybór w średniej i niskiej półce cenowej. Ostatnie edycje nie rozczarowują specyfikacją czy możliwościami, jednak na tle konkurencji wyróżniają się bardzo oryginalną stylistyką, która jednak nie każdemu może przypaść do gustu. Kilka tygodni temu do sieci wyciekły rendery kolejnej odsłony, czyli modelu Moto G7. Projekt zaskoczył nas ciekawym i zaraz całkiem praktycznym notchem w formie "łezki", jednak cała reszta nie różniła się zbytnio od tegorocznej edycji. Teraz mamy do czynienia z nowymi renderami, które rzucają nowe światło na wygląd smartfona. Przy okazji dowiedzieliśmy się co nieco o specyfikacji nowej Motoroli, która prezentuje się zaskakująco obiecująco.

Źródło: https:

CD Projekt z wynikami poniżej oczekiwań w trzecim kwartale br., zysk 15,5 mln zł

Dodano: 15.11.2018 20:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W trzecim kwartale tego roku zysk netto grupy CD Projekt wyniósł 15,5 mln, o 57 proc. mniej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. W I-III kw. 2018 r. spółka miała 67,92 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w porównaniu z 154,38 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 235,6 mln zł w porównaniu z 339,57 mln zł rok wcześniej.

Tagi: Projekt
Źródło: https:

Sony patentuje nowy kontroler DualShock. Czyżby do PlayStation 5?

Dodano: 13.11.2018 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Choć nikt oficjalnie tego nie potwierdził, to chyba większość z nas jest już pewna, że prace nad kolejną konsolą PlayStation trwają. Następnym tropem, aby tak sądzić jest dokument patentowy, który firma Sony złożyła 16 października tego roku w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych. Projekt ów dotyczy nowej wersji kontrolera do gier i może być naturalnie odświeżoną wersją aktualnego urządzenia, bądź - co bardziej prawdopodobne - kolejnym modelem dedykowanym już do PlayStation 5. Choć patent został zgłoszony kilka miesięcy temu, to wypłynął on do sieci dopiero teraz, przy pomocy niezawodnych użytkowników Reddita. Najciekawszym elementem urządzenia ma stać się screenpad zastępujący touchpada.

Źródło: https:

Rusza program Global EPIC Soft Landing

Dodano: 07.11.2018 13:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Uruchomiony właśnie przez dziewięć ekosystemów cyberbezpieczeństwa z sześciu krajów w tym także Polski, projekt, ułatwi firmom i przedsiębiorcom działającym w branży cyberbezpieczeństwa wejście na zagraniczne rynki. Projekt „miękkiego lądowania” przewiduje szereg ułatwień oraz system wsparcia dla nowych graczy, umożliwiając im bezpieczne poznanie nowego rynku.

Tagi: Projekt, Sony
Źródło: di.com.pl

Przeniesienie numeru do Google? Nie ma problemu. Także w Polsce

Dodano: 03.11.2018 10:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Google pracuje nad cała masą projektów. Czasem niektóre z nich kończą się niepowodzeniem i znikają w czeluściach pamięci jak choćby ostatnio Google + czy dawniej Google Buzz. Inne z kolei wracają z niebytu i zaczynają być nagle promowane. Wygląda na to, że mamy właśnie do czynienia z taką sytuacją. Użytkownik Reddita o nicku moonlightclergy zamieścił zdjęcie razem z informacją o zmianie nazwy usługi Project Fi na Google Fi. Wszystko wskazuje na to, ze Fi faktycznie wyszło z fazy projektu i wejdzie do portfolio w ofercie Google. Project Fi dostępny jest niemal na całym świecie, w tym także w Polsce choć ceny usługi transmisji danych nie są niestety przystosowane do naszych warunków.

Źródło: https:

Project Atlas: EA chce, byśmy grali w chmurze z pomocą SI

Dodano: 02.11.2018 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


O graniu w chmurze mówi się niemało i nie od dziś. Poczynione zostały także pierwsze kroki, by wyjść poza teorię, dzięki czemu już dziś mamy takie oferty streamingowe jak chociażby GeForce Now. Z tego torcika jednak chce uszczknąć coś dla siebie także marka EA. Firma ogłosiła właśnie, że zajmuje się projektem Atlas - inicjatywą, która pozwoli na streamowanie nie tylko jednoosobowych blockbusterów, ale także na grę w chmurze w produkcje wieloosobowe przy zachowaniu jak najmniejszych opóźnień wynikających z grania po sieci. Informacje o tym projekcie przekazał Ken Moss, czyli szef EA odpowiadający za nowe technologie. Atlas to jednak nie tylko zabawa w chmurze, to także wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji.

Źródło: https:

Project Atlas – oto przyszłość gier według Electronic Arts

Dodano: 31.10.2018 9:13 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Przyszłość przetwarzana w chmurze i streamowana wprost na nasze urządzenia.

Źródło: https:

"Cyberpunk 2077": CD Projekt RED mówi o misjach pobocznych

Dodano: 30.10.2018 15:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Fani pokochali serię "Wiedźmin", w tym "Wiedźmin 3: Dziki Gon", także z powodu wciągających i oryginalnych misji pobocznych. CD Projekt RED o tym...

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone