wtorek, 23 października 2018 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem Quantum  RSS
Samsung Q7FN - testujemy nowy QLED TV 4K HDR z Ambient Mode

Dodano: 09.07.2018 8:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Q7FN - testujemy nowy QLED TV 4K HDR z Ambient ModeZ początku tego roku podczas targów CES w Las Vegas, firma Samsung zaprezentowała szereg nowych telewizorów przewidzianych na najbliższe modele. Są wśród nich tańsze urządzenia z serii UHD oraz Premium UHD oraz droższe telewizory należące do flagowej rodziny QLED - produktów wyposażonych w kolejną generację kropek kwantowych (Quantum Dots) mających na celu m.in. poszerzenie palety barw. W ostatnim czasie do redakcji PurePC.pl przyjechał średni model w hierarchii wszystkich telewizorów QLED przewidzianych na 2018 rok. Konkretniej mówiąc mowa o urządzeniu Samsung QLED Q7FN z matrycą VA o przekątnej 55 cali oraz rozdzielczości Ultra HD ze wsparciem dla HDR10+. Jako, że w redakcji to mnie uznaje się za maniaka wielkich ekranów, to właśnie do mnie zawitał na kilka tygodni nowy telewizor, odstawiając jednocześnie na bok prywatnego OLED-a. Czy ta przesiadka była bolesna? Nie do końca, ale o tym przeczytacie w mojej mini-recenzji.

Źródło: https:

Samsung C32HG70 – test monitora dla graczy z Quantum Dot

Dodano: 03.07.2018 12:28 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Samsung od dłuższego czasu silnie promuje swój pomysł ekranu ciekłokrystalicznego, w którym podświetlenie nie ma barwy białej, lecz niebieską: Quantum Dot. Tego rodzaju rozwiązania są znane przede wszystkim z telewizorów. Koreańska firma przeciwstawia w nich technikę QLED (LCD z Quantum Dot) matrycom OLED. Dziś testujemy monitor z „kropkami kwantowymi”: Samsung C32HG70, przeznaczony dla graczy model z zakrzywionym panelem typu VA.

Źródło: https:

Samsung 27 C27FG73FQUX Curved.

Dodano: 02.07.2018 12:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Wibrujące kolory. Technologia Quantum dot Kolory - w szczególności czerwienie i zielenie - na ekranie Samsung QLED gaming monitor są czystsze, bardziej świetliste i zgodne z rzeczywistością niż na monitorach konwencjonalnych. Poza tym, dzięki technologii Quantum Dot, Samsung gwarantuje trwalsze i bardziej naturalne kolory podczas gry lub pracy z wykorzystaniem aplikacji, w przypadku których precyzja kolorów ma kluczowe znaczenie. Kolory mają teraz szerszą gamę, są bardziej nasycone i zdecydowane, lepiej niż kiedykolwiek odzwierciedlają rzeczywistość, co sprawia, że gra jest bardziej realistyczna. Niewiarygodnie szczegółowy obraz. Kontrast statyczny 3000:1 Zaawansowana technologia panoramicznej matrycy VA zapewnia najwyższy w swojej klasie kontrast statyczny 3000:1, co gwarantuje idealne odwzorowanie głębokiej czerni i nieskazitelnej bieli, nawet w bardzo ciemnych i jasnych scenach. Zakrzywiony i super szybki. Czas reakcji monitora to jedynie 1 ms! Zaawansowana technologia odtwarzania obrazów ruchomych opracowana przez firmę Samsung oznacza połączenie superszybkiego czasu reakcji (MPRT* - Motion Picture Response Time) wynoszącego 1 ms, który minimalizuje rozmycia i poruszenia obrazu, z doskonałą jednolitością obrazu, jaką zapewnia matryca panoramiczna VA. Zestaw gracza to doskonały sprzęt, karta graficzna, najnowsza gra z doskonałą grafiką i monitor, który sprosta najwyższym standardom. Wysoka częstotliwość odświeżania. Czysta przyjemność oglądania Wysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia wolne od zakłóceń sceny akcji, nawet w grach z wysoką liczbą klatek na sekundę. Poza tym częstotliwość odświeżania można w razie potrzeby ustawić na 60 Hz, 100 Hz lub 120 Hz. Doskonale płynny obraz. AMD FreeSync Zmodernizowana technologia FreeSync AMD zapewnia doskonałą synchronizację pomiędzy kartą graficzną na monitorem, czego wynikiem jest gra bez zacięć, nawet w przypadku gier w technologii HDR. Zakrzywiony ekran 1800R. Matryca VA Panoramiczna zakrzywiona matryca w technologii VA pozwala na niezwykłe doznania niezależnie od kąta patrzenia.Zastosowanie krzywizny 1800R gwarantuje bardziej realne niż w jakimkolwiek innym monitorze doznania podczas gry. Śledź ulubione filmy, rozgrywki w tej samej jakości detali kontrastu i ostrości, w szerokim kącie widzenia 178°. Tryb Eye Saver i technologia Flicker Free ograniczają zmęczenie oczu i umożliwiają bardziej intensywną grę przez dłuższy czas przy zachowaniu większego komfortu..., Cena: 1395,- zł

Źródło: https:

Samsung 24 C24FG73FQUX Curved.

Dodano: 02.07.2018 10:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Wibrujące kolory. Technologia Quantum dot Kolory - w szczególności czerwienie i zielenie - na ekranie Samsung QLED gaming monitor są czystsze, bardziej świetliste i zgodne z rzeczywistością niż na monitorach konwencjonalnych. Poza tym, dzięki technologii Quantum Dot, Samsung gwarantuje trwalsze i bardziej naturalne kolory podczas gry lub pracy z wykorzystaniem aplikacji, w przypadku których precyzja kolorów ma kluczowe znaczenie. Kolory mają teraz szerszą gamę, są bardziej nasycone i zdecydowane, lepiej niż kiedykolwiek odzwierciedlają rzeczywistość, co sprawia, że gra jest bardziej realistyczna. Super szeroki kąt widzenia 178°. Matryca VA Panoramiczna matryca w technologii VA pozwala na niezwykłe doznania niezależnie od kąta patrzenia. Wykorzystanie jej w pełni oddaje nieskazitelność bieli i głębię czerni. Śledź ulubione filmy, rozgrywki w tej samej jakości detali kontrastu i ostrości, w szerokim kącie widzenia 178°. Niewiarygodnie szczegółowy obraz. Kontrast statyczny 3000:1 Zaawansowana technologia panoramicznej matrycy VA zapewnia najwyższy w swojej klasie kontrast statyczny 3000:1, co gwarantuje idealne odwzorowanie głębokiej czerni i nieskazitelnej bieli, nawet w bardzo ciemnych i jasnych scenach. Zakrzywiony i super szybki. Czas reakcji monitora to jedynie 1 ms! Zaawansowana technologia odtwarzania obrazów ruchomych opracowana przez firmę Samsung oznacza połączenie superszybkiego czasu reakcji (MPRT* - Motion Picture Response Time) wynoszącego 1 ms, który minimalizuje rozmycia i poruszenia obrazu, z doskonałą jednolitością obrazu, jaką zapewnia matryca panoramiczna VA. Zestaw gracza to doskonały sprzęt, karta graficzna, najnowsza gra z doskonałą grafiką i monitor, który sprosta najwyższym standardom. Wysoka częstotliwość odświeżania. Czysta przyjemność oglądania Wysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia wolne od zakłóceń sceny akcji, nawet w grach z wysoką liczbą klatek na sekundę. Poza tym częstotliwość odświeżania można w razie potrzeby ustawić na 60 Hz, 100 Hz lub 120 Hz. Doskonale płynny obraz. AMD FreeSync Zmodernizowana technologia FreeSync AMD zapewnia doskonałą synchronizację pomiędzy kartą graficzną na monitorem, czego wynikiem jest gra bez zacięć, nawet w przypadku gier w technologii HDR..., Cena: 1045,- zł

Źródło: https:

Microsoft przyspiesza symulacje kwantowe w Quantum Development Kit

Dodano: 25.06.2018 21:39 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Jednym z najważniejszych owoców wysiłków kwantowych Microsoftu oprócz budowy topologicznego komputera kwantowego i kwantowego języka programowania Q# jest

Źródło: www.centrumxp.pl

Nadzieja na nową część Alan Wake: Remedy rozmyśla o sequelu

Dodano: 25.06.2018 15:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Nadzieja na nową część Alan Wake: Remedy rozmyśla o sequeluPodczas tegorocznego E3 na panelu Sony pojawiła się gra od deweloperów z Remedy pt. Control. Kto bacznie przyjrzał się trailerowi ten zauważył z pewnością inspiracje nie tylko produkcją Quantum Break, ale także samym Alanem Wake'iem. W związku z tym dziennikarze portalu DualShockers postanowili porozmawiać ze studiem deweloperskim Remedy, na temat nie tylko Control, ale i samego Alana Wake'a. Pomimo braku jednoznacznych zapewnień ze strony Mikaela Kasurinena co do powstawania sequela o szalonym pisarzu, sprawę postawiono jasno: studio Remedy ma wciąż prawa do tytułu i nie jest powiedziane, że o serii zupełnie zapomniano, że ją porzucono. Co więcej wielu pracowników Remedy często wspomina o Alanie, a już z pewnością miło się o tytule wypowiada.

Tagi: Sony, Alan, Quantum
Źródło: https:

Control to nowa, intrygująca gra twórców Quantum Break - zwiastun [AKT. - gameplay]

Dodano: 16.06.2018 1:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Podczas konferencji Sony na E3 2018 zaprezentowana zosta#x142;a zupe#x142;nie nowa gra studia Remedy. Jej tytu#x142; to Control. Co do zaoferowania graczom b#x119;dzie mia#x142;a ta produkcja?

Źródło: www.benchmark.pl

Control to nowa, intrygująca gra twórców Quantum Break - zwiastun

Dodano: 12.06.2018 4:41 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Podczas konferencji Sony na E3 2018 zaprezentowana zosta#x142;a zupe#x142;nie nowa gra studia Remedy. Jej tytu#x142; to Control. Co do zaoferowania graczom b#x119;dzie mia#x142;a ta produkcja?

Źródło: www.benchmark.pl


« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone