czwartek, 06 października 2022 r.  Imieniny: Artura, Fryderyki, Petry
Wiadomości z tagiem Quest  RSS
Meta we współpracy z VR Heroes będzie wspierać polską edukację

Dodano: 05.10.2022 20:52 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Meta nawiązała współpracę z VR Heroes, jednym z największych studiów produkcyjnych VR w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma przekazała zestawy gogli Meta Quest 2, które zostaną wykorzystane w projektach edukacyjnych.

Źródło: https:

„Innowacyjna Historia" - Meta, VR Heroes i polski rząd przybliżą uczniom metawersum

Dodano: 05.10.2022 11:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Meta (dawniej Facebook) og#x142;osi#x142;a rozpocz#x119;cie wsp#xF3;#x142;pracy z polskim start-upem VR Heroes. Przy wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki nied#x142;ugo ruszy innowacyjny projekt, dzi#x119;ki kt#xF3;remu do polskich szk#xF3;#x142; trafi#x105; gogle Meta Quest 2.

Źródło: https:

Xbox Game Pass w październiku 2022. Dużo mocnych tytułów

Dodano: 05.10.2022 11:25 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Xbox pochwalił się tytułami, które zawitają na platformę już w październiku. Trzeba przyznać, że tym razem gracze dostaną same ciekawe gry z różnych gatunków

Biblioteka gier Xbox Game Pass prężnie się rozrasta. Właściwie co tydzień pojawiają się nowe, ciekawe tytuły. Tym razem Microsoft udostępnił listę gier, które zawitają do oferty już w tym miesiącu. Muszę przyznać, że kolejka w październiku prezentuje się niezwykle interesująco. Nie zabraknie polskiego akcentu.

Xbox Game pass na październik 2022. Microsoft ogłasza aż 10 hitów

Microsoft w październiku szczególnie rozpieści graczy. W ofercie Xbox Game Pass pojawi się wiele nowych gier, które będą dostępne na różne platformy. Większość z nich jest na PC i konsole, lecz kilka będzie dostępnych do gry w chmurze. Nie zabraknie też polskiego akcentu w postaci Medieval Dynasty. Symulator średniowiecznego życia jest już dostępny w Xbox Game Pass na PC, lecz teraz pojawi się w chmurze i na konsolach. Pełna lista nowych gier, które pojawią się w październiku w usłudze Xbox Game Pass:

 • Chivalry 2 (chmura, konsole Xbox, PC) - już dostępne
 • Prodeus (chmura i konsole Xbox) – już dostępne
 • Medieval Dynasty (Xbox Series X|S) – od 6 października
 • The Walking Dead: The Complete First Season (PC) – od 6 października
 • The Walking Dead: Season Two (PC) – od 6 października
 • Costume Quest (chmura i konsole Xbox) – od 11 października
 • Eville (konsole Xbox i PC) – od 11 października
 • Dyson Sphere Program (PC) – od 13 października
 • Scorn (chmura, PC, and Xbox Series X|S) – od 14 października
 • A Plague Tale: Requiem (chmura, PC, and Xbox Series X|S) – od 18 października

W październiku nie tylko w usłudze pojawią się nowe gry, lecz również kilka zniknie z platformy. Mowa tu o:

 • Bloodroots 
 • Echo Generation 
 • Into The Pit 
 • Ring of Pain 
 • Sable 
 • The Good Life 

 
 

Źródło: https:

x-kom z szalonym pomysłem, w roli głównej herbata

Dodano: 03.10.2022 12:48 | 12 odsłon | 0 komentarzy


x-kom z sensacyjnym pomysłem, w tle herbata i znany raper

Znana platforma x-kom pochwaliła się nawiązaniem nowej współpracy i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, kto został ich partnerem. Chodzi tu o bardzo znanego rapera Quebonafide.

W świecie technologii, sklepów z elektroniką i producentów sprzętu często dochodzi do nawiązania szerszej współpracy. Zwykle chodzi o duże promocje lub chęć zwiększenia rozpoznawalności obu marek. Tym razem x-kom pochwalił się dość niecodziennym doborem partnera. Mowa tu o spółce Chai Group, będącej w posiadaniu marki MISS TI, której współwłaścicielem jest Jakub Grabowski, znany szerzej jako Quebonafide.

x-kom i Quebo podbijają rynek

Marka MISS TI 蒂小姐 zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości herbat azjatyckiego pochodzenia, które działają w sposób pobudzający i mają być alternatywą dla kawy oraz wszechobecnych energetyków. Oryginalna receptura i aptekarsko dopracowany proces wytwarzania zaowocowały najwyższą oceną Nutri-Score A. Wynik ten świadczy o naturalnym składzie i wysokiej jakości produktów. Co jednak pobudzające napoje mają wspólnego z działalnością firmy x-kom? Na to pytanie odpowiada Michał Świerczewski, prezes grupy x-kom.

Widzę duży potencjał w sektorze FMCG, a zwłaszcza w tych nietypowych produktach, których nie spotykamy na co dzień na sklepowych półkach. Osobiście jestem fanem pobudzającego efektu MISS TI 蒂小姐 Matcha Latte oraz zniewalającego smaku lodów Mochi. Wprowadzamy do portfolio naszych spółek kolejne kategorie produktów, aby różnicować ofertę. Chcemy jednocześnie czerpać doświadczenia z innej branży, jak również doprowadzić do kolaboracji pomiędzy obiema firmami

wyjaśnia Michał Świerczewski.

TI to skromna, ale pewna siebie dziewczyna, która chce budować nową - lepszą rzeczywistość. x-kom - to inteligentny wybór i szereg innowacyjnych rozwiązań oraz najnowocześniejszej technologii. Wierzymy, że idąc razem będą się wzajemnie inspirować i napędzać. Z ogromną dumą i nadzieją na przyszłość chcemy ogłosić, że od teraz łączy ich coś więcej niż geekowskie zajawki. Łączy ich wspólny - partnerski cel

- skomentował sprawę Quebonafide.

 
 

Źródło: https:

Netflix i Ubisoft wydadzą gry na smartfony. Wróci mobilny Assassin’s Creed

Dodano: 12.09.2022 19:08 | 30 odsłon | 0 komentarzy


mobilny Assassin’s Creed

Firmy Netflix i Ubisoft ogłosiły plany stworzenia trzech gier mobilnych nawiązujących do znanych produkcji francuskiego wydawcy, w tym serii Assassin’s Creed. Do premier ma dojść w przyszłym roku. 

Netflix i Ubisoft nawiązały współpracę, której efektem mają być trzy gry mobilne. Będą to produkcje osadzone w światach znanych z tytułów „Valiant Hearts”, „Mighty Quest” i „Assassin's Creed”. Gry zostaną wydane wyłącznie w wersji mobilnej i będę dostępne dla użytkowników Netfliksa z całego świata, bez reklam i bez zakupów w aplikacji

Netflix i Ubisoft wydadzą gry na smartfony - plakat

Nowa gra „Valiant Hearts” to sequel niezwykle udanego tytułu Ubisoftu „Valiant Hearts: The Great War” – produkcji utrzymanej w dwuwymiarowej stylistyce filmu animowanego, osadzonej w czasach I Wojny Światowej. Nad kontynuacją pracuje ta sama ekipa, która ma zadbać o to, by gra zyskała nową fabułę, nie tracąc przy tym swojego oryginalnego klimatu. Tytuł zostanie udostępniony użytkownikom platformy Netflix w styczniu 2023 r

Także w 2023 r. do Netfliksa trafi nowa gra z serii „The Mighty Quest”, której mobilna poprzedniczka „The Mighty Quest for Epic Loot” cieszyła się dużym uznaniem krytyków i graczy. Była to sieciowa gra multiplayer, łącząca elementy strategii z eksploracją podziemi i lochów. Nowa gra będzie czerpała inspirację z gatunku roguelike i zapewni walki w konwencji hack-and-slash.

Ciekawie wyglądają też zapowiedzi serii „Assassin’s Creed”. Netflix już wcześniej zapowiedział serial aktorski umieszczony w tym uniwersum, ale trwają też prace nad nową grą mobilną wyłącznie dla użytkowników platformy Netflix. Szczegóły tego tytułu pozostają nieznane, ale dla entuzjastów serii to dobra wiadomość. Ubisoft ma już na koncie kilka gier z tego uniwersum, przeznaczonych dla smartfonów, jak „Assassin’s Creed: Pirates”, „Assassin’s Creed Identity” czy „Assassin’s Creed Rebellion”, jednak starsze tytuły są już niedostępne i aż się prosi o coś nowego w tym klimacie.

 
 

Źródło: https:

Meta Quest Pro - wideo z rozpakowywania nowych gogli VR pojawiło się w sieci na miesiąc przed ich premierą

Dodano: 12.09.2022 15:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Nowe gogle wirtualnej rzeczywistości od Meta mają zostać zaprezentowane już w przyszłym miesiącu. Jednakowoż do sieci już dziś trafiło wideo, na którym pokazano rozpakowywanie tych właśnie gogli. Jak zawsze w przypadku tego typu przecieków, część internautów jest dość sceptycznie nastawiona do "wycieku". Trzeba jednak przyznać, że urządzenie z materiału wideo wygląda całkiem wiarygodnie.

Źródło: https:

Jak zmienić konto Facebook na konto Meta w Oculus Quest

Dodano: 28.08.2022 23:25 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Kto kupi#x142; gogle Oculus Quest lub Oculus Quest 2 dobrze wie, #x17C;e aby zacz#x105;#x107; zabaw#x119; z tym urz#x105;dzeniem nale#x17C;y zsynchronizowa#x107; je ze swoim kontem na Facebooku. Meta zmienia polityk#x119; i teraz ju#x17C; nie musisz posiada#x107; #x201E;twarzoksi#x105;#x17C;ki" aby cieszy#x107; si#x119; goglami VR.

Źródło: https:

Logitech Chorus - Szwajcarzy wchodzą w segment VR. Przygotowali pasek i zestaw audio dla gogli Quest 2

Dodano: 17.08.2022 15:15 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Gogle wirtualnej rzeczywistości firm takich jak HP, HTC czy Valve mają całkiem sprawne zestawy audio. Mowa o zewnętrznych głośniczkach, które przypominają nieco słuchawki, a których położenie można wyregulować tak, aby znalazły się jak najbliżej uszu użytkownika. Najbardziej dotąd rozchwytywane gogle, a więc Meta Quest 2, rozwiązania takiego nie miały - aż do teraz. Oto bowiem podobne urządzenie na rynek wprowadza marka Logitech.

Źródło: https:

Gogle VR Facebooka ze zmianami. Konieczne nowe konto Meta

Dodano: 11.07.2022 20:41 | 47 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Meta, do którego należy Facebook zapowiedział zmiany dla użytkowników gogli Meta Quest przeznaczonych do obsługi wirtualnej rzeczywistości. Po 1 stycznia 2023 roku do korzystania z tego zestawu konieczne będzie posiadanie konta Meta zamiast profilu na Facebooku.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone