wtorek, 20 marca 2018 r.  Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
Wiadomości z tagiem Redmond  RSS
Microsoft zmienia strategię - kolejnych Xboxów nie będzie?

Dodano: 17.03.2018 15:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft zmienia strategię - kolejnych Xboxów nie będzie?Czy Microsoft w najbliższej przyszłości nie zaproponuje nam nowych konsol? Najnowsze doniesienia nie mówią wprawdzie o bezpośrednim zaprzestaniu produkcji urządzeń kolejnych generacji, jednak gigant z Redmond zaczyna spoglądać w stronę nieco innej strategii. Z pewnością podpatrzywszy technologię znaną chociażby z usługi NVIDIA Grid, rozważa on przyszłość gamingu w chmurze. Microsoft o swoich planach na nową platformę, mówi jako o swoistym, gamingowym alter ego Natfliksa, gdzie każdy gracz wykupując funkcje premium, będzie miał dostęp do każdej, upragnionej przez siebie gry. Jaka jest więc szansa, że Xbox One X jest najmocniejszym, ale i ostatnim wypustem firmy? Jeśli Microsoft na dobre zajmie się tematem grania w chmurze, to wydaje się, że całkiem spora.

Źródło: https:

Microsoft zamierza postawić na granie w chmurze

Dodano: 16.03.2018 15:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Powstał do tego odpowiedni segment. Usługi chmurowe postrzegane są przez obserwatorów jako przyszłość branży gier. Nic więc dziwnego, że Microsoft jest bardzo zainteresowany tworzeniem rozwiązań powiązanych z tą technologią. Firma z Redmond stworzyła nowy dział, który ma zajmować się właśnie rozwojem usług chmurowych przeznaczonych dla graczy i deweloperów.

Źródło: https:

Microsoft zaprasza na swoją konferencję na targach E3 2018

Dodano: 14.03.2018 19:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kolejna „największa konferencja w historii”. Microsoft ogłosił dzisiaj datę swojej prezentacji Xbox Media Briefing podczas targów E3 2018. Firma z Redmond ponownie otwiera najsłynniejszą imprezę w branży gier na świecie i zapewnia, że w tym roku otrzymamy masę ciekawych ogłoszeń i zapowiedzi związanych z marką Xbox.

Źródło: https:

Microsoft wznawia sprzedaż smartfonów Lumia

Dodano: 25.02.2018 13:38 | 3 odsłon | 0 komentarzy


To spore zaskoczenie dla osób, które śledzą losy smartfonów z Windowsem. Microsoft wznowił sprzedaż telefonów z serii Lumia. W oficjalnym sklepie przedsiębiorstwa z Redmond znowu możemy znaleźć modele 950 XL, 950, 650 i 550. Czyżby marka, wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, nie miała zostać uśmiercona?

Źródło: https:

Microsoft i Xiaomi będą współpracować na polach chmury, AI, laptopów i Cortany

Dodano: 23.02.2018 21:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft ze swoim oprogramowaniem podbija kolejny ekosystem. Chiński gigant mobilny i gigant technologiczny z Redmond ogłosili dziś memorandum porozumienia dotyczące strategicznej współpracy na polach wsparcia dla chmury, sztucznej inteligencji i laptopów.

Źródło: www.centrumxp.pl

Microsoft zapowiada zestawy konsol Xbox One X z trzema grami

Dodano: 23.02.2018 19:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma zachęca do zakupu konsoli. Jeśli myślicie o zakupie konsoli Xbox One X, to firma z Redmond przygotowała dla Was całkiem ciekawą promocję. W największych sklepach z elektroniką w Polsce będzie można nabyć zestawy, w których skład, poza konsolą oczywiście, wchodzić będą też trzy gry. Będzie to z pewnością świetny pakiet startowy dla rozpoczynających przygodę z platformą Microsoftu.

Źródło: https:

HoloLens v2: Microsoft chce wskrzesić horrendalnie drogie MR

Dodano: 23.02.2018 15:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


HoloLens v2: Microsoft chce wskrzesić horrendalnie drogie MROd jakiegoś czasu doniesienia na temat inteligentnych okularów od Microsoftu przestały napływać. Pierwsza i jedyna dotąd wersja HoloLens zgodnie z założeniami producentów trafiła do rąk użytkowników związanych z biznesem w marcu 2016 i była oznaczona jako Development Edition. Od tamtego czasu suma pieniędzy, za jaką można kupić okulary nie spadła z docelowo ustalonych 3 tysięcy dolarów. Wielu z nas urzekła możliwość łączenia świata rzeczywistego z cyfrowymi obrazami na niego nałożonymi, mimo to niewielu było w stanie poświęcić tak grube pieniądze, na wciąż mało zbadaną technologię. Nie dziwi więc fakt, że gigant z Redmond nie był także zachwycony sprzedażą na poziomie kilku tysięcy urządzeń. Dziwi za to stanowisko Microsoftu - oficjalnie ogłosił on rozpoczęcie pracy nad kolejną wersją okularów mieszanej rzeczywistości.

Źródło: https:

Age of Empires: Definitive Edition - gracze zgłaszają problemy z uruchomieniem gry

Dodano: 20.02.2018 15:58 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Windows Store znów zawodzi. Microsoft wybitnie nie ma szczęścia do premier swoich pecetowych gier. Właściwie przy każdym debiucie nowego tytułu dostępnego w sklepie firmy z Redmond w sieci pojawiają się informacje o jakichś problemach. Nie inaczej jest niestety z Age of Empires: Definitive Edition, które jest mocno krytykowane przez graczy.

Źródło: https:

Microsoft Office 2019 kompatybilny tylko z Windows 10

Dodano: 03.02.2018 8:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft Office 2019 kompatybilny tylko z Windows 10Chyba nikt nie wyobraża sobie w pełni funkcjonalnego komputera bez zainstalowanego pakietu biurowego. Pomimo dobrych, darmowych rozwiązań w stylu LibreOffice czy WPS Office szlak w tej dziedzinie wyznacza nieprzerwanie od wielu lat oprogramowanie Microsoftu. Ostatnie jego wydanie ukazało się 2,5 roku temu. Przez ten czas inżynierowie giganta z Redmond wpadli na kilka pomysłów jak udoskonalić kilka funkcji i pracują już nad edycją 2019, która powinna zadebiutować za kilka miesięcy. Niestety jednak, nie ma róży bez kolców, a te wyjątkowo mocno mogą ukłuć użytkowników starszych systemów Windows. Ogłoszono właśnie, że nadchodzący pakiet będzie kompatybilny tylko z "dziesiątką".

Źródło: https:

Office 2019 zainstalujecie tylko na Windows 10

Dodano: 02.02.2018 13:36 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Czyli jak namówić użytkowników do rezygnacji z siódemki. Na blogu TechNet Microsoft podzielił się informacjami na temat zmian w obsłudze usług związanych z pakietem Office i systemem Windows. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kiedy na rynek trafi Office 2019. Jak się okazuje, firma z Redmond postarała się, by z ich oprogramowania biurowego mogli skorzystać jedynie posiadacze dziesiątki.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone