piątek, 28 stycznia 2022 r.  Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
Wiadomości z tagiem Roku  RSS
Bitdefender Internet Security 2022 3 stan/12m upg

Dodano: 25.01.2022 23:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Aby zarejestrować produkt proszę wejść na adres: https://central.bitdefender.com/home założyć konto na platformie central i aktywować klucz licencji. Program jest dostępny do pobrania pod adresem: https://bitdefender.pl/produkt/wersje-testowe-trial/ Przedłużenie licencji na trzy stanowiska , 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji w ramach licencji, Licencja dostarczana w formie klucza do samodzielnej aktywacji, Możliwość aktywacji w dowolnym momencie od otrzymania klucza, Bitdefender Internet Security 2020 zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi w systemie Windows, bez spowalniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność. Ochrona Zaawansowana Ochrona przed Zagrożeniami (NOWOŚĆ), Bezpieczne Pliki (NOWOŚĆ), Wielowarstwowa Ochrona przed Ransomware (ULEPSZONE), Pełna Ochrona przed Malware (MAC), Ochrona przed Adware (MAC), Skanowanie Na żądanie i Skan przy instalacji (Android), Ochrona Sieci (Android), WearOn - ochrona anty-kradzieżowa(Android), Wydajność Bitdefender Photon, Bitdefender Autopilot, Integracja z chmurą, Tryb gry, filmu i pracy, Ultraszybkie Skanowanie (MAC), Ochrona Oparta na Chmurze 24/7 (MAC), Oszczędzanie Baterii i Wydajności (Android), Prywatność Menedżer Haseł (ULEPSZONY), Skanowanie Luk (ULEPSZONE), Niszczarka Plików (ULEPSZONY), Ochrona na portalach społecznościowych, Potwierdzona skuteczność..., Cena: 110,- zł

Źródło: https:

Mapy Google pod ostrzałem. Lepiej usuń, mówi prokuratura

Dodano: 25.01.2022 11:32 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Mapy Google pod ostrzałem. Prokuratura ma konkretny zarzut

– Google zwodniczo przekonuje konsumentów, że mają oni kontrolę nad sposobem gromadzenia i wykorzystywania ich lokalizacji – grzmi prokurator generalny stanu Waszyngton, Bob Ferguson, zapowiadając wniesienie tej sprawy na wokandę.

O tym, że Google gromadzi dane o lokalizacji, wykorzystując je później w reklamie kierowanej, nikogo uświadamiać nie trzeba. Za to sposób, w jaki robi to spółka z Mountain View jest zdaniem Fergusona zbyt zawoalowany. Prokurator zarzuca, że firma, mimo teoretycznej możliwości zablokowania śledzenia, stosuje szereg pokrętnych praktyk, by ostatecznie wymagane zgody uzyskać.

Bez względu na to, czy użytkownik działa świadomie czy nie – a jak zostało zasugerowane, nieświadomość jest tutaj sytuacją wręcz pożądaną.

Dane lokalizacji są niezwykle osobiste dla konsumentów (...) Ta informacja ujawnia najważniejsze szczegóły naszego życia, a Google odmawia możliwości wyboru, czy może śledzić poufne dane w celu osiągnięcia zysku. Robi to nawet po tym, jak konsumenci wycofali zgodę. To nie tylko nieuczciwe, to także niezgodne z prawem

– tłumaczy Bob Ferguson na swym blogu.

Zasadniczych zarzutów jest kilka. Przede wszystkim wypunktowany zostaje swoisty rozłam pomiędzy opcjami telemetrycznymi Historia lokalizacji oraz Aktywność w internecie i aplikacjach. Pierwsza teoretycznie służy do personalizacji map i rekomendacji w nich zawartych, druga z kolei zdaje się być generyczną funkcją reklamową, ale to tylko pozory.

Jak zauważa prawnik, powołując się na artykuł Associated Press z 2018 roku, aby uniknąć śledzenia lokalizacji, należy zablokować oba te parametry. Blokada tylko jednego z nich niczego nie daje, choć istotnie użytkownik może zyskać fałszywe przekonanie, że uporał się z niechcianym szpiegiem.

Przy czym – tu kolejny zarzut – Ferguson punktuje, że w przypadku smartfonów z Androidem całkowite wyłączenie śledzenia lokalizacji jest praktycznie niemożliwe. Google bowiem radzi sobie w takich sytuacjach analizując przybliżoną lokalizację po numerze IP.

A do tego dochodzą jeszcze nachalne w oczach oskarżyciela monity o przyznanie uprawnień w aplikacjach, z Mapami Google na czele. . 

Miliardy dolarów z reklamy kierowanej

Zgodnie z przedstawionymi liczbami, w 2020 roku Google zarobił na reklamie kierowanej blisko 150 mld dol., generując jednak przy tym setki tysięcy naruszeń lokalnych przepisów o ochronie konsumenta. Za każde z nich biuro prokuratora domaga się 7,5 tys. dol. kary.

Ponadto, Ferguson żąda natychmiastowej zmiany modelu reklamowego i bezpowrotnego usunięcia dotychczas zgromadzonych danych o lokalizacji, innym sugerując tymczasowe zaprzestanie korzystania z wszelkich usług Google i usunięcie w miarę możliwości jego aplikacji. 

Pytanie, czy ma szanse wygrać z megakorporacją. Cóż, już przynajmniej dwukrotnie mu się to udawało.

W czerwcu minionego roku Google, oskarżany o naruszenie stanowej ustawy o ujawnianiu budżetów kampanii wyborczych, zapłacił stanowi Waszyngton niespełna 424 tys. dol. kary, a trzy lata wcześniej 217 tys. dol. za to samo przewinienie.

Źródło: https:

Premiera Expeditions: Rome - to pierwszy hit tego roku

Dodano: 20.01.2022 8:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Expeditions: Rome ma dzi#x15B; swoj#x105; premier#x119;. Gra, w kt#xF3;rej RPG miesza si#x119; z RTS-em, zbiera bardzo dobre recenzje i mo#x17C;na w niej wypatrywa#x107; pierwszego hitu tego roku. Czas wi#x119;c spr#xF3;bowa#x107; swoich si#x142; w roli rzymskiego dow#xF3;dcy legionu.

Źródło: https:

Expeditions: Rome - to mówicie, że nie da się zrobić ciekawego erpega opartego na historycznych realiach, tak?

Dodano: 18.01.2022 17:04 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Czy umieszczenie gry RPG w realiach staro#x17C;ytnego Rzymu mo#x17C;e si#x119; uda#x107;? Jak uda#x142;o si#x119; tw#xF3;rcom Expeditions: Rome odda#x107; historyczne realia oraz dowodzenie ca#x142;ym legionem rzymskim? Dlaczego zawsze mie#x107; przy sobie gladiatora? Na te wszystkie pytania znajdziecie w poni#x17C;szej recenzji.

Źródło: https:

Apple iPhone SE+ 5G i 5,7-calowy iPhone SE 2023 – nowa porcja informacji to niemałe zaskoczenie dla fanów serii

Dodano: 18.01.2022 11:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Pierwszy debiut przedstawiciela serii Apple iPhone SE był niemałym wydarzeniem wśród fanów sprzętu z logo nadgryzionego jabłka na obudowie. Urządzenie, jak i jego następca stanowiły niski cenowo próg wejścia do ekosystemu Apple. Nic więc dziwnego w tym, że mimo dość leciwej obudowy, ekranu oraz komponentów uważane są za sensowny wybór w określonych kręgach. Jako że Apple iPhone SE 2020 jest już z nami od jakiegoś czasu, w sieci coraz częściej mówi się o jego następcy. Dziś, swoimi informacjami podzielił się Ross Young, który kilkukrotnie udowadniał sprawdzalność swoich doniesień. Wynika z nich, że Apple szykuje aż dwa modele SE, które będą wydane rok po roku. Różnice, które je dzielą mówią wszystko. Oto, co wiemy.

Źródło: https:

Android TV i Roku OS z największym wzrostem w 2022 roku

Dodano: 17.01.2022 20:54 | 9 odsłon | 0 komentarzy


W 2020 i 2021 roku systemy operacyjne do telewizorów Android TV/Google TV i Roku OS odnotowały największy wzrost liczby użytkowników. Z prognozy Dataxis wynika, że na coraz bardziej zatłoczonym rynku streamingowym ten trend utrzyma się także w 2022 roku.

Źródło: https:

iPhone 14 bez ważnej funkcji. Szykuje się duży zawód?

Dodano: 17.01.2022 10:39 | 13 odsłon | 0 komentarzy


iPhone 14 bez ważnej funkcji. Szykuje się duży zawód?

Nadchodzące iPhone'y 14 będą wyposażone w gorsze wyświetlacze, niż do tej pory zakładano. Wyciekły także nowe zdjęcia.

Czekaliście na wyświetlacze 120 Hz w nowych iPhone'ach? No to wygląda na to, że jeszcze sobie poczekacie. Według najnowszego przecieku wyłącznie iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max mają otrzymać panele ProMotion z wysoką częstotliwością odświeżania. Posiadacze standardowych wersji będą musieli obejść się smakiem.

Powodem mają być niewystarczające moce przerobowe BOE Displays, czyli głównego dostawcy matryc LTPO do smartfonów Apple.

Apple iPhone 14 Pro z dwoma otworami w wyświetlaczu

Oprócz tych niefortunnych doniesień do sieci trafiła jeszcze jedna informacja - dla wielu osób pewnie nawet bardziej niepokojąca. Chodzi o wygląd otworu, który w iPhone'ach 14 Pro ma zastąpić dotychczasowego notcha. Albo inaczej - otworów. Jeśli wierzyć opublikowanym niedawno zdjęciom, nowe smartfony będą przyozdobione dwoma "oczkami" - jednym okrągłym, drugim eliptycznym.


Z pewnością nada to nowym iPhone'om unikalny wygląd. Pozostaje tylko pytanie, czy to aby na pewno zaleta.

 
 

Źródło: https:

Apple iPhone 14 i iPhone 14 Max jednak bez ekranu LTPO 120 Hz? Znany analityk zaprzecza niedawnym plotkom

Dodano: 16.01.2022 16:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Chyba każdy zdążył się już przyzwyczaić, że smartfony Apple iPhone są technologicznie mocno zacofane względem tańszych modeli z Androidem, które oferują dziś świetne ekrany AMOLED 90 / 120 Hz, czytnik linii papilarnych pod ekranem, superszybkie ładowanie, malutkie wycięcie na przedni aparat i wiele innych dobrodziejstw. W zamian smartfony giganta z Cupertino mają jednak inne zalety i nie ulega wątpliwości, że prędzej czy później wszelkie nowinki technologiczne trafią także do podstawowych iPhone'ów. Pytanie tylko kiedy? Póki co najwięcej mówi się o ekranach LTPO 120 Hz już w tegorocznych modelach oznaczonych liczbą 14. Ross Young, znany branżowy analityk twierdzi jednak, że wyświetlacze z wysoką częstotliwością odświeżania ponownie dostępne będą tylko dla droższych wariantów.

Źródło: https:

Serwer plików Asustor NIMBUSTOR 2 AS5202T 2-bay, Intel Celeron J4005 Dwurdzeniowy 2.0GHz, 4GB RAM DDR4. 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2. HDMI 2.0a

Dodano: 14.01.2022 23:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wysoka wydajność Wydajny procesor Intel Celeron J4005 Dual Core 2.0GHz i 2GB RAM oferuje bardzo dużą wydajność dla systemów NAS Asustor. Transfer na poziomie 563MB/s (odczyt) i 561MB/s (zapis) w konfiguracji RAID1 powinien zadowolić zarówno wymagającego użytkownika domowego jak i małe biuro. Dwa łącza sieciowe 2.5Gbit/s mogą pracować w trybie failover lub load balancig, co daje opcje stworzenia sieci bardziej niezawodnej lub bardziej wydajnej - zależne od preferencji użytkownika. Moduł szyfrowania sprzętowego ASUSTOR wyposażył nowy serwer NAS w moduł sprzętowego szyfrowania danych co pozwala na pełne zabezpieczenie danych na okoliczność kradzieży lub utraty danych. Wbudowany algorytm AES-NI pozwala osiągnąć transfer do 106MB/s przy szyfrowaniu danych. Kopia zapasowa danych System ADM zapewnia ponad 12 różnych metod kopii zapasowe i jest połączony do wielu usług publicznej chmury - Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Box.net, HiDrive, Ralus, xCloud czy CrashPlan. Możliwe jest również wykorzystanie połączeń FTP, dysków zewnętrznych USB czy po prostu dysków wewnatrz serwera plików. Bez znaczenia czy korzystasz z systemu Windows, Linux czy MacOSX, Asustor spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo technologia zimnego backupu MyArchive pozwala na wskazanie dysków w serwerze Asustor jak wyjmowanych - na tzw. kopię zimną. Dane są dostępne natychmiast po ich ponownym włożeniu do serwera. Multimedia z obsługą 4K Z wbudowanym interfejsem HDMI, oraz wieloma multimedialnymi aplikacjami skorzystaj z zasobów podłączając serwer bezpośrednio do telewizora, monitora czy amplitunera. Oprócz obsługi wysokiej rozdzielczości (1080p, 4K) Asustor oferuje również wiele aplikacji multimedialnych jak np. serwer multimediów DLNA/uPNP czy iTunes. Wydajność urządzenia pozwala na przeglądaniu multimediów zarówno na dużym ekranie TV jak i na małym ekranie urządzenia mobilnego jak TV czy tablet. Energooszczędność Seria Asustor AS32 została stworzona z myślą o ekologii i energooszczędności. W trakcie działania serwer pobiera znacznie mniej energii niż zwykły komputer. Dodatkowo można sterować pracą serwera NAS aby oszczędzać energię w trakcie kiedy serwer nie jest używany. W trakcie hibernacji dysków serwer pobiera jedynie 7,47W, a w trakcie normalnej pracy 13,7W. Szybki i łatwy dostęp do danych Dostępny przez dowolną przeglądarkę Eksplorator plików pozwala na szybki dostęp i zarządzanie plikami. Z funkcją "przenieś i upuść" możemy łatwo operować na całych katalogach czy wybranych plikach. Prywatna chmura Jeśli obawiasz się bezpieczeństwa czy prywatności danych w publicznych chmurach skorzystaj z dysku sieciowego Asustor do stworzenia prywatnej chmury tylko dla własnego dostępu. Dzięki aplikacji CloudConnect uzyskasz dostęp do serwera z dowolnego miejsca na świecie. Zestaw aplikacji mobilnych Asustor stawia na rozwiązania mobilne, dlatego do każdego serwera dostępne są bezpłatnie liczne aplikacje mobilne na systemy Android oraz Apple. Korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne - transmisja danych jest w pełni szyfrowana, a dostęp do danych wymaga uwierzytelnienia. Dostępne aplikacje pozwalają na zarządzanie serwerem, przesył multimediów (zdjęcia, video), kontrolę i podgląd podłączonych kamer przemysłowych, zarządzanie pobieranych plików itp. Dostęp do plików i backupu System operacyjny ADM pozwala na bezproblemową wymianę plików, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do NAS ze środowiska Windows, Linux czy MAC OS X. Ponadto, nie ważne czy używasz PC, laptopa, smatfona czy tableta NAS ASUSTOR oferuje każdemu z tych urządzeń kompletny szereg rozwiązań ochrony danych, tworzenia kopii zapasowych i stworzenia własnej chmury danych. Wsparcie dla funkcjonalności RAID oraz dwukierunkowego transferu plików zapewniają bezstresowe działanie na swoich danych. Stacja monitoringu video W systemie ADM wbudowana jest kompletna aplikacja do obsługi kamer przemysłowych i 4 licencje darmowe na podłączenie kamer. Dzięki temu podłączają kamery do sieci lokalnej możemy stworzyć własne centrum monitoringu video - czy to dla domu czy do biura / magazynu. Obsługiwane jest ponad 900 kamer większości producentów. Podgląd na zywo możliwy przez wyjście HDMI, za pomocą przeglądarki webowej oraz dedykowanej aplikacji mobilnej (przez telefon / tablet). System pozwala na powiadomienia o zdarzeniach prze e-mail lub technologię push oraz wiadomości SMS. Aplikacje dodatkowe Asustor udostępnia bazę aplikacji, które potrafią zaskoczyć swoją funkcjonalnością. Zainstaluj na dysku sieciowym wiele unikalnych aplikacji za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dostępne sa aplikacje biznesowe np. Web server, Mail server, PHP, MySql czy FileFlex i Nakivo Backup, jak równiez multimedialne - np. Plex Media Server, Roon Server czy Photo Gallery. Łącznie ponad 500 aplikacji dostępnych za darmo. Nowy interfejs zarządzania i pracy Najnowsza wersja systemu Asustor Data Manager 3.0 zapewnia elastyczny układ pulpitu, bardzo podobny jak znany z urządzeń mobilnych. Pozwala na szybką i intuicyjną pracę, łatwy dostęp do wszystkich aplikacji i ustawień. Oczywiście jest w pełny elastyczny i dostosowuję sie do wszystkich rozdzielczości ekranowych oraz systemów operacyjnych. Wirtualizacja systemów Asustor wraz z darmową aplikacją Portainer - Easy Docker pozwala na uruchomienie na dysku sieciowym wielu systemów operacyjnych jednocześnie. Możliwe jest uruchomienie np. systemów Windows 10 czy Linux aby móc korzystać z aplikacji dedykowanych dla tych systemów. Dzięki możliwości wskazania dla każdego systemu oddzielnych zasobów sprzętowych, każdy z nich może mieć np. dostęp do innych portów USB czy sieciowych lub np. zasobów pamięci. To doskonałe rozwiązanie do testowania własnych rozwiązań czy poznawania nowych systemów..., Cena: 1799,- zł

Źródło: https:

Serwer plików Asustor NIMBUSTOR 4 AS5304T 4-bay, Intel Celeron J4105 Czterordzeniowy 1.5GHz, 8GB RAM DDR4. 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2. HDMI 2.0a

Dodano: 14.01.2022 23:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


WYSOKA WYDAJNOŚĆ Wydajny procesor Intel Celeron J4105 Quad Core 1.5GHz i 2GB RAM oferuje bardzo dużą wydajność dla systemów NAS Asustor. Transfer na poziomie 563MB/s (odczyt) i 561MB/s (zapis) w konfiguracji RAID1 powinien zadowolić zarówno wymagającego użytkownika domowego jak i małe biuro. Dwa łącza sieciowe 2.5Gbit/s mogą pracować w trybie failover lub load balancig, co daje opcje stworzenia sieci bardziej niezawodnej lub bardziej wydajnej - zależne od preferencji użytkownika. WIRTUALIZACJA SYSTEMÓW Asustor wraz z darmową aplikacją Portainer dla Dockera pozwala na uruchomienie na dysku sieciowym wielu systemów operacyjnych jednocześnie. Możliwe jest uruchomienie np. systemów Windows 10 czy Linux aby móc korzystać z aplikacji dedykowanych dla tych systemów. Dzięki możliwości wskazania dla każdego systemu oddzielnych zasobów sprzętowych, każdy z nich może mieć np. dostęp do innych portów USB czy sieciowych lub np. zasobów pamięci. To doskonałe rozwiązanie do testowania własnych rozwiązań czy poznawania nowych systemów. MODUŁ SZYFROWANIA SPRZĘTOWEGO Asustor wyposażył nowy serwer NAS w moduł sprzętowego szyfrowania danych co pozwala na pełne zabezpieczenie danych na okoliczność kradzieży lub utraty danych. Wbudowany algorytm AES-NI pozwala osiągnąć transfer do 106MB/s przy szyfrowaniu danych. KOMPLETNE CENTRUM MULTIMEDIALNE Kompletne centrum multimedialne wykorzystujące dysk sieciowy Asustor. Z wbudowanym interfejsem HDMI, oraz wieloma multimedialnymi aplikacjami skorzystaj z zasobów multimedialnych podłączając serwer bezpośrednio do telewizora, monitora czy amplitunera. Oprócz obsługi multimediów w wysokiej rozdzielczości (1080p i 4K) ASUSTOR oferuje wiele aplikacji multimedialnych np. serwer multimediów DLNA/uPNP czy iTunes. Wydajność urządzenia pozwala na przeglądaniu multimediów zarówno na dużym ekranie TV jak i na małym ekranie urządzenia mobilnego jak TV czy tablet. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ Seria AS32 została stworzona z myślą o ekologii i energooszczędności. W trakcie działania serwer pobiera znacznie mniej energii niż zwykły komputer. Dodatkowo można sterować pracą serwera NAS aby oszczędzać energię w trakcie kiedy serwer nie jest używany. W trakcie hibernacji dysków serwer pobiera jedynie 7,47W, a w trakcie normalnej pracy 13,7W. KOPIA ZAPASOWA DANYCH System ADM zapewnia ponad 12 różnych metod kopii zapasowe i jest połączony do wielu usług publicznej chmury - Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Box.net, HiDrive, Ralus, xCloud czy CrashPlan. Możliwe jest również wykorzystanie połączeń FTP, dysków zewnętrznych USB czy po prostu dysków wewnatrz serwera plików. Bez znaczenia czy korzystasz z systemu Windows, Linux czy MacOSX, Asustor spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo technologia zimnego backupu MyArchive pozwala na wskazanie dysków w serwerze Asustor jak wyjmowanych - na tzw. kopię zimną. Dane są dostępne natychmiast po ich ponownym włożeniu do serwera. SZYBKI I ŁATWY DOSTĘP DO DANYCH Dostępny przez dowolną przeglądarkę Eksplorator plików pozwala na szybki dostęp i zarządzanie plikami. Z funkcją "przenieś i upuść" możemy łatwo operować na całych katalogach czy wybranych plikach. PRYWATNA CHMURA Jeśli obawiasz się bezpieczeństwa czy prywatności danych w publicznych chmurach skorzystaj z serwera ASUSTOR NAS do stworzenia prywatnej chmury tylko dla własnego dostępu. Dzięki aplikacji CloudConnect uzyskasz dostęp do serwera z dowolnego miejsca na świecie. APLIKACJE DODATKOWE Asustor udostępnia bazę aplikacji, które potrafią zaskoczyć swoją funkcjonalnością. Zainstaluj na dysku sieciowym wiele unikalnych aplikacji za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dostępne sa aplikacje biznesowe np. Web server, Mail server, PHP, MySql czy FileFlex i Nakivo Backup, jak równiez multimedialne - np. Plex Media Server, Roon Server czy Photo Gallery. Łącznie ponad 500 aplikacji dostępnych za darmo. ZESTAW APLIKACJI MOBILNYCH Asustor stawia na rozwiązania mobilne, dlatego do każdego serwera dostępne są bezpłatnie liczne aplikacje mobilne na systemy Android oraz Apple. Korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne - transmisja danych jest w pełni szyfrowana, a dostęp do danych wymaga uwierzytelnienia. Dostępne aplikacje pozwalają na zarządzanie serwerem, przesył multimediów (zdjęcia, video), kontrolę i podgląd podłączonych kamer przemysłowych, zarządzanie pobieranych plików itp. STACJA MONITORINGU VIDEO W systemie ADM wbudowana jest kompletna aplikacja do obsługi kamer przemysłowych i 4 licencje darmowe na podłączenie kamer. Dzięki temu podłączają kamery do sieci lokalnej możemy stworzyć własne centrum monitoringu video - czy to dla domu czy do biura / magazynu. Obsługiwane jest ponad 900 kamer większości producentów. Podgląd na zywo możliwy przez wyjście HDMI, za pomocą przeglądarki webowej oraz dedykowanej aplikacji mobilnej (przez telefon / tablet). System pozwala na powiadomienia o zdarzeniach prze e-mail lub technologię push oraz wiadomości SMS. NOWY INTERFEJS ZARZĄDZANIA I PRACY Najnowsza wersja systemu Asustor Data Manager 3.0 zapewnia elastyczny układ pulpitu, bardzo podobny jak znany z urządzeń mobilnych. Pozwala na szybką i intuicyjną pracę, łatwy dostęp do wszystkich aplikacji i ustawień. Oczywiście jest w pełny elastyczny i dostosowuję sie do wszystkich rozdzielczości ekranowych oraz systemów operacyjnych..., Cena: 2699,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone