niedziela, 24 lutego 2019 r.  Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Wiadomości z tagiem Rynek  RSS
Tanie zakupy w sieci w 4 krokach (reklama)

Dodano: 08.02.2019 14:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Niewątpliwie jednym z powodów, dlaczego lubimy robić zakupy w Internecie są po prostu ceny. Rynek e-commerce przyciąga atrakcyjnymi ofertami w każdej dziedzinie – i produktów, i usług, a szybkie płatności oraz różnego rodzaju opcje doręczeń sprawiają, że fanów tej metody robienia zakupów stale przybywa. Szczególnie że można nabyć praktycznie wszystko. Warto podkreślić również, że zakaz handlu w niedziele ten trend będzie tylko umacniał. Zobacz, jak tanio i szybko robić zakupy w sieci.

Tagi: Tango, Rynek
Źródło: di.com.pl

Crowdfunding w Polsce wart setki milionów złotych

Dodano: 08.02.2019 13:34 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Rynek finansowania społecznościowego ma odnotować w 2019 roku ponad 140% wzrostu. Natomiast wartość jego mobilnej wersji, po raz pierwszy w historii,ma być większa niż połowa wartości całego polskiego rynku. Co wpływa na dynamikę wzrostu?

Tagi: Rynek
Źródło: di.com.pl

Panasonic Lumix S1 i S1R - kolejne pełnoklatkowe bezlusterkowce

Dodano: 03.02.2019 12:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Rynek sprzętu fotograficznego kurczy się w zastraszającym tempie. Z roku na rok sprzedaje się coraz mniej klasycznych aparatów, których rolę w oczach konsumentów już dawno przejęły smartfony. W obliczu tak niesprzyjającej im sytuacji producenci sprzętu foto coraz częściej skupiają się na wysokomarżowym sprzęcie dla profesjonalistów, czego efektem jest obserwowany obecnie boom na pełnoklatkowe bezlusterkowce. Po Sony, Nikonie i Canonie kolejną firmą wprowadzającą tego typu produkt jest Panasonic, który swój system opracował wspólnie z Leicą i Sigmą. Panasonic Lumix S1 i S1R zapowiadają się na najbardziej kompletne propozycje w swoim segmencie, które pełnymi garściami czerpią z doświadczeń producenta zdobytych podczas prac nad systemem Mikro 4/3.

Źródło: https:

Kto przejmie Showmax w Polsce? HBO: The show must go on

Dodano: 31.01.2019 21:33 | 5 odsłon | 0 komentarzy


W grudniu Showmax ogłosił, że kończy działalność na polskim rynku i z dniem 31 stycznia br. zniknie jego oferta platformy VOD. Rynek spekulował, kto przejmie serwis: Player.pl kupił licencję do filmu „Kler”, a jego ofertą miała być zainteresowana TVP. Z kolei HBO przypomina, że w swojej bibliotece ma seriale, które były częścią zasobów Showmaxa i prowadzi kampanię „The show must go on”, żegnając konkurencję.

Tagi: Rynek
Źródło: https:

Rynek FinTechów u progu 2019 roku – komentarz ekspercki

Dodano: 29.01.2019 23:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Szacuje się, że „pozabankowe” FinTechy w Polsce wypracowały w 2017 roku od 450 do 600 mln zł zysku netto. Rok 2018 – zdecydowanie nastawiony na inwestycje i przygotowania do wdrożenia m.in. dyrektywy unijnej PSD2 – mógł być z tego względu nieco słabszy w odniesieniu do samych dochodów, ale jego potencjał bez wątpienia z każdym miesiącem znacząco rósł. Co czeka FinTechy w 2019 roku?

Tagi: Rynek
Źródło: di.com.pl

Rynek gier wart więcej niż filmy z Hollywood

Dodano: 25.01.2019 19:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Przychody sektora gier wynios#x142;y w roku 2018 blisko 44 miliardy dolar#xF3;w. Wed#x142;ug Entertainment Software Association liczba ta przekracza zysk osi#x105;gni#x119;ty przez producent#xF3;w w Hollywood, kt#xF3;rzy pomimo rekordowo dobrego roku dla kinematografii zarobili nieca#x142;e 42 miliardy USD

Źródło: www.benchmark.pl

Thermal Grizzly Carbonaut - Ulepszone, grafitowe termopady

Dodano: 22.01.2019 7:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Rynek past termoprzewodzących jest obfity jak nigdy. Próg wejścia dla producentów jest stosunkowo niski, a zysk choć niewielki to stały bo każdy z GPU czy CPU potrzebuje dobrego smarowidła na rdzeń. Znaleźć coś dla siebie mogą zarówno zwolennicy jak najniższej ceny, łatwej aplikacji lub najlepszej wydajności. Problem mają zasadniczo tylko ci, który w komputerze grzebać nie lubią, a części nie wymieniają co generację czy dwie. Bowiem prędzej czy później każda z dostępnych na rynku past wyschnie lub częściowo straci swoje właściwości. Rozwiązaniem tego problemu mogą być grafitowe termopady, a lider na rynku past termoprzewodzących w postaci Thermal Grizzly przygotował nowy tego typu produkt.

Tagi: Rynek
Źródło: https:

Ruszył nabór do 10. edycji bootcampów Data Science

Dodano: 21.01.2019 22:30 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Zarobki programistów przekraczają średnią zarówno w Polsce, jak i na świecie. Rynek IT już kilka lat temu zorientował się, że specjalistów Data Science jest za mało. Wpłynęło to na powstawanie nowych kierunków studiów i intensywnych kursów zawodowych, tak zwanych bootcampów. Właśnie ruszył nabór do 10 edycji jednego z nich.

Źródło: di.com.pl

Netflix: Fortnite zagraża nam bardziej niż HBO i Hulu

Dodano: 19.01.2019 12:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Usługi VOD to ogromny biznes. Rynek ten był w 2016 roku wart około 30 miliardów dolarów, a jego przewidywana wartość w roku 2021 wyniesie aż 70 miliardów. Nieustanne rozrastanie się tego segmentu rozrywki naturalnie pobudza wszystkie firmy w nie zaangażowane (jak i nowe) do coraz bardziej ekspansywnych działań. Prym wiedzie tutaj Netflix, a w dalszej kolejności HBO i Amazon. W 2019 nadejdą także nowi gracze, w tym Warner, Disney czy AT&T. Poza oczywistą konkurencją w ich postaci, Netflix ma także innego nieoczekiwanego rywala. Firma opublikowała ostatnio finansowy raport za ubiegły kwartał. Wnioski mogą być zaskakujące bowiem gigant VOD za największego rywala postrzega... grę Fortnite.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone