czwartek, 26 maja 2022 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem SOHO  RSS
WD Black SN850X oraz WD Black P40 - Nowe nośniki SSD dla pecetów i konsoli SONY PlayStation 5

Dodano: 11.05.2022 16:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Podczas konferencji What's Next Western Digital Event zaprezentowano nadchodzące pamięci SSD celowane w komputerowych jak i konsolowych graczy. Pierwszą z nich jest flagowy WD Black SN850X – wewnętrzny nośnik M.2 pracujący na interfejsie PCI-Express 4.0 i będący następcą modelu WD Black SN850. Druga pamięć to już z kolei pamięć zewnętrzna, przenośna - WD Black P40, która korzysta z interfejsu USB 3.2 Gen2x2 iii... ma coś co gracze lubią najbardziej – podświetlenie RGB LED! A wracając do bardziej poważnych kwestii – model wewnętrzny będzie startował od 190 dolarów, zaś zewnętrzny - od 120 dolarów. Nowe konstrukcje mają pojawić się na sklepowych półkach latem.

Źródło: https:

Amnesia Rebirth za darmo. Najnowszy horror studia Frictional Games do odebrania w Epic Games Store

Dodano: 21.04.2022 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Tęsknicie za ograniem jakiegoś pierwszoosobowego horroru? Dobrze się składa, bowiem w tym tygodniu, standardowo przez 7 dni (do 28 kwietnia), w Epic Games Store do odebrania jest darmowy horror pt. Amnesia Rebirth. Jest to dość świeża produkcja, bo debiutująca jesienią 2020 roku. I nie, nie mylicie się - Amnesia Rebirth to kolejna odsłona serii, która zapoczątkowana została dobrą dekadę temu, i która zdobyła rozedrgane, bliskie zawału serca wielu graczy. O Rebirth usłyszeliśmy pierwszy raz w lutym 2020 roku, kiedy to twórcy gier SOMA i Amnesia: Mroczny Obłęd udostępnili dość tajemniczy teaser, który później okazał się zwiastunem właśnie "Odrodzenia". Na premierę nie czekaliśmy więc długo, niestety pierwsze recenzje nie były przesadnie pochlebne. Dziś zaglądając do serwisu Metacritic zobaczymy, że gra utrzymuje uśrednione 80/100 punktów od recenzentów oraz 6,4/10 od graczy.

Źródło: https:

Play rozdaje darmowy Internet w ofercie na kartę. 1200 GB na rok

Dodano: 31.03.2022 15:45 | 21 odsłon | 0 komentarzy


Play na kartę 1200 GB na rok za darmo

Użytkownicy Play na kartę mogą zdobyć dodatkowe 100 GB Internetu co miesiąc za darmo, co przez rok da łącznie 1200 GB. Wystarczy mieć aktywny jeden z pakietów cyklicznych za co najmniej 35 zł.

Play wprowadził nową promocję dla użytkowników swojej oferty na kartę. W jej ramach można zyskać 1200 dodatkowych gigabajtów na rok, nie płacąc za to dodatkowo ani grosza. Z oferty można skorzystać od 31 marca do 30 czerwca 2022 roku.

 
 

1200 GB za darmo na rok – jak skorzystać?

Bonus, o którym mowa powyżej, można włączyć wyłącznie w aplikacji mobilnej Play24, w zakładce Dla Ciebie”. Jest jednak jeden warunek: trzeba mieć aktywny jeden z poniższych cyklicznych pakietów z 2x więcej GB po doładowaniu w aplikacji Play24 (do włączenia tylko w aplikacji Play24):

  • w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta są to:
    • pakiet SOLO XL (bez limitu GB, 40 GB z pełną prędkością) za 35zł,
    • pakiet SOLO XXL NEXT (bez limitu GB, 50 GB z pełną prędkością) za 40zł,
    • pakiet 1000 minut na Ukrainę, 30 GB i nielimitowane rozmowy i SMS-y w Polsce za 35 zł,
  • w ofercie Internet na Kartę 2.0: pakiet Miesiąc bez limitu GB (200 GB z pełną prędkością) za 50 zł.

Aktywacja pierwszej 30-dniowej paczki o wielkości 100 GB nastąpi w ciągu 24 godzin od włączenia bonusu w aplikacji Play24. Kolejne pakiety 100 GB będą włączane automatycznie za każdym razem, gdy odnowi się cykliczny pakiet, który umożliwił skorzystanie z promocji. Podobnie będzie w przypadku, gdy użytkownik wyłączy jeden z pakietów wymienionych powyżej i po upływie nie więcej niż 30 dni włączy ten sam lub inny pakiet z wymienionych.

Bonus można włączyć tylko raz dla jednego numeru telefonu. Więcej informacji o promocji można znaleźć .

 
 

Źródło: https:

Nokia wycofuje się z Rosji. Służba FSB zostawia sobie jednak elementy systemu SORM służącego do inwigilacji

Dodano: 29.03.2022 10:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Nokia zdecydowanie potępia działania wojenne Rosji prowadzone w Ukrainie. Firma, w geście protestu zdecydowała się na wycofanie sprzedaży urządzeń z Federacji Rosyjskiej. Problem w tym, że przedsiębiorstwo zostawia w Rosji sprzęt i dokumentację potrzebną do jego wykorzystywania. Co gorsze, nie chodzi o smartfony, lecz o elementy infrastruktury pozwalające na inwigilowanie obywateli. Służba FSB wykorzystywała SORM między innymi do pozyskiwania informacji o opozycjonistach. Finowie pozostawili urządzenia i dokumentację, o czym informuje New York Times. To jednak nie wszystko, gdyż według źródła firma mogła zdawać sobie sprawę z nielegalnych działań tamtejszej służby.

Źródło: https:

Chłodzenie procesora Arctic Alpine 12 LP Low Profile

Dodano: 09.03.2022 17:01 | 139 odsłon | 0 komentarzy


POPRAWIONA WYDAJNOŚĆ CHŁODZENIA DZIĘKI NOWEMU PROCESOWI PRODUKCYJNEMU Wysoka przewodność cieplna aluminium jest w pełni zachowana dzięki nowemu rodzajowi wyciskania. Ten nowy proces produkcyjny tworzy potężny, ale bardzo kompaktowy radiator promieniowy. Wyjątkowo cienkie żebra chłodzące nowego Alpine są rozłożone w kształcie litery Y. Zwiększa to powierzchnię radiatora, a tym samym wydajność chłodzenia. SZEROKI ZAKRES OBROTÓW Alpine 12 LP posiada nową technologię silnika z bardzo szerokim zakresem obrotów sterowanych PWM. Utrzymuje to poziom hałasu na minimalnym poziomie, jednocześnie gwarantując maksymalną wydajność chłodzenia w razie potrzeby. NIŻSZE ZUŻYCIE ENERGII I MINIMALNE WIBRACJE Nowy Alpine 12 LP jest napędzany zmodernizowanym silnikiem i działa znacznie wydajniej niż jego poprzednicy. Ze względu na magnesowanie sinusoidalne nowy silnik wytwarza zaledwie 5% drgań z komutacji zwykłego silnika prądu stałego. Czynniki te przyczyniają się do oszczędzania energii, obniżania temperatury cewki i redukcji wibracji do minimum bez pogorszenia wydajności. KONSTRUKCJA NISKOPROFILOWA Dzięki wysokości montażowej wynoszącej zaledwie 42,2 mm Alpine 12 LP nadaje się szczególnie do małych i wąskich obudów. Jest łatwy w montażu i umożliwia pełny dostęp do wszystkich komponentów w pobliżu procesora. Kompaktowa chłodnica procesora Top-Blower chłodzi również obszary wokół gniazda procesora i jest przeznaczona do obudów HTPC i Mini-ITX. WYDŁUŻONA ŻYWOTNOŚĆ Niższa o 10 °C temperatura silnika w przybliżeniu podwaja żywotność wentylatora. Nowy silnik ARCTIC ma czterokrotnie dłuższą żywotność dzięki niskiej temperaturze cewki. ŁOŻYSKO WYSOKIEJ JAKOŚCI Dzięki opracowanej w Niemczech kombinacji stop/smar, tarcie w łożysku jest zmniejszone i osiągana jest większa wydajność. W rezultacie wydziela się mniej ciepła, a także mniejszy hałas łożysk, co oznacza, że &&możesz cieszyć się dłuższą żywotnością wentylatora. WSTĘPNIE NAŁOŻONA PASTA TERMICZNA MX-2 Wstępnie nałożona, wysokowydajna pasta termoprzewodząca MX-2 zapewnia szybką i czystą instalację. ŁATWA I BEZNARZĘDZIOWA INSTALACJA Dzięki szpilkom montaż jest naprawdę łatwy. Do montażu chłodnicy nie są potrzebne dodatkowe narzędzia..., Cena: 29,- zł

Źródło: https:

Chłodzenie procesora be quiet! Dark Rock TF 2

Dodano: 09.03.2022 16:52 | 137 odsłon | 0 komentarzy


Dark Rock TF 2 oferuje ekstremalną wydajność chłodzenia dla procesora i otaczających komponentów, a także praktycznie niesłyszalną pracę. -Ekstremalnie wysoka wydajność chłodzenia z 230W TDP -Dwa radiatory z gumowymi nakładkami antywibracyjnymi -Sześć wysokowydajnych 6mm rurek cieplnych -Silent Wings 3 135mm i Silent Wings 135mm do praktycznie niesłyszalnej pracy max. 27,1 dB(A) -Wentylatory wyposażone w trwałe łożysko hydrodynamiczne i płynny 6-biegunowy silnik -Zoptymalizowany system montażu ułatwi instalację -Specjalna czarna powłoka z cząstkami ceramicznymi zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła -Górna powłoka ze szczotkowanego aluminium dla eleganckiego wyglądu -Trzyletnia gwarancja producenta -Koncepcja produktu, projekt i kontrola jakości w Niemczech EKSTREMALNA WYDAJNOŚĆ CHŁODZENIA Osiąganie niewiarygodnego stosunku wydajności do hałasu Dzięki podwójnej wieży cooler jest wyjątkowym okazem chłodzenia z 230W TDP - idealnym rozwiązaniem dla ekstremalnych warunków, w wymagających komputerach do gier z podkręconymi procesorami, które wymagają chłodzenia typu topflow. Jego konstrukcja zapewnia idealne chłodzenie nie tylko dla procesora, ale także dla otaczających komponentów. PRAKTYCZNIE NIESŁYSZALNA PRACA Chłodzone przez Silent Wings Góry wentylator Silent Wings 3 135mm, z wlotem powietrza w kształcie lejka zapewnia najwyższą wydajność chłodzenia w Dark Rock TF 2. Podobnie jak drugi wentylator Silent Wings, posiada zaawansowane łożyska FDB, płynnie pracujące sześciobiegunowe silniki i aż dziewięć zoptymalizowanych pod kątem przepływu powietrza łopatek wentylatora. Hałas wynosi zaledwie 27,1dB(A), nawet przy 100% prędkości obrotowej wentylatora PWM. Gumowe nakładki antywibracyjne na finachradiatora dodatkowo tłumią hałas. WYSOKO WYDAJNE RURKI CIEPLNE Zapewnienie doskonałego odprowadzania ciepła Dark Rock TF 2 posiada sześć wysokowydajnych miedzianych ciepłowodów. Odprowadzają one ciepło do optymalnych miejsc na finach chłodzących. Specjalna czarna powłoka z cząstkami ceramicznymi umożliwia doskonałe przenoszenie ciepła. POMYSŁOWA I ZAJMUJĄCA MAŁO MIEJSCA KONSTRUKCJA Wydajne chłodzenie dla Twoich komponentów Dark Rock TF 2 zawiera dwa aluminiowe radiatory, które zostały rozmieszczone tak, aby zaoszczędzić miejsce na pamięci o wysokości 49mm. Fabtycznie zamontowane ma dwa wentylatory, ale możliwy jest również montaż pojedynczego wentylatora, oferujący dalszą oszczędność miejsca i jeszcze cichszą pracę. OSŁONA ZE SZCZOTKOWANEGO ALUMINIUM Dla niepowtarzalnego wyglądu Całkowicie czarny design w połączeniu z osłoną ze szczotkowanego aluminium nadaje wysokiej klasy coolerowi odrobinę elegancji i sprawia, że wygląda on świetnie w każdym systemie..., Cena: 399,- zł

Źródło: https:

Chłodzenie procesora be quiet! Dark Rock Slim

Dodano: 09.03.2022 16:52 | 137 odsłon | 0 komentarzy


KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA Potężne chłodzenie w małej przestrzeni Kompaktowa konstrukcja zapewnia doskonałe rozpraszanie ciepła w małej przestrzeni, dzięki czemu Dark Rock Slim jest idealnym rozwiązaniem do wysokiej klasy konfiguracji o ograniczonej przestrzeni. Ze względu na swoją kompaktową konstrukcję nie blokuje gniazd pamięci. PRAKTYCZNIE NIESŁYSZALNA PRACA Jedynie 23,6 dB(A) nawet przy 100% PWM Wentylator Silent Wings 3 120 mm PWM wyposażony jest w siedem łopatek wentylatora zoptymalizowanych pod kątem przepływu powietrza, sześciopolowy silnik zapewniający mniejsze drgania i wytrzymałe łożysko dynamiczne. Rozłączne mocowanie wentylatora posiada elementy ograniczające wibracje. WYJĄTKOWO WYSOKA MOC CHŁODZENIA Niesamowita proporcja wydajności do hałasu Dark Rock Slim zapewnia imponujące chłodzenie 180 W TDP i osiąga niskie temperatury nawet w okresach szczytowej wydajności procesora. Możliwe jest również dodanie kolejnego wentylatora 120 mm, aby zapewnić jeszcze lepsze chłodzenie. WYSOCE ZAAWANSOWANY DESIGN Główne funkcje, które zapewniają wysokiej jakości chłodzenie Dark Rock Slim jest wyposażony w cztery zaawansowane technologicznie 6-milimetrowe miedziane rurki cieplne, które maksymalizują przewodność cieplną. Zoptymalizowane pod względem przepływu, faliste żebra chłodzące z małymi kropkami na powierzchni zwiększają cyrkulację powietrza. Specjalna czarna powłoka z cząstkami ceramicznymi umożliwia doskonałe przenoszenie ciepła. Kompatybilność z podstawkami Intel: LGA 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1366 / 2011(-3) Square ILM / 2066 AMD: AM2(+) / AM3(+) / AM4 / FM1 / FM2(+)..., Cena: 269,- zł

Źródło: https:

Chłodzenie procesora be quiet! Dark Rock Pro TR4 Threadripper

Dodano: 09.03.2022 16:52 | 136 odsłon | 0 komentarzy


OGROMNA MOC CHŁODZĄCA Cisza i wydajność bez kompromisów dla przetaktowanych systemów i wymagających aplikacji graficznych! Dark Rock Pro TR4 jest zaprojektowany wyłącznie dla AMD TR4 i zapewnia imponującą wydajność 250W TDP. PRAKTYCZNIE NIESŁYSZALNA PRACA Dwa wentylatory PWM Silent Wings są wyposażone w zaawansowane łożyska FDB, sześciopolowe silniki i łopatki zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza. Przedni wentylator Silent Wings 3 zapewnia bardzo wysokie ciśnienie powietrza dzięki wlotowi powietrza w kształcie lejka. Montaż wentylatora z elementami izolującymi wibracje na radiatorze. WYSOCE ZAAWANSOWANY DESIGN Dark Rock Pro TR4 jest wyposażony w siedem zaawansowanych technologicznie miedzianych rurek cieplnych o średnicy 6 mm, które maksymalizują przewodność cieplną. Zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza, faliste żebra chłodzące z małymi kropkami na powierzchniach zwiększają cyrkulację powietrza. Specjalna czarna powłoka z cząstkami ceramicznymi umożliwia idealny przepływ ciepła. UKŁAD DOUBLE-TOWER Dark Rock Pro TR4 zawiera dwa aluminiowe radiatory. Wycięcia zwiększają jego kompatybilność z pamięcią RAM. Zainstalowano są dwa wentylatory. Możliwe jest również dodanie kolejnego wentylatora 120 mm dla jeszcze lepszego chłodzenia. PRZYJAZNA DLA UŻYTKOWNIKA ELEGANCJA Zestaw montażowy chłodzenia Dark Rock Pro TR4 jest całkowicie czarny, idealnie pasujący do czarnej konstrukcji samego coolera. Możesz wygodnie zainstalować cooler na płycie głównej od góry. Górna pokrywa ze szczotkowanego aluminium z z wysokiej jakości grawerem dodaje elegancji temu wysokiej klasy chłodzeniu..., Cena: 399,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone