piątek, 18 stycznia 2019 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Samsunga  RSS
Samsung Galaxy A50 - nowy smartfon przetestowany w Geekbench

Dodano: 17.01.2019 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Samsung zaczął w ostatnich miesiącach bardzo agresywnie rozszerzać swoje portfolio. Jeszcze pod koniec zeszłego roku dostaliśmy nowe urządzenia z popularnej rodziny A, pod koniec miesiąca debiutuje zupełnie nowa seria M, a w przyszłym miesiącu spodziewamy się ujrzeć flagowego S10 i, kto wie, może także składany model F? Trzeba przyznać, że nawet jak na producenta kalibru Samsunga jest to napięty kalendarz premier, a okazuje się, że na tym nie koniec. Już niedługo rodzina A może się rozszerzyć o jeszcze jeden model, Samsung Galaxy A50, który coraz częściej przewija się w branżowych przeciekach. Ostatni z nich pochodzi z bazy programu Geekbench i zdradza nam kilka szczegółów na temat specyfikacji nadchodzącego urządzenia.

Źródło: https:

Ze smartfonów Samsunga nie można usunąć aplikacji Facebooka, użytkownicy oburzeni

Dodano: 10.01.2019 20:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Użytkownicy niektórych modeli smartfonów Galaxy produkowanych przez Samsunga alarmują, że nie mogą usunąć ze swoich systemów zainstalowanej fabrycznie aplikacji mobilnej Facebooka. Samsung nie komentuje sprawy, zaś Facebook twierdzi że jego aplikacja która została wyłączona zachowuje się tak jak usunięta.

Źródło: https:

Samsung ujawnił harmonogram aktualizacji smartfonów do Androida 9.0 Pie

Dodano: 10.01.2019 20:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Polski oddział Samsunga udostępnił w aplikacji Samsung Members plan aktualizacji smartfonów z serii Galaxy do systemu Android w wersji 9.0 Pie.

Źródło: https:

Samsung Galaxy S10 Lite dostanie procesor Snapdragon 855

Dodano: 10.01.2019 12:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Lata temu Samsung miał zwyczaj by obok każdej kolejnej generacji swojego flagowego smartfona wypuszczać także nieco tańszy i mniejszy wariant Mini. Z zewnątrz wyglądał on jak miniaturka swojego droższego krewnego i dzielił z nim zwykle kilka najbardziej promowanych funkcji, jednak w środku mieliśmy do czynienia ze sprzętem budżetowym. Nietrudno się domyślić czemu urządzenia te zyskały złą sławę i skąd bierze się pewna nieufność, z którą ludzie podchodzą do Samsunga Galaxy S10 Lite, czyli najtańszej wersji nadchodzącego flagowca Koreańczyków. Jak się jednak okazuje, nasze obawy co do tego ostatniego mogą się okazać zupełnie bezpodstawne, gdyż według ostatnich doniesień ma on posiadać równie wydajne podzespoły co jego drożsi krewni.

Źródło: https:

Niektóre smartfony Samsunga nie pozwalają pozbyć się aplikacji "Facebook"

Dodano: 09.01.2019 10:11 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Na niektórych zagranicznych forach pojawiły się skargi, o rzekomym braku możliwości odinstalowania Facebooka. Teoretycznie można się pozbyć...

Tagi: Samsunga
Źródło: https:

Technologia Micro LED Samsunga pozwoli dostosować ekran do każdego wnętrza

Dodano: 08.01.2019 20:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Samsung zaprezentował technologię Micro LED pozwalającą na budowanie wyświetlaczy z niewielkich modułów emitujących samodzielnie światło. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest budowanie wyświetlaczy dostosowanych do konkretnych wnętrz oraz specyficznych wymagań użytkowników.

Źródło: https:

Telewizory SmartTV Samsunga z aplikacją do obsługi iTunes

Dodano: 08.01.2019 20:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Samsung zapowiedział że jego nowe telewizory SmartTV zostaną wyposażone w aplikację pozwalającą na dostęp do treści oferowanych na platformie iTunes. Użytkownicy będą mogli też wyświetlać na ekranach odbiorników Samsunga treści za pomocą AirPlay 2.

Źródło: https:

Samsung podpisuje umowę z Apple - iTunes w Samsung Smart TV

Dodano: 07.01.2019 16:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Widzieliśmy już wiele rożnych pomysłów na jednostki, które miałyby być centrami domowej rozrywki. Od telewizora, wieży i kina domowego do... samego telewizora. Tą drogą wydaje się iść Samsung, który to właśnie telewizor widzi w samym centrum zarządzania cyfrowymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Najpierw pojawiła się współpraca ze Steam, dzięki czemu funkcja Steam Link jest wbudowana w najnowsze telewizory, a gracze mogą streamować grę z komputera na ekran TV. Teraz koreański gigant z branży elektronicznej podpisał umowę z Apple, które poprzez urządzenia Samsunga będzie oferować między innymi serwis wideo. Tym samym widać też wyraźnie, że Apple poważnie traktuje swoje usługi streamingowe i rywalizację z Netflixem.

Źródło: https:

Atak gigantycznych telewizorów na CES 2019

Dodano: 07.01.2019 15:51 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Pięć i pół metra przekątnej ma telewizor MicroLED zaprezentowany przez Samsunga na targach CES 2019 w Las Vegas. Chociaż tego modelu prawdopodobnie...

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone