sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Serwis  RSS
Mike Rayfield odchodzi z AMD

Dodano: 14.12.2018 21:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Radeon Technologies Group traci dyrektora generalnego. Niespodziewane informacje z obozu czerwonych. Serwis Anandtech potwierdził, że z końcem roku z AMD pożegna się Mike Rayfield, który zarządza działem kart graficznych Radeon. Stery przejmie po nim David Wang, obecny wiceprezes ds. technologicznych w RTG.

Źródło: https:

YouTube udostępnia muzyczne listy przebojów i statystyki

Dodano: 14.12.2018 18:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Podobno lepiej późno niż wcale. YouTube oficjalnie udostępniło zapowiadane wcześniej YouTube Charts - swoją listę przebojów. Polska nazwa to Muzyczne listy przebojów i statystyki. Funkcja działa w ramach YouTube Music. Serwis informuje, że lista przygotowana została dla fanów muzyki w 29 regionach. Teraz, bez problemu będą oni mogli sprawdzić najgorętsze utwory i teledyski - zarówno te z całego świata, jak i te lokalne. YouTube Charts umożliwia sprawdzenie, które utwory są najczęściej odtwarzane w tym tygodniu na YouTube, które teledyski są najczęściej oglądane, jacy wykonawcy są najpopularniejsi oraz trendy - co zyskuje na popularności. Każde zestawienie jest zarazem listą odtwarzania.

Źródło: https:

Showmax znika z Polski. „Przegrał walkę o treści. Powstanie wolna przestrzeń dla innych graczy”

Dodano: 13.12.2018 21:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Serwis Showmax po dwóch latach od startu zapowiedział wycofanie się z Polski. Dla branży decyzja nie jest wielkim zaskoczeniem, choć dziwi nieco że platforma znika tak szybko. - Polski rynek jest za mały, aby utrzymać projekt SVOD niepochodzący od lokalnego kanału TV lub globalnego potentata - oceniają eksperci w rozmowach z Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Serwis
Źródło: https:

Raport dotyczący składanych telefonów na lata 2019-2022

Dodano: 13.12.2018 14:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Serwis internetowy Letsgodigital przygotował właśnie raport na temat przyszłości składanych smartfonów. Jak donosi agencja badawcza CIMB, 9 na 100 kupionych smartfonów w 2022 roku będzie właśnie urządzeniami składanymi, co w prostej matematyce daje 9% sprzedaży wśród urządzeń mobilnych. We wspomnianym raporcie prócz szczegółów rynkowych pojawiło się także sporo informacji o urządzeniu jakim jest składany Samsung Galaxy Fold. Wracając jeszcze na chwilę do raportu: cały posiada aż 74 stron i został przygotowany przez koreańską grupę badawczą CGS-CIMB. Wyniki celowane są głównie w inwestorów i akcjonariuszy, jednak znajdzie się w nim także wiele ciekawych informacji dla zwykłych zjadaczy chleba, interesujących się nowoczesnymi technologiami.

Źródło: https:

Praktyczny prezent pod choinkę? QNAP NAS

Dodano: 12.12.2018 15:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Serwer NAS bez w#x105;tpienia nie jest pierwszym urz#x105;dzeniem, o jakim my#x15B;li si#x119; przy wyborze gwiazdkowego prezentu. Jest jednak praktyczny i ostatecznie mo#x17C;e da#x107; obdarowanemu sporo rado#x15B;ci i poczucie spokoju o swoje pliki.

Tagi: Serwis, QNAP
Źródło: www.benchmark.pl

Showmax znika z polskiego rynku

Dodano: 12.12.2018 14:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Serwis streamingowy nie dał rady konkurencji. Showmax ogłosił dzisiaj, że z końcem stycznia przyszłego roku znika z polskiego rynku. To dość nieoczekiwana decyzja, bo do tej pory władze platformy robiły bardzo dużo, by przekonać do niej polskich użytkowników. Najwidoczniej jednak konkurencja ze strony Netfliksa, CDA Premium, Player.pl i VOD.pl była zbyt silna.

Tagi: Serwis
Źródło: https:

Showmax wycofuje się z Polski. Na arenie zostaje Netflix i HBO GO

Dodano: 12.12.2018 11:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Od samego rana na polskich portalach mówi się głównie o jednym: Platforma Showmax wycofuje się z Polski. Taką informację możemy przeczytać chociażby na stronie WirtualneMedia.pl, gdzie przeczytamy pełny komunikat Magdaleny Marzec, communications manager Showmax w Polsce. Decyzja ta wynikać ma ze strategicznej decyzji koncernu Naspers o wycofaniu się z branży wideo w internecie. Sam koncern przeniósł także markę Showmax do spółki MultiChoiceGroup, planując dodatkowo sprzedać jej udziały wprowadzając ją tym samym na giełdę w Johanesburgu. Według statystyk Gemius/PBI w październiku tego roku serwis odwiedziło 1,27 mln polskich internautów dokonując 12,8 mln odsłon. Serwis Showmax zniknie z Polski z końcem stycznia 2019.

Źródło: https:

Kolejna dziura w API Google+, firma przyspiesza wygaszanie serwisu

Dodano: 12.12.2018 5:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Serwis społecznościowy Google + zaliczył kolejną wpadkę marketingową związaną z dziurawym API, które znów pozwoliło potencjalnym oszustom na pozyskanie danych użytkowników portalu. Tym razem odnaleziony błąd przez sześć dni pozwalał na swobodny dostęp do danych konta wszystkim usługom, które o to zapytały. Nawet jeśli użytkownik zaznaczył, że nie p...

Źródło: twojepc.pl

Kolejna dziura w API Google+, firma przyspiesza wygaszanie serwisu

Dodano: 12.12.2018 5:44 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Serwis społecznościowy Google + zaliczył kolejną wpadkę marketingową związaną z dziurawym API, które znów pozwoliło potencjalnym oszustom na pozyskanie danych użytkowników portalu. Tym razem odnaleziony błąd przez sześć dni pozwalał na swobodny dostęp do danych konta wszystkim usługom, które o to zapytały. Nawet jeśli użytkownik zaznaczył, że nie p...

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone