środa, 21 marca 2018 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Wiadomości z tagiem Serwis  RSS
Tajemniczy ośmiordzeniowy procesor Intela w bazie benchmarka 3DMark

Dodano: 20.03.2018 21:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Czyżby nadchodził następca i7-8700K? Serwis VideoCardz udostępnił w sieci zrzut ekranu z danymi z bazy benchmarka 3DMark, na którym widoczny jest nieznany, ośmiordzeniowy układ Intela. Danych na temat chipu nie ma zbyt wiele, a większość tych dostępnych i tak niewiele mówi o jednostce. Niemniej, przeciek wskazuje, że już niedługo desktopowa rodzina chipów niebieskich może rozszerzyć się o kolejne produkty.

Tagi: Intela, Serwis
Źródło: https:

E-licytacje u komornika. Prawie jak na Allegro

Dodano: 20.03.2018 15:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Serwis Krajowej Rady Komorniczej już nazywany jest "komorniczym Allegro". W serwisie będzie można licytować przedmioty, które zostały zajęte przez...

Źródło: https:

Apple zamierza produkować ekrany MicroLED dla smartfonów i smartwatchy

Dodano: 19.03.2018 15:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ważna wiadomość dla całego rynku. Serwis Bloomberg podaje, że Apple ma w planach produkcję własnych wyświetlaczy. Prace nad panelami prowadzone są potajemnie w jednym z zakładów znajdujących się blisko siedziby głównej przedsiębiorstwa. Informacja o planach Apple przełożyła się na spadek cen akcji największych azjatyckich podmiotów produkujących wyświetlacze.  

Źródło: https:

Facebook planuje publikowanie newsów na platformie Watch

Dodano: 14.03.2018 20:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Facebook przygotowuje się do publikowania bieżących informacji w sekcji Watch. Serwis planuje, że każdy z newsów w formie wideo będzie trwał przynajmniej 3 minuty, obecnie trwają negocjacje z dziesięcioma wydawcami w sprawie dostarczania przez nich treści.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

ASRock H370, H310 i B360 - pierwsze zdjęcia tanich płyt głównych dla Coffee Lake

Dodano: 14.03.2018 17:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wyczekiwane produkty już niedługo w sklepach. Serwis VideoCardz opublikował zdjęcia nadchodzących płyt głównych ASRocka, wyposażonych w chipsety H370, H310 i B360. Na ten moment brakuje jeszcze pełnej specyfikacji produktów, ale patrząc na grafiki można wstępnie zapoznać się z tym, co zaoferują nowe produkty.

Źródło: https:

ATEN Przełącznik szeregowy SN0148-AX-G 48-portowy, podwójne zasilanie/LAN.

Dodano: 13.03.2018 13:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy


SN współpracuje z systemem zdalnego zarządzania energią ALTUSEN Power over the NET . Oba można zarządzać za pomocą oprogramowania do zarządzania CC2000 w celu scentralizowanego zarządzania centrum danych i zintegrowanego zarządzania energią. Dzięki kompleksowym funkcjom serwery konsoli szeregowych serii SN pomagają zmaksymalizować produktywność IT, zapewniają skalowalność i obniżają koszty operacyjne. Serwer konsoli szeregowej służy do podłączania urządzeń szeregowych do sieci Ethernet w celu zaspokojenia potrzeb wymagających aplikacji w zakresie sterowania przemysłowego, akwizycji danych, monitorowania środowiska i zdalnego zarządzania obiektami i urządzeniami. Oferuje wszechstronne tryby pracy, w tym Real COM Port, serwer / klient TCP, serwer / klient UDP, tunel szeregowy i modem wirtualny. Pomaga w przekształceniu możliwości starszych urządzeń szeregowych w celu korzystania z sieci TCP / IP w celu umożliwienia zdalnego dostępu, konfiguracji oraz zarządzanie urządzeniami szeregowymi z dowolnego miejsca na świecie przez Internet. Seria SN to kompletne, bezpieczne rozwiązanie do zdalnego dostępu i kontroli. Kontrola dostępu i uprawnień może być stosowana do pojedynczych portów. Skonsolidowane uwierzytelnianie upraszcza zarządzanie hasłami. Zapewniono szyfrowanie danych. Rejestrowanie i alarmowanie pomaga przyspieszyć rozwiązywanie problemów i zmniejsza ryzyko. Ulepszone funkcje bezpieczeństwa zapewniają zgodność wewnętrznych nakazów bezpieczeństwa. Łatwość użycia, dostępność i łatwość zarządzania serwerami konsol szeregowych serii SN umożliwia szybką reakcję na zmieniające się wymagania i pomaga w osiągnięciu najwyższych celów biznesowych. Opakowanie zawiera: 1x SN0148 Serial Console Server 1x SA0142 Adaptery szeregowe (RJ45-F do DB9-M; DTE do DCE) 1x SA0141 Adapter szeregowy (RJ45-F do DB9-F; DTE do DTE) 1x Kabel USB do laptopa do laptopa 2x przewody zasilające (modele AC) 1x Zestaw montażowy 1x zestaw nakładek na stopy (4 szt.) 1x płyta CD z oprogramowaniem 1x Instrukcje dla użytkownika..., Cena: 11298,34 zł

Źródło: https:

ATEN Przełącznik szeregowy SN9108-AX-G 8-portowy.

Dodano: 12.03.2018 15:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Serwery SN Serial Console działają w połączeniu z systemami zdalnego zarządzania zasilaniem ATEN Power Over the NET . Oba mogą być wykorzystane przez oprogramowanie ATEN CC2000 w celu zapewnienia scentralizowanego dostępu do urządzeń szeregowych i zintegrowanego zarządzania zasilaniem. Dzięki kompleksowym funkcjom serwery Serial Console serii SN pomagają zmaksymalizować produktywność IT, zwiększyć skalowalność i obniżyć koszty operacyjne dzięki łatwemu zdalnemu zarządzaniu urządzeniami szeregowymi. Serwery Serial Console firmy ATEN służą do podłączania urządzeń szeregowych do sieci Ethernet w celu umożliwienia dostępu i sterowania wymagającymi aplikacjami, które zarządzają sterowaniem przemysłowym, akwizycją danych, monitorowaniem środowiska, zdalnymi operacjami i sprzętem. Seria SN oferuje wiele trybów operacyjnych, w tym Real COM Port, TCP Server / Client, UDP Server / Client, Serial Tunnel i Virtual Modem. Nasze Serial Console Servers pomagają przekształcać możliwości urządzeń szeregowych, wykorzystując dostęp do sieci do konfigurowania i zarządzania kontrolą tych urządzeń z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu. The ATEN Serial Console Server is a secure remote access and control solution for any serial device. Access rights and privileges can be applied to 8 individual serial ports while consolidated password authentication simplifies management. For security, data encryption is provided to ensure information and control is always protected. Logging and alerting of system events helps to quickly resolve issues and mitigate risks. Enhanced security functions are integrated to ensure the compliance of internal security mandates. The Serial Console Server's ease of use, vast accessibility and manageability of serial devices and servers enable a business to quickly integrate remote control of serial devices to consolidate operations and run facilities more effectively. Opakowanie zawiera: 1x Serwer szeregowy konsoli SN9108 1x Przewód zasilający (model AC) 1x Zestaw montażowy 1x wtyk Lok-U 1x Narzędzie instalacyjne Lok-U-Plug 1x zestaw nakładek na stopy (4 szt.) 1x płyta CD z oprogramowaniem 1x Instrukcje dla użytkownika..., Cena: 4039,28 zł

Źródło: https:

iWoman.pl reaktywowany przez Filipa Kokoszyńskiego i Wojciecha Skąpskiego

Dodano: 09.03.2018 20:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Serwis lifestylowe iWoman.pl, zawieszony przez Wirtualną Polskę ponad trzy lata temu, został przywrócony w nowej wersji. Właścicielami i szefami witryny są obecnie jej byli pracownicy Filip Kokoszyński i Wojciech Skąpski.

Tagi: Serwis, Filmy
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowe cykle #DumnaJakPolka, #PolkaCodzienna i #Polityczki w serwisie Onet Kobieta

Dodano: 09.03.2018 20:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Serwis Onet Kobieta rozpoczyna w marcu 2018 roku trzy cykle redakcyjne w ramach akcji #JakPolka: #DumnaJakPolka, #PolkaCodzienna oraz #Polityczki. Redakcja będzie publikować materiały dotyczące problemów kobiet oraz prezentujące sylwetki tych, które łamią stereotypy i zmieniają otaczającą je rzeczywistość.

Tagi: Serwis, Onyx
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

ATEN Przełącznik szeregowy SN9116-AX-G 16-portowy.

Dodano: 09.03.2018 14:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Serwery SN Serial Console działają w połączeniu z systemami zdalnego zarządzania zasilaniem ATEN Power Over the NET . Oba mogą być wykorzystane przez oprogramowanie ATEN CC2000 w celu zapewnienia scentralizowanego dostępu do urządzeń szeregowych i zintegrowanego zarządzania zasilaniem. Dzięki kompleksowym funkcjom serwery Serial Console serii SN pomagają zmaksymalizować produktywność IT, zwiększyć skalowalność i obniżyć koszty operacyjne dzięki łatwemu zdalnemu zarządzaniu urządzeniami szeregowymi. Serwery Serial Console firmy ATEN służą do podłączania urządzeń szeregowych do sieci Ethernet w celu umożliwienia dostępu i sterowania wymagającymi aplikacjami, które zarządzają sterowaniem przemysłowym, akwizycją danych, monitorowaniem środowiska, zdalnymi operacjami i sprzętem. Seria SN oferuje wiele trybów operacyjnych, w tym Real COM Port, TCP Server / Client, UDP Server / Client, Serial Tunnel i Virtual Modem. Nasze Serial Console Servers pomagają przekształcać możliwości urządzeń szeregowych, wykorzystując dostęp do sieci do konfigurowania i zarządzania kontrolą tych urządzeń z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu. ATEN Serial Console Server to bezpieczny zdalny dostęp i kontrola dla dowolnego urządzenia szeregowego. Prawa dostępu i uprawnienia można stosować do 16 pojedynczych portów szeregowych, a uwierzytelnianie skonsolidowanego hasła upraszcza zarządzanie. Ze względów bezpieczeństwa zapewnia się szyfrowanie danych w celu zapewnienia ochrony informacji i kontroli. Rejestrowanie i alarmowanie zdarzeń systemowych pomaga szybko rozwiązywać problemy i ograniczać ryzyko. Ulepszone funkcje bezpieczeństwa są zintegrowane w celu zapewnienia zgodności z wewnętrznymi wymogami bezpieczeństwa. Łatwość użycia Serial Console Server, duża dostępność i łatwość zarządzania urządzeniami i serwerami szeregowymi umożliwiają przedsiębiorstwu szybką integrację zdalnej kontroli urządzeń szeregowych w celu konsolidacji operacji i bardziej wydajnego zarządzania obiektami. Opakowanie zawiera: 1x Serwer szeregowy konsoli SN9116 1x Przewód zasilający (model AC) 1x Zestaw montażowy 1x wtyk Lok-U 1x Narzędzie instalacyjne Lok-U-Plug 1x zestaw nakładek na stopy (4 szt.) 1x płyta CD z oprogramowaniem 1x Instrukcje dla użytkownika..., Cena: 5696,36 zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone