poniedziałek, 24 września 2018 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Sieci  RSS
Sieci przemysłowe znaczącymi celami cyberataków w I połowie 2018 r.

Dodano: 07.09.2018 11:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Ataki na komputery przemysłowe powodują straty materialne i przerwy w produkcji, które wpływają negatywnie na całe przedsiębiorstwa. Z danych statystycznych zebranych przez ekspertów wynika, że tego rodzaju zagrożenie wzbudza coraz większe (i słuszne) zaniepokojenie.

Tagi: Sieci
Źródło: di.com.pl

Wojciech Kamieniecki odwołany z funkcji dyrektora NASK

Dodano: 03.09.2018 20:45 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Wojciech Kamienicki nie jest już dyrektorem Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej. Jego obowiązki tymczasowo przejął Krzysztof Silicki, którego do pełnienia funkcji wyznaczył minister cyfryzacji Marek Zagórski.

Źródło: https:

Assassin's Creed: Odyssey będzie znacznie większe niż Origins

Dodano: 27.08.2018 15:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Dzieli nas jeszcze ponad miesiąc od zagrania w Assassin's Creed: Odyssey. Dla tych najbardziej niecierpliwych mamy jednak pewien smakołyk już dziś. Do Sieci wyciekła mapa obszeru otwartego świata gry. Pochodzi ona z gameplay'u jaki zademonstrowano podczas tegorocznego Gamescomu. Gra ma kłaść nacisk na bitwy morskie, toteż mapa w przeważającej części składa się z obszarów wodnych. Porównując nową mapę w Assassin's Creed: Odyssey z tą, którą dostaliśmy w Assassin's Creed: Origins w oczy rzuca się rozmiar tej pierwszej. W Odyssey podróżować będziemy po świecie o 62% większym niż w hicie z ubiegłego roku. Złośliwcy mogą jednak zauważyć, że niekoniecznie musi przełożyć się to na dłuższy gameplay z prostej przyczyny: obszary wodne z pewnością nie będą oferowały przygód na każdym kolejnym kilometrze.

Tagi: Sieci, Dzień
Źródło: https:

NVIDIA prezentuje wygląd Battlefielda V z i bez ray-tracingu

Dodano: 24.08.2018 13:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nowa seria procesorów graficznych Nvidii z serii RTX 2000 została zaprojektowana z myślą m.in. o śledzeniu promieni, co pozwala na odbijanie światła w czasie rzeczywistym i kinowe efekty w grach. Widać to zwłaszcza na powierzchniach lustrzanych, gdzie efekty odbijania się źródeł światła potrafią być graficznie fenomenalne. Podczas gdy w przeszłości byliśmy świadkami jedynie niewielkich próbek technicznych demonstracji tego, co jest możliwe dzięki śledzeniu promieni (np. podczas prezentacji Metro Exodus), to już wersja demo Battlefielda V od Nvidii, wrzucona do Sieci pod koniec tego tygodnia pokazuje naprawdę imponujące przykłady tego, jak nowe karty RTX firmy będą miały wpływ na renderowanie gier i sprawią, że będzie jeszcze bardziej jak w filmie.

Źródło: https:

Rainbow Six Siege – Poznaliśmy umiejętności nowych operatorów [WIDEO]

Dodano: 19.08.2018 20:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Dołączą do gry wraz z aktualizacją Grim Sky.

Źródło: https:

Pierwszy gameplay z Red Dead Redemption 2 robi wrażenie

Dodano: 09.08.2018 17:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wczorajszym popołudniem Rockstar Games m.in. poprzez Twitter zapowiedział pierwszy gameplay z jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Mowa naturalnie o Red Dead Redemption 2. I jak zapowiedziano, tak też się stało. Dziś, dokładnie o godzinie 17.00 czasu polskiego w Sieci pojawiło się obiecane wideo. Mimo że grę zapowiedziano jesienią 2016 roku, to na dzień dzisiejszy otrzymaliśmy zaledwie 3 trailery, które nie pokazywały bezpośrednio fragmentów rozgrywki, a jedynie elementy cutscenek czy najazdy na krajobrazy występujące w produkcji. Red Dead Redemption 2 będzie prequelem w stosunku do Red Dead Redemption sprzed ośmiu lat. Pokuszę się o przypuszczenie, że nowe wideo z gameplayem musiało mocno rozochocić fanów serii.

Źródło: https:

Prywatny tryb incognito w Windows 10?

Dodano: 09.08.2018 14:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Tryb prywatny znany z przeglądarek pozwala na przeglądanie Sieci bez obaw, że zostawimy na komputerze ślady naszego surfowania.

Źródło: www.centrumxp.pl

Nowe wieści o Xiaomi Pocophone F1, czyli smartfonie dla graczy

Dodano: 09.08.2018 11:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Niemal równo miesiąc temu do Sieci przedostały się pierwsze informacje o smartfonie Pocophone, czyli urządzeniu dla graczy ze stajni Xiaomi. Wielu zastanawiało się jak dużo nowego wniesie ten model względem chociażby innego gamingowego telefonu, czyli Black Sharka. Od momentu gdy sprzęt pojawił się na stronie komisji FCC mówiło się o 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej oraz proporcjach ekranu wynoszących 18:9. Wczoraj jednak wszelkim plotkom położono kres, gdyż do Internetu przedostały się pierwsze przecieki o telefonie: specyfikacja, test benchmarka AnTuTu oraz wideo z unboxingu, które to niestety po kilku godzinach zostało z serwisu YouTube usunięte na prośbę samego Xiaomi.

Źródło: https:

670 szkół może dostać darmowy szybki internet. Muszą się tylko zgłosić

Dodano: 25.07.2018 14:19 | 5 odsłon | 0 komentarzy


W ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej do szybkiego internetu zostaną podłączone wszystkie szkoły w kraju. W pierwszej kolejności będzie to 670...

Tagi: Sieci
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone