sobota, 18 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Sign  RSS
TOP 10 słuchawek muzycznych do 300 zł na sierpień 2018

Dodano: 17.08.2018 16:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jakość dźwięku dobywającego się z komputera zakrawa nieco o tabu w świecie pasjonatów IT. Z jednej strony gro osób tę kwestię kompletnie bagatelizuje, a z drugiej jest mnóstwo audiofilów, którzy gotowi są zmienić całą instalację elektryczną w domu, bo wierzą, że dzięki temu usłyszą kolejne mikrodetale na płycie The Dark Side of the Moon. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że słuch jest chyba najbardziej subiektywnym i podatnym na efekt placebo spośród wszystkich naszych zmysłów. Zdecydowanie nie ułatwia to postawienia pierwszych kroków w temacie audio, jednak tu przychodzimy z pomocą, proponując 10 najlepszych w naszej ocenie modeli słuchawek muzycznych w cenie do 300 zł.

Tagi: Data, Sign
Źródło: https:

Z autem porozumiemy się już bez pośrednictwa smartfona

Dodano: 13.08.2018 12:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wirtualni asystenci głosowi to coraz popularniejszy sposób na komunikację człowieka z urządzeniami elektronicznymi. Siri czy Alexa są już dostępne nie tylko w smartfonach, lecz także w specjalnych głośnikach. Powoli takie rozwiązania trafiają także do samochodów, pozwalając na bezdotykową obsługę większości funkcji auta, w tym wyznaczenie trasy, a nawet włączenie i wyłączenie silnika.

Źródło: di.com.pl

Apple: Nikt nie podsłuchuje użytkowników za pomocą Siri

Dodano: 09.08.2018 20:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Amerykańscy senatorowie wezwali Apple do wyjaśnienia doniesień, według których inteligentna asystentka Siri montowana w urządzeniach tego producenta może podsłuchiwać użytkowników i zbierać bez ich wiedzy nagrania audio. Koncern zaprzecza i zapewnia, że Siri nie kolekcjonuje takich danych ani nie przekazuje ich na zewnątrz. Według Apple zakaz takich praktyk mają też deweloperzy aplikacji wykorzystujących Siri, a jeśli go złamią są usuwani ze sklepu App Store.

Źródło: https:

Apple zapewnia polityków: iPhone'y nikogo nie szpiegują

Dodano: 08.08.2018 19:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Temat bezpieczeństwa i szpiegowania nas przez nowoczesne technologie nie jest niczym nowym. Tym razem cień padł na Apple, czyli producenta m.in. telefonów iPhone. Kilku polityków w USA wyraziło publicznie swoje obawy względem firmy sugerując, że urządzenia od Apple mogą gromadzić zapisy audio pochodzące od użytkowników znajdujących się w pobliżu smartfonów giganta. Skąd takie wnioski? Politycy pochylili się nad funkcją budzącą asystenta Google (OK Google) oraz asystentkę Siri (Hey Siri). Według polityków, skoro telefony reagują na te polecenia oznacza to, że stale słuchają tego, co dzieje się dookoła. Niby oczywiste, jednak teraz zainteresowała się tym sama scena polityczna w USA. Odpowiedź Apple była przewidywalna: iPhone'y nikogo nie śledzą.

Źródło: https:

Ekstradycja jednego z administratorów Silk Road

Dodano: 30.07.2018 19:50 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Dochodzenie w sprawie SilkRoad wkroczyło na kolejny etap. Irlandzki sąd zgodził się na ekstradycję do USA Gary Davisa, 30 letniego obywatela Irlandii podejrzanego o przynależność do zespołu zarządzającego największą platformą handlu narkotykami na świecie.

Tagi: Game, Roku, Sign
Źródło: di.com.pl

Sprzedaż cyfrowa: Kto zarobił w czerwcu najwięcej?

Dodano: 26.07.2018 13:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy


The Sims 4 przeżywa drugą młodość, PUBG był łakomym kąskiem na wyprzedaży, a Call of Duty: WWII zarabia na dodatkach.

Źródło: https:

Praca zdalna - 7 pomysłów na biznes w domu

Dodano: 24.07.2018 15:26 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Praca przez internet staje się coraz bardziej popularna. Siec daje na tym polu duże możliwości, a wiele korzyści z niej płynących przyciąga coraz więcej osób do takiego sposobu zarobkowania. Praca zdalna ma wiele plusów, które odpowiednio wykorzystane tworzą ogromne możliwości. Należą do nich wolność zawodowa, elastyczny czasu pracy i nieograniczone możliwości zarobku.

Tagi: Sign, Praca
Źródło: di.com.pl

Mysz Asus ROG Sica 90MP00B1-B0UA00.

Dodano: 21.07.2018 23:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Kompaktowa, oburęczna myszka o optymalnej twardości kliknięć Właściwości: -opracowana na podstawie opinii profesjonalnych graczy, oferująca duże możliwości i estetyczny wygląd -lewy i prawy przycisk zostały oddzielone od obudowy myszki, oferując lepszą responsywność -łatwa wymiana przełączników w celu regulacji twardości kliknięć -wbudowana pamięć flash, w której użytkownik może zapisywać swoje ulubione profile -ekskluzywny interfejs ROG Armoury umożliwiający łatwą regulację ustawień przycisków, czułości i efektów świetlnych. -5000 DPI, 130 ips, akceleracja 30g i 1000Hz częstotliwości złącza USB, przekładające się na szybkie i precyzyjne śledzenie ruchu myszki Myszkę ROG Sica opracowano z myślą o wytrzymaniu maratonów gier MOBA, na podstawie opinii profesjonalnych zespołów graczy, takich jak TaipeiAssassins. Oburęczna myszka optyczna 5000 DPI optymalizuje responsywność kliknięć dzięki oddzieleniu klawiszy od obudowy myszki. Docenią ją szczególnie gracze stosujący chwyt "fingertip". Ulepszone, ekskluzywne gniazda ułatwiają zmianę przełączników i pozwalają użytkownikom na zmianę twardości kliknięć. Dzięki ROG możesz w pełni cieszyć się możliwościami swoich gier. Jeszcze bardziej responsywne klawisze W ROG Sica lewy i prawy przycisk zostały oddzielone od obudowy myszki. Zmniejsza to siłę niezbędną do kliknięcia oraz redukuje odległość, jaką przycisk musi przebyć podczas kliknięcia, co przekłada się na wyższą responsywność przycisku. Ekskluzywne gniazda ułatwiające zmianę przełączników ROG Sica posiada ekskluzywne gniazda ułatwiające zmianę przełączników. Wystarczy odkręcić dwie znajdujące się od spodu śrubki, aby zdjąć górną pokrywę i uzyskać dostęp do przełączników. Wystarczy wymienić przełączniki na takie, w których opór kliknięcia bardziej nam odpowiada. Ruch z ekstremalną precyzją ROG Sica posiada czujnik optyczny 5000 DPI PMW3310, w którym czułość można regulować w odstępach co 50 DPI, co przekłada się na ogromną precyzję. Przy możliwej prędkości śledzenia 130 cali na sekundę i akceleracji 30g, ROG Sica umożliwia atakowanie przeciwników z niesamowitą prędkością i bardzo wysoką dokładnością. Dostosowane do walki z ROG Armoury ROG Sica posiada wbudowaną pamięć flash do przechowywania ulubionych profili stworzonych przez użytkownika. Wykorzystuje również innowacyjne oprogramowanie Armoury, które pozwala na zmianę funkcji przycisków, regulację ustawień i efektów świetlnych..., Cena: 125,- zł

Tagi: Asus, Sign, Priv
Źródło: https:

Obudowa Fractal Design Meshify C Solid Side (FD-CA-MESH-C-BKO), czarna.

Dodano: 18.06.2018 16:41 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Rozplanowanie wnętrza Fractal Design Meshify C to obudowa dla tych, którzy cenią sobie elastyczność. Kto wie, z jakich podzespołów będziesz korzystać za rok, ale Meshify C daje Ci wyjątkową swobodę zmian konfiguracji. W głównej komorze zmieścisz pełnowymiarowe komponenty oraz układy chłodzenia wodą lub powietrzem. Wszystkie przewody sprytnie ukryjesz w przewidzianych do tego otworach, zachowując estetyczny wygląd wnętrza. Mało tego, przy odpowiedniej aranżacji w obudowę zmieścisz aż 5 dysków i nikt nie będzie wiedział, że one tam są. Poza Tobą. Tłumienie dźwięków Panel boczny, znajdujący się za płytą montażową oraz panel tylny pokrywa specjalny materiał, który doskonale tłumi dźwięki. Nawet jeśli w środku wentylatory pracują na pełnych obrotach, hałas nie dociera do Twoich uszu. Rozmieszczenie otworów na kable również jest nieprzypadkowe. Ukrywając w nich przewody zachowasz przestrzeń niezbędną do prawidłowego przepływu powietrza. Każdy komponent będzie tym samym odpowiednio chłodzony..., Cena: 339,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone