poniedziałek, 25 marca 2019 r.  Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Wiadomości z tagiem Sony  RSS
Epic obiecuje dbałość o wysoką jakość oferowanych na Games Sore gier

Dodano: 25.03.2019 5:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kierujący Epic Tim Sweeney w wywiadzie dla PC Gamer zdradził kilka szczegółów na temat obranego przez jego firmę modelu funkcjonowania nowo utworzonego sklepu internetowego. Zakłada on ostrą selekcję debiutujących na tej platformie gier pod kątem ich jakości. Epic nie chce bowiem powtórzyć błędu Valve którego decyzja o liberalizacji dostępu do skle...

Tagi: Games, Sony, Valve
Źródło: twojepc.pl

State of Play: Sony startuje ze swoim własnym Nintendo Direct

Dodano: 22.03.2019 14:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Czyli prywatnym, miniaturowym, internetowym E3.

Źródło: https:

Bethesda zaprezentuje grę Doom Eternal i kilka innych na E3 2019

Dodano: 19.03.2019 9:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Trochę dużych „graczy” wykruszyło się z tegorocznych targów E3. Swoich konferencji nie będą miały między innymi Sony oraz Electronic Arts. Ta pierwsza firma nie pojawi się tam w ogóle – zamiast tego zorganizuje swoje własne show. Mimo wszystko, z tego największego wydarzenia w branży growej nie zrezygnowali jednak do końca wszyscy. Wcześniej swój udział potwierdził Microsoft. Teraz zrobiła to także firma Bethesda. Amerykańska korporacja ostatnio stawiała na show w bardzo luźnej formie. Wydawcy serii Elder Scrolls i Fallout, na swoim blogu podali szczegóły dotyczące ich wystąpienia w Los Angeles wraz z datą wystąpienia a także grami, jakie w jego trakcie zaprezentuje. W zeszłym roku były to m.in. Doom Eternal, Rage 2, Wolfenstein: Youngblood i… Fallout 76.

Źródło: https:

PlayStation VR 2: Sony może wyeliminować największą wadę wirtualnej rzeczywistości

Dodano: 18.03.2019 18:09 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy założy się gogle VR na głowę można poczuć magię wirtualnej rzeczywistości. Ale o realnym świecie przypominają plączące się kable. Sony...

Źródło: https:

Fortnite: Nintendo Switch traci crossplay z PS4/X1 przez FPS-y

Dodano: 14.03.2019 13:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Dużo się ostatnio mówiło o funkcjonalności cross-play i o tym jak istotne jest dla całej branży aby umożliwić graczom na każdej platformie rozgrywkę online ze wszystkimi. Wielu deweloperów narzekało ostatnio na to, że Sony nie poszerzyło tej funkcjonalności lub ich reakcja zajmuje dużo czasu. Wydaje się jednak, że w niedalekiej przyszłości będzie to powszechny standard. Jednak póki co, tylko Rocket League i Fortnite oferowały pełną rozgrywkę międzyplatformową. Tymczasem ten drugi tytuł doświadczył z tego powodu pewnych uniedogodnień. Zmusiły onę firmę Epic Games do zmiany wcześniej podjętej decyzji. Od teraz posiadacze Nintendo Switch nie będą mogli już wspólnie grać z użytkownikami Xbox One oraz PS4. Powodem są kwestie techniczne.

Źródło: https:

Sony przygląda się Cyberpunk 2077 - przed twórcami wciąż wiele pracy

Dodano: 14.03.2019 8:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Przygotowany materia#x142; w telegraficznym skr#xF3;cie opowiada o dotychczasowych pracach nad Cyberpunk 2077, a tak#x17C;e o tym czego nale#x17C;y si#x119; tutaj spodziewa#x107;.

Tagi: Sony
Źródło: www.benchmark.pl

Microsoft: Projekt xCloud nie będzie konkurencją dla konsol Xbox

Dodano: 13.03.2019 16:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft od długiego czasu rozwija nową usługę o nazwie Project xCloud, którego założeniem jest strumieniowanie obrazu z konsol do dowolnego urządzenia z zalogowaną usługą. Wedle informacji pozyskanych od osób bliskich sprawnie, koncern planuje wydanie jej na platformy Android, iOS oraz Nintendo Switch, przenosząc tym samym rozgrywkę z wygodnej kanapy i telewizora do zatłoczonej komunikacji miejskiej. Według informacji przekazanych przez wiceprezesa zarządu ds. grania w chmurze Kareema Choudhry Project xCloud nie będzie kanibalizował udziału rynkowego rodziny konsol do gier Xbox. Gwoli przypomnienia, Sony od 2017 roku rozwija projekt PlayStation Now, którego założenia są podobne do tych zapowiadanych we wpisie na blogu Microsoftu.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone