czwartek, 09 grudnia 2021 r.  Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
Wiadomości z tagiem Sony  RSS
God of War z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi na PC. Ustawienia Ultra w 4K i 60 FPS wymagają karty GeForce RTX 3080

Dodano: 08.12.2021 22:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


God of War to bez wątpienia jedna z najlepszych gier ubiegłej generacji, która wyszła na konsolę Sony PlayStation 4. Obecnie można ją ogrywać jednak nie tylko na PS4, ale również PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności, oferując jednocześnie rozgrywkę w dynamicznej rozdzielczości 4K oraz płynnych 60 klatkach na sekundę. Jak już jednak wiadomo od kilku tygodni, wkrótce omawiany tytuł trafi także na komputery osobiste, będąc zarazem kolejną grą ekskluzywną, przeniesioną z PlayStation. W najnowszym materiale wideo twórcy prezentują grę w natywnej rozdzielczości 4K, jednocześnie prezentując oprawę graficzną na maksymalnych ustawieniach graficznych. Wraz z nowym wideo, do sieci trafiły także oficjalne wymagania sprzętowe gry.

Źródło: https:

Horizon Zero Dawn z nową aktualizacją na PC, dodającą wsparcie dla technik NVIDIA DLSS oraz AMD FSR

Dodano: 08.12.2021 22:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Latem ubiegłego roku na PC zadebiutowała gra Horizon Zero Dawn, która wcześniej przez kilka lat była tytułem ekskluzywnym dla konsoli Sony PlayStation 4. W momencie premiery tytuł studia Guerilla Games nie oferował wsparcia dla żadnej z technik NVIDII lub AMD i to pod względem upscalingu obrazu jak również śledzenia promieni. Choć zbliżamy się pomału do debiutu drugiej części (Forbidden West - premiera w lutym 2022 ponownie tylko na konsolach Sony), twórcy nie zaprzestali wypuszczania kolejnych aktualizacji dla jedynki w wersji PC. Nowy patch dodaje wsparcie dla obu technik rekonstrukcji obrazu z niższej rozdzielczości - zarówno NVIDIA DLSS jak również AMD FidelityFX Super Resolution.

Źródło: https:

Serious Sam 4 niespodziewanie debiutuje na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series. Gra dostępna także w Xbox Game Pass

Dodano: 07.12.2021 19:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Serious Sam 4 zadebiutował na PC oraz konsoli Google Stadia we wrześniu 2020 roku. Gra studia Croteam oferuje całkiem przyjemny gameplay, bardzo charakterystyczny dla tej serii, w której wcielamy się w Poważnego Sama. Nie jest to oczywiście tytuł bez wad, bo tych się trochę znalazło w recenzji opublikowanej przez Ewelinę. Przede wszystkim widać, że nie jest to produkcja z gatunku AAA. Gra początkowo nie zadebiutowała na konsolach Sony oraz Microsoftu ze względu na umowę z Google, na mocy której Stadia przez określony czas miała konsolową ekskluzywność. Wygląda na to, że umowa ostatecznie wygasła, bowiem 7 grudnia, bez żadnych zapowiedzi, Serious Sam 4 pojawił się na urządzeniach obu firm.

Źródło: https:

Uncharted: Legacy of Thieves Collection z datą premiery. Remaster nie będzie jednak dostępny dla wszystkich

Dodano: 07.12.2021 19:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki na temat Uncharted: Legacy of Thieves Collection, a więc kompilacji zawierającej odświeżoną graficznie grę Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz wydany do niej dodatek Zaginione Dziedzictwo. Dziś nadszedł koniec domysłów, jako że Sony ogłosiło wszystkie możliwe szczegóły na temat wydania, łącznie z datą jego premiery. I tak, Uncharted: Legacy of Thieves Collection pojawi się już 28 stycznia 2022 roku. W pierwszej kolejności zagrają posiadacze konsoli PlayStation 5, później pecetowcy. Niestety daty premiery na PC jeszcze nie ogłoszono, choć spodziewamy się, że ta będzie miała miejsce także w 2022 roku. Pakiet będzie obejmował wyłącznie zabawę dla pojedynczego gracza, ale to nie koniec przykrych informacji dotyczących "nowego" Uncharted.

Źródło: https:

Oskarżony o pedofilię wiceprezes Sony zostaje zwolniony z pracy

Dodano: 06.12.2021 17:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy


George Cacioppo jeszcze kilka dni temu pe#x142;ni#x142; funkcj#x119; wiceprezesa w Sony Interactive Entertainment. Z prac#x105; po#x17C;egna#x142; si#x119; jednak za spraw#x105; skandalu zwi#x105;zanego z propozycjami seksualnymi kierowanymi w stron#x119; 15-latka.

Źródło: https:

Wiceprezes Sony zwolniony po internetowej prowokacji

Dodano: 06.12.2021 16:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Cyber grupa w akcji.

Tagi: Sony, Cyber
Źródło: https:

Starszy wiceprezes Sony zwolniony przez oskarżenia o pedofilię

Dodano: 06.12.2021 12:29 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Pułapka zastawiona.

Źródło: https:

Skandal w Sony! Wiceprezes firmy przyłapany na podejrzanym spotkaniu

Dodano: 06.12.2021 7:52 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Skandal w Sony! Wiceprezes przyłapany na podejrzanym spotkaniu

Skandal w Sony! Jeden z wiceprezesów japońskiej firmy został przyłapany, jak próbował umówić się na spotkanie z... 15-latkiem.

George Cacioppo, wiceprezes Sony, stał się bohaterem jednego z filmów na YouTubie. Nie ma jednak czym się chwalić. Mężczyzna pojawił się na kanale "People v. Preds", gdzie został przyłapany na tym, jak próbował się umówić na spotkanie z 15-latkiem.

Wiceprezes Sony przyłapany na pedofilii

Z materiałów opublikowanych przez twórców kanału wynika, że Cacioppo próbował się umówić z 15-latkiem na seks za pomocą aplikacji Grindr. To coś w rodzaju alternatywnej wersji Tindera, ale dla społeczności LGBTQ+. Jego rozmówca ujawnił, że ma zaledwie 15 lat, ale byłemu już wiceprezesowi Sony to nie przeszkadzało. Umówił się z chłopakiem przed swoim domem, gdzie został przyłapany przez twórców kanały na YouTube.

Jesteśmy świadomi zaistniałej sytuacji, a dany pracownik został zwolniony z pracy.

- czytamy w oświadczeniu Sony.

George Cacioppo był starszym wiceprezesem Sony. Przez ostatnie 8 lat pracował między innymi nad PlayStation Store, a tak przynajmniej wynika z jego profilu na LinkedIn. Nie wiadomo, czy na miejsce została wezwana policja, ale prawdopodobnie funkcjonariusze szybko zainteresują się sprawą.

 
 

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone