czwartek, 06 października 2022 r.  Imieniny: Artura, Fryderyki, Petry
Wiadomości z tagiem Sporym  RSS
Netia uruchamia nowy serwis VOD. Oto Netia GO

Dodano: 05.10.2022 16:49 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Netia oferta telewizyjna Netia Go

Netia GO to zupełnie nowy serwis zawierający wideo na żądanie (VOD) oraz kanały telewizyjne online. Z platformy można korzystać praktycznie na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Netia postanowiła odświeżyć swoją ofertę telewizyjną i uruchomiła platformę Netia GO. Jak informuje operator, jest to nowoczesny serwis zapewniający dostęp do bogatej oferty treści VOD oraz kanałów telewizyjnych online, które są dostępne na praktycznie dowolnym urządzeniu. Można z tego korzystać na komputerze (go.netia.pl), w aplikacjach na urządzenia z systemem Android i iOS, w tym telewizory z Android TV i Apple TV, dzięki funkcji Chromecast czy Airplay oraz przy pomocy dekoderów z serii Netia EvoBox.

 
 

W ramach aplikacji Netia GO dostępne będą 3 kategorie treści VOD:

 • katalogi, w ramach których abonenci otrzymują bezpłatnie (w ramach abonowanej oferty) dostęp do wybranych treści emitowanych na linearnych kanałach TV, posiadanych przez danego abonenta (np. Ród smoka, Opowieść podręcznej, inne treści z takich kanałów jak HBO, Cinemax czy Polsat i wiele innych),
 • wypożyczalnia filmów (TVOD – transakcyjny serwis VOD) – udostępnianie na 48 godzin pojedynczych filmów od filmowych nowości prosto z kina po klasykę filmową, w cenach od 5 do 20 zł (kwota doliczana do rachunku),
 • Netia Premium (SVOD – pakiet wideo na żądanie w cenie 20 zł na 30 dni (doliczane do rachunku), w ramach którego Netia udostępnia setki polskich i zagranicznych filmów, produkcji dla dzieci, programy rozrywkowe i seriale dla całej rodziny oraz przedpremierowe odcinki wybranych seriali i seriale premium Telewizji Polsat.

Netia GO zapewnia również dostęp do nawet 130 kanałów telewizyjnych online. Są to kanały posiadane przez danego abonenta w ramach usługi IPTV, do których emisji w serwisie zgodę wyrazili nadawcy.

Netia GO baner

Netia GO to kolejny w tym roku, po dekoderze Netia EvoBox 4K, wdrożonym do oferty na początku 2022 roku oraz usłudze Disney+, wprowadzonej w czerwcu, efekt strategii rozwoju szeroko pojętych usług telewizyjnych Netii, realizowanej dzięki współpracy w ramach Grupy Polsat Plus.

Coraz liczniejsi użytkownicy naszych usług telewizyjnych zyskują teraz dostęp do swoich ulubionych kanałów na urządzeniach mobilnych.  Kanały takie jak Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, Eleven Sports z La Liga, kanały newsowe Polsat News czy TVN24 i wiele innych, będą dostępne zawsze z nami, w domu i poza nim.

– powiedział Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, Członek Zarządu Netii

Serwis Netia GO jest dostępny od 5 października 2022 roku bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii. Danymi do logowania jest ten sam login i hasło, którym abonenci logują się w serwisie samoobsługowym www.netiaonline.pl. Do każdego konta abonenckiego Netia GO można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach, zatem aplikacja może pełnić również funkcję zbliżoną do klasycznego multiroomu.

Wraz z premierą aplikacji Netia GO dekodery Netia EvoBox zyskają aktualizację do jeszcze nowocześniejszego wyglądu, spójnego z nową aplikacją. Ma to zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze doświadczenie w użytkowaniu nowej platformy rozrywkowej. Aktualizacja będzie się odbywać automatyczna, stopniowo w ciągu kilku dni.

 
 

Źródło: https:

FIFA 23 - recenzja gry. Nie takie kopanie po czole, chyba że masz PC

Dodano: 04.10.2022 16:04 | 8 odsłon | 0 komentarzyTegoroczna odsłona serii FIFA to jednocześnie pożegnanie z tą nazwą. Trzeba jednak przyznać, że jest to pożegnanie godne, bo chociaż gra daleka jest od ideału, to na długie godziny przyciąga do ekranu monitora lub telewizora.

Wiemy, że tegoroczna FIFA 23 to jednocześnie ostatnia FIFA. Oczywiście EA Sports nie rezygnuje z kury znoszącej złote jajka, bo gry piłkarskie co roku przynoszą firmie ogromne zyski, ale koniec umowy z międzynarodową federacją i brak zgody co do dalszych warunków współpracy wymusza od przyszłego roku zmianę. Prawdopodobnie, chociaż nie zostało to w 100 proc. potwierdzone, kolejna odsłona serii to EA Sports FC. Dlatego już dzisiaj możemy być pewni, że FIFA 23 przejdzie do historii jako być może ostatnia FIFA (nie można wykluczyć, że w przyszłości nazwa wróci).

Ale czy zostanie zapamiętana tylko z tego powodu, czy też również dlatego, że będzie to bardzo udana część? Trudno już dzisiaj ferować takie wyroki, bo na przestrzeni wielu miesięcy gra, pod wpływem kolejnych aktualizacji, może się mocno zmienić. Jednak już dzisiaj wydaje się, że to odsłona udana. Na pewno nie jest idealna, ale ze świecą szukać gry piłkarskiej, która mogłaby z FIFĄ 23 choćby nawiązać rywalizację (patrzę nas Was Konami!).

FIFA 23 recenzja

Jest wolniej, ale lepiej

FIFA 23 przynosi rewolucję i to nie tylko, jeśli chodzi o wspominane wcześniej perturbacje z nazwą. Największa zmiana to wprowadzenie cross-playu. Ze względu na różnice w wersjach wspólnie mogą grać ze sobą posiadacze PC-tów oraz konsol nowej generacji (PlayStation 5 i Xbox Series X/S). Osobne lobby mają użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One, którzy jednocześnie grają w inną, teoretycznie gorszą wersję gry, która nie ma next-genowych rozwiązań. Gracze prosili o to od dawna i w końcu się doczekali. Szkoda, że cross-play dotyczy tylko i wyłącznie gier 1 na 1. Przez to posiadacze różnych platform nie mogą się bawić wspólnie, np. w trybie Wirtualnych Klubów. Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie to zmienione.

Sama rozgrywka w FIFIE 23 wydaje się jeszcze wolniejsza. Zdecydowanie największy szok przeżyją posiadacze PC-tów, bo oni w tym roku po raz pierwszy doczekali się wersji next-genowej. Dla użytkowników PlayStation 5 czy Xbox Series X/S zmiana jest zdecydowanie mniejsza, ale również zauważalna. To po części wina czy też zasługa technologii Hypermotion 2. Twórcy stworzyli dwa razy większą bazę danych motion capture, dzięki czemu powstało ponad 6 tys. animacji piłkarzy i piłkarek. To zdecydowanie czuć na boisku, ale właśnie przez to, że animacje muszą się uruchomić, rozgrywka stała się wolniejsza.


To zwolnienie wyszło grze na plus. Po kilkudziesięciu godzinach z grą odnoszę wrażenie, że większe znaczenie odgrywa dokładne rozgrywanie piłki. Nadal specjaliści od sztuczek będą czuli się jak u siebie, ale w tym roku budowanie akcji w stylu barcelońskiej tiki-taki wydaje się niemniej skuteczne. Dlatego też gra sama w sobie stała się przyjemniejsza dla niedzielnych graczy, którzy nie muszą uczyć się sztuczek technicznych. Jednak nie można wykluczyć, że z czasem się to zmieni, gdy bardziej powszechne w trybie FIFA Ultimate Team staną się mocniejsze karty.

Szybkość biegu to nie tylko statystyka

Ogromną gamepleyową zmianą są nowe style biegania, określone jako AcceleRATE. Poszczególni gracze mogą w różny sposób zyskiwać na prędkości. Dla przykładu Erling Haaland ma domyślnie styl, który określany jest jako Lenghty. Dzięki temu wolniej się rozpędza, ale gdy już osiągnie maksymalną prędkość, to biegnie szybciej. Dlatego już teraz tacy gracze cieszą się największym powodzeniem, bo z niższymi statystykami tempa potrafią być docelowo szybsi od wielu sprinterów, a przynajmniej na dłuższym dystansie. Co ważne, style biegania często można zmieniać, nadając piłkarzom style grania, np. architekt, kotwica itp. Nie dotyczy to każdego, ponieważ typ AcceleRATE określany jest na podstawie kilku kryteriów i zależności między nimi, ale np. Robert Lewandowski ze stylem jastrząb, snajper, architekt lub strzelec zmienia swój typ właśnie na Lenghty.

FIFA 23 recenzja

Z tego też powodu mniejsze znaczenie odgrywa tempo, jakie dany zawodnik ma na karcie. Dla niektórych może to być irytujące, ale obrońcy czy pomocnicy, którzy w teorii są dużo wolniejsi, potrafią często z łatwością dogonić piłkarzy pokroju Vinicius Jr., który ma 95 tempa i powinien należeć do najszybszych w grze. Z jednej strony wydaje się, że to dobra zmiana, bo rzeczywiście wymusza niejako rozgrywanie piłki i budowanie akcji, zamiast machanie prawy drążkiem i mijanie przeciwników trikami połączonymi z szybkim biegiem. Z drugiej strony warto jednak, żeby szybcy zawodnicy rzeczywiście byli szybcy.

Stałe fragmenty gry i mocarne strzały

Na tym nie koniec zmian. Ogromną transformację przeszły stałe fragmenty gry. Teraz kierunek lotu piłki i stopień podkręcenia ustawiamy poprzez wycelowanie w daną część piłki. Robimy to prawą gałką. Ustawienie uderzenia w prawy bok podkręca piłkę w lewo, a im niżej noga piłkarza uderzy w futbolówkę, tym wyżej i wolniej będzie ona leciała. W teorii mechanizm jest bardzo prosty, ale jednak wymaga wprawy. Co innego z rzutami karnym. Przy nich wokół piłki zwiększa i zmniejsza się okrąg. Naszym celem jest wciśnięcie strzału, gdy jest on najmniejszy, ponieważ gwarantuje to największą precyzję. Im dłużej strzał przy tym przytrzymamy, tym mocniejszy będzie. Natomiast o kierunku decydujemy, wychylając lewą gałkę na padzie w określonym kierunku. Wszystkie te zmiany oceniam zdecydowanie na plus i mam nadzieję, że zostaną z nami do przyszłej odsłony serii.

FIFA 23 recenzja

Wreszcie sporo zmieniło się w mechanice strzałów. Doszły dwa nowe i oba wydają się na ten moment zbyt mocne. Zacznijmy od strzałów siłowych, które wykonuje się poprzez wciśnięcie L1+R1 (na PS5). Potrzeba do tego dużo więcej czasu i miejsca, co jest największym utrudnieniem, ale gdy już uda oddać się uderzenie, to w kierunku bramki leci potężna rakieta, z którą wielu bramkarzy ma mnóstwo problemów. Dodatkowym utrudnieniem jest manualne celowanie, więc zbyt dalekie wychylenie gałki w którąś ze stron może sprawić, że piłka wyląduje nawet na aucie. Pomimo tego strzały siłowe wydają się zbyt mocne. Na szczęście w normalnym meczu nie ma wielu okazji, aby je wykonać, a gdy już się to uda, to ogarnięty gracz powinien być w stanie je zablokować.

Kolejny strzał to uderzenie z tzw. fałsza czy też zewnętrznej strony stopy. Te wykonuje się poprzez przytrzymanie przycisku L2. Nie wiem, czy to kwestia samych strzałów, czy też nieporadności bramkarzy, ale wiele z nich ląduje w siatce, niemal lobując goalkeeperów. Ich skuteczność można porównać do finezyjnych strzałów z rogu pola karnego, które – o ile mnie pamięć nie myli – musiały zostać osłabione w FIFIE 21 (a może FIFE 22?), ponieważ były zbyt skuteczne. Odnoszę wrażenie, że podobnie będzie w tym przypadku.


Częściowo wspomniałem też o bramkarzach, ale to kolejna kwestia, która w mojej ocenie powinna zostać poprawiona w jednej z aktualizacji. Piłkarze strzegący bramek z jednej strony potrafią wybronić niewiarygodne strzały, np. w sytuacji sam na sam, a z drugiej wpuszczać straszne szmaty. A nawet jeśli strzał zostanie obroniony, to często goalkeeper wypluwa piłkę przed siebie, przez co ta trafia do innego zawodnika drużyny przeciwnej, dla którego bramka stoi otworem. Pada w ten sposób całe mnóstwo goli, głównie po strzałach z dystansu. Zdecydowanie do poprawy.

Źródło: https:

FIFA 23. Przez nowy anticheat gracze nie mogą odpalić gry

Dodano: 26.09.2022 21:36 | 17 odsłon | 0 komentarzy


FIFA 23. Gracze nie mogą odpalić gry przez nowy anticheat

FIFA 23 zaliczyła fatalną premierę. Pierwsi gracze mogli już uruchomić grę. Tyle jeśli chodzi o teorię, bo w praktyce wielu ma problem z niedziałającym programem EA Anticheat.

EA Sports niedawno . EA Anticheat, bo tak się nazywa, jest obowiązkowy dla wszystkich graczy FIFY 23 na PC. Szkoda, że przez niego wielu nie jest w stanie uruchomić produkcji.

FIFA 23 problemy z anticheatem

Mnóstwo użytkowników FIFY 23, którzy mogli wcześniej uruchomić grę, donosi o problemach z działaniem programu EA Anticheat. Oprogramowanie informuje o błędach i nie pozwala na włączenie nowej odsłony piłki kopanej. Co gorsze, nie wiadomo, co jest powodem problem i u każdego działa innego rozwiązanie. Co gorsza, niektórzy pomimo prób i błędów nie są w stanie pokonać anticheata.

Jakie są możliwe rozwiązania problemów? Na forach można znaleźć całe mnóstwo rozwiązań. U każdego działa co innego, a u niektórych nie działa nic. Możecie spróbować między innymi:

 • Uruchomić EA Desktop lub Origin jako administrator
 • Uruchomić EA Anticheat jako administrator
 • Uruchomić FIFĘ 23 jako administrator
 • Dodać launchery, grę i anticheata do wyjątków zapory Windows
 • Włączyć w BIOS Secure Boot
 • Odinstalować inne programy anticheat, np. Vanguard lub Faceit AC

Niestety, nie ma gwarancji, że którykolwiek z powyższych sposobów zadziała. Na ten moment wydaje się, że jest to całkowita loteria.

 

Źródło: https:

TVP Sport z technologią od WSC Sports przy transmisjach piłkarskich

Dodano: 26.09.2022 20:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Telewizja Polska podczas transmisji z meczów piłki nożnej, m.in. z tegorocznego mundialu, będzie korzystać z technologii firmy WSC Sports ułatwiającej m.in. szybkie publikowanie skrótów w internecie.

Źródło: https:

FIFA 23 otrzyma nowego anti-cheata na PC-tach. Ma być skuteczny

Dodano: 14.09.2022 10:09 | 23 odsłon | 0 komentarzy


FIFA 23 otrzyma nowego anti-cheata na PC-tach. Ma być skuteczny

Jeśli planujesz grać w FIFĘ 23 na komputerze, to musisz pogodzić się z koniecznością zainstalowania nowego anti-cheata, który działa na poziomie jądra systemowego.

FIFA 23 może być grą na swój sposób historyczną. Po pierwsze, to ostatnia produkcja EA Sports o takiej nazwie. Elektronicy nie dogadali się z FIFĄ i następne odsłony prawdopodobnie otrzymają nazwę EA Sports FC. Po drugie, gra w końcu doczekała się cross-playu z prawdziwego zdarzenia. Wspólnie będą grali posiadacze PC-tów oraz konsol nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

To, co dobre dla graczy, dla EA Sports jest problematyczne. Wiadomo, że FIFA na PC-tach pełna jest oszustów, którzy między innymi potrafią wychodzić z meczów w taki sposób, aby to przeciwnikom zaliczono przegraną. Elektronicy właśnie wypowiedzieli im wojnę, prezentując nowy system anti-cheat.

FIFA 23 ma nowy anti-cheat

Nowy program to EA AntiCheat, czyli w skrócie EAAC. Co ważne, podobnie jak między innymi w Valorancie, działa on na poziomie jądra systemowego, czyli na niskim poziomie dostępu. Dzięki temu ma być dużo skuteczniejszy w walce z potencjalnymi oszustami, ale wiadomo, że praktycznie nie ma systemu, którego nie da się wykiwać.

Gdy programy oszukujące działają na poziomie jądra, mogą być funkcjonalnie niewidoczne dla rozwiązań przeciwdziałających oszustwom, które działają na poziomie użytkownika. Niestety, w ciągu ostatnich kilku lat nastąpił duży wzrost liczby cheatów działających na poziomie jądra, więc jedynym niezawodnym sposobem ich wykrycia i zablokowania jest uruchomienie tam również naszego anty-cheata.

- zapewnia Elise Murphy w tekście na blogu EA.

Tego typu inicjatywy zawsze budzą duże wątpliwości wśród graczy, ale EA zapewnia, że rozwiązanie będzie bezpieczne, także dla uczciwych użytkowników. Co więcej, program da się wyłączyć lub odinstalować, chociaż wtedy nie da się uruchomić zabezpieczonych za jego pomocą gier. EAAC odinstaluje się też automatycznie razem z daną grą. Poza tym mechanizm będzie konieczny do działania także w trybach dla jednego gracza.

 
 

Źródło: https:

CANAL+ daje dostęp do Viaplay i wprowadza nowy dekoder 4K

Dodano: 13.09.2022 18:18 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Canal plus

CANAL+ wprowadził od września podwyżki, ale ma też dobre wieści. Dziś ruszyły nowe oferty dla abonentów, w tym pakiety z dostępem do Viaplay, kanał Love Nature oraz nowy dekoder 4K DualBOX+.

Włączenie Viaplay w CANAL+ to efekt umowy, którą obydwie . Dzięki niej dostęp do Viaplay bez dodatkowych opłat zyskają abonenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z paczki SPORT zawierającej m.in. kanały CANAL+, Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports. Z oferty Viaplay będą mogli skorzystać również posiadacze innych ofert z pakietem CANAL+ w cenie 19 zł/mies. (pierwszy miesiąc za 0 zł).

Wszystko w paczce SPORT

Paczka SPORT gwarantuje dostęp do kanałów CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium, gdzie transmitowane są rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, Premier League, La Liga Santander, UBER Eats Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi Żużlowej, turniejów cyklu WTA Tour , meczów Serie A TIM oraz rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA.

Teraz fani sportu wybierający paczkę sportową zyskają również dostęp do aplikacji streamingowej Viaplay, w której zobaczą kolejne wydarzenia na żywo, w tym m.in. wszystkie mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji UEFA, gale sztuk walki MMA, w tym KSW czy rozgrywki hokeja na lodzie NHL. 

Paczka SPORT będzie oferowana razem z dostępem do pakietów z kanałami telewizyjnymi oraz dostępem do serwisu CANAL+ online dla abonentów pakietów:

 • Entry+ SPORT w cenie 60 zł/mies. (63 kanały, 29 HD, 1 kolekcja VOD, 13 kanałów online),
 • Relax+ SPORT w cenie 80 zł/mies. (86 kanałów, 47 HD, 11 kolekcji VOD, 27 kanałów online),
 • Extra+ SPORT w cenie 110 zł/mies.* (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 62 kanały online),

Z oferty Viaplay będzie można korzystać za pośrednictwem aplikacji Viaplay dostępnej na wielu różnych urządzeniach – telewizorach, komputerach, telefonach i tabletach, urządzeniach streamingowych i konsolach do gier. Jeszcze tej jesieni na dekoderach 4K zadebiutuje również dedykowana aplikacja Viaplay. 

Oferta łączona z Viaplay jest dostępną również poza paczką SPORT. Z dostępu do serwisu Viaplay w promocyjnej cenie będą mogli skorzystać obecni i nowi klienci satelitarni. Warunkiem jest posiadanie w ramach oferty kanałów z rodziny CANAL+. Cena za dostęp do aplikacji Viaplay wyniesie wtedy 0 zł przez pierwszy miesiąc i 19 zł w kolejnych miesiącach.

Nowy dekoder 4K DualBOX+

Dziś do oferty CANAL+ wszedł również nowy dekoder 4K DualBOX+, który zastąpi nieprodukowany już dekoder 4K UltraBOX+.

Dekoder 4K DualBOX+ będzie wykorzystywał najnowsze oprogramowanie CANAL+. Rozszerza ono możliwości urządzenia i wprowadza nowe funkcje, w tym m.in. pozwala na dostęp do seriali i filmów w kolekcjach VOD po podłączeniu dekodera do internetu, nawet jeśli dekoder nie jest podłączony do anteny satelitarnej.

Nowy dekoder 4K DualBOX+

Na dekoderze preinstalowana jest aplikacja Netflix, a niebawem udostępniona zostanie również aplikacja Player. Dostęp do tych usług można kupić w ofertach łączonych z pakietem CANAL+.

Nowy dekoder będzie oferowany we wszystkich pakietach telewizyjnych od 5 zł/mies. Dekoder 4K DualBOX+ będzie również dostępny z opcjonalnym dyskiem twardym o pojemności 500 GB. Producentem dekodera jest firma ADB.

Love Nature, czyli piękno przyrody w 4K

Od 13 września do oferty treści 4K w CANAL+ dołącza nowy kanał telewizyjny Love Nature 4K. Kanał przybliży widzom piękno naszej planety, przedstawiając historie z całego świata w najwyższej jakości obrazu. 

Widzowie kanału będą mogli odwiedzić wiele miejsc rozsianych po całym globie i oglądać zwierzęta w ich naturalnych siedliskach. Wszystkie opowieści ze świata natury będą zlokalizowane na język polski.

Love Nature

Kanał Love Nature 4K będzie dostępny bez dodatkowych opłat na pozycji 149 dla wszystkich nowych i obecnych abonentów korzystających z dekoderów 4K i pakietu telewizyjnego Extra+ oraz wyższych. Dodatkowo abonenci otrzymają wkrótce dostęp do kolekcji programów Love Nature 4K na życzenie, dostępnej na dekoderach 4K.

 
 

Źródło: https:

Allegro z promocją dla fanów FIFY 23. Grę dostaną błyskawicznie

Dodano: 12.09.2022 14:35 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Allegro z promocją dla fanów FIFY 23. Grę dostaną błyskawicznie

Allegro przygotowało promocję dla wszystkich graczy, którzy ze zniecierpliwieniem wyczekują premiery gry FIFA 23.

Wszyscy fani FIFY doskonale zdają sobie sprawę, iż wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej odsłony. FIFA 23 wprowadza dużo nowości, w tym crossplay między konsolami nowej generacji oraz PC-tami. Jednocześnie będzie to ostatnia FIFA, bowiem EA Sports nie dogadało się z międzynarodową federacją piłkarską i tym samym wygasa licencja na korzystanie z nazwy.

Dlatego podejrzewam, że wielu graczy tym bardziej nie może się doczekać premiery FIFY 23. Z tej okazji Allegro przygotowało ciekawą ofertę, która powinna się spodobać szczególnie niecierpliwym, którzy jednocześnie cenią sobie pudełkowe wydanie gry.

FIFA 23 dostawa Allegro One Box

FIFA 23 w Allegro One Box

Z okazji premiery gry FIFA 23 Allegro przygotowało ciekawą promocję. Specjalna pula gier, oznaczona jako "Nocna premiera", trafi do maszyn Allegro One Box jeszcze przed premierą 30 września i będzie do odbioru już minutę po północy. Co więcej, sama dostawa będzie darmowa.

Od momentu, gdy kurier umieści już przesyłkę w One Box, klient w Szczegółach zakupu zobaczy licznik odmierzający czas do premiery, a już minutę po północy będzie mógł odebrać ją zdalnie lub za pośrednictwem kodu odbioru.

- czytamy w komunikacie Allegro.

Mowa oczywiście o grze w wersji pudełkowej w wersji na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. FIFA 23 zadebiutuje oficjalnie 30 września. Przedsprzedaż gry na Allegro potrwa od 12 do 26 września.

 
 

Źródło: https:

Football Manager 2023 nadciąga, by (znów) obedrzeć cię z czasu

Dodano: 09.09.2022 11:42 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Jak zwykle jesieni#x105; na rynku zadebiutuje najnowsza ods#x142;ona pi#x142;karskiego mened#x17C;era od Sports Interactive. Co nowego przyniesie gra Football Manager 2023?

Źródło: https:

T-Mobile zaprasza na Digital X, światową wystawę cyfryzacji

Dodano: 09.09.2022 11:18 | 33 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile Digital-X 2022 światowa wystawa cyfryzacji

W dniach 13-14 września 2022 roku w Kolonii (Niemcy) odbędzie się światowa wystawa cyfryzacji. Wśród prelegentów Digital X znajdzie się między innymi Steve Wozniak, współzałożyciel firmy Apple.

Dwa miliony metrów kwadratowych powierzchni eventowej, 15 scen, 2500 metrów kwadratowych przestrzeni wystawowej, 50000 spodziewanych uczestników: 13 i 14 września 2022 roku. Tak w skrócie wygląda światowa wystawa cyfryzacji Digital X, która zamieni Kolonię w świat pełen cyfryzacji, innowacji i rozwiązań technologicznych, wraz z ponad 300 partnerami, przeszło 200 brandhouse'ami i około 60 startupami. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną trendy i innowacje związane z cyfryzacją, od 5G, IoT i autonomicznej motoryzacji po metaverse i robotykę. Odwiedzający mogą doświadczyć trendów wokół mobilności, bezpieczeństwa, pracy, urbanizacji i zrównoważonego rozwoju na żywo, na dedykowanych trasach prowadzących przez Kolonię.

Trzeba doświadczyć cyfrowych rozwiązań, aby zrozumieć, jak pozytywnie wpłyną one w przyszłości na nasze życie codzienne jak i sferę biznesową. Każdy, kto podczas Digital X będzie poruszał się po centrum Kolonii, będzie miał wrażenie, że już teraz otrzymuje namiastkę cyfrowej przyszłości.

– powiedział Hagen Rickmann, Director Business Telekom Deutschland i patron Digital X

Steve Wozniak prelegentem na Digital X

Podczas Digital X przeszło 300 prelegentów swoimi tematami obejmie wszystkie oblicza cyfrowej transformacji. Wśród nich będą:

 • Jessica Alba, amerykańska aktorka i założycielka "The Honest Company",
 • "The Woz", Stephen Gary "Steve" Wozniak, założyciel firmy Apple, wraz ze Stevem Jobsem i Ronem Waynem,
 • Michelle Hunziker, gospodarz telewizyjny, aktorka, modelka i piosenkarka, poprowadzi Digital X na scenie głównej.
 • Oliver Bäte, CEO Allianz SE i współzałożyciel zwołanej przez ONZ organizacji Net-Zero Asset Owner Alliance,
 • Katharina Reuter, dyrektor wykonawczy Bundesverband Nachhaltige Wirtschaft (niemieckiego stowarzyszenia zrównoważonego biznesu - BNW),
 • Tristan Horx, futurolog i badacz trendów, skupia się na cyfryzacji, globalizacji, zrównoważonym rozwoju i zderzeniu pokoleń,
 • Domitila Barros, greenfluencer, przedsiębiorca społeczny i Miss Niemiec 2022, produkuje zrównoważone i ekologiczne stroje kąpielowe i akcesoria,
 • Tim Houml;ttges, dyrektor generalny (CEO) Deutsche Telekom.

Digital X, czyli o cyfrowej przyszłości słów kilka

Digital X po raz kolejny przeniknie w samo serce kolońskiego życia. Cały program, premiery, wizje przyszłości, wystawy, panele dyskusyjne, warsztaty i występy muzyczne o szerokiej tematyce odbędą się w czterech hotspotach w centrum Kolonii. Bezzałogowe drony dostarczą paczki drogą powietrzną do autonomicznych pojazdów. Żywność z drukarki 3D będzie dostępna w food truckach. Deutsche Luft- und Raumfahrtzentrum (Niemieckie Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki - DLR) zaprezentuje wirtualne ramię terapeutyczne, które przechwytuje sygnały mięśniowe, umożliwiając pacjentom przywrócenie ich niesprawnych kończyn do ponownej, pełnej funkcjonalności.

Po raz pierwszy ByondXR zaprezentuje sklep w wirtualnej rzeczywistości, jak i również sześć innych aspektów metawersum. Fotorealistyczne hologramy generowane w czasie rzeczywistym umożliwią wirtualne doświadczanie obiektów i osób podczas spotkań. Digital X wejdzie również pod skórę, dzięki zdalnie sterowanemu robotowi Seite 3 von 4 wykonującemu tatuaże. W Spichernstraszlig;e zwiedzający mogą przyjrzeć się prototypom autonomicznej i zdalnie sterowanych pojazdów.

Brandhouse IoT zaoferuje interaktywną podróż przez Internet Rzeczy. W Brandhouse T-Systems zainteresowani mogą dowiedzieć się wszystkiego, na przykład o suwerennej chmurze lub o tym, jak cyfrowe tożsamości umożliwiają wprowadzenie nowych modeli biznesowych do służby zdrowia i sektora publicznego. Pod hasłem "Myśl inaczej, działaj odważnie" Brandhouse Deutsche Telekom "Digital Opportunities" prezentuje recepty na sukces w cyfryzacji. Magenta Classroom w Brandhouse "Digital Education", a także Brandhouse "Schubkraft" dostarczą informacji o programach rozwoju biznesu.

Digital X to liczne atrakcje dla każdego

W tym roku po raz pierwszy wszyscy chętni będą mogli uzyskać dostęp do szerokiej gamy treści na Digital X dzięki darmowemu biletowi. Odwiedzający Equal E-Sports Festival będą mogli lepiej poznać świat gier. Obsługa klienta Deutsche Telekom również będzie na miejscu oferując porady, usługi telefonii komórkowej i możliwość zakupów w sklepie pop-up. Eksperci będą osobiście rozwiązywać problemy klientów w dwóch ciężarówkach Deutsche Telekom przy wieży telekomunikacyjnej Colonius i Spichernstrasse w Kolonii. W Magenta Garage serwis terenowy Deutsche Telekom zademonstruje możliwe źródła błędów w domowej sieci WLAN i przedstawi rozwiązania. Z kolei wieczorem odbędzie się koncert Deutsche Telekom Street Gigs zespołu rockowego Muse.

Digital X w Kolonii lub online

Cały program wydarzenia jest dostępny online na stronie www.digital-x.eu/en/. Dwudniowe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na platformie Digital X. Dostęp do platformy można uzyskać z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Dodatkowe informacje dotyczące inicjatywy cyfryzacji można znaleźć również na stronie www.telekom.com/digital-x-special.

 
 

Źródło: https:

CANAL+ online drożeje. Nowe ceny wchodzą od września

Dodano: 31.08.2022 19:15 | 19 odsłon | 0 komentarzy


CANAL+ online drożeje

Inflacja i narastający kryzys coraz bardziej odbijają się na cenach usług cyfrowych. Podwyżki od września zapowiada również CANAL+ online.

Od 6 września ceny za pakiety CANAL+ online dla nowych klientów będą wyższe. Obecną cenę będzie można jednak zachować. W tym celu należy aktywować pakiet przed aktualizacją cen i kontynuować miesięczną płatność. Podwyżki nie obejmą obecnych klientów. 

CANAL+ online – jakie będą podwyżki?

Cena za pakiet łączony CANAL+ Seriale i Filmy z HBO to aktualnie 39 zł miesięcznie, a za pakiet CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix 49 zł miesięcznie. Użytkownicy mogą wybrać również pakiet łączony CANAL+ Seriale i Filmy z HBO i Netflix. Cena za taką paczkę z serialami i filmami to obecnie 59 zł miesięcznie.

Wspomniane powyżej oferty łączone w dotychczasowych cenach będzie można zamówić wyłącznie do 5 września do końca dnia. Wtedy nastąpi aktualizacja cenników i wszyscy klienci, którzy po tej dacie zdecydują się na skorzystanie z oferty, będą musieli zapłacić więcej.

Nowa cena za ofertę łączoną pakietu CANAL+ Seriale i Filmy z HBO wyniesie 49 zł, CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix 59 zł, a CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix i HBO 79 zł. Cena samego pakietu CANAL+ seriale i filmy pozostanie bez zmian i wyniesie nadal 29 zł.

Aktualizacja cennika obejmie również oferty łączone z pakietem CANAL+. Cena za pakiet CANAL+ z HBO wyniesie 69 zł, CANAL+ z Netflix 79 zł, a CANAL+ z HBO i Netflix 99 zł. Ceny paczek łączonych będą więc wyższe odpowiednio o 10 zł, 10 zł i 20 zł.

Osoby decydujące się wyłącznie na pakiet CANAL+ zapłacą po 6 września 49 zł (obecna cena wynosi 45 zł).

Wrześniowa aktualizacja cen nie obejmie dwóch pozostałych paczek – Eleven Sports Polsat Sport Premium oraz Fun News.

Wszyscy klienci, którzy już teraz korzystają z oferty CANAL+ online lub przed 5 września przed końcem dnia aktywują dowolny pakiet, zachowają obecne ceny w przyszłości. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 5 września będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.

 
 

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone