środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Stanach  RSS
WCCFTECH: zaporowe ceny GTX-a 1080 Ti i Vegi 64

Dodano: 16.01.2018 18:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Aż trudno uwierzyć, że ceny osiągnęły taki poziom. Dzisiaj Piotrek informował was, że karty graficzne zaczęły mocno drożeć nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Europie. Sytuacja najgorzej wygląda w przypadku układów AMD, za które teraz trzeba zapłacić nawet o 50% więcej. Tymczasem z najnowszych doniesień wynika, że koszty zakupu niektórych GPU w USA dochodzą do już naprawdę niedorzecznych kwot.

Źródło: pclab.pl

Ceny wydajnych kart graficznych znacznie wzrosły w ciągu miesiąca

Dodano: 16.01.2018 17:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla osób zainteresowanych w najbliższych czasie zakupem wydajnej karty graficznej. W ciągu ostatnich kilkunastu dni na rynku obserwowany jest bardzo duży wzrost cen tych akceleratorów. W Stanach Zjednoczonych, ceny wielu modeli kart graficznych ze średniej i wyższej półki wzrosły wzrosły od 15 grudnia nawet o po...

Tagi: Stanach
Źródło: twojepc.pl

Ceny kart graficznych - podwyżki już w Europie

Dodano: 16.01.2018 7:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poprawa sytuacji dopiero na wiosnę, być może. Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że w Stanach Zjednoczonych Ameryki zaczęto obserwować duże wzrosty cen kart graficznych, zarówno GeForce'ów, jak i Radeonów. W przypadku kart GeForce GTX 1070 Ti najwyższe podwyżki osiągnęły poziom ponad 100%. Wygląda na to, że wzrosty cen docierają do Europy.

Źródło: pclab.pl

Ceny kart graficznych w USA poszły do góry. Kiedy u nas zdrożeją?

Dodano: 11.01.2018 18:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Ceny kart graficznych w USA poszły do góry. Kiedy u nas zdrożeją?Rok 2017 przyniósł nam może premiery kilku ciekawych produktów, szczególnie jeśli chodzi o procesory, jednak upłynął on także pod znakiem kryzysu na rynku kart graficznych. Bijące kolejne rekordy wartości kryptowaluty sprawiły, że praktycznie każdy chciał spróbować swoich sił w „górnictwie”, w związku z czym GPU, szczególnie z obozu Czerwonych, stały się towarem mocno deficytowym. Jakiś czas temu sytuacja się jednak ustabilizowała i wyglądało na to, że najgorsze mamy za sobą. Niestety najnowsze doniesienia zza oceanu sugerują, że taki optymizm mógł być przedwczesny, bowiem ceny kart graficznych w Stanach Zjednoczonych ponownie zaczęły osiągać astronomiczne wartości.

Źródło: https:

Karty graficzne w USA drożeją. Niektóre mocno!

Dodano: 11.01.2018 1:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ostatnie podwyżki w Polsce to mógł być tylko początek. W czasie gdy większość oczu branży IT skupia się na targach CES 2018, w Stanach Zjednoczonych Ameryki zaczęto obserwować bardzo niepokojący trend wzrostów cen kart graficznych ze średniego i wysokiego segmentu cenowego.

Źródło: pclab.pl

Amerykańska branża muzyczna w górę o 12,6 procent, dominuje internetowy streaming

Dodano: 08.01.2018 20:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W 2017 roku w Stanach Zjednoczonych sprzedaż płyt CD z muzyką spadła o 16,5 procent, a o ponad 58 procent wzrosła popularność muzyki w streamingu - wynika z raportu firmy Nielsen. Największą sprzedaż albumów i utworów zanotował Drake, a Metallica okazała się najpopularniejszym wykonawcą rockowym.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Intel pozwany zbiorowo za wady procesorów umożliwiające ataki z exploitami Meltdown i Spectre

Dodano: 08.01.2018 20:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W Stanach Zjednoczonych do sądów trafiły pozwy zbiorowe skierowane przeciwko Intelowi. Mają one związek z wykrytymi w procesorach producenta lukami bezpieczeństwa, które mogły narazić użytkowników na kradzież wrażliwych danych. Autorzy pozwów domagają się od Intela odszkodowań.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nintendo Switch najszybciej sprzedającą się konsolą w Stanach Zjednoczonych

Dodano: 05.01.2018 13:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Japończycy znowu mogą otwierać szampana. Do zalewu informacji o bardzo dobrych wynikach sprzedaży modelu Switch właśnie dołączyła kolejna, świetna wiadomość. Reggie Fils-Aime, szef Nintendo w Ameryce Północnej, ujawnił, że najnowszy sprzęt Wielkiego N został najszybciej sprzedającą się konsolą w całych Stanach Zjednoczonych.

Źródło: pclab.pl

Surface Pro z LTE w oficjalnej sprzedaży

Dodano: 27.12.2017 19:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Czekaliście na nowego Surafce'a z LTE od Microsoftu? No to się doczekaliście. Firma, po wielu tygodniach wyczekiwań, w końcu wprowadziła ten wariant swojego komputera do oficjalnej dystrybucji. Sprzęt można już zamawiać w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: pclab.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone